PDA

View Full Version : обичаме се.но искат да ни разделят



sladuranata_891
11-13-2009, 22:22
Искам да разкажа моята история която за повечето сигурно е банална и смешна,но всичко е много болезнено за нас...при мен проблема е снаха ми тя е напълно неразбран човек от както я познавам не ми е направила добро впечатление ЛЪЖАТА я няма за нищо...а при него е брат му и снаха му които винаги са му завиждали на това че той изкарва доста добри пари ...какво ли не правят парите пораждат завист и омраза...проблема е такаъв че неговата снаха и моята снаха са приятелки КОБРИ които по цял ден ни обсъждат,каква съм аз...с него съм била заради парите бил ми купувал разни неща бил ми давал пари КОЛАТА е най големия проблем те нямат кола,а на гаджето ми колата е при мен и те завиждат че аз я карам а не те...има още мн неща но те са по дребни които ако ги напиша ще се смеете,и аз незнаех дали да се смея или да плача,за първи път виждам такава завист...кажете ми това хора ли са защо го правят какво печелат...никога не съм била материалистка и ми е болно ...а ние се обичаме а те кроят планове да ни скарат...ако отиде ме в тях ни гледат лошо ако сме във нас снаха ми ще ни изяде...какво да правя как да постъпя,болно ми е и за това че и брат ми не казва думичка в която да ме защити...

lubomirky
11-13-2009, 22:25
копилета

haritov
11-13-2009, 23:19
Ако искаш говори с него по въпроса!

Според мен ще се пробват да те провукират,знам,че няма да ти е приятно,но не спори с тях(няма смисъл)!
Ако се обичате няма да има проблеми,но на теб няма да ти е лесно.

Желая ти успех! :)

Force_bladeR
11-13-2009, 23:50
защо просто не направиш така.. не им обръщай НИКАКВО внимание и да не ти пука какво говорят.. нека си завиждат и каквото ще да правят, ти си гледай кефа и гледай да ти е гот, а не да те съсипват някакви завистливи лелки :smt023

Sir9Maximilian
11-14-2009, 01:08
Точно така.Игнорирай ги !

DevilWish
11-14-2009, 07:04
Здравей! Имаме много сходен проблем :)
И аз съм така.Майка му не прави проблем де, но баща му щеше да го гони от тях и все пак той остана с мен и им доказа, че ме обича и така престанаха да го турмозят, защото разбраха, че съм по-важна за него от техните решения ;) Така, че щом толкова се обичате нищо не би трябвало да ви попречи.Не правете грешката да се разделите по нечия друга воля!! Бяхме направили тази грешка, т.е. аз го бях оставила, но след това се върнах при него, защото не мога да живея без него.Така че, покажи им, че си най-доброто за сина им :)
Успех мила! Ако ти се говори може да пишеш един лично съобщение винаги ;)

izlishna
11-14-2009, 07:16
Според мен много скоро и брат ти ще е срещу теб (ще го настроят чрез куп празни приказки) :) Не обръщай внимание на целия свят .. живейте си щастливо, обичайте се и не позволявайте да има раздяла която не сте пожелали вие :) Успех !

FromAutumToAshes
11-14-2009, 07:20
Съвета е много прост - Added to bann list :lol: (тоест не им обръщай внимание, да си гледат работата, вие си се обичайте ^^)

aloveyou
11-14-2009, 08:48
не им обръщай никакво внимание

Kukumqvka
11-14-2009, 09:33
Спри да слушаш какво казват хората .. важното е вие двамата да си знаете истината и да вярвате в нея .И да се подкрепяте и обичате взаимно.

soul1199
11-14-2009, 09:45
Спри да слушаш какво казват хората .. важното е вие двамата да си знаете истината и да вярвате в нея .И да се подкрепяте и обичате взаимно.

LO6IQ
11-14-2009, 09:48
Спри да слушаш какво казват хората .. важното е вие двамата да си знаете истината и да вярвате в нея .И да се подкрепяте и обичате взаимно.

deSireeE
11-14-2009, 13:07
Това да не им обръщаш внимание просто е много сложно и до някаква степен няма как да стане,защото са ти роднини..не са ти приятелки на които може да кажеш АЙДЕ ДОВИЖДАНЕ и да не им говориш повече.Според мен би било правилно да седнете и да си поговорите ти,приятеля ти,брат ти и те двете,но така че те да немогат да кажат и една дума от срам...смисъл-да им кажеш всичко в очите,че не ти е приятно,че ти е болно,накарай ги да обяснят пред всички останали какво против тебе имат и как мислят да продължават и незнам,може би ще подейства.Успех мила! :)

sunshinepp
11-14-2009, 13:13
Искам да разкажа моята история която за повечето сигурно е банална и смешна,но всичко е много болезнено за нас...при мен проблема е снаха ми тя е напълно неразбран човек от както я познавам не ми е направила добро впечатление ЛЪЖАТА я няма за нищо...а при него е брат му и снаха му които винаги са му завиждали на това че той изкарва доста добри пари ...какво ли не правят парите пораждат завист и омраза...проблема е такаъв че неговата снаха и моята снаха са приятелки КОБРИ които по цял ден ни обсъждат,каква съм аз...с него съм била заради парите бил ми купувал разни неща бил ми давал пари КОЛАТА е най големия проблем те нямат кола,а на гаджето ми колата е при мен и те завиждат че аз я карам а не те...има още мн неща но те са по дребни които ако ги напиша ще се смеете,и аз незнаех дали да се смея или да плача,за първи път виждам такава завист...кажете ми това хора ли са защо го правят какво печелат...никога не съм била материалистка и ми е болно ...а ние се обичаме а те кроят планове да ни скарат...ако отиде ме в тях ни гледат лошо ако сме във нас снаха ми ще ни изяде...какво да правя как да постъпя,болно ми е и за това че и брат ми не казва думичка в която да ме защити...

1 голямо задружно семейство.. :D

нищо не можеш да направиш не им обръщай внимание.. ПАЧИ ТАКИВА :-x те като нямат ще завиждат..а пък ти като имаш се КЕФИ!

peshost
11-14-2009, 16:48
Като са заедно отиваш при тях, вадиш резачката и казваш: "Та сега вий кво сте говорили за мене, ве?!" и ги подхващаш...