PDA

View Full Version : от какво се впечатляват момчетата



vesinka899
11-12-2009, 19:23
а

m0n4yyy
11-12-2009, 19:24
е а де ?? :D :D

tuzaro
11-12-2009, 19:25
хубави големи цици

FlashMX
11-12-2009, 19:27
хубави големи цици

+ хубави дупета

ScarletBite
11-12-2009, 19:28
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)

tuzaro
11-12-2009, 19:32
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)кажи кypви направо 8-)

lubomirky
11-12-2009, 19:35
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)

true true

AlokiNn
11-12-2009, 19:38
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)да без мозък демек.. айде няма нужда .. нормално стилно момиче което е уникално

SoAfraid
11-12-2009, 19:41
Красиво и отворено момиче което да може да говори!

ScarletBite
11-12-2009, 19:44
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)да без мозък демек.. айде няма нужда .. нормално стилно момиче което е уникално
Хм... не е задължително да е тъпа.Едното няма нищо общо с другото.

tuzaro
11-12-2009, 19:45
Красиво и отворено момиче което да може да говори!че те жените само говорят майна....

giveupbitch
11-12-2009, 19:49
от цици,майна. 8-)

AlokiNn
11-12-2009, 19:58
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)

tuzaro
11-12-2009, 20:01
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.

AlokiNn
11-12-2009, 20:11
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.ТИ си казал ;)

golqmumnik
11-12-2009, 20:19
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM
Ето човека си го казва точно и ясно,престанете вече да пускате тъпи теми.Ако не ти оттърва - минавай към другия бряг и казвай че си бисексуална,боли ме пипера. 8)

Shadow1596
11-12-2009, 20:27
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM
Ето човека си го казва точно и ясно,престанете вече да пускате тъпи теми.Ако не ти оттърва - минавай към другия бряг и казвай че си бисексуална,боли ме пипера. 8)
yep.

gabiiTu
11-13-2009, 18:22
Гъз и цицки,брат ;xxx

FancyGirl
11-13-2009, 18:25
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D

ShawnMac
11-13-2009, 18:27
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

FancyGirl
11-13-2009, 18:28
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

Знам всимко знамммммммм :grin:
е ко не е ли вярно ???

AlokiNn
11-13-2009, 18:29
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

Знам всимко знамммммммм :grin:
е ко не е ли вярно ???Не

FancyGirl
11-13-2009, 18:32
Е ок де споделете :)

ShawnMac
11-13-2009, 18:32
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

Знам всимко знамммммммм :grin:
е ко не е ли вярно ???
Много ясно , че не е :o
Ти руса ли си ? Сини очи имаш ли ?
За задника съм съгласен :oops: ( :-) )

tuzaro
11-13-2009, 18:36
Е ок де споделете :) аз не харесвам високи

incarnati0n
11-13-2009, 18:38
Пф, повърхностни хора.. само външен вид гледате :? :booooomb:

ShawnMac
11-13-2009, 18:45
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

Знам всимко знамммммммм :grin:
е ко не е ли вярно ???Не
Не харесваш момичета с малко мозък ли , приятел? :shock: :lol:

tuzaro
11-13-2009, 18:45
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

peshost
11-13-2009, 18:48
Добри, точни, с хубава усмивка, добър характер, леко нахални повече няма да уточнявам...

AlokiNn
11-13-2009, 18:50
ДА НЕ Е РУСА С СИНИ ОЧИ РУСА ОК НО НЕ И С СИНИ ОЧИ!

tuzaro
11-13-2009, 18:51
светли очи тъмна коса майна 8)

wasch0
11-13-2009, 18:53
Защо трябва да е руса със сини очи?
Другите стари моми..

DevilWish
11-13-2009, 18:55
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.ТИ си казал ;)
To4но пък те са истинските мъже ;)

Трябва да те оценяват по същността ти, чак след това да ти гледат външността

m0n4yyy
11-13-2009, 18:57
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
Абе ти откога си момче , че знаеш какво харесваме :D
:x

Знам всимко знамммммммм :grin:
е ко не е ли вярно ???Не

Евала .. :) :)

tuzaro
11-13-2009, 18:58
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.ТИ си казал ;)
To4но пък те са истинските мъже ;)

Трябва да те оценяват по същността ти, чак след това да ти гледат външносттада да, вярвай си.

EeeBobii
11-13-2009, 18:59
Интелектност,Даржание,Уваж аемост :-o

DevilWish
11-13-2009, 19:00
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.ТИ си казал ;)
To4но пък те са истинските мъже ;)

Трябва да те оценяват по същността ти, чак след това да ти гледат външносттада да, вярвай си.
Няма какво да си вярвам.Казвам какво е нормалното.
Зная, че в действителност се гледа силикона и искуствено одължените коси ;)

tuzaro
11-13-2009, 19:19
Да но не всяко момче се впечатлява от това ;)те тея не са истински мъже.ТИ си казал ;)
To4но пък те са истинските мъже ;)

Трябва да те оценяват по същността ти, чак след това да ти гледат външносттада да, вярвай си.
Няма какво да си вярвам.Казвам какво е нормалното.
Зная, че в действителност се гледа силикона и искуствено одължените коси ;) ти първо като видиш даден човек, кво виждаш, външност или душевност>?

incarnati0n
11-13-2009, 19:19
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

Аз съм, бе, майнаа.

/ ох, това 'майна' ме убива, честно :razz: /

Аз лично бих се чувствала адски безполезна в една връзка, при положение, че мнението ми по значими проблеми не се зачита или не се взема под внимание. Обичам да дискутирам, да дебатирам, да отстоявам позициите си в спор и дори ми допада идеята партньорът ми да бъде някой, с когото да се конкурирам по отношение на интелектуално ниво.

Има някои жени с мъжка ориентация на мозъка.
Така че... Не подценявайте интелекта на една жена, момчета...

kypo
11-13-2009, 19:20
от цица като човешка длан, ак оса две даже по-добре, но да не бъдем максималисти http://www.vwclub.bg/forum/images/smilies/a045.gif

tuzaro
11-13-2009, 19:26
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

Аз съм, бе, майнаа.

/ ох, това 'майна' ме убива, честно :razz: /

Аз лично бих се чувствала адски безполезна в една връзка, при положение, че мнението ми по значими проблеми не се зачита или не се взема под внимание. Обичам да дискутирам, да дебатирам, да отстоявам позициите си в спор и дори ми допада идеята партньорът ми да бъде някой, с когото да се конкурирам по отношение на интелектуално ниво.

Има някои жени с мъжка ориентация на мозъка.
Така че... Не подценявайте интелекта на една жена, момчета...до някъде си права по принцип, и пак ти мисля раазни работи майна 8-)

incarnati0n
11-13-2009, 19:30
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

Аз съм, бе, майнаа.

/ ох, това 'майна' ме убива, честно :razz: /

Аз лично бих се чувствала адски безполезна в една връзка, при положение, че мнението ми по значими проблеми не се зачита или не се взема под внимание. Обичам да дискутирам, да дебатирам, да отстоявам позициите си в спор и дори ми допада идеята партньорът ми да бъде някой, с когото да се конкурирам по отношение на интелектуално ниво.

Има някои жени с мъжка ориентация на мозъка.
Така че... Не подценявайте интелекта на една жена, момчета...до някъде си права по принцип, и пак ти мисля раазни работи майна 8-)

Еееехеее, ето, стигна се до консенсус, майнааа ! :grin: :D
Сега остава и останалите да потвърдят, че интелектуалното ниво на една жена ИМА ЗНАЧЕНИЕ / поне за умните мъже / :P 8-)

EeeBobii
11-13-2009, 19:33
Има и то доста,От тука идва и държание и всичко!

tuzaro
11-13-2009, 19:46
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

Аз съм, бе, майнаа.

/ ох, това 'майна' ме убива, честно :razz: /

Аз лично бих се чувствала адски безполезна в една връзка, при положение, че мнението ми по значими проблеми не се зачита или не се взема под внимание. Обичам да дискутирам, да дебатирам, да отстоявам позициите си в спор и дори ми допада идеята партньорът ми да бъде някой, с когото да се конкурирам по отношение на интелектуално ниво.

Има някои жени с мъжка ориентация на мозъка.
Така че... Не подценявайте интелекта на една жена, момчета...до някъде си права по принцип, и пак ти мисля раазни работи майна 8-)

Еееехеее, ето, стигна се до консенсус, майнааа ! :grin: :D
Сега остава и останалите да потвърдят, че интелектуалното ниво на една жена ИМА ЗНАЧЕНИЕ / поне за умните мъже / :P 8-)ама трябва и да е хубава.

incarnati0n
11-13-2009, 19:49
да няма да и давам да ми прави чертежите майна, кво да гледаме... така ако си ти на аватара майна, нема ти се верва кво ти мислим майна

Аз съм, бе, майнаа.

/ ох, това 'майна' ме убива, честно :razz: /

Аз лично бих се чувствала адски безполезна в една връзка, при положение, че мнението ми по значими проблеми не се зачита или не се взема под внимание. Обичам да дискутирам, да дебатирам, да отстоявам позициите си в спор и дори ми допада идеята партньорът ми да бъде някой, с когото да се конкурирам по отношение на интелектуално ниво.

Има някои жени с мъжка ориентация на мозъка.
Така че... Не подценявайте интелекта на една жена, момчета...до някъде си права по принцип, и пак ти мисля раазни работи майна 8-)

Еееехеее, ето, стигна се до консенсус, майнааа ! :grin: :D
Сега остава и останалите да потвърдят, че интелектуалното ниво на една жена ИМА ЗНАЧЕНИЕ / поне за умните мъже / :P 8-)ама трябва и да е хубава.
e, разбира се ;p :)

SaintLucifer
11-13-2009, 19:53
Първото впечатление естествено е външността, аз лично първо забелязвам погледа, дрехите и стойката.
След това вече са много факторите, чувство за хумор, общи интересни и пр...

А тая глупост с мъжката "ориентация" на мозъка не знам кой идиот я е написал, но един съвет към него - стегни се и почети малко повече(не от Уикипедия), защото говориш пълни глупости, това няма нищо общо с интелигентността на човек.

EeeBobii
11-13-2009, 19:59
Всекои човек забелязва това което вижда, какво се косите че външноста е по важна от душевноста или обратното или трябва да се балансират.Стига се правете на професори.

Riva
11-13-2009, 20:06
жена+кухня=впечатление от моя страна

incarnati0n
11-13-2009, 20:22
Първото впечатление естествено е външността, аз лично първо забелязвам погледа, дрехите и стойката.
След това вече са много факторите, чувство за хумор, общи интересни и пр...

А тая глупост с мъжката "ориентация" на мозъка не знам кой идиот я е написал, но един съвет към него - стегни се и почети малко повече(не от Уикипедия), защото говориш пълни глупости, това няма нищо общо с интелигентността на човек.

Явно ти не си достатъчно наясно с това, което искам да кажа ;)
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
А не, че е задължително ориентацията на един мозък да е мъжка, за да бъде притежателят му интелигентен. Направих паралела във връзка с това, че има и жени, които не са просто КУКЛИ за забавление, а са амбициозни и силни, така че често могат да бъдат интелигентни и способни; следователно не трябва да се гледа на тях като на лъскава опаковка, изпълнена от въздушно пространство !!!!!!!!!!!!!!

Допълнителна извадка:

Имаш съвсем мъжки мозък

Не се притеснявай, това не е лошо за теб. Може да сте достатъчно женствени и в същото време да сте с мъжки мозък. Това означава, че поемането на рискове е в кръвта ви. Жените с мъжки мозък по-често достигат високи позиции. Те са здравомислещи и находчиви, отличават се с висока степен на интелигентност. Интересуват се само от чистите факти, намират разрешения, не си падат по безмисленото бърборене, за разлика от притежателите на женски мозък.

Забравих да добавя, че ориентацията на един мозък определя и начина на мислене на човек!




И по-деликатно, МОЛЯ. ; ]

Riva
11-13-2009, 20:36
^Би ли ми казала какво си мисли едно интелигентно момиче от Шумен като дойде "на Варна" и влезе в мола?

EeeBobii
11-13-2009, 20:41
^ Зависи от мозъка :lol: , Тя иска да каже че има момичета по-хладнокравни с по-разумно мислене.

incarnati0n
11-13-2009, 20:51
^Би ли ми казала какво си мисли едно интелигентно момиче от Шумен като дойде "на Варна" и влезе в мола?

Същото, каквото и един интелигентен мъж от град А, идвайки в новооткрития магазин за техника в град B :wink:

* A, B - неизвестни

cunt
11-13-2009, 20:53
абе каква е тая тъпа тема?
за мен физиономията е най-важна..ако е красива в лице и има некоя чаровна усмивчица полудявам..
и естествено да не е неква тлъста дебелана не мога да ги понасям тия

Riva
11-13-2009, 21:02
^Би ли ми казала какво си мисли едно интелигентно момиче от Шумен като дойде "на Варна" и влезе в мола?

Същото, каквото и един интелигентен мъж от град А, идвайки в новооткрития магазин за техника в град B :wink:

* A, B - неизвестни
Е не може да твърдиш че интелигентните хора мислят по един и същ начин :/

incarnati0n
11-13-2009, 21:04
^Би ли ми казала какво си мисли едно интелигентно момиче от Шумен като дойде "на Варна" и влезе в мола?

Същото, каквото и един интелигентен мъж от град А, идвайки в новооткрития магазин за техника в град B :wink:

* A, B - неизвестни
Е не може да твърдиш че интелигентните хора мислят по един и същ начин :/
Всеки има различни светогледи, мнения... не оспорвам това.

SaintLucifer
11-13-2009, 21:14
Не си чела достатъчно, но хайде, няма да споря, между т.нар. ориентация и характер разлика има. Дори в youtube има лекции за развитието на мозъка заснети в някои известни американски университети, ако искаш ги разгледай, образовай се малко и тогава спори, че сега се излагаш.

Riva
11-13-2009, 21:20
Много офтопик стана,ако искате пишете тема някаде за малкото останала хитра младеж в днешни времена.

incarnati0n
11-13-2009, 21:23
Не си чела достатъчно, но хайде, няма да споря, между т.нар. ориентация и характер разлика има. Дори в youtube има лекции за развитието на мозъка заснети в някои известни американски университети, ако искаш ги разгледай, образовай се малко и тогава спори, че сега се излагаш.
Добре, няма да спорим. И както и да е - аз ще разгледам, но и ти прочети още веднъж всичко, което изписах до този момент, защото като гледам, не успя да разбереш, като че ли целта на паралела, който направих... :) А тогава и спорът ни се обезмисля.

t0d1t0
11-13-2009, 21:23
от огромно чувство за хумор. Няма по-хубаво нещо от смеха. http://www.laymark.com/i/m/m048.gif

LadyDi
11-13-2009, 21:24
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

Riva
11-13-2009, 21:27
Има всякакви хора и от двата пола,за това си мисля че всичко изписано до сега е пълен шит.

ef4etyYy
11-13-2009, 21:37
абе каква е тая тъпа тема?
за мен физиономията е най-важна..ако е красива в лице и има некоя чаровна усмивчица полудявам.. същото само че за мъжките :grin:

incarnati0n
11-13-2009, 21:38
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

За интелектуалното ниво - не считам, че някоя жена, (от онези русите, едрогърдите - да не ги назовавам с другото им име), която няма никое от изброените качества, има високо интелектуално ниво.
...
А иначе за емоционалността... В повечето случаи, тези, които са по-твърди.. също и по-изобретателни и пробивни, постигат повече в живота...








Не разбирам защо станах "мишена" в тази тема..

LO6IQ
11-13-2009, 21:39
Щот си заек. Зайците са мишена. 8-)

kidwestern
11-13-2009, 21:40
хубави големи цици

+ хубави дупета
+ як фейс,мека путка

incarnati0n
11-13-2009, 21:42
Има всякакви хора и от двата пола,за това си мисля че всичко изписано до сега е пълен шит.
ПО ДЯВОЛИТЕ, ТОЧНО ТОВА НАПИСАХ В ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ СИ КОМЕНТАРИ В ТАЗИ ТЕМА - ИМА НЯКОИ ЖЕНИ, КОИТО НЕ СА КУХИ ЛЕЙКИ, .. И ТОВАА ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОЦЕНЕНООО

Но има и от другия тип.

Евалаааа :grin: :grin:

пф...

Riva
11-13-2009, 21:44
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

За интелектуалното ниво - не считам, че някоя жена, (от онези русите, едрогърдите - да не ги назовавам с другото им име), която няма никое от изброените качества, има високо интелектуално ниво.
...

Аз пък си мисля че те са най-умни хехе.Хващат си един тъп ръб с пари и цял ден карат мерцедеси бмв-та и са чекнат по салони и прочее.

kidwestern
11-13-2009, 21:45
не ми допадате.

Riva
11-13-2009, 21:47
не ми допадате.
През кура ми е.
Едит:мразя я тази цензура :(

LadyDi
11-13-2009, 21:53
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

За интелектуалното ниво - не считам, че някоя жена, (от онези русите, едрогърдите - да не ги назовавам с другото им име), която няма никое от изброените качества, има високо интелектуално ниво.
...
А иначе за емоционалността... В повечето случаи, тези, които са по-твърди.. също и по-изобретателни и пробивни, постигат повече в живота...

Не разбирам защо станах "мишена" в тази тема..
Аз мисля, че има и изключително тъпи мъже. Това на какво се дължи - на женската ориентация в мозъка им ли?

Цялата ти теория ми се струва... глупава?

incarnati0n
11-13-2009, 21:57
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

За интелектуалното ниво - не считам, че някоя жена, (от онези русите, едрогърдите - да не ги назовавам с другото им име), която няма никое от изброените качества, има високо интелектуално ниво.
...
А иначе за емоционалността... В повечето случаи, тези, които са по-твърди.. също и по-изобретателни и пробивни, постигат повече в живота...

Не разбирам защо станах "мишена" в тази тема..
Аз мисля, че има и изключително тъпи мъже. Това на какво се дължи - на женската ориентация в мозъка им ли?

Цялата ти теория ми се струва... глупава?

Да, точно така. хаха
Само дето тази теория не съм я измислила аз ;)

LadyDi
11-13-2009, 22:01
Да, точно така. хаха
Само дето тази теория не съм я измислила аз ;)
Знам. Но това не я прави по-малко глупава :)

LO6IQ
11-13-2009, 22:08
В днешно време има момичета (с петзвезден външен вид) дето незнаят как да си разархивират снимките като им ги пратят по скайп в рар формат . ЗА КАКВО СИ ГОВОРИМ? Мацето даже цъка фаила още преди да се е изтеглил и се чуди защо не се отваря.. (сериозно)

Riva
11-13-2009, 22:13
В днешно време има момичета (с петзвезден външен вид) дето незнаят как да си разархивират снимките като им ги пратят по скайп в рар формат . ЗА КАКВО СИ ГОВОРИМ? Мацето даже цъка фаила още преди да се е изтеглил и се чуди защо не се отваря.. (сериозно)
Но боравят с фотошопа по добре от мене :D

kidwestern
11-13-2009, 22:36
не ми допадате.
През "мъжкия полов орган" ми е.
Едит:мразя я тази цензура :(

съмнява ме че го имаш... ):

ShawnMac
11-13-2009, 22:44
Ами .. от много неща :)

Riva
11-13-2009, 23:02
не ми допадате.
През "мъжкия полов орган" ми е.
Едит:мразя я тази цензура :(

съмнява ме че го имаш... ):
Май доста редовно гледаш пениси за да ми правиш характеристика на атрибута през форума :)

Bixel
11-13-2009, 23:04
безпорно големината на задните части

mitkom89
11-13-2009, 23:12
Голи жени!

incarnati0n с тея интересни теории сама се вкара в графата на кухите лейки / нищо лично /. Иначе ти ми се качи на атрибута пък после ще дискутираме квото искаш няма проблеми майна :lol: И опитай да си преориентираш мозъка, да не вземе и половата ти система да стане с мъжка ориентация, че тогава много хора ще страдат...

kidwestern
11-13-2009, 23:13
не ми допадате.
През "мъжкия полов орган" ми е.
Едит:мразя я тази цензура :(

съмнява ме че го имаш... ):
Май доста редовно гледаш пениси за да ми правиш характеристика на атрибута през форума :)


як си,незнам какво да кажа,сад съм,отивам да рева в кенефа !

izlishna
11-14-2009, 09:48
От естественоста на момчетата, а не от правежките филми :?

Stan4o123
11-14-2009, 11:43
КАЗАХ, ЧЕ НЯКОИ ЖЕНИ ИМАТ МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА - ТОЕСТ, ЧЕ СЕ ОТЛИЧАВАТ И С КАЧЕСТВА КАТО ХЛАДЕН РАЗУМ ( повече, отколкото проява на емоционалност ), УРАВНОВЕСЕНОСТ, НАХОДЧИВОСТ, а ВСЛЕДСТВИЕ НА ТОВА В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ИМАТ ВИСОКО ИНТЕЛЕКТУАЛНО НИВО.
[/b]
Wait a minute!
По твоята логика, ако нямаш мъжка ориентация на мозъка, ти си емоционална, неуравновесена, неизобретателна, в следствие на което имаш ниско интелектуално ниво ???

За интелектуалното ниво - не считам, че някоя жена, (от онези русите, едрогърдите - да не ги назовавам с другото им име), която няма никое от изброените качества, има високо интелектуално ниво.
...
А иначе за емоционалността... В повечето случаи, тези, които са по-твърди.. също и по-изобретателни и пробивни, постигат повече в живота...








Не разбирам защо станах "мишена" в тази тема..

ами според мен ти си една 15 годишна пикла,която е прочела няква глупост и сега си мисли,че знае всичко...Мога да ти кажа,че тези,които най-много парадират колко са умни,са пълни тъпаци,а и умен е много разтегливо понятие...може да си най-добрият в нещо,но да си пълна нула в друго,и аз много харесвам 1 мисъл "Специалист в тесния смисъл на думата,означава идиот в широкия."

huksy
11-14-2009, 11:52
Едно Ферари с цвят червен, а вътре гадже с бронзов тен.. какво му трябва на човекааа..

sunshinepp
11-14-2009, 11:56
руса, слаба, големи цици, хубав задник, сини очи, дълги крака и малко мозък :D :D :D :D
ако от тва се впечатляват момчетата.. значи аз съм за никъде! :( :shock: :-#

SunnyTime
11-14-2009, 12:39
От кльощави whore-та дето по цял ден са в кафетата с цигарките :)

(това е според мойте наблюдения!!)

divein
11-14-2009, 12:44
Отговорът е елементарен.

1- от сравнително добър външен вид.
2- момичето да знае какво иска!

2 прости неща

bathory
11-14-2009, 12:46
Памела Андерсън :)

nikoletkata0
11-14-2009, 13:19
АЙДЕ са сички момчета тука почнахте да се правите на гъзари.. "руса коса и сини очи" .. Е,извинете ама Николета Лозанова дето е с тъмна коса и очи е много по-красива от ддзз.. примерно от Камелия или Андреа .. (на почвайте офтопик. казвам примерно).. Не можеш да дадеш точен пример как трябва изглежда някой.. той или ти грабва вниманието или не.. и моля ви спрете да се правите на големи мъже с тея цици и "без задръжки и малко мозък".. Взехте да ставате банални :? :D

incarnati0n
11-14-2009, 14:02
HA HA HA kolko zloba i prostashtina ima po sveta samo
ne vi pravi chest da imate podobno otnoshenie kum potrebitel i da mu se nahvurlqte poradi tova che izkazva lichnoto si mnenie :)
tova e moqt svetogled i nikoi nqma pravo da me sudi za tova koeto mislq
ONLY GOD CAN JUDGE ME
a obidnite i cinichnite mneniq edinstveno gov0rqt che nqmate nikakvi umeniq za debatirane
opitvate se da oborite oponenta ne s fakti a s obidi
po tozi nachin si mislite che vzemate nadmoshtie - i tochno tova otrazqva kolko vi e umstveniqt bagaj

i ne pomnq nqkude da sum se samoopredelila kato umna
ne pomnq i da sum opredelqla ne4ie intelektyalno nivo
a tova da se mesish v chujdi razgovori zapo4vaiki da sudish koi e ymen i koi ne e a ne kakto e po reda - koi e prav v spora i koi ne
SI E 4ISTA PROQVA NA GLUPOST


JALKI STE S CINIZMITE KOITO IZPISAHTE I IZOBSHTO S NACHINA PO KOITO SE OPITVATE DA NADDELEETE
sujalqvam che izobshto sporq s tolkova nis6i su6testva

spiram da sporq zashtoto nqmam namerenie da padam na nivoto vi

kidwestern
11-14-2009, 14:07
HA HA HA kolko zloba i prostashtina ima po sveta samo
ne vi pravi chest da imate podobno otnoshenie kum potrebitel i da mu se nahvurlqte poradi tova che izkazva lichnoto si mnenie :)
tova e moqt svetogled i nikoi nqma pravo da me sudi za tova koeto mislq
ONLY GOD CAN JUDGE ME
a obidnite i cinichnite mneniq edinstveno gov0rqt che nqmate nikakvi umeniq za debatirane
opitvate se da oborite oponenta ne s fakti a s obidi
po tozi nachin si mislite che vzemate nadmoshtie - i tochno tova otrazqva kolko vi e umstveniqt bagaj

i ne pomnq nqkude da sum se samoopredelila kato umna
ne pomnq i da sum opredelqla ne4ie intelektyalno nivo
a tova da se mesish v chujdi razgovori zapo4vaiki da sudish koi e ymen i koi ne e a ne kakto e po reda - koi e prav v spora i koi ne
SI E 4ISTA PROQVA NA GLUPOST


JALKI STE S CINIZMITE KOITO IZPISAHTE I IZOBSHTO S NACHINA PO KOITO SE OPITVATE DA NADDELEETE
sujalqvam che izobshto sporq s tolkova nizshi su6testva

spiram da sporq zashtoto nqmam namerenie da padam na nivoto vi


ями изчизни тогава,висок мутант

mitkom89
11-14-2009, 20:13
Хаха добре уе факт "МЪЖКА ОРИЕНТАЦИЯ НА МОЗЪКА"... Това ли са тифактите не мога да разбера? Какви дебати водиш, това не е народното събрание, нито предизборна кампания за президент на форума. Вземи се усети в какъв свят живееш. И нека да погледнем малко написаното от теб

a s obidi
po tozi nachin si mislite che vzemate nadmoshtie - i tochno tova otrazqva kolko vi e umstveniqt bagaj




tolkova nizshi su6testva


Госпожа "голям" умствен багаж, май сама се нареди до безкрай :oops: И както казах вземи си преориентирай мозъка, може да ти е от полза.

swe7dream
11-14-2009, 23:00
АЙДЕ са сички момчета тука почнахте да се правите на гъзари.. "руса коса и сини очи" .. Е,извинете ама Николета Лозанова дето е с тъмна коса и очи е много по-красива от ддзз.. примерно от Камелия или Андреа .. (на почвайте офтопик. казвам примерно).. Не можеш да дадеш точен пример как трябва изглежда някой.. той или ти грабва вниманието или не.. и моля ви спрете да се правите на големи мъже с тея цици и "без задръжки и малко мозък".. Взехте да ставате банални :? :D

+1

NAPULNO SUM SUGLASNA

sladur4etyYy
11-15-2009, 00:29
на първо място- външен вид. оттам нататък много може да се каже, но не ми се занимава да пиша.

Bixel
11-15-2009, 00:46
АЙДЕ са сички момчета тука почнахте да се правите на гъзари.. "руса коса и сини очи" .. Е,извинете ама Николета Лозанова дето е с тъмна коса и очи е много по-красива от ддзз.. примерно от Камелия или Андреа .. (на почвайте офтопик. казвам примерно).. Не можеш да дадеш точен пример как трябва изглежда някой.. той или ти грабва вниманието или не.. и моля ви спрете да се правите на големи мъже с тея цици и "без задръжки и малко мозък".. Взехте да ставате банални :? :D

говорим за големина на задника не говорим за коса и лице :|

RedLabel
11-15-2009, 01:36
момчетата искаме предимно да е яка (не напомпана с маса а секси/хубава/сладка кой квот си разбира) и да зн кво приказва (съответно забавна и пр.) не да говорим за нещо и да каже че ако 2 щъркела летят след 4 часа температурата ше е вторник :shock:

darkSpiri7
11-19-2009, 03:06
1.Естествено е, че първо забелязваме външния вид.Лично аз забелязвам първо косата ,лицето, усмивката, но не мога да кажа "харесвам еди-какво си и еди-що си".Важното е да ми привлече вниманието.Ако успее, значи има защо.
2.По-голямо значение има какъв човек е.Случвало ми се е да видя някое момиче, без да се ми направи впечатление, но след това да се опознаем и наистина да я харесам.Обичам момичета, които са откровени,лъчезарни, които могат да се забавляват и имат поне малко мозъчен капацитет. НЕ мога да търпя хора, пред които трябва да се правя на приятно разсеян.
Общо взето харесвам симпатични момичета, чиито мисли не завършват с избора на обувки или прическа, а такива, които освен всичко друго могат да ти бъдат и добър събеседник.

BeRSeR
11-19-2009, 17:51
http://thumbs.dreamstime.com/thumb_130/1173973703QLfqIO.jpg

girl4eety
11-19-2009, 18:00
Какво лошо има ако е РУСА СЪС СИНИ ОЧИ ???
Според мен даже е много сладко някоя мацка с руса коса и синеока и с хубаво тяло е перфект просто

psychopath
11-20-2009, 04:22
Синеоки руси мацки, високи 175 с мерки 90-60-90, без задръжки, със свободно държане, чувство за хумор и нимфомански наклонности. 8)

true trueнито настоявам за синеоки, още по-малко за руси...а високи пък изобщо. :D


Какво лошо има ако е РУСА СЪС СИНИ ОЧИ ???
Според мен даже е много сладко някоя мацка с руса коса и синеока и с хубаво тяло е перфект простооди пикай па легай. нищо не разбираш ей 8-)

buuu
11-20-2009, 14:04
spored mene (momi4e sum) 1 mom4e (muj) trqq da pogledne purvo vutre6nata krasota .. vmesto vun6nata ..verno na ulicata se vijda 1vo viziqta no po taq logika ..ako ne sre6tnete va6iq tip momi4e dokato se razhojdate ..ko trqq ozna4ava ? 4e nqma da poglednete nikoq druga li ko ? ebahti.. to ako taka stava6e sigorno edno 40 50 % 6tqhme da sem svobodni atomi.. se6tate se.. mislq 4e dori i na 1vi pogled 1 momi4e da nee ot va6iq tip ...tfa ne q pravi razli4na dokato ne q opoznaate... 6to ne opitate ..moje puk da se okaje mnogo po dobra.. puk i hora koito ne cenqt du6ata sq nqkfi materialisti i si gledat samo mejdu krakata.. moe mnenie ne iskam da ubidq nikoi :) prosto se zamislete :)
sorry za latinicata domurzq me da pi6a na bg 8-)

antifashionshit
11-20-2009, 15:15
доброта, състрадание, искреност, великодушие, да е е непукистка, да уважава чувствата на другите и да е ИСТИНСКА(не да позира, не да променя според компанията). общо взето тези черти на характера биха ме впечтлили доста :)

buuu
11-20-2009, 18:07
доброта, състрадание, искреност, великодушие, да е е непукистка, да уважава чувствата на другите и да е ИСТИНСКА(не да позира, не да променя според компанията). общо взето тези черти на характера биха ме впечтлили доста :)

antifashionshit написа:
доброта, състрадание, искреност, великодушие, да е е непукистка, да уважава чувствата на другите и да е ИСТИНСКА(не да позира, не да променя според компанията). общо взето тези черти на характера биха ме впечтлили доста

Същото , не се впечатлявам от някви изкуствени лигли

:shock: евала :shock:

pwnage
11-20-2009, 18:22
spored mene (momi4e sum) 1 mom4e (muj) trqq da pogledne purvo vutre6nata krasota .. vmesto vun6nata ..verno na ulicata se vijda 1vo viziqta no po taq logika ..ako ne sre6tnete va6iq tip momi4e dokato se razhojdate ..ko trqq ozna4ava ? 4e nqma da poglednete nikoq druga li ko ? ebahti.. to ako taka stava6e sigorno edno 40 50 % 6tqhme da sem svobodni atomi.. se6tate se.. mislq 4e dori i na 1vi pogled 1 momi4e da nee ot va6iq tip ...tfa ne q pravi razli4na dokato ne q opoznaate... 6to ne opitate ..moje puk da se okaje mnogo po dobra.. puk i hora koito ne cenqt du6ata sq nqkfi materialisti i si gledat samo mejdu krakata.. moe mnenie ne iskam da ubidq nikoi :) prosto se zamislete :)
sorry za latinicata domurzq me da pi6a na bg 8-)

A пък според мен тук не се питат женски индивиди,които да ни водят лекции по това,какво трябва ние да гледаме в една жена,че да не почна аз да ти казвам какво НЕ трябва да гледаш в един мъж.

По темата: Не търся жени тип фолк диви,а тези с балансиран начин на обличане и разкрепостеност. Не търпя сто процентови лигли,както и тия които си мислят,че са хванали господ за кабелчето. Другите работи са по-лични.

buuu
11-20-2009, 18:34
spored mene (momi4e sum) 1 mom4e (muj) trqq da pogledne purvo vutre6nata krasota .. vmesto vun6nata ..verno na ulicata se vijda 1vo viziqta no po taq logika ..ako ne sre6tnete va6iq tip momi4e dokato se razhojdate ..ko trqq ozna4ava ? 4e nqma da poglednete nikoq druga li ko ? ebahti.. to ako taka stava6e sigorno edno 40 50 % 6tqhme da sem svobodni atomi.. se6tate se.. mislq 4e dori i na 1vi pogled 1 momi4e da nee ot va6iq tip ...tfa ne q pravi razli4na dokato ne q opoznaate... 6to ne opitate ..moje puk da se okaje mnogo po dobra.. puk i hora koito ne cenqt du6ata sq nqkfi materialisti i si gledat samo mejdu krakata.. moe mnenie ne iskam da ubidq nikoi :) prosto se zamislete :)
sorry za latinicata domurzq me da pi6a na bg 8-)

A пък според мен тук не се питат женски индивиди,които да ни водят лекции по това,какво трябва ние да гледаме в една жена,че да не почна аз да ти казвам какво НЕ трябва да гледаш в един мъж.

По темата: Не търся жени тип фолк диви,а тези с балансиран начин на обличане и разкрепостеност. Не търпя сто процентови лигли,както и тия които си мислят,че са хванали господ за кабелчето. Другите работи са по-лични.

е кфо лошо има да кажа

pwnage
11-20-2009, 18:37
Все едно аз да ти кажа какъв трябва да ти е клиторният оргазъм.
Нищо лично.