PDA

View Full Version : Ех, тази косаа...



mArMaLaDkA
11-13-2009, 20:51
Това е последната тема...за днес. :D
Имам супер странна коса. Ама наистина странна. На моменти е много права, на моменти много къдрава, но никога не е само едно от двете. Косъмът ми е дебел и някак сух отвътре. Реших, че ще я подхранвам. Открих си подходящите за моята коса шампоан, маска и балсам. Кофтито е, че косата ми стана прекалено мека, а това ме затруднява в оформянето й. Абе, като пухче стои. :D Доскоро ползвах един лосион за по-лесно разресване от Ейвън, който понякога ми правеше или много мека косата, или пък прекалено я стилизираше и тя ставаше супер груба, все едно съм изляла върху нея половин флакон пяна.
Та след цялото обяснение, в което се разбра, че при мен нещата винаги са "или-или", 8-) някой може ли да ми препоръча някакъв продукт, с който косата ми ще стои оформена, но пък мека? :-o

dennsy
11-13-2009, 20:55
Мога само да кажа ,че това че косата ти е супер мека като пухче означава ,че нещо не е наред.Косата не трябва да седи като пух.

mArMaLaDkA
11-13-2009, 21:00
Зависи какво разбираш под "пух". За мен това значи да е много мека. Не като бебешка косичка, но определено мека. 8-)

dennsy
11-13-2009, 21:13
еми не трябва да е толкоз мека,бе човек. хахха
Според мен не си нацелила праавилните шампоани,балсами...и т.н.

mArMaLaDkA
11-13-2009, 21:49
Добре, дай ми едно разумно обяснение защо не е хубаво косата да е мека?
И каква аджеба трябва да е косата? Твърда? На клечки? Растички? Ти си!

TheNewReligion
11-14-2009, 00:07
Според мен трябва да търсиш продукти за нормална коса, не за твърда. :-o

aloveyou
11-14-2009, 08:24
Според мен трябва да търсиш продукти за нормална коса, не за твърда. :-o

И според мен

Infinity
11-14-2009, 08:54
Според мен трябва да търсиш продукти за нормална коса, не за твърда. :-o

И според мен
Да. И аз съм като тебе използвам предимно продукти за суха коса,ама сега ми се оправи вече :grin:
иначе имам доста буйни къдрици и ги оформям със пяна на Лореал има една бяла за обем и е подходяща за такива воласи,като нашите :lol:
Също такаа....какво друго мога да се сетя,ако искаш да ти седи на клечки с повечко мокър ефект има едно страхотно желе за коса на Лонда със зелена капачка е и е 17лв.,но е върха! :grin:
За съжеление сега е спряно нещо от производство и на много малко места има останали от някога си,но пък пак е нещо,особено ако си от по-голям град.. :)
Айде успех и го потърси,ако имаш пари и желание разбира се.. 8-)