PDA

View Full Version : NFS Most Wanted save



martoxp
11-14-2009, 12:20
zdraveite sory za latinicata ama mi se precaka flex type zna4i kato iztegla save za nfs mw i nali slagam go v papkata na nfs most wanted v my documents i tam ima dve papki ednata e s moq acount drugata e s na brat mi acounta slagam save v moita papka razhiviram go i sled tova kato si pusna nfs most wanted kolite sa pak su6tite i vsi4ko si sedi kakto e

ivanstef
11-14-2009, 13:02
Като си оправиш кирилицата някой може да ти отговори..

g0sho92
11-14-2009, 13:02
Еми няма да го слагаш в твоя сейф ...
Сложи дръпнатия сейф където са всички сейфове.
И то като го разерхивираш ти е една папка само тряя да копнеш папката в така наречената папка SAVE в играта :)

kidwestern
11-14-2009, 13:35
всеки сейв,си има папка..

martoxp
11-14-2009, 19:03
Еми няма да го слагаш в твоя сейф ...
Сложи дръпнатия сейф където са всички сейфове.
И то като го разерхивираш ти е една папка само тряя да копнеш папката в така наречената папка SAVE в играта :)

е добре имаш в предвид всички акаунти ли ? че нещо немога да те разбера и къде е тя папка save в играта?

g0sho92
11-14-2009, 19:17
Еми няма да го слагаш в твоя сейф ...
Сложи дръпнатия сейф където са всички сейфове.
И то като го разерхивираш ти е една папка само тряя да копнеш папката в така наречената папка SAVE в играта :)

е добре имаш в предвид всички акаунти ли ? че нещо немога да те разбера и къде е тя папка save в играта?

Еми май е в "моите документи".
И както си дръпнал сеифа като го разерхивираш ти излиза на папка най вероятно ... и я слагаш в папката Save на играта ... и после ти излиза в играта по името на папката както си я написал ... незнам аз ли не го обяснявам като хората или неможеш да ме разбереп какво имам в предвид. :?