PDA

View Full Version : Gothic [?]



shokoladchety
11-13-2009, 12:24
Чудех се къде да постна темата и реших,че тук е най-добре...
Може ли някой да ми обясни какво точно представлява т.нар.Gothic.
Търсих в google ама не намерих нищо интересно.Също така и какъв точно е goth стила.Ще ви бъда много благодарна.

П.С.-Съжалявам,ако темата не е за тук. :) :) :) :oops:

dreamer4etoo
11-13-2009, 16:29
dokolkoto znam tva sa nqkvi deto sa obli4at samo v 4erno i slu6at metal do pripadak :D :-D

CrAzYanDlaZy
11-13-2009, 16:35
еми готик прилича малко на емото ... обличат се само в черно с тъмночервени `елементи` . слушат твърда музика- метъл.

Jo_Ni_To
11-13-2009, 17:28
http://www.gothicbg.org/

Това трябва да ти свърши работа..

PurpleDream
11-13-2009, 18:00
Божеее от какви работи се интересуват децата днес...](*,)




земи прочети някой урок вместо тия лайна...

HexGirl
11-13-2009, 18:42
:?
нещо дет прилича на емото :?
Хора които слушат готик това са готи и нямам предвид готикметал 8-) Готиката е нещо красиво иии не е хора които носят черно и са IaKiiiiiii :? Романтика в неромантичното красота в не красивото :)

mrtn
11-13-2009, 20:10
Тея не бяха ли, дето искат да се самоубиват и вярват в задгробния живот :lol: :lol: :lol:
Та наистина.. от какво се интересуват днес, поколението..

nicolepcd
11-13-2009, 20:24
Много са интересни, поне на мен. Да, както казаха, обличат се в черно, а лицата им са белиии... Слушат тежка музика, имат дълги, черни коси.. Не знам, ама ако ще ставаш такава, трябва да си измислиш прякор - тарантула, паяк и такива глупости 8-) 8-)

green9
11-14-2009, 07:03
Готиците НЯМАТ нищо общо е емотата!!
Готик е термин, който описва няколко музикални жанра, общото между които е мрачната атмосфера и нежното романтично-меланхолично звучене. Готик рокът, възникнал от пост-пънк сцената в началото на 80тте години с групи като Joy Division, The Cure, The Sisters of Mercy. Постепенно от готик рока, или под негово влияние, се развиват различни други подстилове, които разширяват готик стцената. Част от групите в нея интерпретират елементи от класическа и църковна музика и средновековния фолклор. Други наблягат на елементи от съвременното електронно звучене – индъстриъл, EBM, фючър поп, а трети остават верни на корените си, свирейки класически готик рок.

shokoladchety
11-14-2009, 07:22
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо,ама много често почнаха да говорят за готите е даже ми казаха,че не съм бела емо,а гот. :D :D :D Нямаме нищо общо,това го знам.Просто от любопитсво исках да разбера малко повече.Мерси... :-)

bloodymirror
11-14-2009, 07:45
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо,ама много често почнаха да говорят за готите е даже ми казаха,че не съм бела емо,а гот. :D :D :D Нямаме нищо общо,това го знам.Просто от любопитсво исках да разбера малко повече.Мерси... :-)

Само колко смешно звучи ''Аз съм Емо!''
.. представям си те какво емо си .. :lol: ..
както и да е..

meche95
11-14-2009, 07:55
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо,ама много често почнаха да говорят за готите е даже ми казаха,че не съм бела емо,а гот. :D :D :D Нямаме нищо общо,това го знам.Просто от любопитсво исках да разбера малко повече.Мерси... :-)

Само колко смешно звучи ''Аз съм Емо!''
.. представям си те какво емо си .. :lol: ..
както и да е..
да определено
въпрос (не се заяждам) На колко години си?

meche95
11-14-2009, 07:56
Готиците НЯМАТ нищо общо е емотата!!
Готик е термин, който описва няколко музикални жанра, общото между които е мрачната атмосфера и нежното романтично-меланхолично звучене. Готик рокът, възникнал от пост-пънк сцената в началото на 80тте години с групи като Joy Division, The Cure, The Sisters of Mercy. Постепенно от готик рока, или под негово влияние, се развиват различни други подстилове, които разширяват готик стцената. Част от групите в нея интерпретират елементи от класическа и църковна музика и средновековния фолклор. Други наблягат на елементи от съвременното електронно звучене – индъстриъл, EBM, фючър поп, а трети остават верни на корените си, свирейки класически готик рок.



СЪГЛАСНА СЪМ ;-)
Емотата са депресирани и т.н. ,а както е изказано подробно ГОТИТЕ намират в "не красивото"-"красиво"

mrtn
11-14-2009, 08:08
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо,ама много често почнаха да говорят за готите е даже ми казаха,че не съм бела емо,а гот. :D :D :D Нямаме нищо общо,това го знам.Просто от любопитсво исках да разбера малко повече.Мерси... :-)
И аз съм Гошко, ма не се хваля.. :)

Unendlich
11-14-2009, 11:00
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо,ама много често почнаха да говорят за готите е даже ми казаха,че не съм бела емо,а гот. :D :D :D Нямаме нищо общо,това го знам.Просто от любопитсво исках да разбера малко повече.Мерси... :-)

Само колко смешно звучи ''Аз съм Емо!''
.. представям си те какво емо си .. :lol: ..
както и да е..



Не знаеш колко си права.. ;-) :smt001

Шоколадчето ли си там, не знам си какво, само по ника ти, по начина ти на писане, си личи че нямаш представа от стилове, може би си някакъв нов вид весело имо ? :oops:

PurpleDream
11-14-2009, 11:01
А...НЕ съм тръгнала да ставам гот :D Аз съм Емо


не мисля, че има с какво да се хвалиш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FlammeNoir
11-14-2009, 16:15
Гота и емотата нямат нищо общо 2 коренно различни стила са

shokoladchety
11-14-2009, 17:02
Апрф ... Умряла съм за ваще мнения за моя стил.Искам коментари само по темата.Иначе почти на 15 съм.Просто в един момент депресията надделя и са превърнах в това,което съм.Иначе бях много весело момиче.Както казват,,това е просто период``.За готика питам от любопитство.

meche95
11-14-2009, 17:06
^^охххх :lol: :lol: :lol: :lol:

sWeeX
11-14-2009, 17:19
еми готик прилича малко на емото ... обличат се само в черно с тъмночервени `елементи` . слушат твърда музика- метъл.Gothic metal по точно

courtney
11-14-2009, 17:23
:razz: :razz: :razz: :razz: