PDA

View Full Version : Странна работа...



gilotinator
11-12-2009, 23:11
Здравейте!Ами днес забелязах особен вид пъпка,даже не мога да го опрелича на пъпка.Намира се точно до бицепса на лявата ми ръка и едно кръгло такова,по средата кожата е изсъхнала.Много тъпо описание но не знам как да го обясня.НЕ е много малка зачервено и по-средатабяла изсъхнала кожа.И така...

afkforlife
11-12-2009, 23:21
Не съм дерматолог ,за да ти кажа ,че нито трябва да я пипаш нито да я чоплиш... Изчакай седмица две и ако още те притеснява,заболи те или се зачерви отиди веднага на лекар.Иначе нямам идея. Може и да е бенка

iv4oiv
11-13-2009, 05:58
Казват му акне. Да не ти пука. Свиквай.

Jus7DreamBoy
11-13-2009, 07:42
нз какво е но може и да е рак ако не мине както ти казаха върви на лекар !

lubomirky
11-13-2009, 14:03
абе и аз имам такава, точно на свивката и излезе преди 3 дни някъде не помня.. а от тогава доста я чоплих, щото яко сърби :<

gilotinator
11-14-2009, 10:42
Ще изчакам,сигурно си внушавам,ако не се махне,ще отида на лекар.

venityyy95
11-14-2009, 11:06
и ние ко да направим? чак за една пъпка да ходиш лекар... ем както казаха другите изчакай и ще ти мине :)

Titirito
11-16-2009, 16:02
Тва е чумата!!!

meganet
01-09-2010, 08:50
Може и цирей да е покажи го на родителите си :-o

haritov
01-09-2010, 09:36
нз какво е но може и да е рак ако не мине както ти казаха върви на лекар !

ти луд ли си бе какъв рак ти жидал ли си тумор на живо?

clever
01-09-2010, 15:57
лелеее ще умреш от тва... :shock: :shock: .... :?
стига сте си филмирали.... за една пъпка ще се притеснявате . .

BuBa33333
01-09-2010, 19:27
Казват му акне. Да не ти пука. Свиквай.


:razz:

clever
01-09-2010, 22:40
ох.. пак цъкнах тук ама тоя път не мога да се сдържа--
ще се ИЗХИЛЯ мошно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

АДСКИ смешни са ми тия теми дето се притеснявате за едни пъпки :lol: :razz: :razz:
МЕГА ХИПЕР смешни са ми тия отговори- ИМАШ РАК ! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: в тоя форум толкова стана лесно и модерно поставянето диагноза рак от една черна или червена точица на кожата или ПОДКОЖНА пъпка :razz: :razz: (да.. това също е много готин термин! 8-) ) :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

нямам думи
само СМЯХ :razz: :razz: :razz:

Междудругото само искам да попитам някой от вас ходил ли е на лекар заради една пъпчица и как е реагирал той? Просто ми е интересно. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

nepoznatata25
01-10-2010, 18:01
*имаш рак.. малко ти остава*
стига бе хорааа за една пъпка..
няма страшно :D :-) :grin: :grin: :razz: :razz: :lol:

batkodoki
01-11-2010, 10:03
Здравейте!Ами днес забелязах особен вид пъпка,даже не мога да го опрелича на пъпка.Намира се точно до бицепса на лявата ми ръка и едно кръгло такова,по средата кожата е изсъхнала.Много тъпо описание но не знам как да го обясня.НЕ е много малка зачервено и по-средатабяла изсъхнала кожа.И така...

без ВЪЗРАСТ&ПОЛ + описателно обяснение на проблема - едва ли някой би ти бил от полза

Red_Hair
01-13-2010, 10:47
извънземните са присъдили техен зародиш в ръката ти,пъпката ще расте и след време ще излезе извънземно :O въврви в НАСА на изследване

lovegaga
01-16-2010, 23:06
:razz: омгг дайте да ви се похваля-днеска щателно се разгледах имам червена пъпчица на врата предполагам ухапване от някво насекомоподобно.. иначе е адски страшно нз как да ви го опиша едно такова черверно кръгло.. без връх.. :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: другото е кафяво кръгло петънце от вътрешната страна на китката.. тва вече се предполага изкаряне от цигара,но да не съм усетила.. едва ли :lol: :lol: :lol: може би е от гривната ми оцветено и все пак дайте съвет:lol: :razz: :razz: :razz: ахаха е наистина ме убивате.. за едната пъпкаа.. сами си правете диагнозаа.. :razz: