PDA

View Full Version : пъпки малки червени точки



archlord
11-13-2009, 21:39
Знам, че има доста теми и четох доста,но така и не разбрах какво точно е добре да се взема за малките червени пъпки.Преди ми излизаха само големи черни точки, но ползвах acne out и понамаляха доста, само рядко излизат малки, но сега за пръв път ми излязоха много червени пъпчици..Ползвам на Avon измиващия гел, но нищо не прави.И още 1 синьо на спиртна основа почистващо, но мисля, че няма почти никакъв ефект.Та четох, че този гарниер 3в1 е добър, но дали би бил добре в моя случай?
Благодаря,
btw.момче съм

krisii
11-14-2009, 19:04
от гарниер няма да ти минат иди на дерматолог

bloodymirror
11-14-2009, 19:15
Божее... от Гарниер 3в1 по-голямо менте има ли?
Запомни.. ако искаш ефикасно средство за пъпките..
не трябва да гледаш по рекламите..
отиди в някоя аптека-там са истинските лекарства (лосиони,гелове) ..
такива Гарниери,Нивеи.. които ''светкавично бързо премахват пъпките до последното петънце'' .. има да си чакаш да помогнат... :lol: ;)

п.п: аз също съм изпозлвала Acne Out..и е доказано средство против пъпките! Продължи да го позлваш.. ще ти се изчисти лицето!

ifilin4ica
11-14-2009, 19:36
Бях толкова против този Гарниер 3 в 1, но накрая какво се навих и взех, че си го купих....лично на мен не ми помага особено, а го ползвам редовно. И все пак си зависи от кожата - моята лично я изсуши доста и поне за това съм доволна.

bloodymirror
11-15-2009, 09:36
Бях толкова против този Гарниер 3 в 1, но накрая какво се навих и взех, че си го купих....лично на мен не ми помага особено, а го ползвам редовно. И все пак си зависи от кожата - моята лично я изсуши доста и поне за това съм доволна.

Радваш се,че ти е изсушило ДОСТА кожата :shock: ?!
Знаеш ли,че ако един продукт изсуши много кожата..тя запова да се омазнява още повече.. :? по-добре след като го ползваш,се мажи с някакво масло!

tonie__
11-15-2009, 09:37
в темата на bloodymirror написах всичко

teengirl15
11-15-2009, 09:56
Божее... от Гарниер 3в1 по-голямо менте има ли?

Да- Лептен. :lol:

heiress
11-15-2009, 09:58
Не мисля, ч епродуктите на Ейвън за почистване, освен някои маски могат да ти помогнат. Лично на мен ми се скапа кожата от серията Solutions +.

misturX
11-16-2009, 14:11
bloodymirror не съм на същото мнение за Акне Аут че е доказан против пъпките всеки козметичен и хомеопатичен продукт влияе различно на всеки човек... на мен лично примерно Акне Аут не ми помогна.