PDA

View Full Version : Подарък



justMags
11-13-2009, 23:05
Не намерих друга такава тема... (сори ако има) Та... проблема ми е, че наближава рд-то и не знам какво да искам за подарък... :oops: моля ви се дайте някакви идеи :-D

lubomirky
11-13-2009, 23:32
хм.. да беше съобщил, че имаш рожден ден щеше да е по на място. искай кола.

Force_bladeR
11-14-2009, 00:43
Искай да ти налеят малко мозък в главата, за да не питаш по форуми, а да знаеш какво ти трябва и какво ТИ искаш, а НЕ ние. :)

mgxpower
11-14-2009, 02:04
Наргиле

padnaloblak
11-14-2009, 08:39
нз... може би .. ако си под 15 плейстейшън или ддз :D аз кат бях по-малък ми даваха пари направо....
пък ако има 16 и нагоре 8-) кажи на някоя кака че имаш рожден ден и тя знае кво да ти подари

term0t0
11-14-2009, 09:26
самолет. минимум. http://ibox.bg/forum/img/bigok.gifс личен шофьор \:D/

term0t0
11-14-2009, 09:31
самолет. минимум. http://ibox.bg/forum/img/bigok.gifс личен шофьор \:D/

не е ли пилот бе 8-)е пилота скъп идва.Шишо бакшишО че го кара самолета :razz:

cherinka
11-14-2009, 11:39
шалче некво зимно, домашни пантофки, блузки, бижута некви, чорапи, гащи, неква козметика, 2 бутилки джб, разходка до някъде, чаши, вилици, торти, пасти, пилета на грил, дюнери, трътки, бабек, луканка, домати, краставици, праскови, компоти, стек маркови вносни цигари, рокля, пари за посещение при козметик-масажи всекакви фризьор маникюрист пилинг дрън-дрън, кашон свинско и каса бира, кафеварка, прахосмукачка, машинка за фрапета, сак, чанта-малка/голяма/средна/обемиста/необемиста, домашен любимец, лаптоп, телефон, преинсталиране на уиндоуса, уредба, кухненски робот, цайси... нова.клавиатура. 8-)
и да си с любимите хора :-)
..

не знам, аз тва искам през останалото време от годината 8-)

justMags
11-14-2009, 16:11
Искай да ти налеят малко мозък в главата, за да не питаш по форуми, а да знаеш какво ти трябва и какво ТИ искаш, а НЕ ние. :)
аз отдавна знам че мозък ми липсва :-D май нищо не ми трябва и не знам ко искам (заплетен случай нали ) :-D (да си олигофрен не е лесно) :-D