PDA

View Full Version : Малко съм объркан..



divein
11-14-2009, 12:31
Има едно момиче, с което се запознахме преди известно време,но аз имах приятелка тогава и нищо не последва ест,но в момента нямам.Чудя се като и пиша в скайп,тя реагира позитивно смее се радва се и т.н,но само аз и пиша тя на мен не :S... таа вапроса ми е да продължавам ли да и пиша или да изчакам?

Обърква ме факта,че не ми пише,но когато аз и пиша реагира супер весело(все едно е чакала да и пиша).

Та искам да помоля дамите във форума да пробват да ми помогнат с отговора. :) :)

flowerlina
11-14-2009, 12:33
Пиши и ти, аз например рядко пиша първа, освен при нужда

sunshinepp
11-14-2009, 12:34
Има едно момиче, с което се запознахме преди известно време,но аз имах приятелка тогава и нищо не последва ест,но в момента нямам.Чудя се като и пиша в скайп,тя реагира позитивно смее се радва се и т.н,но само аз и пиша тя на мен не :S... таа вапроса ми е да продължавам ли да и пиша или да изчакам?

Обърква ме факта,че не ми пише,но когато аз и пиша реагира супер весело(все едно е чакала да и пиша).

Та искам да помоля дамите във форума да пробват да ми помогнат с отговора. :) :)

пиши й, кво значение има кой е пръв?

divein
11-14-2009, 12:36
Ами,вече 4-5 пъти само аз и пиша и ми става неодобно вече. :(

FancyGirl
11-14-2009, 12:36
Пиши и попринцип момичетата не обичат да пишат първи... и аз не обичам така че може и това да е :)
Успех !

sunshinepp
11-14-2009, 12:37
Ами,вече 4-5 пъти само аз и пиша и ми става неодобно вече. :(

емиии..питай я, притеснявам ли те?? :-o :-)

divein
11-14-2009, 12:40
Питал съм я,тя казва че "НЕ ест".А аз съм човек,който съм много чувствителен към това как ме приемат хората особено момичетата.Не искам да досаждам на никой.Искам да се чувтват добре в моята компания. :)

m0n4yyy
11-14-2009, 12:40
Амии . . . . не и пиши, докато тя не провяви интерес към теб .. така ще си сигурен, че тя е със сериозни намерения за напред . . . или пък може да чака ти да и пишеш . . . аз така правех с едно момче . .

sunshinepp
11-14-2009, 12:44
Питал съм я,тя казва че "НЕ ест".А аз съм човек,който съм много чувствителен към това как ме приемат хората особено момичетата.Не искам да досаждам на никой.Искам да се чувтват добре в моята компания. :)

а бе не се впрягай чак пък толкова и ти.. понякога тва притеснение "харесван ли съм от всички" става дразнещо ..