PDA

View Full Version : Писна ми да го сънувам ;( ;( ;(



uSmivKaLovE
11-13-2009, 06:43
Темата може да се стори глупава за някои, но искам да споделя, защото на никого не съм го казвала, пък и ми писна вече...

С приятеля ми напоследък имахме обтегнати отношения и дори се разделихме за няколко седмици. Беше ми много трудно. Не се бях чувствала толкова зле. Не ми се излизаше, не исках да ям. Опитвах се да гледам напред, но не се получаваше, защото не можех без него ей така. Беше се превърнал в част от ежедневието ми. :cry: Всеки път, в който се сетя за този гаден период, ми става много тъжно и си спомням много точно чувството, което изпитвах:празнота, която ми пречеше да преглъщам. Ние обаче отново сме заедно. Сякаш преодоляхме трудностите и засега сме си добре. Но... ето тук идва проблемът. От както отново сме заедно рядко да е имало нощ, в която да не сънувам как се разделяме. Отначало не обръщах внимание. Сънищата ми бяха породени от страх да не го загубя пак. Но вече мина време и ен разбирам защо продължавам да го сънувам. Нямаше да пусна темата, ако не беше тази нощ. Сънувах го 4 пъти и се събуждах плачйки. Този път наистина беше отвратително... :cry: Може да ви се струва глупаво, но за мен не е. Не разбирам защо продължавам да сънувам тези кошмари. Какво ми има? Аз ли не съм наред? А най-гадното беше, че като се събудих не можех да осъзная дали е било сън или истина! :?
Какво означават тези сънища? Някой случавало ли му се е същото?

AlokiNn
11-13-2009, 06:45
1.Говори с гаджето ти за това
2.Не си лягай - няма да сънуваш
3.Говови с психолог за професионална помощ
4.Лягай си с гаджето като се събудиш да знаеш че е до теб

crazymm
11-13-2009, 07:35
Вероятно си несигурна във връзката ви и не можеш да се довериш напълно на приятеля си след като те е оставил за даден преиод от време. А и може страхът от изоставяне да не те е напуснал и за това да продължаваш да го сънуваш. Щом сънищата са толкова силни, че не можеш да различиш дали са реалност, трябва сериозно да се замислиш какво точно те тревожи.
При мен беше подобен случай - с най - добрата ми приятелка. Не се разбирахме от близо половин година, след това аз я разплаках и не се виждахме 3 дни, през които си спях напълно спокойно. Сдобрихме се и 2 месеца по ред не можех да мигна. И аз като теб търсих помощ, само че не по форумите, а от близки приятели. Е, не ми помогнаха. Седнах с химикал в ръка и започнах да описвам начина, по който се чувствам. Тогава изскочи и загнездилата се вина, несигурност и т.н.
Опитай сама, най - вероятно така ще се справиш..

soul1199
11-13-2009, 07:43
Вероятно си несигурна във връзката ви и не можеш да се довериш напълно на приятеля си след като те е оставил за даден преиод от време. А и може страхът от изоставяне да не те е напуснал и за това да продължаваш да го сънуваш. Щом сънищата са толкова силни, че не можеш да различиш дали са реалност, трябва сериозно да се замислиш какво точно те тревожи.
+и да добавя,че може би трябва да поговориш с приятеля си,да му споделиш и той ще те освободи от тези твой мисли

uSmivKaLovE
11-13-2009, 07:48
Вероятно си несигурна във връзката ви и не можеш да се довериш напълно на приятеля си след като те е оставил за даден преиод от време. А и може страхът от изоставяне да не те е напуснал и за това да продължаваш да го сънуваш. Щом сънищата са толкова силни, че не можеш да различиш дали са реалност, трябва сериозно да се замислиш какво точно те тревожи.
+и да добавя,че може би трябва да поговориш с приятеля си,да му споделиш и той ще те освободи от тези твой мислиАз говорих с него няколко пъти и той винаги казва, че си внушавам и от там ида проблемът. Е не съм споделила за сънищата, но съм му споделила, че му нямам доверие и всяка една малка думичка ме кара да се връщам назад, когато се разделихме. :(

soul1199
11-13-2009, 07:54
Вероятно си несигурна във връзката ви и не можеш да се довериш напълно на приятеля си след като те е оставил за даден преиод от време. А и може страхът от изоставяне да не те е напуснал и за това да продължаваш да го сънуваш. Щом сънищата са толкова силни, че не можеш да различиш дали са реалност, трябва сериозно да се замислиш какво точно те тревожи.
+и да добавя,че може би трябва да поговориш с приятеля си,да му споделиш и той ще те освободи от тези твой мислиАз говорих с него няколко пъти и той винаги казва, че си внушавам и от там ида проблемът. Е не съм споделила за сънищата, но съм му споделила, че му нямам доверие и всяка една малка думичка ме кара да се връщам назад, когато се разделихме. :(ахам,ами страх те е да не го изгубиш и това е цялата работа,просто трябва да преодолееш страха си и така ще спрат кошмарите :)

mOBSCENE
11-13-2009, 09:34
Без доверие връзка няма.Научи се да бъдеш силна без да хленчиш.
Победи шибаните кошмари и до там.
С плач нищичко няма да постигнеш.

antifashionshit
11-13-2009, 09:48
1.Говори с гаджето ти за това
++++++

горе главата :)

Korrnyy
11-13-2009, 10:41
Поговори с него за това, кажи му, че не си сигурна във връзката ви и затова сънуваш вашата раздяла :-o Той ако държи на теб и иска да сте заедно ще измисли нещо, с което да ти покаже, че нямаш основание да се притесняваш :) Поне аз така си мисля...

m0n4yyy
11-13-2009, 10:59
Мм не се тревожи, нормално е след такава трагедия, за теб, каквато си преживяла да ти е още тревожно, че може отново да се случи .. не се тревожи, раздяла ако сънуваш предвещава среща със скъп за теб човек, или ново запознанство .. така, чее 8-) .. бъди спокойна и успехи с момчето .. :-) :-)

kypo
11-13-2009, 11:32
стой будна!

mon4eto
11-13-2009, 18:49
Ти сама го каза - породено е от страх да не го изгубиш... Няма как да спреш да сънуваш такива санища ако не преодолееш страха си ...

DevilWish
11-13-2009, 19:08
На психическо основа е.Много го обичаш и най-големият ти страх е да не го изгубиш.Човек сънува това, което иска, това, от което се страхува и това, за което мисли целият ден ;) Прави изводи.Успокой се.Ако наистина имаш още такива сънища, значи че и още се притесняваш, тоест има причина за това.Бъди сигурна в момчето си.А ако имаш поводи за притеснение говори с него ;)

wasch0
11-13-2009, 19:20
Била си много изплашена.. това е повлиало на подсъзнанието ти..това е моето мнение..

iiordanova
11-13-2009, 19:49
Все едно описваш кошмарите на Бела от '' Новолуние'' , когато Едуард заминава. По темата:
Опитай се да се успокойш.
Ако трябва потърси помощ от специалист.
Повярвай в себе си.
Повярвай , че можеш да преодолееш страха и кошмарите си.
Прави по-вече неща заедно с него. Разходки , гостувания и т.н.
Като си по-вече с него , като го чувстваш близо .. може би ще успееш.
Не се предавай , вярвай във възможностите си.
Успех и .. ако трябва потърси помощ от специалист , защото това е сериозно , и ти влиае лошо на психиката.

izlishna
11-14-2009, 10:12
Беше се превърнал в част от ежедневието ми. За това ли са с нас.. да ги считаме като част от ежедневието :? Аз моя приятел не го считам като част от ежедневието, а като момчето което ме обича, държи на мен, иска най-доброто за мен и ме прави щастлива.. Никога не бих пренебрегнала чувствата му и да ги сравня с част от ежедневието :? А за сънищата .. Явно много си мислила за раздяла ..

stylo
11-14-2009, 13:14
Поговори си с него,с приятели,сподели.Не мисли за тези думички,а за хубавите моменти,прекарани с него.Дано да се избавиш от тези кошмари.

uSmivKaLovE
11-14-2009, 14:50
Беше се превърнал в част от ежедневието ми. За това ли са с нас.. да ги считаме като част от ежедневието :? Аз моя приятел не го считам като част от ежедневието, а като момчето което ме обича, държи на мен, иска най-доброто за мен и ме прави щастлива.. Никога не бих пренебрегнала чувствата му и да ги сравня с част от ежедневието :? А за сънищата .. Явно много си мислила за раздяла ..Може би не се изразих пълно. Казвайки, че се е превърнал в част от ежедневието ми означава, че съм свикнала страшно много с него. Тоест... сутрин винаги да ми се обажда и да чувам гласа му, да ми казва че ме обича, да ходя в тях или той в нас, да излизаме по разходки късно вечер само двамата.... Да бъдем все заедно. И в момента, в който той ме остави аз осъзнах, че на следващата сутрин няма да чуя гласа му... няма да го видя. Ето затова се чувствах празна. Защото не вярвах, че неговата обич я няма, че моето момче вече не ме обича.

Alli
11-14-2009, 19:42
скъпа,знам как се чувстваш,аз съм в същата ситуация,но кошмарите като че ли вече са на по-рядко,и аз като теб бях оставена от приятеля си и не можех да повярвам,че той има смелостта да ме остави и че намери наи-лесния начин да се справи с проблема,че много се карахме,но пак се събрахме и аз оттогава живея в някакъв страх,че щом веднъж ме е скъсал,ще го направи пак,всичко това е на подсъзнателно ниво,страха да не изгубиш отново любимия човек:(,ужасно е,при мен обаче нещата са малко по-различни,защото ние вече не се виждаме всеки ден,той неми обръща вече толкова внимание,държи се гадно на моменти,всичко това още повече всява страх да не го изгубя :(

monityY
01-29-2010, 17:02
Психиката ти е доста лабилна в периоди като този през които си преминала.. Това няма да се изчисти лесно от главата ти.. Опитай да не мислиш за това и ще спреш да го сънуваш.Не смятам, че имаш нужда от психолог както казаха някой.. Това е нещо напълно нормално.. Случва ми се и на мен доста често да сънувам едно и също нещо (кошмар) и да се будя със сълзи на очите.. Това е породено именнот от страх.