PDA

View Full Version : Istanbul



revolver
11-13-2009, 09:20
Хора аз съм на 17 години и догодина отивам да следвам зоо медецини в Истанбул! Искам да кажа че колкото и да ме убеждаваха аз взех решение да напусна България! Истанбуле е прекрасен град и там работи леля ми затова съм бил и преди икойто не е бил да отиде.Но въпросът какво според вас трябва да се промени в държавата ни за да спрем да я напускаме?

bloodymirror
11-13-2009, 09:32
Ебаси..
ние тука се чудим как да не се потурчим и да изгоним турците..
които ни превземат градовете..
а ти отиваш да им работиш..
и живееш там..
може би трябва да се промени МИСЛЕНЕТО НА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ!!! :?

revolver
11-13-2009, 09:41
Турция не е Истанбул,и Истанбул не е Турция!

Там имам големи възможности а Истанбул е град на много народи!!!

Ако бяше в мойто положение щеше и ти да приемеш!

bloodymirror
11-13-2009, 09:45
Хаха..
не знам кой те е заблудил..но в Турция/Истанбул..
няма добри условия за работа..
защо според тебе хиляди турци се срещат с мини-бусчетата си,когато човек тръгне на море..
защото мъжете в семействата заминават да работят по Германия,Франция.. и където могат..
връщат се само,когато имат почивни дни.. за да видят семействата си и да им дадат пари.. това не си ли го чувал?!
По-добре си стой в България.. почти същото е по въпрос за доходи!

revolver
11-13-2009, 09:55
1.Повярвай за турците са лоши условията ,защото са тъпи! Леля ми има фирма за кафе и се наложи в 50 процента от кварталите на Истанбул!

2.Аз ще работя при нея докато завърша!

3.Ветеринар в Истанбул си е работа,познавам хора дето работят в вет.клиники и мога да кажа че имаш голяма заплата !

4.Аз само ще завърша там защото си имаш признание че си завършил Ветеринарния институт в Истанбул.А после мога да отида другаде.

bloodymirror
11-13-2009, 10:14
Ами.. както решиш.. животът си е твой! :)

clever
11-13-2009, 17:43
въпросът какво според вас трябва да се промени в държавата ни за да спрем да я напускаме?
:lol: просто трябва големи пратриоти;мислещи позитивно да останат в България;да се съюзят и да направят така че животът в БГ да стане по-добър.
друг отговор не намирам на въпроса ... :)

SunnyTime
11-14-2009, 06:58
Иди да учиш в Стара Загора вместо да ходиш там :)

aloveyou
11-14-2009, 15:15
защо според тебе хиляди турци се срещат с мини-бусчетата си,когато човек тръгне на море..
защото мъжете в семействата заминават да работят по Германия,Франция.. и където могат..
връщат се само,когато имат почивни дни.. за да видят семействата си и да им дадат пари.. това не си ли го чувал?!

Сега:
И в България има мъже,които отиват да работят по Франция,Германия - и които се връщат само,когато има почивни дни..

Авторът е избрал да отиде в Истанбул..
Там и в други държави образованието е много по-добър..
+
Всеки си има "акъл" в главата и сам си избира - Къде да учи и да Живее..Престанете да му се бъркате за това..ТОЙ САМ СИ ИЗБИРА..ВСЕ ПАК ТОВА Е НЕГОВИЯ ЖИВОТ..

revolver
11-14-2009, 15:17
Мъжко съм 8-)

aloveyou
11-14-2009, 16:13
Мъжко съм 8-)

8-) Така си мислех,ама не бях сигурна 8-)

П.П - Редактирах мнението си - направих го,като за "мъжко" 8-)

elito0o0o0
11-14-2009, 18:19
Аз бих отишла пък [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(