PDA

View Full Version : Спешна ПОМОЩ



stupid0boy
11-14-2009, 13:44
Здравейте.... Искам да си изтегля Windows XP няма значение ква версия... важното е да не е някъква бъгваща... Но ... zamunda.net не ми работи нещо... ако може някъкво линкче... мн ще ми помогните мерси... много многооо.... Ако може без спамм... Грешките си ги имам като правопис...

kidwestern
11-14-2009, 14:03
1. в замунда са най-добрите,оправяй си проблема,или браузър или нет настройки !!!! с мозила си нали?

stupid0boy
11-14-2009, 14:09
Ае не ме пуска ... ако искате да помогните дайте линк...

kidwestern
11-14-2009, 14:11
КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?

stupid0boy
11-14-2009, 14:27
КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?


Кой е просТ?? Ха-Ха какъв си калпак самооо... да прати ми го .... Разбирал той... аз не съм в територията на България ... и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата???? Малиййийийиии кой го казва... научи се на БЪЛГАРСКИ... Срам и позор за БЪЛГАРСКАТА нация... уууууууу...

ivanstef
11-14-2009, 14:36
КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?


Кой е просТ?? Ха-Ха какъв си калпак самооо... да прати ми го .... Разбирал той... аз не съм в територията на България ... и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата???? Малиййийийиии кой го казва... научи се на БЪЛГАРСКИ... Срам и позор за БЪЛГАРСКАТА нация... уууууууу...

:D

kidwestern
11-14-2009, 14:56
боже господи.
тоя ме метна в абсурда.
торент файл знаеш ли кво е?
ти елементарни познания нямаш,ве,бот ли си къв си .

"и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата"


я пак?

stupid0boy
11-14-2009, 15:24
ае ей бастун.... ти от каде си е... .... пффф знам к'во е торрент файл мой човек... прати ми го де... или незнаеш как??? death_boy_@hotmail.es
skype : fuck__life_

Ти нямаш познанията.

doomkillerr
11-14-2009, 15:29
Здравейте.... Искам да си изтегля Windows XP няма значение ква версия... важното е да не е някъква бъгваща... Но ... zamunda.net не ми работи нещо... ако може някъкво линкче... мн ще ми помогните мерси... много многооо.... Ако може без спамм... Грешките си ги имам като правопис...

Ето заповядай линк: Щракни точно тук!!! (http://arenabg.com/details.php?id=dcafd4f5af553688d2fbd632d5bf0f74ccf 42988)

П.С. - Windows-а е XP - SP2 (работи безпроблемно!!!)
-Надявам се да имаш регистрация за сайта... :)

kidwestern
11-14-2009, 15:49
ае ей бастун.... ти от каде си е... .... пффф знам к'во е торрент файл мой човек... прати ми го де... или незнаеш как??? death_boy_@hotmail.es
skype : fuck__life_

Ти нямаш познанията.

понеже съм бастун и нямам познанията,ще пожелая на майкати да спре да поема миризливия ти немит,рязан,кирлив член.
не ми пиши повече

stupid0boy
11-14-2009, 16:55
Виж кво лайновоз мазен... Ходи кажи на майка ти да слезне от магистралата и тогава ми говори .... Ясно ли ти е? И си оправи отсъствията от час по БЕЛ :? :? :? :? :? Да еба педалчето ти мазно

kidwestern
11-14-2009, 16:57
Виж кво лайновоз мазен... Ходи кажи на майка ти да слезне от магистралата и тогава ми говори .... Ясно ли ти е? И си оправи отсъствията от час по БЕЛ :? :? :? :? :? Да е** педалчето ти мазно

не си ли в джамията,или се върна?
жалко че ни си в бг ):

stupid0boy
11-14-2009, 17:08
Не в Узбекистан съм в град Яжгояко :)

ivanstef
11-15-2009, 09:09
Усещам как и двамата ще си лапнете бановете... :-D

martoxp
11-16-2009, 10:35
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/default.mspx - айде запей :D

doomkillerr
11-16-2009, 10:59
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/default.mspx - айде запей :D

Аз да запитам - какво да дири тук момчето?!?! :? Все пак да не забравяме, че операционната система на Microsoft не е безплатна... :D