PDA

View Full Version : Не се задържам



Zaharinka
11-12-2009, 20:28
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-)

Kukumqvka
11-12-2009, 20:30
Добре бе,за какво ти е да се 'задържаш' .. чакай,ще се омъжиш и ще се задържиш.Има още хляб да ядеш 8-)

AlokiNn
11-12-2009, 20:30
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-) Зависи на колко години си ;)

Zaharinka
11-12-2009, 20:34
На 16 години съм,ама като се замислих днес и установих този факт се сдухах...Абе аз не бързам да се омъжвам,но си е друго като си имам котенце за гушкане.Ох,че гадно.. :smt089

AraBella
11-12-2009, 20:35
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-) Зависи на колко години си ;)
Съгласна :)
П.П.Защо си смени аватара.Бебето беше толкова якоо >.<

LadyDi
11-12-2009, 20:36
26-28 дни... ти като месечен цикъл ги сменяш...

AraBella
11-12-2009, 20:38
26-28 дни... ти като месечен цикъл ги сменяш...
Може да си има календарче и да си брой колко дни остават докато дойде заветният ден на късането xD

Zaharinka
11-12-2009, 20:38
Е правя почивка от по 7 дни за следващия :lol:
Не ги хващам един след друг,има накакъв период от време през,които съм сама,и после историята се повтаря :shock:

AlokiNn
11-12-2009, 20:44
AraBella Всичко е по-хубаво от това ;)
По темата изчакай малко.. може да си сама 1-2 месеца но си заслужава ;)

Zaharinka
11-12-2009, 20:47
Абе аз уж до днес бях с един ама му казах,че не искам да сме заедно вече,понеже не ми обръща никакво внимание,всичко става само на думи,а действията се загубили някъде по пътя.Говорихме всичко нали добре ама не...

YouKnowImBetterThanYou
11-12-2009, 20:47
Няма какво да те очудва, сменяш ги като носни кърпички един вид, защото си леко момиче. Да, права си, че това не говори хубаво за теб. А ти дори не казваш дали искаш по-дълги връзки, а се чудиш дали е нормално. Ми нормално е, да. От теб си зависи какво искаш, като искаш да късаш - късай! Толкуз по несъществения ти проблем.

Zaharinka
11-12-2009, 20:52
Да искам дълга връзка,но никога не ми се получава поради редица фактори...Ностни кърпички-да,да,изясних,че не скачам веднага на следващия,който ми се усмихне...
Идеята беше в това да споделите как аджеба се задържате с човека до себе си как,когато сгафи по-сериозно му прощавате.Разбран човек съм,но има една граница на търпението и компромиса,която нз как всички с които съм била я прекрачват...

SaintLucifer
11-12-2009, 20:59
Не се задържаш или не те задържат, разлика има? Едно е всеки път да си избираш идиот, друго е просто да те е страх от обвързване, без да искаш да си го признаеш? За тия 26-28 дни, до секс стигате ли, да не би да имаш някакви прекалено високи очаквания там?

fflorinaa
11-12-2009, 21:04
офф .. и аз съм така , не се получава да имам сериозна връзка , най - дългата ми е 5 месеца и към края вече си беше мъкаа .. мъкаааа , голяяяяяма мъка . Искам сериозна връзка , да имам човек до себе си , който да ме подкрепя , но подяволите не ставааа бе :-o къде е проблема :shock:

SaintLucifer
11-12-2009, 21:10
офф .. и аз съм така , не се получава да имам сериозна връзка , най - дългата ми е 5 месеца и към края вече си беше мъкаа .. мъкаааа , голяяяяяма мъка . Искам сериозна връзка , да имам човек до себе си , който да ме подкрепя , но подяволите не ставааа бе :-o къде е проблема :shock:

И аз това се питам, пуснах тази (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=291836&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=) тема преди време, дано намериш нещо полезно и ти. :)

fflorinaa
11-12-2009, 21:17
е да , ама виж - от никъде не получаваме логичен отговор :-o абе да знаеш от момчетата ще е .. 8-)

SaintLucifer
11-12-2009, 21:26
е да , ама виж - от никъде не получаваме логичен отговор :-o абе да знаеш от момчетата ще е .. 8-)

От двете страни е проблема, не си нито само ти, нито само те виновни, просто избирай по-внимателно...

w0sh
11-12-2009, 21:28
Правилно.

Добре ще е момчетата да се учат от теб. Иначе хемороиди.

fflorinaa
11-12-2009, 21:37
:P

umri
11-12-2009, 22:13
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-)
Какво за теб е да сгафи някой?

Стигам до извода, че се мислиш за много велика, като ти чета коментарите. Обичам да чукам такива 8-) но само толкова..

За какво ти е сериозна връзка? Само ядове и губене на време. Ходи по купончета лапай чурки и си живей живота.

PurpleDream
11-12-2009, 22:16
намери си хоби...

sladur4etyYy
11-12-2009, 22:27
ами моята най- дълга връзка е 3 седмици, така че.. но проблема при мен е, че момчетата винаги се оказват пълни идиоти. не ми се обяснява с подробности, но като казвам ПЪЛНИ, точно това имам предвид. предполагам, че и при теб проблема е в момчетата. не се коси, все някога отнякъде би трябвало да се появи свестен, а дотогва просто се забавлявай.

sladur4etyYy
11-12-2009, 22:31
ами моята най- дълга връзка е 3 седмици, така че..

Яко, майна. :smt001

8-) ми кво да направя, просто така се получава.

sladur4etyYy
11-12-2009, 22:38
http://i38.tinypic.com/5zjocn.jpg

не се сдържах... и ти кликнах на подписа.. :razz:

PurpleDream
11-12-2009, 22:50
ГОРЕ ГОРЕ ГОРЕ НА ЧЕРЕШАТАААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 04:31
Не си попаднала на човека, който да ти завърти наистина главата.
И това ще стане!

antifashionshit
11-13-2009, 06:28
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-)

мен ако питаш - не се хвърляй от връзка във връзка. остани сама за по-дълго време, огледай се около себе си и най-важното - вгледай се вътре в себе си. помисли: какво не ти е харесало във всяка една от тези връзки, еднакви чувства ли си изпитвала към всички тези момчета и евентуално потърси нещо различно. предполагам, че сценариите ти са нещо от сорта на "запознаваме се - изглежда готин - мляс-мляс 2-3 дни по късно". не бързай, ако търсиш човек за сериозна връзка. първо трябва да опознаеш този човек добре, да си имате доверие, да държите един на друг, да зачитате чувствата си и т.н. за начало просто остани малко по-дълго време сама от обикновенното.
ае ш'ти стискам палци на ръце, на крака и един отзад даже :grin: да се поосъзнаеш малко, да научиш какво искаш и да не се увисваш на врата на всеки втори, щото искаш да изпиташ любовта, ама хайде, де, то така не става
:D :D



[i]ами моята най- дълга връзка е 3 седмици, така че.. но проблема при мен е, че момчетата винаги се оказват пълни идиоти. не ми се обяснява с подробности, но като казвам ПЪЛНИ, точно това имам предвид. предполагам, че и при теб проблема е в момчетата. не се коси, все някога отнякъде би трябвало да се появи свестен, а дотогва просто се забавлявай.

ооо, да, yes бе, пак само момчетата виновни :grin: :grin: :grin: виж сега, уважаема госпожице, как аз виждам нещата :) че момчета не сме цветя за мирисане - може и да не сме. ама като сме такива олигофрени, зашо се хващате с нас да ви питам. пък и преди да седнеш да се оплакваш, че ти били къси връзките, защото момчето било задник, ами който наистина е поне малко зрял, първо би опознал човека, а чак след това да опита нещо с него. ние момчетата може да сме си идиоти по принцип, ама не сме виновни, че си избирате идиоти. :-P :-P

AraBella
11-13-2009, 07:20
Ама вие всичките как пък веднага обвинихте момчетата.Според мен не са само те виновни,даже може изобщо да не са виновни.Те ли ви късат или вие тях?Ако е второто значи проблемът е във вас.Не може постоянно да попадате на неправилните хора.Все един от всичките ще става.

GaBiIi__
11-13-2009, 07:33
Няма какво да те очудва, сменяш ги като носни кърпички един вид, защото си леко момиче. Да, права си, че това не говори хубаво за теб. А ти дори не казваш дали искаш по-дълги връзки, а се чудиш дали е нормално. Ми нормално е, да. От теб си зависи какво искаш, като искаш да късаш - късай! Толкуз по несъществения ти проблем.
хехе леко момиче не мисля че я прави... просто преди да тръгнеш с някой отдели повече време да го опознаеш .. така сама ще прецениш дали искаш да си с него или не и няма да се налага това краткотрайно ходене :)

soul1199
11-13-2009, 07:45
Станат ли около 26-28 дни от както съм с даден човек и край всичко свършва,не мога да си го обясня.Защо поягодите не се задържам с някое момче дълго време...Винаги намирам причина поради,която даденият човек е сгафил,мен не ме е изкефило,и айде пътя.
Най-дългата ми връзка 5 месеца това говори само лоши неща 8-) :shock: :shock: и аз съм така 8-) 8-) :shock: :shock: 8-)

Zarity
11-13-2009, 07:58
И аз съм така,не се притеснявай.

Zaharinka
11-13-2009, 08:01
Разбрах,че не съм единствена иее 8-)
За мен гаф е когато след поредния компромис от моя страна,той продължава да прави същото тъпо нещо.Примерно вече бившият ми,в началото всичко добре после,когато исках да се видим той все се покриваше после изкачаше със супер важното извинение,първите 3,4 пъти си викам хубаво случва се хора сме,но вчера когато го помолих да ми отдели само 1 час да сме заедно,той дори не благоволи да ми каже,че няма да може ами и въобще нито се обади нито нищо.В този момент реших,че това е краят.Бях 5 месеца сама преди него.И сега пак съм сама,каква съдба.

Hilary_
11-13-2009, 08:38
Спри да търсиш вината в тях, а я потърси в себе си .. не им търси кусури и за какво да се хванеш, за да ги зарежеш ... :? Преди да тръгнеш с тях ги опознай малко повече, за да не разбираш, че след месец са еди какви си .. :? Ако тръгваш с някой го приеми и с лошите му качества не може да е идеален .. НЯМА идеални хора .. :? Ако тия неща ги направиш може би ще се удължи времето, за което си с тях ..

Hilary_
11-13-2009, 09:05
http://i38.tinypic.com/5zjocn.jpg

не се сдържах... и ти кликнах на подписа.. :razz:

:lol:

мразя теееееееееееее ... мразя теееееее ... и аз цъкнах!!!! :-x

sunshinepp
11-13-2009, 09:11
аз ли4но не мисля 4е имаш кой знае какъв проблем.. но ако държиш да намериш проблема ..той е в тебе ;) :)

InloveAgain
11-13-2009, 09:19
Когато попаднеш на подходящия за теб човек,тогава ще имаш и дълга връзка :).

InloveAgain
11-13-2009, 09:20
http://i38.tinypic.com/5zjocn.jpg

не се сдържах... и ти кликнах на подписа.. :razz:

:lol:

мразя теееееееееееее ... мразя теееееее ... и аз цъкнах!!!! :-x

:-)

и аз :-D как може да е толкова ужасно .. спука ми тъпанчетата..

Hilary_
11-13-2009, 09:28
:-)

Т'ва няма да те спаси ако те видя някъде .. :D :D

Ужасен сиии .. [-( [-(

sasha_90
11-13-2009, 11:42
Е правя почивка от по 7 дни за следващия :lol:
Не ги хващам един след друг,има накакъв период от време през,които съм сама,и после историята се повтаря :shock:
Когато се влюбиш всичко ще е по-различно.

m0n4yyy
11-13-2009, 12:10
И аз .. отвръщам на флиртовете .. ама само тва .. а пък като се влюбя в някой от лош на три пъти по- лош падам 8-) 8-) .. кво да се праи .. :D :D :grin: :grin:

kypo
11-13-2009, 12:11
кви ягоди бе?

wasch0
11-14-2009, 07:36
За дребни неща ли късате? Ами ако искаш да се задържиш постарай се малко, а не погледнал някоя и адйде.. :?

lovegaga
11-14-2009, 07:53
Някой от вас тука да се сети,че не трябва да започваш връзка с някого просто,ей така-за спорта?! Мацка,ти явно не чакаш голямото влюбване,ами тръгваш с някой,който само те привлича без чувства и други дивотии-като мене.Права ли съм? :-P То и аз се дразня на такива :D Но човекът,който наистина обичам.. не намирам никакви лоши черти в характера му :grin:

izlishna
11-14-2009, 08:43
Еми явно ти е по-хубаво сама ;д :?

balu4ka
11-14-2009, 10:27
Не си попаднала на човека, който да ти завърти наистина главата.
И това ще стане!

+++

stylo
11-14-2009, 12:57
еми не ги късай толкова лесно де.прави компромиси,пък може и да продължат по-дълго :-)