PDA

View Full Version : Много тъжно !!



seaeyes
11-12-2009, 22:11
Една тема ,в която не искам съвет или нещо такова просто можем да обсъдим някои теми заедно ако искате, разбира се... Колко трудно е да мислиш ,че е лесно да се справиш с нещо да си мислиш,че всичко е отминало и почваш нов живот загърбваш омразата към човекът разбил живота ти нервната ти система и съня ти .Но един мрачен ден,в който пак си сам да осъзнаеш,че всичко се завръща с пълни сили и нищо не е забравено,а най-лошото е ,че няма връщане назад понеже (не ти си този които е прецакал всичко а точно този на които си имал доверие и на този в които си вярвал сляпо и си затварял очите си за всичко ...) Късно разбираш,че този някои е грешка и трябва да я забравиш,да се срещаш с нови хора да търсиш нови приятелства,да потърсиш новата любов .Но как да я потърсиш ,като нямаш никакво желание за това от 7-8 месеца не искаш на ново да градиш връзки,да опознаваш отначало някого ..Е как да поискаш помощ от приятелите си като те гледат само себе си (тоест нямаш ПРИЯТЕЛИ) ...писнало ми е да се моля за всичко (да се моля на родителите ми ,да се моля за малко внимание) Но какво да се направи,живота е такъв нали ,едни се раждат късметлий ,имат каквото и когото пожелаят.Не се молят да имат чифт нови обувки за тях това е ежедневие да имат от всичко по много само като щракнат с пръст. Наистина е много тъжно и тежко :!: :-k

NamelessRomantic
11-12-2009, 22:13
Какво се е случило бе душко?Айде,всеки има свойте дни...

AlokiNn
11-12-2009, 22:16
Сега сериозно :) Варианта е да намериш някой непознат (мен;някой от сайта) на който да му го кажеп това сми той не знае ситуацията и би било според мен най-добро решение да си излееш душата

seaeyes
11-12-2009, 22:21
:-) Ами мисля ,че всичко вече е свършено ,но все пак благодаря ,мн сте мили и добрички Целувки !! :-)

w0sh
11-12-2009, 22:22
Сега сериозно :) Варианта е да намериш някой непознат (мен;някой от сайта) на който да му го кажеп това сми той не знае ситуацията и би било според мен най-добро решение да си излееш душата

При положение че интелектуалния потенциал на съфорумците от този раздел не беше съпоставим с този на бтилка боза.

Gigi1302
11-12-2009, 22:57
Аз, като изтъкнат карък, ще отбележа, че наистина има хора, на които сякаш всичко им е наред. Но помисли за момент... Ничий живот не е перфектен. В ежедневието на всекиго от нас има и добри, и лоши моменти. Моят съвет е да се вгледаш във всичко онова, което е наред и което ти харесва такова, каквото е. Опитай се да се насочиш към позитивното, защото иначе просто няма да се чувстваш добре твърде дълго време. А от опит ще ти кажа, че когато накрая ти писне от всичко има възможност да станеш твърде "студенокръвна", за да си способна на някакви контакти. И тогава ще ти стане още по-криво.
Професорът, който ни предаваше миналите две години в училище казва: "Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. Ако си оптимист, ще ти върви. Ако не си - няма". Помисли... :)

WaterLilly
11-12-2009, 23:08
Well boo fucking hoo. Tough shit

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 05:49
И аз бях така след като един човек ме предаде по много гаден начин. Разбирам, че всичко има своя край, но нека този край да е КРАЙ и да няма излишни глупости след него. 7-8 месеца при мен бяха почти 2 години. Чак тогава осъзнах, че съм си загубила времето през тях и е трябвало да се отърся от всичко, защото всичко е зависело от мен. Затова ти давам съвет и ти да го направиш навреме. Живей си живота! Това, че някой те е предал, значи че той не заслужава да бъдеш част от живота му. Нямаш приятели? Познато ми е, но нищо не ти пречи да излизаш с хора, които са ти приятни, с които да си изкарваш добре без много споделяния и излишни драми. Загърби миналото колкото се може по-бързо и гледай само напред.

TheOnee
11-13-2009, 07:36
не не е тъжно.
смешно е.

Пп:Не искам никой да коментира моя пост.
Или ако го прочете да се направи,
че все 1 не го е видял.
Благодаря :-)

m0n4yyy
11-13-2009, 07:39
Нищо не е свършено.. Живей напук на всичките гадории, случващи се около теб и знай, че не си сама .. :) :).. рано или късно щастието почуква на вратата на всеки .. и аз съм така, ама наопаки на всичко вместо да плача се смея и в един момент виждам, че колкото по - с усмивка приемеш всичко, толкова по- лесно го преглъщаш .. бъди по- силна .. и не му мисли толкова .. :) :)

buuu
11-13-2009, 08:11
Една тема ,в която не искам съвет или нещо такова просто можем да обсъдим някои теми заедно ако искате, разбира се... Колко трудно е да мислиш ,че е лесно да се справиш с нещо да си мислиш,че всичко е отминало и почваш нов живот загърбваш омразата към човекът разбил живота ти нервната ти система и съня ти .Но един мрачен ден,в който пак си сам да осъзнаеш,че всичко се завръща с пълни сили и нищо не е забравено,а най-лошото е ,че няма връщане назад понеже (не ти си този които е прецакал всичко а точно този на които си имал доверие и на този в които си вярвал сляпо и си затварял очите си за всичко ...) Късно разбираш,че този някои е грешка и трябва да я забравиш,да се срещаш с нови хора да търсиш нови приятелства,да потърсиш новата любов .Но как да я потърсиш ,като нямаш никакво желание за това от 7-8 месеца не искаш на ново да градиш връзки,да опознаваш отначало някого ..Е как да поискаш помощ от приятелите си като те гледат само себе си (тоест нямаш ПРИЯТЕЛИ) ...писнало ми е да се моля за всичко (да се моля на родителите ми ,да се моля за малко внимание) Но какво да се направи,живота е такъв нали ,едни се раждат късметлий ,имат каквото и когото пожелаят.Не се молят да имат чифт нови обувки за тях това е ежедневие да имат от всичко по много само като щракнат с пръст. Наистина е много тъжно и тежко :!: :-k


vzima6 mi dumite ot rucete.. :(

crazymm
11-13-2009, 08:41
Ами да, някой получават всичко, което пожелаят, други - не. Това няма да се промени, ти трябва да се промениш. Всеки минава през такъв период на пълна апатия - нормално е. След време, когато го преживееш, ще съжаляваш за пропиляните месеци.
Животът е непредсказуем, много скоро може да те изненада :).

madito0o
11-13-2009, 12:52
живота не е чак толкова гаден .. просто ние си го правим такъв.. ние сме тези които създават комплексите в другите .. и ги караме да се чувстват нежелани .. но и ние сме тези които могат да помагат на хората .. нека сами си оправим живота .. никой няма да го стори вместо нас .. или ще се стегнеш и ще се постараеш да направиш живота си по-лесен или всички други ще те стъпчат докато се катерят нагоре по стълбичката на щастието а ти си седиш и се чудиш къде си и на къде да отидеш ... има само един път .. и той е към щастието .. да всичко става бавно и трудно но накрая ще си доволен от себе си :) :-)

Nich
11-13-2009, 13:02
Мюсюлмански дервиш пътувал през пустинята и стигнал оазис – селище, наречено Пясъчните хълмове. Като търсел място за почивка, бил насочен към дома на богатия Шахир, чиито богатства надхвърляли тези на съседа му, Хадад. Като престоял няколко дни в дома му, сбогувайки се му казал: “Благодари на Бога, че си толкова добре”.
– O, дервиш, - отвърнал му Шахир - не се подмамвай от очевидното. Защото то отминава.

Пътувайки, дервишът мислел върху тази фраза. След 5 години се озовал на същото място, но домът и стопанството на Шахир били изчезнали. Местните хора казали на дервиша да отиде в дома на Хадад, комшията.
– Какво се е случило - попитал дервишът Шахир, който бил в парцали.
– Моят дом беше разрушен от буря - отвърнал той - а този на Хадат пощаден. Той бе милостив, прибра ме, и сега съм слуга в дома му, но и това ще премине…

След много път и години, дервишът отново се върнал да потърси Шахир – открил го облечен в чудесни дрехи, застанал на прага на Хадад.
– Преди няколко години Хадад умря и понеже нямаше наследници, остави всичко на мене. Но и това ще отмине…

Един ден дервишът разбрал, че Шахир е починал. Отишъл в Пясъчните хълмове, за да посети гроба му и намерил следния надпис на надгробния камък: “Това също ще отмине”.

След известно време дервишът спечелил състезание, обявено от самия крал. Кралят поискал нещо, което да го прави тъжен, когато е е много щастлив, и щастлив, когато е много тъжен. Дервишът подарил на краля пръстен, от вътрешната страна на който било написано:”Това също ще отмине”.

kypo
11-13-2009, 13:08
ми като си безгръбначен кво очакваш? и мене са ме заебавали, ама и теглих една майна и сега съм чук!
намираш си хоби или почваш работа и почваш да трупаш пачки! ей го на фейсбук създателя е на 23 години и има 2 милиарда долара, а всичко започнало като искал да намери тая дето го зарязала в нета и му хрумнала идея. така че зарязаните големи работи правят, те така и аз
ае !

StAniTu
11-13-2009, 13:14
и с мене постъпиха така преди да ме зарежат приятелите ми ама от тогава минаха 2 3 години преживях го вече и сега си намерих нови живота продължава тва е