PDA

View Full Version : Бъдете винаги с най-новите Драйвъри



BMEClick
11-13-2009, 01:29
Една чудесна програма която ще сканира вашият компютър и автоматично ще инсталира последните версии на вашите драйвъри!!!
---------------------------------------------------------------------------------
Програмата се казва Driver Checker 2.7.3
Можете да я изтеглите от тук --->
http://www.driverchecker.com/DriverChecker.php

След като изтеглите и инсталирате програмата пускате я,натискате на Register и въвеждате този Сериен номер: CW4B8-74KP6-EUTYC-M5E5C Честито вече си имате една чудесна програма която ще обновява вашите драйвъри ! Ако имате някакви въпроси пишете :) 8)

LittleDude
11-13-2009, 06:38
туй мога ли го тура на лаптопа, и да ми намери драйвъри на вградения PCI Wireless :-o :-o :-o

doomkillerr
11-13-2009, 07:14
Аз не съм останал с добро впечатление от подобен род програми...

slavito007
11-13-2009, 09:24
Ako компютърът си работи добре със старите драйвери, е по-добре да не се пипат. В повечето случаи след ъпдейт се прецакват :?

asp1r1n94
11-13-2009, 09:50
преди доста време пробвах такава програма ,но нямаше сд кей

BMEClick
11-13-2009, 11:03
Slavito - прав си има и такава вероятност затова трябва да се внимава :)


asp1r1n94 --> е пробвай тази тя има Serial Number...
8)


LittleDude - еми не знам...тая програма съм я ползвам и на компа и на лаптопа и сичко си е чудено.А аз тези драйвъри си ги имам затова не ми се е налагало да търся...пробвай :)



При мен лично положението беше следното - и на компа и на лаптопа имах проблем със староте драйвъри и след като пуснах тази програма всичко се оправи :) ...едва ли ако работите както трябва с нея ще стане нещо лошо 8-)

LittleDude
11-13-2009, 11:13
сега ще я тура на лаптопа да вида...

никъде не намерих драйвъри за Wirelesa :( :?

kidwestern
11-13-2009, 22:57
преди доста време пробвах такава програма ,но нямаше сд кей
НАПУСНИ ТОЗИ РАЗДЕЛ И НЕ ВЛИЗАЙ.

КОЛКОТО ДО ПРОГРАМАТА,АКО НЕ СИ ЗНАЕШ ВСЯКА ЕДНА ЧАСТ НА КОМПА,НЕ ЪПДЕЙТВАЙ ДРАЙВЪРИ !