PDA

View Full Version : За или против пушенето и начини да отказваме на приятели



Fusion4o
11-13-2009, 10:14
Значи, идеята ми е всеки да си сподели мнението, ако е "да", зашо и ако е "не"- защо. Не намерих друга такава тема и реших да пусна. Повечето хора смятат, че щом някой не пуши, значи е утайка.... а веднъж една в даскало, се изцепи и ми каза балък, защото не съм пушил..... :lol: Мисля, че стана ясно, аз на коя позиция съм (категорично НЕ). Много приятели, са ме карали да пробвам да пуша, но аз винаги отказвам и за пиенето е същата работа....
Нека видим вашите мнения, дали има още останали нормални хора или са останали само "утайките".

Peshec
11-13-2009, 10:16
НЕ пуша защото не виждам смисал да давам пари за глупости,от които нищо не получавам,а да не говорим,че си прецаквам здравето...

Unendlich
11-13-2009, 11:38
Не пуша, против с цигарите съм. :) Същата история и с алкохола. Как да отказваме на приятели ли ? - Лесно, просто им казваш 'не' и готово, щом са ти приятели няма да се разсърдят, на мен не ми се сърдят, че не искам и така. Да, пробвала съм, но не ми харесва, даже се отвратих още повече от цигарите. :) Радвам се, че не деградирам като много мои връстници . :) Не се получава нищо от цигари и алкохол, даже ми вредят страшно много, а и парите си ги влагам в други неща, от които наистина имам ползва. :)

Di
11-13-2009, 11:39
за,който иска го прави

kriSko94
11-13-2009, 11:47
НЕ пуша защото не виждам смисал да давам пари за глупости,от които нищо не получавам,а да не говорим,че си прецаквам здравето...
+1, даваш пари,за да се тровиш... :?

lori
11-13-2009, 12:16
НЕ пуша защото не виждам смисал да давам пари за глупости,от които нищо не получавам,а да не говорим,че си прецаквам здравето...
+1, даваш пари,за да се тровиш... :?


+++

Колкото до това как да откажем.....ами 1во ако са ти приятели няма да ти се разсърдят, в противен случай не ти пука....който иска да се трови. :?

mrtn
11-13-2009, 13:03
за,който иска го прави
и аз така мисля..:)
и сега съм сигурен, че тук ще настане жесток дебат срещу пушач и непушач.. :)

bathory
11-13-2009, 13:17
Нито съм ЗА, нито ПРОТИВ!
Пуша, но не знам, защо го правя.. :?

mrafka
11-13-2009, 13:36
ami vreme e da spre6 :P

aloveyou
11-13-2009, 14:10
Аз съм ПРОТИВ пушенето..Тези,които пушат си вредят организма + това дават пари напразно

mArMaLaDkA
11-13-2009, 14:44
Ограничени същества сте. "Дали има още останали нормални или утайки". :lol: Ти, ако по това определяш дали някой е "нормален" или не, съжалявам те, честно... съжалявам теб и ограниченото ти мислене...

cherrygloss
11-13-2009, 14:49
"Категорично НЕ".
1.Ужасно вредят на здравето , зъбите , дори косата,кожата..
2.Дават се пари и то не малко,за нищо..
Приятели са ми предлагали , но аз просто им казвам Не и те ме разбират - че не искам да се тровя.. За алкохол все още не съм мислила , но предполагам , че няма и да пия.За тези , които пушат на по 12-13 са ми толкова противни и гнусни! :? И ако приятелите ти са истински ще те разберат, но ако ти се сърдят , значи не стават .. На всички , които не са започнали :Не започвайте само заради "гъзарията"..Дори да ви отхвърлят заради това-просто си кажете , че сте нещо повече :)

Е па доста се поувлякох 8-)

xoxi
11-13-2009, 14:50
Категорично против съм. Не ми се дават пари за боклуци и не искам сама да си съсипвам здравето.. че и нарочно. Не, благодаря!

LittleDude
11-13-2009, 14:59
за :)

Shia
11-13-2009, 16:12
Против,защото
-искам да инвестирам парите си в нещо по-полезно от цигари.
-липсва ми желанието да пуша.
-дори и да имах желание се задавям от дима,когато дръпна.
-никой не може да ме нарече утайка заради едни цигари

Отказвам на приятелите си чре
-Не,благодаря
-Не пуша
-Недей,нека има повече за теб.


Подарявали са ми цигари и съм си ги пазила в чантичката и в нужда им ги връщам,когато нямат.

Biskfitka
11-13-2009, 16:17
за,който иска го прави+1

Fusion4o
11-13-2009, 17:11
Ограничени същества сте. "Дали има още останали нормални или утайки". :lol: Ти, ако по това определяш дали някой е "нормален" или не, съжалявам те, честно... съжалявам теб и ограниченото ти мислене...
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци, с него спряхме да се виждаме и държахме само контакт. По течение на обстоятелствата, попаднахме в 1 клас, след 2 години. Сега сме 8 клас и той абсолютно всяко междучасие ходи да пуши в задния двор на училище. Той виси само по кафенетата, нямам нищо против по това, но неговото вече е прекалено.... само не знам кога, ще започне да взима наркотици (дано само си въобразявам). Иначе е добър приятел, но..... просто ми мирише много на цигари, всеки час като седна до него..... Жал ми е за него. Абе бая се поувлякох и аз :D

Jo_Ni_To
11-13-2009, 17:16
За.. Всеки има право да прави каквото си иска.. да се трови както си иска.. и да си дава парите за каквото си иска :)

Jo_Ni_To
11-13-2009, 17:20
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.


Хах не всеки е такъв. Аз пуша (отскоро) имам и приятели които пушат. Мога да ти кажа,че нито висим по кафенета,нито се правим на много велики. Пушим от простотия .. но.. За себе си мога да кажа,че винаги мога да ги спра..

Sisito941
11-13-2009, 17:21
Аз съм ПРОТИВ пушенето..Тези,които пушат си вредят организма + това дават пари напразно

;-)

swipss
11-13-2009, 20:32
Нито съм ЗА, нито ПРОТИВ!
Пуша, но не знам, защо го правя.. :?

Тук, вече съм съгласен.. и аз пуша.. ходи ме питай защо давам по 4 лева на ден? после се оплаквам парите, че парите не ми стигат ^^ и не съм против пушачите.. но нали знете че най-много страдат "пасивните пушчи" тези, който са около пушачите.. :)

Fusion4o, какво разбираш по "нормални" ? Аз пиша и не се смятам за "Ненормален" или някакъв друг вид.. също така не се смятам за нещо повече от това което съм.. и това, че не пишиш не те прави утайла..

Fusion4o
11-13-2009, 20:36
За.. Всеки има право да прави каквото си иска.. да се трови както си иска.. и да си дава парите за каквото си иска :)
Проблема е, че повечето пушачи, харчат парите на мама и татко... и така парите не са техни.... но все едно, нали не съм аз това :razz:

swipss
11-13-2009, 20:43
За.. Всеки има право да прави каквото си иска.. да се трови както си иска.. и да си дава парите за каквото си иска :)
Проблема е, че повечето пушачи, харчат парите на мама и татко... и така парите не са техни.... но все едно, нали не съм аз това :razz:

Kакво значи на мама и на татко?

Те ти дават пари за училище.. и ти си правиш сметка.. дали да си земеш цигари и да идеш на кафе, и да умреш от глад.. или да си земеш няква закуска.. и да не даваш пари за цигари и кафета.. всичко вече опира до човека. :)

nefchi_bs
11-13-2009, 20:44
Aз съм против,въпреки че пуша и то много...Цигарите са гадни по-добре не започвайте,че после жална ви майка,ако решита да ги отказвате..

nefchi_bs
11-13-2009, 20:51
Ограничени същества сте. "Дали има още останали нормални или утайки". :lol: Ти, ако по това определяш дали някой е "нормален" или не, съжалявам те, честно... съжалявам теб и ограниченото ти мислене...
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци, с него спряхме да се виждаме и държахме само контакт. По течение на обстоятелствата, попаднахме в 1 клас, след 2 години. Сега сме 8 клас и той абсолютно всяко междучасие ходи да пуши в задния двор на училище. Той виси само по кафенетата, нямам нищо против по това, но неговото вече е прекалено.... само не знам кога, ще започне да взима наркотици (дано само си въобразявам). Иначе е добър приятел, но..... просто ми мирише много на цигари, всеки час като седна до него..... Жал ми е за него. Абе бая се поувлякох и аз :D

Това е най-тъпото нещо което съм чувала :lol: :lol: Не си ти този които да казва кои какъв е въй не .. Това че някои пуши не означава,че пие бе омг ... Аз пуша,майка ми и баща ми пушат,но никои от нашето семейство не пие :razz: Ти си мого зле често,жалко ..

Fusion4o
11-13-2009, 20:53
Бях чел някъде, че пушачите умират средно средно на по 60 години... това не е мой проблем. Под нормален човек, разбирам човек, който не се прави на това което не е, държи се нормално с другите хора и НЕ пуше. За мен това си е един напълно нормален човек. Другите ги определям по моя си скала, която не смятам да споделям. Пушачите ме дразнят с това, че не се съобразяват с непушачите и само им вредят....

crazymm
11-13-2009, 20:53
Ако кажа против, ще прозвучи лицемерно, защото и аз пуша... Но не съм и категорично "за". Не ми се иска да пуша, но някак си не ги спирам... Вредно е, гадно е, пристрастяващо е, няма смисъл - да, ама пуша!
И все пак всеки живее по свой начин. Който иска да си пуши, който не иска - не. :)

Fusion4o
11-13-2009, 20:54
Ограничени същества сте. "Дали има още останали нормални или утайки". :lol: Ти, ако по това определяш дали някой е "нормален" или не, съжалявам те, честно... съжалявам теб и ограниченото ти мислене...
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци, с него спряхме да се виждаме и държахме само контакт. По течение на обстоятелствата, попаднахме в 1 клас, след 2 години. Сега сме 8 клас и той абсолютно всяко междучасие ходи да пуши в задния двор на училище. Той виси само по кафенетата, нямам нищо против по това, но неговото вече е прекалено.... само не знам кога, ще започне да взима наркотици (дано само си въобразявам). Иначе е добър приятел, но..... просто ми мирише много на цигари, всеки час като седна до него..... Жал ми е за него. Абе бая се поувлякох и аз :D

Това е най-тъпото нещо което съм чувала :lol: :lol: Не си ти този които да казва кои какъв е въй не .. Това че някои пуши не означава,че пие бе омг ... Аз пуша,майка ми и баща ми пушат,но никои от нашето семейство не пие :razz: Ти си мого зле често,жалко ..
Май трябва да добавя, че взимам под пример връстниците си от даскало. Те всички до един, са на този тегъв режим...

mArMaLaDkA
11-13-2009, 21:04
А ти защо не гледаш в собствената си паница? В крайна сметка, то си е за тях. Закъсненията, съсипания организъм, вечното нямане на пари и сие си е за тях, не за теб. Всеки сам преценява за себе си. Ти, ако си човек с характер и принципи, колкото и да ти тикат цигарата в устата, няма да пропушиш.

Fusion4o
11-14-2009, 09:27
Ами май съм точно такъв. А ти ги описа сякаш ги познаваш от много време :lol:

SunnyTime
11-14-2009, 09:39
"Категорично НЕ".
1.Ужасно вредят на здравето , зъбите , дори косата,кожата..
2.Дават се пари и то не малко,за нищо..
Приятели са ми предлагали , но аз просто им казвам Не и те ме разбират - че не искам да се тровя.. За алкохол все още не съм мислила , но предполагам , че няма и да пия.За тези , които пушат на по 12-13 са ми толкова противни и гнусни! :? И ако приятелите ти са истински ще те разберат, но ако ти се сърдят , значи не стават .. На всички , които не са започнали :Не започвайте само заради "гъзарията"..Дори да ви отхвърлят заради това-просто си кажете , че сте нещо повече :)

Е па доста се поувлякох 8-)


+ :)

faststep
11-14-2009, 10:55
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци...
Имаш желязна логика, след малко сигурно ще кажеш, че щом човек пуши и пие, значи се и дрогира. Ти ги изкара пушачите пълни пропадняци, бе! И какво е това за нормалните хора? Пушачите да не са ненормални? Ако в критериите за нормален човек слагаш това, значи си много зле... :)

cookie_master
11-14-2009, 16:22
Против съм :wink:
да си даваш парите за нещо което ти прецаква здравето според мен е много глупаво

afkforlife
11-14-2009, 16:31
Против съм :wink:
да си даваш парите за нещо което ти прецаква здравето според мен е много глупаво
Като ти гледам аватара :razz: не ти вярвам осовено.Иначе против!Само тъпаците пушат :razz:

Luscious_Heart
11-14-2009, 16:46
ПРОТИВ съм аз да пуша, нищо че съм опитвала.
ПРОТИВ съм да се пуши край мен. Много рядко бих изтърпяла някого в кафенето, а в такъв случай си търся място за непушачи или просто навън на въздух.
Много мои приятели пушат и не бих могла да ги накарам да се откажат... Когато ги попитам за причините, поради които пушат, говорят някак неразбираемо и неопределено... Ясно е, че от газария. Или пък казват, че имат проблеми и т.н. Хелоу, цигарите само биха ги задълбочили. ;) Като например ти източват джобните до дупка. 8-) Иначе да си пушат, стига да не вдишвам дима им, нямам нищо против. Не бих карала и гаджето си да спира цигарите (ако пуши)...

Djuff
11-14-2009, 17:22
НЕ пуша защото не виждам смисал да давам пари за глупости,от които нищо не получавам,а да не говорим,че си прецаквам здравето...

+87687956

Fusion4o
11-14-2009, 18:02
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци...
Имаш желязна логика, след малко сигурно ще кажеш, че щом човек пуши и пие, значи се и дрогира. Ти ги изкара пушачите пълни пропадняци, бе! И какво е това за нормалните хора? Пушачите да не са ненормални? Ако в критериите за нормален човек слагаш това, значи си много зле... :)
Говоря средностатистически, ма карай..... то с пушене се почва, след това трева, алкохол и т.н. Някои се спират на време, но други не.... Говорим главно за тийнейджъри.

green9
11-15-2009, 05:02
ПРОТИВ,не пуша и не смятам да го правя,защото не искам да се тровя!!

cookie_master
11-15-2009, 07:59
Против съм :wink:
да си даваш парите за нещо което ти прецаква здравето според мен е много глупаво
Като ти гледам аватара :razz: не ти вярвам осовено.Иначе против!Само тъпаците пушат :razz:е какво?кефи си ме :neutral:

faststep
11-15-2009, 08:13
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци...
Имаш желязна логика, след малко сигурно ще кажеш, че щом човек пуши и пие, значи се и дрогира. Ти ги изкара пушачите пълни пропадняци, бе! И какво е това за нормалните хора? Пушачите да не са ненормални? Ако в критериите за нормален човек слагаш това, значи си много зле... :)
Говоря средностатистически, ма карай..... то с пушене се почва, след това трева, алкохол и т.н. Някои се спират на време, но други не.... Говорим главно за тийнейджъри.
:razz: :razz: :razz:

Колко такива случаи познаваш, момче? Ама не такива, които ти ги е казал приятелят на чичото на братовчеда на майка ти. :razz:

be7inka11
11-17-2009, 18:59
определено против..

KotQncU
11-18-2009, 20:58
мн мн мн против мразя дима задушава ме и не мисля да си давам парите за цигари!!! Като питам мойте приятели закво си харчат парите за цигари кът могат да си запалят една клечка кибрит и готово пак ще дишат дим :? отговора е "ааа ми то е различно" пробвала съм няма нищо по различно :o

nefchi_bs
11-19-2009, 07:05
Не съм се доисказал- по принцип, когато някой пуше, той и пие и в същото време, ходи по кафенета и седи само в тях и естествено комбинира всичко- пушене, пиене и всякакви други отрови.
Мога да ви дам и пример: един приятел си беше нормален, също като мен, но започна да излиза с пълните балъци...
Имаш желязна логика, след малко сигурно ще кажеш, че щом човек пуши и пие, значи се и дрогира. Ти ги изкара пушачите пълни пропадняци, бе! И какво е това за нормалните хора? Пушачите да не са ненормални? Ако в критериите за нормален човек слагаш това, значи си много зле... :)
Говоря средностатистически, ма карай..... то с пушене се почва, след това трева, алкохол и т.н. Някои се спират на време, но други не.... Говорим главно за тийнейджъри.

Ти си болен бе...Вкарваш се яко във филма човек :lol: :lol: ДАЛИ ЧОВЕК ПУШИ ИЛИ НЕ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ , защото има хора които и цигара не са лапали през живота си и са б*си пропадналите наркомани..Все тая ти си тесногръдия в случая,това ще ти доведе проблеми рано или късно..

mArMaLaDkA
11-19-2009, 07:37
Тая малоумна тема още ли съществува? :-o

zvezdichkaaa
11-19-2009, 08:56
Бях чел някъде, че пушачите умират средно средно на по 60 години... това не е мой проблем. Под нормален човек, разбирам човек, който не се прави на това което не е, държи се нормално с другите хора и НЕ пуше. За мен това си е един напълно нормален човек. Другите ги определям по моя си скала, която не смятам да споделям. Пушачите ме дразнят с това, че не се съобразяват с непушачите и само им вредят....


И какво пушачите са ненормалници,така ли?!Ти по това ли определяш хората по пушачи и непушачи?Делиш ги значи?И то по такъв глупав начин.И защо пушачите трябва задължително да се съобразяват с непушачите :razz: ?Като на някой непушач не му изнася да се мести,да стой по-далече и това е.Голям праз,като някой пуши.Това е просто факт,не определяща черта..Luscious_Heart
Когато ги попитам за причините, поради които пушат, говорят някак неразбираемо и неопределено... Ясно е, че от газария. Или пък казват, че имат проблеми и т.н. Хелоу, цигарите само биха ги задълбочили.


Не мисля,че цигарите биха задълбочили какъвто и да било проблем(освен здравословен,но за това трябват години пушене).Успокояват човек,като е нервен,а това е обикновено като има проблем,нали?А за това,че е от газария.Ми за някой-да,но неможеш да сложиш всички под общ знаменател!

Smileygirl
11-19-2009, 13:01
и какво искате да ме убедите че като пуша и то го правя по собствено желание и ми харесва съм утайка??? xD

clever
11-19-2009, 14:24
против!
За съжаление колкото и да се опитвам да накарам приятелите си да спрат да пушат не успявам.Те ще разберат;че са сгрешили че са пропушили;но тогава ще бъде късно.. :(

Belair
11-20-2009, 09:27
В крайна сметка един път се живее тоя живот.Мисля,че всичко трябва да се опита :smt033

fear4o
11-20-2009, 17:41
Не съм пушил и не смятам да почвам!
За мен в пушенето няма нищо смислено.Когато си изнервен си има и други начини да се успокоиш.Например една малка чашка(изпита бавно)алкохол успокоява също толкова добре.и така нататък

Колкото до проблема за деленето на пушачи и непушачи ами 1во няма кой да ги накара да спрат ако те не искат 2ро всеки си има мозък и всеки си взима решенията за него си.

BeezyJey
11-20-2009, 23:34
Без комнтар ,щото не съм пълнолетна... :D (аз лично съм против пушенето)

blgt
11-21-2009, 06:25
Без комнтар ,щото не съм пълнолетна... :D (аз лично съм против пушенето)
то пък щото някой ти търси годините да ти продаде цигари, нали? тва е българия все пак.. тука аз ако не си нося личната карта, една запалка не ми дават!! :x :x :x

по темата - няма лошо да си пушите, стига 1 - самоконтрол и 2 - не пречите на другите около вас..
първото май е очевидно .. 10 цигари няма да ви скапят белите дробове, ама 1000 ще го направят. особено на млад, развиващ се организъм. още повече пък като комбинирате с алкохол (че тогава отива и в мозъка). ОЩЕ повече пък, ако и нищо не спортувате
а за второто.. много ме дразнят хората дето като седнат на маса да пият (или не) в компания с непушачи и палят цигара. аз поне за всеки фас излизам навън (я на улицата, я на балкона) .. дисреспект :? :?

AutomatiC
11-21-2009, 06:38
Не съм пушил и не смятам да почвам!
За мен в пушенето няма нищо смислено.Когато си изнервен си има и други начини да се успокоиш.Например една малка чашка(изпита бавно)алкохол успокоява също толкова добре.и така нататък

Колкото до проблема за деленето на пушачи и непушачи ами 1во няма кой да ги накара да спрат ако те не искат 2ро всеки си има мозък и всеки си взима решенията за него си.

и аз съм така като изключим чашата с алкохол,при мен е музиката..

SK0RP10N
11-21-2009, 06:49
Я да чуем, който е за - защо ?

deni15
11-21-2009, 07:34
Пуша и е вярно че от това няма голяма полза,но почнал ли си вече трудно може да се измъкнеш
Незнам дали съм за или против ама като се натряскам забравям за всичко,не ми пука и си правя купона :) А и с коз става шоу.За останалите наркотици съм категорично против...

blgt
11-21-2009, 19:32
Я да чуем, който е за - защо ?
вече написах - щото е приятно

Kallyn4eto
11-22-2009, 08:50
против - даваш пари за да се тровиш :/
и какво - за гъзария, било приятно..сега да ама след 20 години като почнеш да имаш проблеми от това че си пушил като комин няма да си викаш ми то ми беше приятно, всички пушеха ..
а за приятели пушачи..ами май нямам..или поне не сме много близки, не съм се бъркала..

radoo
11-23-2009, 13:36
Аз не съм против пушенето ако не се налага да гълтам дима на пушачите. За съжаление на пушачите не им пука за другите около тях, с малки изключения, и се налага да дишам доста пушек, което е доста гадно. :(

CryToDie
01-09-2010, 09:24
Купуват си отрова с пари :)
ТВЪРДО "НЕ"

tonique
01-15-2010, 18:28
Пушех през предишното лято, но вече от тогава не съм пушил :)

SkiCatA
01-17-2010, 14:08
за,който иска го прави
и аз така мисля..:)
и сега съм сигурен, че тук ще настане жесток дебат срещу пушач и непушач.. :) еми да така е :D :D Да си пушат колкото си искат само да не идва пушека при мене. :D Аз съм на 14 - почнах ги цигарите по-една време и си направих заключението, че цигарите са буклуци и няя
никва полза от тях освен да са газариш :D :D

MiLeTyu
01-22-2010, 17:43
Ами ЗА съм ! Който иска- да си пуши ! Какъв ви е проблема? Е, разберам тези които НЕ искат да се тровят като се пуши около тях, но какъв им е проблема на другите? Аз паля цигара урасно рядко, но много се дразня, като някой пита мен или мой приятел/ка! Нали НЕ си харчите вие парите бе! На всеки родителите му дават пари и всеки си прави сметка дали ще ги изхарчи за храна или за цигри! И какво?- определяте хората по това дали пушат? Мога да ви кажа, че имам приятили/ки, които пушат и са много по свестни от тези, които не пушат! Много се дразня някой като ми каже: "Как може да пушите?" ами да аз рядко уша, но тово си е мой прроблим! И НЕ ходя по кафенета, и не се дрогирам!

Luscious_Heart
01-22-2010, 18:06
Прекалено много обичам себе си, за да се тровя доброволно, че и да си плащам. :shock:
Против пушачите нямам нищо, нека да си се тровят, само да не е край мене, щото иначе... :booooomb:
Техни са си парите, така са си преценили...

Иначе за автора - явно си в изключително тъп ученически колектив, щом имате такива хора... Половината ми даскало пуши, макар че сме елитна гимназия, но не се хвалят с това, нито обиждат непушачите. В смисъл, пушат ИНТЕЛИГЕНТНО и отделно от нас. :P

krasiveli
01-22-2010, 20:57
НЕ, защото не искам доброволно да си тровя живота

Chacho
01-22-2010, 21:23
Не, защото спортувам, а и нямам нужда. Но пък и нямам проблеми да съм пасивен пушач, приятелите са по-важни.

BlackEyed
01-23-2010, 01:36
Естествено "против", въпреки че и аз пуша.
Пушенето е ужасен , вреден навик.Не можеш да твърдиш , че изпитваш удоволствие , след като убиваш себе си.
Цигарите са паразити , трябва да се забранят със закон.
Увеличението няма да откаже хората от пушенето.
Ползата ще е само за пълненето още повече на хазната на идиотите , които ги произвеждат.
смЕрт.

mimSsyy
01-23-2010, 05:52
Против съм , тъй като мисля че тези които пушат само се тровят и някоой от тях (тинеиджърите) пушат за да се правят на гъзари !!!!!!! :?

smiirnoff
01-23-2010, 07:51
'Категорично НЕ' ^^
във фейсбуук имаше една група 'Това, че пушиш не те прави готин'
повечето тинейджъри, които пушат то правят, защото какичките и батковците пушат о.О
аз по принцип много се дразня някой по край мен като пуши, става ми гадно от цигарения дим -.-
ама те си избират дали да пушат, или не
аз нито ще им наливам акъл в главите, нито нищо
като искат да се тровят, окей

обичам си се прекалено много и няма да тръгна да пуша, за да си съсипвам организма о.О

и все пак никой не може да ги съди, че пушат о.о
те решават
те дават пари
те си носят последствията

^^

BrainlessROCKBABY
01-23-2010, 08:21
ам.. едва ли

ecstazy
01-23-2010, 08:30
'Категорично НЕ' ^^
във фейсбуук имаше една група 'Това, че пушиш не те прави готин'
повечето тинейджъри, които пушат то правят, защото какичките и батковците пушат о.О
аз по принцип много се дразня някой по край мен като пуши, става ми гадно от цигарения дим -.-
ама те си избират дали да пушат, или не
аз нито ще им наливам акъл в главите, нито нищо
като искат да се тровят, окей

обичам си се прекалено много и няма да тръгна да пуша, за да си съсипвам организма о.О

и все пак никой не може да ги съди, че пушат о.о
те решават
те дават пари
те си носят последствията

^^ :)