PDA

View Full Version : Как да се накъдря с пяна ?



anisummer
11-12-2009, 20:35
Смисъл , тя тая пяна след като се изкъпя ли се слага , защото аз така съм пробвала и нищо не става. Абе..как става да се накъдря с пяна?? Някакви клипчета акjavascript:emoticon(':P')о ви се намират...шращайте. :P :P :P :(

darka1
11-12-2009, 20:41
Има десетки такива теми ... защо само ги повтаряте ... разрови се малко ... потърси в Google ... в youtube има много клипове ...

Слагаш пяна на ръката си и мачкаш или пък правиш плитки, слагаш пяна и като махнеш плитките си къдрева и косата ти ще държи по - дълго време ...

blondeVIP
11-12-2009, 21:05
може и с дифузер след пяната ;pp мачкаш здраво и после на дифузера. . всякак става не е сложно ;)

F_CK_all_I_need_is_U
11-12-2009, 21:09
Глей ся 8-)


То има много значение с кфа коса си.Мойта примерно е доста чуплива и даже без пяна я мачкам и става...се тая
Значии..след кат се изкъпеш си намачкай много косата докато е мокра БЕЗ ПЯНА!Мачкай докато те заболят ръцете.После, докато е още влажна пръскаш топче пяна в ръката и мачкаш, мачкашшш.Повтаряш действието и си гоотова 8-)


Аз си взех неска на garnier fructis и се надявам да е яка ;дд

:P

успех 8)

crazymm
11-13-2009, 06:08
Ами моята коса като е права? :(
Пробвала съм плитки, ама не става... И пяната ми държи 1-2 часа, след тфа косата ми се изправя и остават 2-3 чупки - мнооого грозно :x . Чудя се в мен ли е грешката или в пяната :D

meche95
11-13-2009, 07:01
Ами моята коса като е права? :(
Пробвала съм плитки, ама не става... И пяната ми държи 1-2 часа, след тфа косата ми се изправя и остават 2-3 чупки - мнооого грозно :x . Чудя се в мен ли е грешката или в пяната :D
да и аз съм така и нз как :D

glezenata92
11-13-2009, 07:14
Това, че не става можа да не е от панята, а от косата. Аз примерно все си мислех, че пяната или дифузера ми не стават, или че не го правя както трябва. Карала съм всичките ми познати да ме правят с техните продукти и все не ставаше, ама аз не се отказвах. Фризьорката ми ме направи последния път, платих си и стана :grin: и издържа точно 2 часа, след това косата ми изглеждаше така сякаш не съм я мила никога :-D и се отказах от

Djuff
11-13-2009, 07:32
Слагай лак да държи по - дълго...може би :D

meche95
11-13-2009, 08:11
аха значи косата не подлежи на подобно нещооо :D :D

slynchoo
11-13-2009, 08:21
слагаш пяна на мокра коса и мачкаш..
може след това да си вържеш косата на кокче.. и след 30 мин. някъде я отвържи.

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 08:30
Ето как го правя аз:
На суха коса си намокрям ръцете и почвам да мачкам косата, докато стане леко на чупки, но не трябва косата да става мокра.
След това по същия начин с пяна, докато стане цялата на чупки. Понеже държи 1-2-3 часа, слагам лак за коса, Държи цял ден. 8-)

F_CK_all_I_need_is_U
11-13-2009, 15:56
Е па, като е права и не става, накъдри я с пресата 8) мн яко става.

myugi
11-13-2009, 17:40
Ето и моят отговор.... Аз съм се опитвала няколко пъти, но моята коса е почти права и за това не ми става. Но последният път след като се изкъпах, леко си подсуших косата със сешоар и започнах да слагам обилно количество от пяната. :-) :-) После с едната ръка си мачках косата , а с другата хванах сешоара. При мен се получи! :P :P :oops:

BloodyAmy
11-13-2009, 20:01
Аз къдря косата си с гел за мокър ефект. Мачкам я ( суха ) и после с сешоар. Става супер. 8-)

shadows92
11-13-2009, 20:13
Плитки-по доброто решение,защото с пианата не става на всеки хубаво!!! :) :) А аз когато се направя с плитки на мокра коса,седя ден-два и после дооформям с пиана и много хубаво става!!!

deSireeE
11-14-2009, 12:09
След като си измиеш косата си я намазваш с пяната,след което с дифузера....косата става много хубава.Има някои,които си я мачкат с ръка,но не става нищо...освен едни ''пръчки''-така да го нарека.. :)

casey
11-14-2009, 14:26
Докато косата ти е още мокра се слага пяна за коса. Първо нанасяш в корените после надолу до връхчетата. След това изсушаваш с дифузере докато не ти изсъхне напълно косата и накрая дооформяш с пръсти. Успех!

stylo
11-14-2009, 14:57
моета коса е много гъста и тежка,почти права е,ама има някакви гадни чупки в краищата и е малко над лакътя.Така не става с пяна като я прая,даже става по-отвратителна,като сплескана. :( единствения начин да я поначупя е или с плитки ,или с маша.Но нямам време всеки път да я плета,пък и не обичам да я горя много много. :-o не знам ако някои има такъв тип коса и се бори със същия проблем моля да даде съвети.На мен много ми седи като я накъдря с маша,но накаккъв друг начин освен с пяната няма ли? :(

liim0nka
11-14-2009, 16:30
А кво трябва да се напише в youtube за да ги видя ти клипчета.. 8-)

ilsss
11-14-2009, 18:44
Дайте някакви снимки да видим резултата :)

roshlichka
11-16-2009, 22:05
Моята коса е абсолютно същата.. Права и непокорна.. както и да я направя тя си зане нейната и все се изправя.

Shadowsogirl
11-17-2009, 19:42
Мойта досега я мачках с пяна. xD Понеже не ми се става утре да я правя на маша... Та... Мачках я без пяна, със пяна, докато я къпя, поначупи се, сега я оплетох на плитка, пък утре сутрин ще видя какво ще стане? А ще помогне ли ако сложа и пяна или лак върху плитката?

darka1
11-17-2009, 20:06
моета коса е много гъста и тежка,почти права е,ама има някакви гадни чупки в краищата и е малко над лакътя.Така не става с пяна като я прая,даже става по-отвратителна,като сплескана. :( единствения начин да я поначупя е или с плитки ,или с маша.Но нямам време всеки път да я плета,пък и не обичам да я горя много много. :-o не знам ако някои има такъв тип коса и се бори със същия проблем моля да даде съвети.На мен много ми седи като я накъдря с маша,но накаккъв друг начин освен с пяната няма ли? :(



моята е същата ... напълно те разбирам ... почти всяка вечер съм на плитки ... става бързо и поне не вреди ... сега даже пак съм на плитки :D ... сутринта косата ми не е къдрева но е начупена и стои добре ... пък с пяната стои така все едно не е мита от седмици :D

bonbonche005
11-18-2009, 10:39
Значи и аз до скоро имах голям проблем с пяната.. Косата ми по никакъв начин не се къдреше.. а е долу-горе чуплива. Ето какъв начин измислих:
След като се изкъпете,подсушете косата с кърпа.Наведете главата си на долу и си сложете една топка пяна за коса в ръката ( моята е на TAFT за къдрици) и започнете да мачкате,докато не ви заболят ръцете.Който има печка (от онея веялките) се навежда и започва да мачка , но не стискайте много косата.. леко я мачкайте докато не изскъхне.Като сте готови слагате Лак за коса.. :) При мен къдриците стават страхотни и държат два дена :) Надявам се да съм помогнала! :)

fluffka1
11-18-2009, 18:41
мойта коса е къса и гъста, лека издължена напред, мислите ли че ще стане с пяна, или ще приличам на разплетена кошничка :lol:

liim0nka
11-18-2009, 20:59
мойта коса е къса и гъста, лека издължена напред, мислите ли че ще стане с пяна, или ще приличам на разплетена кошничка :lol:

емии мисля, че ще ти стои..пробвай бе 8-)