PDA

View Full Version : СТИГА !!!



m0n4yyy
11-12-2009, 19:17
Добре .. не мога да разбера половината хора тук .. :shock: :shock: .. "няма любов" .. не, напротив има !! И тя е навсякъде около нас !! Това, че още и 15 нямате, скъсало ви е "слънцето" ии ся вие сте "най- нещастните" хора на света .. не значи, че няма любов !! Тя рано или късно идва !! Щото на мн отворени се праите , ама като ви скъса гаджето почвате да "цвилите" - НЯМА ЛЮБОВ ....... толкова ли сте тъпи ?!?!?! Една ученическа любов не решава целия ви живот .. !! Толкова да сте плоски .. повърхностни ии не знам как по леко да го кажа ... :? :? .. извинявам се на модераторите, ако има такава тема, ии за грубиянския ми език, но се принудих да пусна тази тема, заради поредното кифленско постче .. видяно от мен .. :) :)

FlashMX
11-12-2009, 19:19
За всеки е различно...

m0n4yyy
11-12-2009, 19:21
различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)

Priceless
11-12-2009, 19:22
Добре. И ? Сега какво ? Ще спрат да хленчат ли? Или ще спрат темите?

m0n4yyy
11-12-2009, 19:23
Имах нужда да се освободя .. :D :D

tuzaro
11-12-2009, 19:24
от иебание имаш ли нужда?? или си грозна майна

ScarletBite
11-12-2009, 19:25
Аха.И ако си мислиш, че като тръгваш да държиш сметка (защото ти май точно това правиш) по форумите, променяш нещо или караш някой да се замисли... :lol: Ей такива кифленски изказвания ала "ама как може... ?!?", "толкова ли сте тъпи... ?!?" са ми просто смешни.

FlashMX
11-12-2009, 19:26
различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)

Има хора които умират сами и необичани ...

Assshley
11-12-2009, 19:27
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема ..

myNameIsImmortal
11-12-2009, 19:29
За всеки е различно...
Така е..


различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)
Аз го цитирам, което означава че и аз би трябвало да се обоснова.
При всеки има любов, при едни е любов от и към родители, при други е любов от и към противиположния пол, към трети любов от и към животни, предмети и т.н. Но тук говорим за любов към противоположния пол и можеби при нея за същия пол..
При всеки е различно, толкова много пъти се е случвало човек да изпитва чувства към някой, но от другата страна да не е така, както и обратното.. има хора които досега не са намирали любовта и каквото и да става можеби няма да я намерят, поради брезброй причини..
Можеби при теб, и около теб няма такива случаи, но аз съм виждал и знам няколко такива и то не на момчета които са на по 14-15 години а на много повече, и причината не е например в държание, характер, телосложение и т.н. ами просто понеже не могат да намерят това, което търсят и то само да ги намери..

tuzaro
11-12-2009, 19:30
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема .. ако ми попадне тая от аватарати някъде майна, ше и пръсна дупето майна

m0n4yyy
11-12-2009, 19:31
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема ..

Че няма да ги спрем няма .. ама аз просто имах нуждата да я пусна тая тема .. много грубо звучи "няма любов" .. не знам .. явно по- темпераментните тийнейджъри не го разбират .. :-o

Assshley
11-12-2009, 19:32
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема .. ако ми попадне тая от аватарати някъде майна, ше и пръсна дупето майна
Еми майна и това е другата причина да има толкова разочеровани от любовта .. щото половината момчета се инетересуват само от тва как "да им попадне някоя дупе някъде" . :D :D

Assshley
11-12-2009, 19:33
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема ..

Че няма да ги спрем няма .. ама аз просто имах нуждата да я пусна тая тема .. много грубо звучи "няма любов" .. не знам .. явно по- темпераментните тийнейджъри не го разбират .. :-o
Еми няма и да го разберат от някой друг.Нали знаеш,че ако не си помогнеш сам няма кой да ти помогне .. та така и всички другите - докато не се осъзнаят сами няма да стане.:)

tuzaro
11-12-2009, 19:33
ква любов на мойте години майна, разврат наркотици и фолк певици, е тва е

m0n4yyy
11-12-2009, 19:35
За всеки е различно...
Така е..


различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)
Аз го цитирам, което означава че и аз би трябвало да се обоснова.
При всеки има любов, при едни е любов от и към родители, при други е любов от и към противиположния пол, към трети любов от и към животни, предмети и т.н. Но тук говорим за любов към противоположния пол и можеби при нея за същия пол..
При всеки е различно, толкова много пъти се е случвало човек да изпитва чувства към някой, но от другата страна да не е така, както и обратното.. има хора които досега не са намирали любовта и каквото и да става можеби няма да я намерят, поради брезброй причини..
Можеби при теб, и около теб няма такива случаи, но аз съм виждал и знам няколко такива и то не на момчета които са на по 14-15 години а на много повече, и причината не е например в държание, характер, телосложение и т.н. ами просто понеже не могат да намерят това, което търсят и то само да ги намери..

О не, и аз не съм в идеално любовно положение .. но не мисля, че е болка за умирачка да те зареже гаджето .. за по- напредналата възраст е гадно .. ама 14- 15 извинявай :) :) .. нормално е да страдаш по него/нея .. ама след като знаеш, че не е единственият/ единствената .. да се твърди, че няма любов е много грубо казано ..

m0n4yyy
11-12-2009, 19:36
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема ..

Че няма да ги спрем няма .. ама аз просто имах нуждата да я пусна тая тема .. много грубо звучи "няма любов" .. не знам .. явно по- темпераментните тийнейджъри не го разбират .. :-o
Еми няма и да го разберат от някой друг.Нали знаеш,че ако не си помогнеш сам няма кой да ти помогне .. та така и всички другите - докато не се осъзнаят сами няма да стане.:)

Е да . . така е :) :)

myNameIsImmortal
11-12-2009, 19:39
О не, и аз не съм в идеално любовно положение .. но не мисля, че е болка за умирачка да те зареже гаджето .. за по- напредналата възраст е гадно .. ама 14- 15 извинявай :) :) .. нормално е да страдаш по него/нея .. ама след като знаеш, че не е единственият/ единствената .. да се твърди, че няма любов е много грубо казано ..
Уточних се, че говоря за случаи на хора, които са бая над 14 и 15 години.

smiirnoff
11-12-2009, 19:44
ми .. като си мислят така, к'во о.О
нито някой ще реве вместо тях за гаджетата им
нито някой ще ги убеждава, че има любов -.-

ЛЮБОВ Е ИМАЛО, ЛЮБОВ ИМА И ЛЮБОВ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ^^

това е положението ..
никой с нищо не може да го промени
колкото и силно да твърди, че няма любов ..
той лъже себе си
а не мен, теб, съседа, etc. ..

.. това е, няма какво повече да се каже
почти всеки човек поне веднъж в живота си ще го каже
и като го каже .. к'во ?
еми пак нищо
ще му дойде акъла в главата
ще си дойдем на думата, че любов има и така ..
после същия човек може пак да отрече любовта ..
и може да си умре така
или пък да си дойде пак на старото мнение ..

.. не знам какво точно не ти е ясно, щото прочетох темата през редовете, ама е безсмислено да питаш такива работи ..

о.О

huksy
11-12-2009, 19:47
ква любов на мойте години майна, разврат наркотици и фолк певици, е тва е
евала майна..

FlashMX
11-12-2009, 19:48
ми .. като си мислят така, к'во о.О
нито някой ще реве вместо тях за гаджетата им
нито някой ще ги убеждава, че има любов -.-

ЛЮБОВ Е ИМАЛО, ЛЮБОВ ИМА И ЛЮБОВ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ^^

това е положението ..
никой с нищо не може да го промени
колкото и силно да твърди, че няма любов ..
той лъже себе си
а не мен, теб, съседа, etc. ..

..


НЯКОЙ хора си умират сами и необичани...!!!!!!!! За някой има любов , за други..... никога не я срещат.!!!!

tuzaro
11-12-2009, 19:52
http://www.vbox7.com/play:f7c4736e

kukli4kata001
11-12-2009, 20:02
офф ама и на тебе кво ти пука като са най-нещастините.. да се оправят бе, техен си е живота квот искат да правят. Ама въпреки всичко ми харесва тва, което каза 8-)

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 04:53
За всеки е различно...Глупости! Съгласна съм напълно с авторката на темата. Любов има! Това, че 13-14-15 годишните си мислят, че тяхното е любов е друг въпрос. Любов не е да ходиш с някого 2 седмици и вече да го обичаш с цялото си сърце и той да е всичко за теб. Това са временни увлечения, които е нормално на тази възраст да приключват по-бързо. Което не значи че няма любов... Напротив. Такава има!

soul1199
11-13-2009, 05:37
За всеки е различно...Глупости! Съгласна съм напълно с авторката на темата. Любов има! Това, че 13-14-15 годишните си мислят, че тяхното е любов е друг въпрос. Любов не е да ходиш с някого 2 седмици и вече да го обичаш с цялото си сърце и той да е всичко за теб. Това са временни увлечения, които е нормално на тази възраст да приключват по-бързо. Което не значи че няма любов... Напротив. Такава има! ;-)

m0n4yyy
11-13-2009, 06:16
Радвам се, че има хора подкрепящи мнението ми .. :) :)

crazymm
11-13-2009, 07:45
Има любов, но я търсим от твърде рано, разочароваме се и драматизираме по форумите :? .

Nikneg
11-13-2009, 07:47
Любовта съществува тогава и само тогава когато човекът иска тя да се разкрие и развие в него самият,както и в индивида, към който тя е отправена. :)

------

--

buuu
11-13-2009, 08:04
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa..

crazymm
11-13-2009, 08:10
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa..

"Тъпата" си ти. Ето ти още едно кифленско изказване, направено от самата теб. Искрено те съжалявам, ако си мислиш, че си намерила "истинската любов".
Момичето има доста повече разум от теб и навярно в осъзнало, че колкото и да повтаряш темите по форумите, резултатът си остава един и същ.

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 08:11
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa.. :lol: :lol: :lol:
Извинявай, но изказването ти звучи адски тъпо. Защо обиждаш момичето? Защото изразява мнение? Че нали за това е форумът в крайна сметка?
П.С: май бях права, че се държиш лапешки и не признаваш мнения, които не ти харесват

Jumbie483
11-13-2009, 08:14
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa..

За човек, който е в този форум от над година би трябвало да знаеш, че се пише на кирилица.

По темата: Четох, четох.. и никъде не видях авторката да обоснове мнението си. Повтаряше се, че в тийн възраст това не е любов и че любов има иии колко са ограничени някои. Ще ми е интересно да прочета едно наистина обосновано мнение, не само празни приказки.
Иначе моето мнение е същото. Любов има, но както казаха за всеки е различно. Едни я възприемат по един начин, други по друг. Зависи кой в каква среда е попаднал и какви разбирания има за самата дума "любов".

buuu
11-13-2009, 08:15
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa..

"Тъпата" си ти. Ето ти още едно кифленско изказване, направено от самата теб. Искрено те съжалявам, ако си мислиш, че си намерила "истинската любов".
Момичето има доста повече разум от теб и навярно в осъзнало, че колкото и да повтаряш темите по форумите, резултатът си остава един и същ.

as nekazvam 4e sumnamerila golqmata lubof i istinskata weeeeeee tapeti :lol: govorq po princip tq avtorkata da ne si misli 4e si4ki sa kato neq ahyxhyaxhy vuii nee basi

buuu
11-13-2009, 08:16
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa.. :lol: :lol: :lol:
Извинявай, но изказването ти звучи адски тъпо. Защо обиждаш момичето? Защото изразява мнение? Че нали за това е форумът в крайна сметка?
П.С: май бях права, че се държиш лапешки и не признаваш мнения, които не ти харесват

wtf :D em to4no tfa kazvam 4e foruma e za vsi4ki a ne e tq taq koqto 6e kazva kfo ima i kfo nqma :lol:

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 08:17
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa.. :lol: :lol: :lol:
Извинявай, но изказването ти звучи адски тъпо. Защо обиждаш момичето? Защото изразява мнение? Че нали за това е форумът в крайна сметка?
П.С: май бях права, че се държиш лапешки и не признаваш мнения, които не ти харесват

wtf :D em to4no tfa kazvam 4e foruma e za vsi4ki a ne e tq taq koqto 6e kazva kfo ima i kfo nqma :lol:Тогава недей да обиждаш.

buuu
11-13-2009, 08:20
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa.. :lol: :lol: :lol:
Извинявай, но изказването ти звучи адски тъпо. Защо обиждаш момичето? Защото изразява мнение? Че нали за това е форумът в крайна сметка?
П.С: май бях права, че се държиш лапешки и не признаваш мнения, които не ти харесват

wtf :D em to4no tfa kazvam 4e foruma e za vsi4ki a ne e tq taq koqto 6e kazva kfo ima i kfo nqma :lol:Тогава недей да обиждаш.

q tq ko prai ?! 6traka si s prusti

Hilary_
11-13-2009, 08:25
Добре. И ? Сега какво ? Ще спрат да хленчат ли? Или ще спрат темите?

ама верно .. к'во се праите тука и нареждате ...

+ това аз също не смятам, че истинската любов я получава всеки .. защо ли? Защото има хора, които цял живот търсят точния човек и като казвам точен значи онзи, който да обичат безкрайно много до края на живота си .. това за мен е любов!!! Още по - жалкото е, че повечето хора НИКОГА не намират тази истинска любов .. винаги се стига до разводи (ако говорим за по - големите) или до раздели (след 3-4 години), което наистина е много много жалко .. :shock: :? :?

Любовта е различна за всеки .. а това да ми казват, че на 13 са влюбени ми изглежда адски смешно .. както казах вече по - горе някои хора цял живот я търсят и не я намират, а те ми претендират, че на 13 са срещнали истинската любов блаа блаа ... :? И точно това недоуценяване на значението на думата "любов" я направи толкова несигурна като чувство когато хората я изпитват .. :?

bloodymirror
11-13-2009, 08:32
ква любов на мойте години майна, разврат наркотици и фолк певици, е тва е

хохоохоо :lol:

m0n4yyy
11-13-2009, 09:12
Добре. И ? Сега какво ? Ще спрат да хленчат ли? Или ще спрат темите?

ама верно .. к'во се праите тука и нареждате ...

+ това аз също не смятам, че истинската любов я получава всеки .. защо ли? Защото има хора, които цял живот търсят точния човек и като казвам точен значи онзи, който да обичат безкрайно много до края на живота си .. това за мен е любов!!! Още по - жалкото е, че повечето хора НИКОГА не намират тази истинска любов .. винаги се стига до разводи (ако говорим за по - големите) или до раздели (след 3-4 години), което наистина е много много жалко .. :shock: :? :?

Любовта е различна за всеки .. а това да ми казват, че на 13 са влюбени ми изглежда адски смешно .. както казах вече по - горе някои хора цял живот я търсят и не я намират, а те ми претендират, че на 13 са срещнали истинската любов блаа блаа ... :? И точно това недоуценяване на значението на думата "любов" я направи толкова несигурна като чувство когато хората я изпитват .. :?

Разбирам, хората твърдящи, че любов няма, но в по- напреднала възраст .. мисля, че съм отбелязала за точно коя възраст говоря .. ии кой упреквам .. :)

m0n4yyy
11-13-2009, 09:16
offf mnoo li si naduhana ma ..kiflenski iskazvaniq.. ti pikaq na posta .. nito znai6 kfi prejivqvaniq imat potrebitelite nito ni6to!!!!! zamul4i!!! ne promenq6 ni6to nito si v glavite i surcata na drtq !!! toq forum e za sqkvi temi TAKA 4E prosto si lekotupa..

За човек, който е в този форум от над година би трябвало да знаеш, че се пише на кирилица.

По темата: Четох, четох.. и никъде не видях авторката да обоснове мнението си. Повтаряше се, че в тийн възраст това не е любов и че любов има иии колко са ограничени някои. Ще ми е интересно да прочета едно наистина обосновано мнение, не само празни приказки.
Иначе моето мнение е същото. Любов има, но както казаха за всеки е различно. Едни я възприемат по един начин, други по друг. Зависи кой в каква среда е попаднал и какви разбирания има за самата дума "любов".

В момента нямам време, но може б ислед час ще седна и ще обясня, какво по- точно имам впредвид .. :) :)

Hilary_
11-13-2009, 09:23
Разбирам, хората твърдящи, че любов няма, но в по- напреднала възраст .. мисля, че съм отбелязала за точно коя възраст говоря .. ии кой упреквам .. :)

Аз също твърдя, че много рядко се намира истинска пък не съм в "напреднала възраст" .. :D :D

mOBSCENE
11-13-2009, 09:25
А ти на колко си?

LO6IQ
11-13-2009, 09:31
Каквато и тема да пуснеш ,ти би трябвало да разбереш ,че "никой ни го ибе" и всички ще продължават в същия дух.
Ще продължът тъпите теми и тъпите коментари както и спам-а и всички други.Търсачката никой не я използва ,дори и аз не съм я използвал. :)
При всеки е различно.Любов има ли ?
Кой знае? За един има за друг няма. Неможе всеки да я види и да разбере ,че има докато той самия не се срещне с любовта.

m0n4yyy
11-13-2009, 09:56
Разбирам, хората твърдящи, че любов няма, но в по- напреднала възраст .. мисля, че съм отбелязала за точно коя възраст говоря .. ии кой упреквам .. :)

Аз също твърдя, че много рядко се намира истинска пък не съм в "напреднала възраст" .. :D :D

Рядко, не невъзможно нали ? :)

SoStarstruck
11-13-2009, 10:12
различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)

Има хора които умират сами и необичани ...+++++++ Любов ИМА,това е ясно и всеки човек я среща понее..веднъж в живота си..Ама там е работата,че не при всички е розово и не винаги се получава. И тези,които са претърпяли неуспешна любов - било то тийнеджърско влюбване или нещо сериозно.. започват да си мислят,че любов няма. Така де,мое мнение...

resinger
11-13-2009, 10:18
Има любов, има любооов и самоо тя оставаааа тази любоввв зная нов живот ми даваааааааааа :lol:

m0n4yyy
11-13-2009, 10:54
За желаещите за по обоснован пост :

Темата пусната от мен се отнася, за тийнейджърите съдещи книгата по корицата .. твърдящи, че любов няма .. с надеждата ПОНЕ един да се замисли в написаното .. :)


Така .. не мисля, че е редно още на тази крехка възраст тийновете да се изразяват с грубия израз "няма любов " , защото ако го погледнем от техните очи дори, ще видим, че причината им да твърдят това е основно фактът, че са се разделили с "него/нея" ( за другите причини ще споделя по- надолу), което ако се замислим е тъпо, защото след като са я срещнали и изживяли (любовта) води, че я има .. може би нещастна, неизживяна или несподелена, но все пак я има .. Още така .. не е редно след една неуспешна връзка да се отчайват .. . . на тези години тепърва предстоят любовните вълнения, интимни отношения и т.н .. понякога боли повече, или по- малко .. нормално е, особено ако вече тийнейджърът е имал полов живот с половинката си за първи път .. или пък след предателство от негова/ нейна страна .. чувството е съсипващо .. но не значи, че любов няма .. нали ? :) :) ..

А сега да видим другите причини . . основно нещо по- различно съм забелязала при момчетата .. дори не са и изпитвали това чувство .. но пак отбелязвам годините (13 - 14 - 15) .. не мисля, че е болка за умирачка .. момчетата попринцип по - бавно се развиват от момичетата и според мен и това е причината за по- късното идване на любовта при тях .. забелязала съм също, че те са по- срамежливи и подтиснати на тези години .. още една причина за късната поява на любов при тях .. вече е друго за напредналата възраст .. засичала съм не малко теми на хора с незавидната съдба . . да не срещнат своята половинка вече в една зряла възраст .. на такива теми не съм пускала своя пост .. не за друго, но той ще е излишен. .. за това и в момента не мога да кажа нищо по тази тема.. много жалко за тях .... чела съм и съм оставала без думи .. за случващото се на тези хора .. но в случяя тук не се отнасяше за тях, а за подрастващите темпераментни младежи .. бързащи да вкусят живота от всеки един негов ъгъл .. :) :)

Надявам се бях достатъчно изчерпателна .. :) :)

m0n4yyy
11-13-2009, 10:54
А ти на колко си?

на 13 :)

smiirnoff
11-13-2009, 11:22
ама аз тука четаа, четаааа ии просто си оставам така о.О

хубаво, всеки си изказа мнението
ии ?
видяхте ли колко много различни мнения има по темата
под различни имам предвид кой как разбира любовта, кой за колко годишни говори, кой как се 'обосновава', etc.
и както казах в предишен мой пост
любовта я има и винаги ще я има

тука като спорите 3 години и изпишете 160 страници НИЩО, ама абсолютно НИЩО няма да се промени
тука даже почнахте и да се обиждате о.О

.. защо?

защото имате различни мнения ?!
о.О

ЦЯЛОТО човечество има РАЗЛИЧНО мнение по този въпрос
не говоря, че едни ще кажат 'да, любов има', а други ще го отрекат
мне
тогава ще се получи че светът се дели на две - тези, които вярват в любовта, и тези, които не вярват в нея
т.е ще има само ДВЕ мнения по въпроса, а всъщност е невъзможно да има само две мнения

всеки си разбира различно любовта
някои си мислят, че любов е само, когато си имаш гадже о.О
ми то това е пълна глупост
любов има толкова много, че никой не може да види наистина къде е тя (т.е в колко много неща е изразена любовта)

да, то тук се говори за любовта към 'гаджета' (много тъпа дума о.О)
.. мии ако ей така всички започнат да отричат любовта, защото 'гаджето' им е скъсало с тях, то тогава тази 'любов' няма да я има о.О
.. щото ТИНЕЙДЖЪРИТЕ са решили, че такова нещо като любов няма, поради причината, която написах горе .. о.О
бати глупостта .. -.-

аз дори не знам що тръгнах да се обяснявам толкова на дълго и широко .. о.О

към 'buuu' (май така беше)
тии какво толкова си преживяла ?!
нека познаем
разделила си се с гаджето :О

какъв шок просто .. :Х
и сега - какво следва ?!
краят на света :О

:d:d:d:d:d
ми не .. следва продължение ..
на живота
ама и ти ако си си мислела, че е единствен, сега така ще хулиш и плюеш наред хората, за които любовта не изчезва ей така, щото си нямат гадже, или са се разделили с ГАДЖЕТО о.О

Аз тука само 'гадже' повтарям .. о.О
баси -.-

ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..

има и други (тук говоря за възрастни хора, не за юноши) - те например са загубили любовта, която са мислели за 'единствена' и са спрели да вярват в любовта, понеже са били наранени много ..
ами когато спреш да вярваш в тази любов, ти се отказваш от нея .. т.е никой няма да дойде да ти даде един мъж или жена, да ти 'сложи' любовта с сърцето и да ти каже, обичай го/я ..
еми не
никой освен тях няма да им помогне ..

(баси, като го погледнах т'ва колко дълго стана :Х:Х)

и другите хора, които пък никога не са 'срещали' любовта
не са я срещали щото те така си мислят
ти може да си открил любовта, ама да си мислиш, че не е тя точната за теб и да се откажеш от нея и да си мислиш, че ще дойде друга любов ей така ..
мии няма да дойде, ако не си мръднеш малко гъза (извинявам се за израза)
няма да дойде като се вайкаш по цял ден и си мислиш, че няма да те огрее .. о.О

офф, мързи ме вече да пиша :d
таа имаше един потребител, дето каза, че имало хора, които си умирали без да са срещнали любовта
ми те са я срещнали ама не са я видели (колко глупаво го казах, ама се едно .. -.-)

таа исках да кажа, че любовта я има и ще си я има винаги
който иска да 'вярва' в нея, който не иска, да не го прави

НИКОЙ не е в правото си да ги упреква, освен самите тях.
всеки решава сам за себе си в какво да вярва ..
аз пък ако искам мога вярвам, че нощем играчките се будят и си говорят о.О
и срещу мен ще се опълчат 1 милион души, само защото вярвам в това .. примерно
ми те като тръгнат да ми се опълчват нито ще ми променят мнението, нито нищо ..

За това, НИКОЙ не може да решава любовта дали съществува или не.
Някои си мислят, че не съществува, други вярват в нея.
Това е избор на ХОРАТА и НИКОЙ не може да го промени!!!

айде сега спрете се вече по тая тъпа тема, щото само излишни приказки се приказват .. -.-


^^ (:О колко много съм писала .. ццц .. побъркала съм се днеска :Д)


И последно да кажа нещо, което много ме дразни като го видя:

ЛЮБОВТА МОЖЕ ДА СЕ СРЕЩНЕ НА ВСЯКАКВА ВЪЗРАСТ!
НИКОЙ не може да отрече, че например Пенка е срещнала любовта на 14 .. ми ако иска и на 10 ще я срещне.
Пък дали е истинска или не, това НИКОЙ не може да каже .. в това число и Пенка.

m0n4yyy
11-13-2009, 11:33
=D> =D> =D> =D> =D> +1 smiirnoff =D> =D> =D> =D> =D>

smiirnoff
11-13-2009, 11:34
:d
добре че 10минутния ми труд се оцени ^^

:d

m0n4yyy
11-13-2009, 11:39
:D :D :D и на мен ми отне г/д толкова по - горното написано от мен .. :D :D

dirtyyy
11-13-2009, 11:40
от иебание имаш ли нужда?? или си грозна майна


:razz:

m0n4yyy
11-13-2009, 11:46
от иебание имаш ли нужда?? или си грозна майна

Нямам нужда, ама като гледам ти си загорял за тва ходи си набий една и не спами .. :) (в случая и аз тва правя .. ама)

buuu
11-13-2009, 12:57
ама аз тука четаа, четаааа ии просто си оставам така о.О

хубаво, всеки си изказа мнението
ии ?
видяхте ли колко много различни мнения има по темата
под различни имам предвид кой как разбира любовта, кой за колко годишни говори, кой как се 'обосновава', etc.
и както казах в предишен мой пост
любовта я има и винаги ще я има

тука като спорите 3 години и изпишете 160 страници НИЩО, ама абсолютно НИЩО няма да се промени
тука даже почнахте и да се обиждате о.О

.. защо?

защото имате различни мнения ?!
о.О

ЦЯЛОТО човечество има РАЗЛИЧНО мнение по този въпрос
не говоря, че едни ще кажат 'да, любов има', а други ще го отрекат
мне
тогава ще се получи че светът се дели на две - тези, които вярват в любовта, и тези, които не вярват в нея
т.е ще има само ДВЕ мнения по въпроса, а всъщност е невъзможно да има само две мнения

всеки си разбира различно любовта
някои си мислят, че любов е само, когато си имаш гадже о.О
ми то това е пълна глупост
любов има толкова много, че никой не може да види наистина къде е тя (т.е в колко много неща е изразена любовта)

да, то тук се говори за любовта към 'гаджета' (много тъпа дума о.О)
.. мии ако ей така всички започнат да отричат любовта, защото 'гаджето' им е скъсало с тях, то тогава тази 'любов' няма да я има о.О
.. щото ТИНЕЙДЖЪРИТЕ са решили, че такова нещо като любов няма, поради причината, която написах горе .. о.О
бати глупостта .. -.-

аз дори не знам що тръгнах да се обяснявам толкова на дълго и широко .. о.О

към 'buuu' (май така беше)
тии какво толкова си преживяла ?!
нека познаем
разделила си се с гаджето :О

какъв шок просто .. :Х
и сега - какво следва ?!
краят на света :О

:d:d:d:d:d
ми не .. следва продължение ..
на живота
ама и ти ако си си мислела, че е единствен, сега така ще хулиш и плюеш наред хората, за които любовта не изчезва ей така, щото си нямат гадже, или са се разделили с ГАДЖЕТО о.О

Аз тука само 'гадже' повтарям .. о.О
баси -.-

ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..

има и други (тук говоря за възрастни хора, не за юноши) - те например са загубили любовта, която са мислели за 'единствена' и са спрели да вярват в любовта, понеже са били наранени много ..
ами когато спреш да вярваш в тази любов, ти се отказваш от нея .. т.е никой няма да дойде да ти даде един мъж или жена, да ти 'сложи' любовта с сърцето и да ти каже, обичай го/я ..
еми не
никой освен тях няма да им помогне ..

(баси, като го погледнах т'ва колко дълго стана :Х:Х)

и другите хора, които пък никога не са 'срещали' любовта
не са я срещали щото те така си мислят
ти може да си открил любовта, ама да си мислиш, че не е тя точната за теб и да се откажеш от нея и да си мислиш, че ще дойде друга любов ей така ..
мии няма да дойде, ако не си мръднеш малко гъза (извинявам се за израза)
няма да дойде като се вайкаш по цял ден и си мислиш, че няма да те огрее .. о.О

офф, мързи ме вече да пиша :d
таа имаше един потребител, дето каза, че имало хора, които си умирали без да са срещнали любовта
ми те са я срещнали ама не са я видели (колко глупаво го казах, ама се едно .. -.-)

таа исках да кажа, че любовта я има и ще си я има винаги
който иска да 'вярва' в нея, който не иска, да не го прави

НИКОЙ не е в правото си да ги упреква, освен самите тях.
всеки решава сам за себе си в какво да вярва ..
аз пък ако искам мога вярвам, че нощем играчките се будят и си говорят о.О
и срещу мен ще се опълчат 1 милион души, само защото вярвам в това .. примерно
ми те като тръгнат да ми се опълчват нито ще ми променят мнението, нито нищо ..

За това, НИКОЙ не може да решава любовта дали съществува или не.
Някои си мислят, че не съществува, други вярват в нея.
Това е избор на ХОРАТА и НИКОЙ не може да го промени!!!

айде сега спрете се вече по тая тъпа тема, щото само излишни приказки се приказват .. -.-


^^ (:О колко много съм писала .. ццц .. побъркала съм се днеска :Д)


И последно да кажа нещо, което много ме дразни като го видя:

ЛЮБОВТА МОЖЕ ДА СЕ СРЕЩНЕ НА ВСЯКАКВА ВЪЗРАСТ!
НИКОЙ не може да отрече, че например Пенка е срещнала любовта на 14 .. ми ако иска и на 10 ще я срещне.
Пък дали е истинска или не, това НИКОЙ не може да каже .. в това число и Пенка.




taka..ne sa izjivqvai kato golemiq filosof ..6tom go kazvam zna4i ima pri4ina ne sum gubila samo 1 4ovek prez jivota si do sega taka 4e molq te bes da znai6 za6to go pi6a ne si vadi izvodi "ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..
" :lol: ako znae6e kfo sum prejivqla i kolko blizki hora sum izgubila sigorno nqma6e da ovori6 taka...NO nali trqq si na sqka mandja mirudiq 8-) nekazvam 4e nqma lubof ... no zaradi ne6tata koito sa mi se slu4ili do sega smeq da tfurdq 4e takava prosto nesu6testvuva zatova sporq i s drte ..za6toto kakto kazva6 penka moji da e na 14 i samo da si misli 4e e sre6tanal istinskata lubof (wtf) .. ae s zdrave .. to tuka v toq forum sqka tfoq duma se preina4ava ..taka 4e nevijdam smisul pove4e da sporq ..deeba i.. :?

ImmortalForever
11-13-2009, 13:07
различно ?? .. ще се обосновеш ли,моля ?? :)

Има хора които умират сами и необичани ...

Абсолютно съм съгласна..И даже виждам доказателства за това всеки ден по няколко пъти...Иначе , ако е както казваш ти: че все някога идва тази манна небесна, как ще ми обясниш ти, появяата на "жените с много котки" "вечните заклети ергени "старите моми с лош късмет" "жените , които се прибират вечер, с покупки, а няма кой да им отвори вратата, за да им помогне" ? Или викаш те са дебилни, няма опасност да бъдем като тях..Не е казано, че само на 15 се случват такива неща.Аз съм на 18 и загубих нещо истинско, а бяхме далеч от репдстава за слъница и кифлички..??Изводът ли? : еми няма любов..има утопия за такива неща!

shmurkam
11-13-2009, 13:20
Мончи ли там квот си, ай като порастнеш пак пиши тука става ли? :?
Искам като срещнеш момчето, което си сънувала още, когато щъркелите са носели бебета и са ги пускали през комините, което обичаш да рисуваш, което се опитваш да направиш всяко друго и виждаш лека прилика с него, което мечтаеш да танцува с теб и ти да си в бяла искряща рокля, за което плачеш, че не съществува, искам тогава да дойдеш и да напишеш, колко много го обичаш и после като се изгаври с теб и съсипе всяка жива клетка в твоето тяло, искам да си погледнеш шибания 13годишен пост и да кажеш:'"Аз не струвам, приказвам без да мисля, искам да си прережа вените!''...
Сега си сама и се заблуждаваш, че ти няма нищо гледаш си лапешкия живот и си четеш комиксите на Уинкс,но после ще загърбиш розовите очила и ще видиш противната истина.
Спри да се усмихваш за момент, когато го правиш, очите ти се присвиват и не можеш да видиш реално света.
Спри да се смееш за момент, ще чуеш, колко много плачат.
Спри да подскачаш за момент, ще се спреш и ще видиш колко много се нуждаят от помощта ти и ти ги подминаваш.
Спри да обвиняваш хората за страданието им, не им става по-леко.
Млъкни и се радвай, докато не се събудиш един ден наистина.

ImmortalForever
11-13-2009, 13:25
shmurkam .. Ти си велика! :shock:

m0n4yyy
11-13-2009, 14:53
Мончи ли там квот си, ай като порастнеш пак пиши тука става ли? :?
Искам като срещнеш момчето, което си сънувала още, когато щъркелите са носели бебета и са ги пускали през комините, което обичаш да рисуваш, което се опитваш да направиш всяко друго и виждаш лека прилика с него, което мечтаеш да танцува с теб и ти да си в бяла искряща рокля, за което плачеш, че не съществува, искам тогава да дойдеш и да напишеш, колко много го обичаш и после като се изгаври с теб и съсипе всяка жива клетка в твоето тяло, искам да си погледнеш шибания 13годишен пост и да кажеш:'"Аз не струвам, приказвам без да мисля, искам да си прережа вените!''...
Сега си сама и се заблуждаваш, че ти няма нищо гледаш си лапешкия живот и си четеш комиксите на Уинкс,но после ще загърбиш розовите очила и ще видиш противната истина.
Спри да се усмихваш за момент, когато го правиш, очите ти се присвиват и не можеш да видиш реално света.
Спри да се смееш за момент, ще чуеш, колко много плачат.
Спри да подскачаш за момент, ще се спреш и ще видиш колко много се нуждаят от помощта ти и ти ги подминаваш.
Спри да обвиняваш хората за страданието им, не им става по-леко.
Млъкни и се радвай, докато не се събудиш един ден наистина.

Това за подминаването не е вярно .. не ме познаваш . :) .. Може би е така , но не мисля, че е редно да се твърди, че няма любов .. има я .. ии да хубаво има и момент, в който ти се иска да си прережеш вените .. ами защо не опишете хубавите моменти ? Имам впредвид, че много от хората тук гледат много мрачно .. замисляш ли се преди раздялата какво е било ?? Нима това не е било любоов ?? Не отричам, че щастието и мъката са ръка за ръка .. не живея с розови очила . . защото и аз съм плакала за момче ии знам, че боли .. знам, че ще има момент, в който ще искам да се самоубия от мъка след време .. но не отричам любовта .. ии това е и темата ..

tuzaro
11-13-2009, 15:19
от иебание имаш ли нужда?? или си грозна майна

Нямам нужда, ама като гледам ти си загорял за тва ходи си набий една и не спами .. :) (в случая и аз тва правя .. ама)ти ше учиш батко ти кво се прави... ела ти да ми набиеш майна

buuu
11-13-2009, 16:06
4uva6 li e sabida sa naistina mnogo hora ti go kazaha ! shmurkam dosega s nai pravilnoto mnenie ! pfff vs ti sa struva rozovo dokato si sama onaq ludata po gore su6to trugna da me sudi kfo neznam i kfo ne sum vidqla.. ai mluknete ve4e 4este jalki me draznite samo maini 8-)

DessieQueen
11-13-2009, 16:21
За всеки е различно...

;-)

Защото според някои го има необяснимото чувство ЛЮБОООВ според други е просто искра,харесване и привързаност....

:)

smiirnoff
11-13-2009, 18:42
:lol:

smiirnoff
11-13-2009, 18:47
taka..ne sa izjivqvai kato golemiq filosof ..6tom go kazvam zna4i ima pri4ina ne sum gubila samo 1 4ovek prez jivota si do sega taka 4e molq te bes da znai6 za6to go pi6a ne si vadi izvodi "ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..
" :lol: ako znae6e kfo sum prejivqla i kolko blizki hora sum izgubila sigorno nqma6e da ovori6 taka...NO nali trqq si na sqka mandja mirudiq 8-) nekazvam 4e nqma lubof ... no zaradi ne6tata koito sa mi se slu4ili do sega smeq da tfurdq 4e takava prosto nesu6testvuva zatova sporq i s drte ..za6toto kakto kazva6 penka moji da e na 14 i samo da si misli 4e e sre6tanal istinskata lubof (wtf) .. ae s zdrave .. to tuka v toq forum sqka tfoq duma se preina4ava ..taka 4e nevijdam smisul pove4e da sporq ..deeba i.. :?

еми добре :d
аз казвам к'во мисля
не ми тряя да ти казвам и на тебе ти к'во да мислиш :Д
ако искаш си вярвай, ако искаш недей
никъде не съм ти казала да вярваш в любовта
пфу пфу о.О

басии
то ако тръгна наистина да говоря така както ми изнася адски много ще ми се обидиш о.О
ама да .. к'во само се обяснявам ..

тая тема тряя се заключи ..
мончеее трябва да те дадат под съд, че си направила такава тема
щото нямаш представа тука колко колко хора ше се изпокарат за тъпата любов :d:d:d

:lol:

тука не знам как ще прозвучи
ама съм до някъде съгласна с т'ва 'шмъркам'
правилно си ги казва нещата

и все пак
може да съм съгласна с нея, ама т'ва не ми променя мнението за тъпата любов
има я, вярвам в нея ..
и т'ва е :Д

к'во толко' трябваше да се обяснявам ..
направо ме е яд не себе си, че писах толко' о.О

m0n4yyy
11-13-2009, 18:53
4uva6 li e sabida sa naistina mnogo hora ti go kazaha ! shmurkam dosega s nai pravilnoto mnenie ! pfff vs ti sa struva rozovo dokato si sama onaq ludata po gore su6to trugna da me sudi kfo neznam i kfo ne sum vidqla.. ai mluknete ve4e 4este jalki me draznite samo maini 8-)

е няма само ние да се дразним "майна" 8-)

m0n4yyy
11-13-2009, 18:54
taka..ne sa izjivqvai kato golemiq filosof ..6tom go kazvam zna4i ima pri4ina ne sum gubila samo 1 4ovek prez jivota si do sega taka 4e molq te bes da znai6 za6to go pi6a ne si vadi izvodi "ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..
" :lol: ako znae6e kfo sum prejivqla i kolko blizki hora sum izgubila sigorno nqma6e da ovori6 taka...NO nali trqq si na sqka mandja mirudiq 8-) nekazvam 4e nqma lubof ... no zaradi ne6tata koito sa mi se slu4ili do sega smeq da tfurdq 4e takava prosto nesu6testvuva zatova sporq i s drte ..za6toto kakto kazva6 penka moji da e na 14 i samo da si misli 4e e sre6tanal istinskata lubof (wtf) .. ae s zdrave .. to tuka v toq forum sqka tfoq duma se preina4ava ..taka 4e nevijdam smisul pove4e da sporq ..deeba i.. :?

еми добре :d
аз казвам к'во мисля
не ми тряя да ти казвам и на тебе ти к'во да мислиш :Д
ако искаш си вярвай, ако искаш недей
никъде не съм ти казала да вярваш в любовта
пфу пфу о.О

басии
то ако тръгна наистина да говоря така както ми изнася адски много ще ми се обидиш о.О
ама да .. к'во само се обяснявам ..

тая тема тряя се заключи ..
мончеее трябва да те дадат под съд, че си направила такава тема
щото нямаш представа тука колко колко хора ше се изпокарат за тъпата любов :d:d:d

:lol:

тука не знам как ще прозвучи
ама съм до някъде съгласна с т'ва 'шмъркам'
правилно си ги казва нещата

и все пак
може да съм съгласна с нея, ама т'ва не ми променя мнението за тъпата любов
има я, вярвам в нея ..
и т'ва е :Д

к'во толко' трябваше да се обяснявам ..
направо ме е яд не себе си, че писах толко' о.О




Малеее .. :D :D .. не беше с такава цел .. 8-)

smiirnoff
11-13-2009, 19:00
еми ще стане след малко :Д

totik
11-13-2009, 19:03
Е тази тема ме изкефи яко.Само така-от любов и с любов към живота :D

wasch0
11-13-2009, 19:03
Съжалявам ако повторя някого :oops: Не е нарочно..

Когато хората са много наранени от човек, на когото са вярвали и са го обичали могат да твърдят, че няма любов.. да си мислят, че всичко е свършило .. да искат да се самообият и такива подобни - това просто са тийнчетата. Прочетох, че с темата си искала да си го изкараш .. помага нали ;) понякога човек има нужда :) Според мен, където и да е любовта я има.. дори все още да не съм се виждала с нея, ( говоря за любов към противоположния пол (истинската любов)) но може би някой ден :)

GodLovesYou
11-13-2009, 19:04
Добре аз ще се опитам да обясня,защото и аз съм твърдяла и продължавам да твърдя,че няма любов.Първо за това защо всички приемат връзките си на тея години (14-15-16-17) толкова на сериозно и защо след това се чувстват 'най-нещастните хора'.Ми много е просто на тея години просто основното нещо,от което се вълнуват всички е любовта.На тея години любовта ако въобще може да се нарече любов и връзката ти с отсрещния пол те кара да изпитваш една огрона еуфория .. кара те да си мислиш,че това е,което осмисля живота ти и именно за това и после се чувстваш най-нещастния човек .. и за това и аз съм твърдяла,че няма любов,защото съм се чувствала разочерована,предадена,изл ъгана от човек на,който малко или много съм държала.Никой не е плосък и повърхностен,защото си мисли,че любов няма .. просто на всеки понякога му идват такива мисли в главата след като е преживял по-драматично нещата . ;) И все пак и аз съм на мнение,че не няма да спрем хората,които твърдят,че няма любов с една тема ..

аватарат ти е нещо страхотно.....

buuu
11-14-2009, 07:35
taka..ne sa izjivqvai kato golemiq filosof ..6tom go kazvam zna4i ima pri4ina ne sum gubila samo 1 4ovek prez jivota si do sega taka 4e molq te bes da znai6 za6to go pi6a ne si vadi izvodi "ти 'бууу' нямаш представа някои хора колко много са загубили, колко хора са ги напуснали, нямат си никой до себе си .. мизерстват, живеят ден за ден ..
НО продължават ДА ВЯРВАТ в любовта
защото човек винаги може да я изпита любовта (не говоря за ЕДИНСТВЕНАТА и неповторима любов иии дрън дрън .. мога тука да си разтягам локумите ..)
тези хора продължават да живеят, просто защото си вярват ..
" :lol: ako znae6e kfo sum prejivqla i kolko blizki hora sum izgubila sigorno nqma6e da ovori6 taka...NO nali trqq si na sqka mandja mirudiq 8-) nekazvam 4e nqma lubof ... no zaradi ne6tata koito sa mi se slu4ili do sega smeq da tfurdq 4e takava prosto nesu6testvuva zatova sporq i s drte ..za6toto kakto kazva6 penka moji da e na 14 i samo da si misli 4e e sre6tanal istinskata lubof (wtf) .. ae s zdrave .. to tuka v toq forum sqka tfoq duma se preina4ava ..taka 4e nevijdam smisul pove4e da sporq ..deeba i.. :?

еми добре :d
аз казвам к'во мисля
не ми тряя да ти казвам и на тебе ти к'во да мислиш :Д
ако искаш си вярвай, ако искаш недей
никъде не съм ти казала да вярваш в любовта
пфу пфу о.О

басии
то ако тръгна наистина да говоря така както ми изнася адски много ще ми се обидиш о.О
ама да .. к'во само се обяснявам ..

тая тема тряя се заключи ..
мончеее трябва да те дадат под съд, че си направила такава тема
щото нямаш представа тука колко колко хора ше се изпокарат за тъпата любов :d:d:d

:lol:

тука не знам как ще прозвучи
ама съм до някъде съгласна с т'ва 'шмъркам'
правилно си ги казва нещата

и все пак
може да съм съгласна с нея, ама т'ва не ми променя мнението за тъпата любов
има я, вярвам в нея ..
и т'ва е :Д

к'во толко' трябваше да се обяснявам ..
направо ме е яд не себе си, че писах толко' о.О



m4i ti tuka edva li ne mi kaa6 "nqma we 6e vqrva6 v libofta " ebahti :lol: 6tom kazvam 4e ne vqrvam ..zna4i e s pri4ina ..kakto vidq osonovah se gore ahyax

izlishna
11-14-2009, 08:47
Ако и ти се почувстваш разочарована и наранена .. ти също ще мислиш, че няма любов.. до сега ако си имала връзки и не е било обич а временни интереси за това сега се нервиш на тези които казват, че няма любов.. Не мисля, че си права.. Най-вече някой казват няма любов.. Защо? Защото може би не са я открили и те знаят това.. явно са попаднали на временни занимавки и губене на време :)

mOBSCENE
11-14-2009, 09:25
Има я..просто някои прекаляват.Т`ва тяхното не е любов.
Абе whatever исках да кажа,че няма възраст за това нещо!
Стига вече да знаеш какво е това :-o

m0n4yyy
11-14-2009, 10:32
Ако и ти се почувстваш разочарована и наранена .. ти също ще мислиш, че няма любов.. до сега ако си имала връзки и не е било обич а временни интереси за това сега се нервиш на тези които казват, че няма любов.. Не мисля, че си права.. Най-вече някой казват няма любов.. Защо? Защото може би не са я открили и те знаят това.. явно са попаднали на временни занимавки и губене на време :)

Ами всъщност .. била съм разочарована и отново не съм твърдяла, че няма любов .. ноо нвм

BlueFace
11-14-2009, 11:07
Отново побесняли тийнове с нужда за изява спорят .... Всички знаем ,че 14-15 годишните пубери при най малкото любовно разочарование са склонни да отрекат всякаква любов,но рано или късно всеки я намира тази любов.
Както авторката сега се е натварила от отричането на любовта така и хората разочаровани от любовта са ядосани и я отричат ;)
Тука само спорите за глупости,но едно мога да ви кажа: Любовта няма да ви намери ей така от нищото като си седите на компа и си пишете във форума.Трябва да се действа не да се надяваме ,че някой друг ще предприеме нещо ;)