PDA

View Full Version : Фешън темичка (Есен-Зима)



JaneIRality
11-14-2009, 08:43
Какви са любимите ви дрешки през различните сезони ? Моля ви се кажете ми защото незнам каква е модата тази зима ?

EarthShaker
11-14-2009, 08:47
:lol:

bboy_bunker
11-14-2009, 09:11
^ не лъжи момичето бе :-x сега модерно е горнище с цип на фрйед пйери, а обувките - задължително Ла крокодиле :smt007 :smt007

bboy_bunker
11-14-2009, 09:22
за да може със сърпа да ти обръсна брадата.. ама така гладичко.. както ти обичкаш :-)

а с чука вече... :smt026

bboy_bunker
11-14-2009, 09:28
нали знаеш какво е "punk"


Речник:
съществително

# боклук
# хлапак
# балама
# приятел на педераст
# момче на педераст



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

term0t0
11-14-2009, 09:30
най-модерни са тениски на Че го Бара, тежките тротоарни екземи и разредените зъби

и задължително фанелка със сърп и чук и надпис "СССР" :razz:Вземеш си такива тениски и си чук 8-) Иначе сега е модерно тениски на Сталин с дигната дясна ръка(уж да символизира бъдещето,пък то нацист :lol: )

term0t0
11-14-2009, 09:31
би гей бункерче,ти си събрал в себе си всичко противно у 1 човек (в случая дегенерат,тъй като човек е силна дума за теб).

моля те,самоубий се и ни отърви от присъствието си :) :razz: :razz: :razz: :razz:

bboy_bunker
11-14-2009, 10:14
твоя вече е мъртъв, така че.. :-P :-P 8-)

bboy_bunker
11-14-2009, 10:17
тихо "приятел на гей" :D

а гея е оня кежуъл на кафеви форнети :razz:

BomberStomper
11-14-2009, 13:08
нали знаеш какво е "punk"


Речник:
съществително

# боклук
# хлапак
# балама
# приятел на гей
# момче на гей



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Да, така е според безплатния си SA dictionary, не бих очаквал от теб да имаш някакви наченки на обща култура... :)


Какво прави баща ти, полковника? Умира ли от рак?
разлага се какво да прави, бигейбункерчото иска като едно време да нема кола, ама леба да е стотинки и да пее песни на съветския сИюз и да целува портета на тодАр живков :razz: Иначе на улицата е доволно насран, сдухва се при вида на някой кежуал, скин или кораджия или пък ги псува на ум и се пука от яд, че не може да им направи нищо, е все пак си остава смешен пумпал

bboy_bunker
11-14-2009, 15:12
големи циркаджии сте.. продължавайте да забавлявате.. :lol: :lol:

bboy_bunker
11-14-2009, 16:07
нито пък аз :)

11-14-2009, 16:38
каквото и да говорите като напишете в гугъл 'фешън' излизам първи аз нЪл ? 8)

balon4eeeee
11-14-2009, 16:52
Манекени,мода,фешън,визаж-всичко това обобщено в новия Бг рап тираж,когато ние се борехме срещу чалгата всички бяха чалгари,а сега хип-хопът се комерсиализира и станаха рапари!Та някой от тях за old school се водят и тръгнаха в България хип-хоп културата да ръководят..Чакай малко беее..кФо стана тука бе,ЕБАТИ?!Никнат като гъби,пълна сган фалшификати

term0t0
11-14-2009, 17:01
Манекени,мода,фешън,визаж-всичко това обобщено в новия Бг рап тираж,когато ние се борехме срещу чалгата всички бяха чалгари,а сега хип-хопът се комерсиализира и станаха рапари!Та някой от тях за old school се водят и тръгнаха в България хип-хоп културата да ръководят..Чакай малко беее..кФо стана тука бе,ЕБАТИ?!Никнат като гъби,пълна сган фалшификати

Ив Сен Лоран и Лакост са 2 крайно-рапърски марки =;Рап в България :lol: :lol: :lol: Всички са хаусъри и хаусърки

balon4eeeee
11-14-2009, 17:04
Скапани селяндури не са се научили да говорят български
а са седнали да ми говорят за българката хип-хоп култура
Надявам се че вече стана ясно хип-хоп културата в
България е факт.Имаме Dj-ing,имаме break dancing
имаме графити имаме цели тонове шибан рап
така че-всички които казват че няма хип-хоп култура
в България могат само да си го начукат.

Ааааи!

term0t0
11-14-2009, 17:12
Скапани селяндури не са се научили да говорят български
а са седнали да ми говорят за българката хип-хоп култура
Надявам се че вече стана ясно хип-хоп културата в
България е факт.Имаме Dj-ing,имаме break dancing
имаме графити имаме цели тонове шибан рап
така че-всички които казват че няма хип-хоп култура
в България могат само да си го начукат.

Ааааи!Каква е тая хип-хоп култура?!
В Бълагрия има един свестен рап певец и това Мишо Шамара..Всички са херци включваме и бате пешо(и той дилър на сектор Б)

balon4eeeee
11-14-2009, 17:13
Скапани селяндури не са се научили да говорят български
а са седнали да ми говорят за българката хип-хоп култура
Надявам се че вече стана ясно хип-хоп културата в
България е факт.Имаме Dj-ing,имаме break dancing
имаме графити имаме цели тонове шибан рап
така че-всички които казват че няма хип-хоп култура
в България могат само да си го начукат.

Ааааи!Каква е тая хип-хоп култура?!
В Бълагрия има един свестен рап певец и това Мишо Шамара..Всички са херци включваме и бате пешо(и той дилър на сектор Б)

WOW хахахахаха стига бе човек . Ще ме разплачеш

term0t0
11-14-2009, 17:16
какъв е тоя бате пешо? дилър на сектор Б? :razz:

излез от филма.

а Мишо Шамара точно нема нищо общо с рап тоя шумкар :lol:Едно време имаше общо,а сега и той продажна курва.Бате Пешо ми некви рапърче,което се води приятел на "София Запад Хероин Крю"

psychopath
11-14-2009, 18:50
Манекени,мода,фешън,визаж-всичко това обобщено в новия Бг рап тираж,когато ние се борехме срещу чалгата всички бяха чалгари,а сега хип-хопът се комерсиализира и станаха рапари!Та някой от тях за old school се водят и тръгнаха в България хип-хоп културата да ръководят..Чакай малко беее..кФо стана тука бе,ЕБАТИ?!Никнат като гъби,пълна сган фалшификатитва не бяха ли едни майни...
как бяха
хората на изгрева? 8-)

JelloBiafra
11-14-2009, 19:09
Аз лете и зиме си ходя с гумените ботуши и пеньоара на мама.

Canis_Dirus
11-14-2009, 23:59
JelloBiafra, не си интересен с ПЕНЬОара.

Аз като същински пич още от сега си поръчах халата за баня на Стоун Айлънд от идващата лятна колекция и ще ходя с него и джапанки до магазина.

DebelaManekenka
11-15-2009, 00:14
фешън темичка :razz:

KoRnFlAkE
11-15-2009, 01:04
:lol: