PDA

View Full Version : Намерихте ли вече любовта на живота си?



INSIDER
11-13-2009, 07:44
Всичко е ясно и коментираите.. 8)

Priceless
11-13-2009, 07:47
Не. Пък и не ми трябва, все още.

AlokiNn
11-13-2009, 07:47
Да! този път съм на 1000000% сиг

sunshinepp
11-13-2009, 07:47
мисля че е още раничко за "любовта на живота ми" .. :D :D :-D

crazymm
11-13-2009, 07:49
Не, а не съм я и търсила. :)

INSIDER
11-13-2009, 07:54
Аз мисля че я намерих, с момичето което съм сега се чуствам много по различно от другите с които съм бил :)

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 08:05
Ами не си правя планове и не мисля за напред. Изпатих си така и затова... всеки момент си го изживявам както трябва.
Извод: дали е любовта на живота ми или не, ами любов е все пак! 8-)

soul1199
11-13-2009, 08:05
Още ми е рано.. :)

ivcheto0o
11-13-2009, 08:08
не мисля 4е на моята възраст мога да съм я сре6тнала :)

Kukumqvka
11-13-2009, 08:08
Рано ми е ..

Hilary_
11-13-2009, 08:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Как можеш да питаш тийнове (изключвам тия от 16+) дали са срещнали любовта на живота си .. :razz: :razz: :razz: Хората чакат цял живот за нея и някои даже си умират без да я срещнат .. вади си изводите .. :lol: :lol:

изпростяватее ии вече сте забравили какво значи "любов" (повечето не всички) .. :?

п.с. моя отговор е, че още ми е рано .. :? :?

AlokiNn
11-13-2009, 08:54
Като ви е рано ще си останете без любов..
Като че ли знаете какво е чувството на истинската любов.. Може да не съм на 25 да кажа че е иснтска любов но това което чувствам е различно от това което съм изпитвал към всяко 1 друго момиче.. Не виждам защо още ми е рано коя е възрастта? 20 или може би от 21 3 месеца и 5 дена вече може да има истинска любов малко глупаво звучи а ?

AlokiNn
11-13-2009, 09:00
След 2- 3 месеца ще ти омръзне xDНе мисля така ;) няма зн няма смис от спам

Hilary_
11-13-2009, 09:01
Като ви е рано ще си останете без любов..
:lol: :lol: а на тебе "големия" като не ти е рано ще си останеш само с разочарованията след много на брой връзки, в които си казвал "обичам я" ..

Като че ли знаете какво е чувството на истинската любов..
а ти знаеш ли бе ?? За всеки е различно ..

Може да не съм на 25 да кажа че е иснтска любов но това което чувствам е различно от това което съм изпитвал към всяко 1 друго момиче..
т'ва не значи, че е истинска .. аз не смятам, че като обичаш някой истински като се разделите спираш да го обичаш .. това не е любов .. и сега ще ми кажеш не сме се разделили още .. за това ше си говорим пак ... :wink:

Не виждам защо още ми е рано коя е възрастта?
няма определена възраст стига зад гърба си да си преживял доста, за да можеш трезво да прецениш дали наистина е истинскa .. или е любов за момента ..

Snickers
11-13-2009, 09:02
Да! този път съм на 1000000% сиг :lol:

anonimchetou
11-13-2009, 09:07
мисля че е доста силно казано любовта на живота. Може да ни се случи така че да отхвърлим или пропуснем любовта на живота си.. Никой не може да бъде сигурен на този етап че това е любовта на живота му.. Да, аз обожавам човека до себе си както и той мен.. Това може би е най-голямата ми любов до сега и в момента изпитвам най-силни чувста но не мога да бъда сигурна че след 10 години няма да съм 1000 пъти по щастлива.. макар че ме съмнява де.. и така колкото и да се обичаме с моя и колкото и голяма да е любовта ни не мога да бъда сигурна че точно това е любовта на живота ми защото не знам какво ще ми се случи за напред..

AlokiNn
11-13-2009, 09:09
Като че ли знаете какво е чувството на истинската любов..
а ти знаеш ли бе ?? За всеки е различно ..
еми за мен:
-Да не спирам да мисля за нея
-Да е на 1во място (да съм готов да зарежа всичко само да съм с нея)
-Да не спирам да я обичам незивисмо какво става
-Дори да има нещо което не е перфектно да не ти пука защото ти я обичаш
-Да можеш да споделяш да казваш да говориш за абсолютно всичко без да се притесняваш
-Да искаш да си повече време с нея/него от колкото да си с някой друг
-Да дадеш всичко
-Да не можеш да седиш на 1 място когато се скарате или нещо не е наред
-Да ревнуваш - тихо или пък да си казваш всико ..
-Романтиката и нежността да не се губи
Ето ти 10 неща .. Има още мнг но от тях аз разбирам че това е истинската любов за мен.. може и да не съм прав но пак казвам това което изпитвам към нея го е нямало към никой друг прави си изводите сама ;)

AlokiNn
11-13-2009, 09:13
мисля че е доста силно казано любовта на живота. Може да ни се случи така че да отхвърлим или пропуснем любовта на живота си.. Никой не може да бъде сигурен на този етап че това е любовта на живота му.. Да, аз обожавам човека до себе си както и той мен.. Това може би е най-голямата ми любов до сега и в момента изпитвам най-силни чувста но не мога да бъда сигурна че след 10 години няма да съм 1000 пъти по щастлива.. макар че ме съмнява де.. и така колкото и да се обичаме с моя и колкото и голяма да е любовта ни не мога да бъда сигурна че точно това е любовта на живота ми защото не знам какво ще ми се случи за напред..Всъщност това е истината но не тр се да си казваш.. след 10 години ще съм с друг много по добър защото нищо не се знае..

sunshinepp
11-13-2009, 09:15
Като че ли знаете какво е чувството на истинската любов..
а ти знаеш ли бе ?? За всеки е различно ..
еми за мен:
-Да не спирам да мисля за нея
-Да е на 1во място (да съм готов да зарежа всичко само да съм с нея)
-Да не спирам да я обичам незивисмо какво става
-Дори да има нещо което не е перфектно да не ти пука защото ти я обичаш
-Да можеш да споделяш да казваш да говориш за абсолютно всичко без да се притесняваш
-Да искаш да си повече време с нея/него от колкото да си с някой друг
-Да дадеш всичко
-Да не можеш да седиш на 1 място когато се скарате или нещо не е наред
-Да ревнуваш - тихо или пък да си казваш всико ..
-Романтиката и нежността да не се губи
Ето ти 10 неща .. Има още мнг но от тях аз разбирам че това е истинската любов за мен.. може и да не съм прав но пак казвам това което изпитвам към нея го е нямало към никой друг прави си изводите сама ;)

може би любовта за всички не е еднаква..ти я обичаш и тя теб..това е важното ..

Hilary_
11-13-2009, 09:17
разбирам че това е истинската любов за мен.. може и да не съм прав

може може ..

InloveAgain
11-13-2009, 09:21
Още много време има .

Assshley
11-13-2009, 09:21
Още ми е рано за такова нещо. :)

mOBSCENE
11-13-2009, 09:23
Надявам се..всичко е в неговите ръце.

courtney
11-13-2009, 09:29
Не, не съм. Има време.

INSIDER
11-13-2009, 09:30
Като че ли знаете какво е чувството на истинската любов..
а ти знаеш ли бе ?? За всеки е различно ..
еми за мен:
-Да не спирам да мисля за нея
-Да е на 1во място (да съм готов да зарежа всичко само да съм с нея)
-Да не спирам да я обичам незивисмо какво става
-Дори да има нещо което не е перфектно да не ти пука защото ти я обичаш
-Да можеш да споделяш да казваш да говориш за абсолютно всичко без да се притесняваш
-Да искаш да си повече време с нея/него от колкото да си с някой друг
-Да дадеш всичко
-Да не можеш да седиш на 1 място когато се скарате или нещо не е наред
-Да ревнуваш - тихо или пък да си казваш всико ..
-Романтиката и нежността да не се губи
Ето ти 10 неща .. Има още мнг но от тях аз разбирам че това е истинската любов за мен.. може и да не съм прав но пак казвам това което изпитвам към нея го е нямало към никой друг прави си изводите сама ;)

:)

reni7o0o
11-13-2009, 09:31
Не

kobrichka
11-13-2009, 09:38
Смятам, че е доста раничко да се казва нещо подобно. Тук по-голямата част от хората са на възраст между 13 -19 години едва ли на тази възраст може да кажеш че си открил любовта на живота си. Аз не съм я открила все още.

anonimchetou
11-13-2009, 09:47
мисля че е доста силно казано любовта на живота. Може да ни се случи така че да отхвърлим или пропуснем любовта на живота си.. Никой не може да бъде сигурен на този етап че това е любовта на живота му.. Да, аз обожавам човека до себе си както и той мен.. Това може би е най-голямата ми любов до сега и в момента изпитвам най-силни чувста но не мога да бъда сигурна че след 10 години няма да съм 1000 пъти по щастлива.. макар че ме съмнява де.. и така колкото и да се обичаме с моя и колкото и голяма да е любовта ни не мога да бъда сигурна че точно това е любовта на живота ми защото не знам какво ще ми се случи за напред..Всъщност това е истината но не тр се да си казваш.. след 10 години ще съм с друг много по добър защото нищо не се знае..



не съм казала че това си повтарям говоря образно.. и гледам реално на нещата.

INSIDER
11-13-2009, 09:50
Смятам, че е доста раничко да се казва нещо подобно. Тук по-голямата част от хората са на възраст между 13 -19 години едва ли на тази възраст може да кажеш че си открил любовта на живота си. Аз не съм я открила все още.

Не мисля че хора от възраст 16+ не могат да разберат дали са намерили любовта на живота си :) Аз я намерих, дано и тя мисли същото за мен :) 8)

buffalo88
11-13-2009, 09:52
Бях я намерил,обаче тя намери своята любов на живота й .. и ме заеба хаха

BloodyAmy
11-13-2009, 10:03
Имам връзка в момента, но дали е любовта на живота ми.. само времето ще покаже. (:

hahavteen
11-13-2009, 11:10
Съгласна съм с Алокин.
Докато повтаряте че на тази възраст няма любов, докато мислите че не трябва да казвате думит "обичам те" често защото ще се "изтъркат" и ще "изгубят смисъла си", докато ви е страх да се отпуснете и просто да почувствате а вместо това си викате "абе ще ме разочарова", "малка съм"... просто няма да срещнете любовта!
Майка ми и мъжа й се срещнаха когато той беше на 19 и са заедно вече 15 години! Казват си всеки ден по няколко пъти обичам те и не се е изгубило смисъла си, просто защото и двамата го чувстват. Не може тези думи да се "изтъркат от употреба"... :?

Иначе аз съм на 20 в момента а приятеля ми е на 24. И двамата знаем какво искаме от връзката си, какво очакваме от себе си и един от друг, знаем колко искаме и можем да дадем и ми се ще да мисля че съм намерила любовта на живота си. С него не стават недоразумения защото и двамата си казваме всичко без страх от отхвърляне, без срам...
Ще видим :)

m0n4yyy
11-13-2009, 11:18
ДА .. бибероната .. :grin: :grin: ..

още ми е рано .. :) :)

kypo
11-13-2009, 11:24
много ясно!
италианка е, с копринено гладка кожа, лъскава на външен вид, всички се заглеждат по нея, когато и го пипнат мърка като коте, катоя видя и се надървям от кеф... ламборгини от където и да го погледне човек! остава само да събера 500 хиляди и е моя, но я намерих 8-)

cookie_master
11-13-2009, 11:29
още ми е рано

shmurkam
11-13-2009, 11:30
Да, и го изгубих. Това е животът...

smiirnoff
11-13-2009, 11:32
ДА, намерих я ..
до края на живота си ще си обичам котката, дори когато умре пак ще си я обичам ^^
ето я любовта на живота ми ^^


Не мога да повярвам, че се появи такава толкова тъпа и неосмислена тема о.О

Di
11-13-2009, 11:33
Не. Пък и не ми трябва, все още.

Thefrostless
11-13-2009, 11:47
Намерих я , казах й ,че я обичам , но тя не ми повярва и ме нарече лицемер и лъжеш. И това беше най-голяма й грешка в живота ,защото за първи път бях толкова искрен към някого

ImmortalForever
11-13-2009, 13:30
-Да е на 1во място (да съм готов да зарежа всичко само да съм с нея)
;)

Сега без да се заяждам, ама да си попитам..
Като изключим останалите 10 абсурдни неща, които си изброил и си се повторил в някои от тях .. та: Значи си готов, заради нея да зарежеш дори семесйтсвото си(сещаш се.. онези дето са ти дали живот?) за да бъдеш с нея..?Така ли..

По темата: Намерих и изгубих..

FancyGirl
11-13-2009, 13:41
Намери ме бе ЛЮБОВ :o

pwnage
11-13-2009, 15:24
Намирам я всеки ден-в хранителният магазин. Все още струва 3.40

INSIDER
11-13-2009, 15:35
Намерих я , казах й ,че я обичам , но тя не ми повярва и ме нарече лицемер и лъжеш. И това беше най-голяма й грешка в живота ,защото за първи път бях толкова искрен към някого

:lol: :lol: :lol:

Violenza
11-13-2009, 17:39
Бях я намерил,обаче тя намери своята любов на живота й .. и ме заеба хаха
И аз я бях намерила, но той просто не ми повярва..

buffalo88
11-13-2009, 18:00
Бях я намерил,обаче тя намери своята любов на живота й .. и ме заеба хаха
И аз я бях намерила, но той просто не ми повярва..

:lol: То кой ще повярва като за една седмица точно си намери нов?

SoStarstruck
11-13-2009, 18:27
Намерих я...още април 2008ма :)

ActreSS
11-13-2009, 18:44
Усещането, че човек е влюбен е идеално :smt055 . Тръпката, която се изпитва с любимия човек e вълшебна :smt057 . И обикновено в такива моменти си мислим,че това е любовта на живота ни.... Но накрая всичко се разваля...докато не намерим следващата 'любов на живота си".Така че,спокс,ако вие не успеете,тя ще ви намери.
Good Luck :-) ,аз все още я чакам(търся),но мисля,че има време...животът е пред нас.... :)

peshost
11-13-2009, 18:49
Не, но има време.

DevilWish
11-13-2009, 19:02
Определено

kobrichka
11-13-2009, 19:13
Смятам, че е доста раничко да се казва нещо подобно. Тук по-голямата част от хората са на възраст между 13 -19 години едва ли на тази възраст може да кажеш че си открил любовта на живота си. Аз не съм я открила все още.

Не мисля че хора от възраст 16+ не могат да разберат дали са намерили любовта на живота си :) Аз я намерих, дано и тя мисли същото за мен :) 8)

Всеки има право на мнение. За мен на тези години изживяваш детската любов, изживяваш за първи път непознато чувство и изведнаж да кажеш, че това е любовта на живота ти...за мен това е глупост. Все пак трябва да познаваш добре човека до теб, а не да сте гаджета от 3 месеца и айде истинската ми любов. Пак казвам въпрос на мнение уважавам твоето мнение, но не съм съгласнас него :)

AlokiNn
11-13-2009, 20:31
Смятам, че е доста раничко да се казва нещо подобно. Тук по-голямата част от хората са на възраст между 13 -19 години едва ли на тази възраст може да кажеш че си открил любовта на живота си. Аз не съм я открила все още.

Не мисля че хора от възраст 16+ не могат да разберат дали са намерили любовта на живота си :) Аз я намерих, дано и тя мисли същото за мен :) 8)

Всеки има право на мнение. За мен на тези години изживяваш детската любов, изживяваш за първи път непознато чувство и изведнаж да кажеш, че това е любовта на живота ти...за мен това е глупост. Все пак трябва да познаваш добре човека до теб, а не да сте гаджета от 3 месеца и айде истинската ми любов. Пак казвам въпрос на мнение уважавам твоето мнение, но не съм съгласнас него :) Добре чувството знаеш ли какво е?? на истинска любов прегелдай какво съм писал назд в страниците

nicolepcd
11-13-2009, 20:43
Хаха, не знам дали съм намерила любовта на живота ми, ма съм намерила любовта на 2008-2009 година 8-)

Riva
11-13-2009, 21:05
Тоз въпрос може да ми го зададеш като стана на 60 години.

LO6IQ
11-13-2009, 21:56
К'во да съм намерил? :shock:

Iria
11-13-2009, 22:17
Бях я намерил,обаче тя намери своята любов на живота й .. и ме заеба хаха
И аз я бях намерила, но той просто не ми повярва..
ха ха и при мен май се получи нещо подобно

Sir9Maximilian
11-14-2009, 01:14
Да,и я изпуснах.

Nadelina
11-14-2009, 07:09
Да, намерих я, със сигурност.

stylo
11-14-2009, 13:28
Ми не ,абе има време. :grin:

Tw1zzle
11-14-2009, 13:40
абе аз я намерих ама не я познавам .. :-D :-D :D

mincheto
11-14-2009, 13:48
да

gabiiTu
11-14-2009, 15:16
мисля че е още раничко за "любовта на живота ми" .. :D :D :-D

\:D/ Сега може да има там няква любов към някой,но чак до живот да си убеден,че ще си с него...Според мен е малко прибързано и рано да говорим така =]