PDA

View Full Version : Хора искам съвет отчаяна съм



mincheto
11-14-2009, 13:41
Здравейте хора
С моя приятел сме от 8 месеца късахме и се събирахме поне 10 пъти сега пак сме заедно той също много ме обича каза ми го но проблема е че към 3-4 месец от наща връзка разбрах че ми изневерява и от тогава и аз почнах сега като е в сф сме си заедно но каза че от нас връзка неможе да има повече защото аз съм и много ревнива но явно има защо да съм ревнива но въпреки сичко ще съм с него дори да е най -голямата утрепка на планетата аз го обичам
приятелите родители ми казват че е боклук и неси засбужава но пуста обич какво да я правиш
обаче аз се уморих от лъжите му и ми писна да ме наранява ,даже сутринта ме разплака защото пак ме нарани с неговите думи и постъпки
моля ви кажете ми как да си го върна изцяло защото ние сме родени 1 за друг и как да го задържа завинаги до себе си
защото ми писна да страдам и да ме наранява и пренебрегва
съжалявам че не пиша с препинателни знаци и големи букви но на бързо го пиша
Ще чакам с нетърпение вашите бързи отговори.
Моля БЕЗ убиди и заяждания знам че е утрепка но само с него се чувствам обичана и сигурна
той ме научи що е това обич и какво значи да те обичат и да обичаш

kidwestern
11-14-2009, 13:52
ЗДРАВЕЙ МИНЧЕТО,





















































































да го духаш.

doomkillerr
11-14-2009, 14:05
"mincheto" - не те познавам, но от това което си написала съм 100% сигурен, че все още не си открила, какво действително означава "да се чувстваш обичана и сигурна"! От цялата история разбирам, че твоя приятел изобщо не те обича - въпреки че ти е казал така, но някога показвал ли го е?!?!? То с думи е лесно, но с дела е съвсем друго...

П.С. - Моя съвет е бягай надалеч от този "тип" и с времето ще го забравиш... Няма смъсъл да страдаш по подобен род човек! 8)

b3b3t0y
11-14-2009, 14:13
тц тц... милата.. съчувствам ти ... Влюбена в най-неподходящия.... ами запитай се какво на мираш в него освен че е отрепка,лъжец....

и кажи на колко сте?

Lincheto
11-14-2009, 14:17
Той те наранява, пренебрегва, лъже, но ти смяташ, че сте един за друг?

Наистина го разкарай и намери някой, който истински да те оцени.

Kukumqvka
11-14-2009, 14:17
Препинателни знаци .. ?
баси неграмотните 8-)

lubomirky
11-14-2009, 14:22
Препинателни знаци .. ?
баси неграмотните 8-)

от къв зор?

Jumbie483
11-14-2009, 14:22
ние сме родени 1 за друг

Лъжеш се.
Остави го и търси друг по-добър.

FromAutumToAshes
11-14-2009, 14:26
Препинателни знаци .. ?
баси неграмотните 8-)


Като е писала на кирлица пак добре ;)

hooliganka89
11-14-2009, 14:27
Ако сте един за друг пак ще бъдете заедно,без да полагаш много усилия.

PurpleDream
11-14-2009, 14:28
ЗДРАВЕЙ МИНЧЕТО,





















































































да го духаш.
:razz: :razz: :razz: :razz:

kidwestern
11-14-2009, 14:46
викаш къртя както винаги,а?

DevilWish
11-14-2009, 14:49
ние сме родени 1 за друг

Лъжеш се.
Остави го и търси друг по-добър.
Съгласна съм ;)

aloveyou
11-14-2009, 15:38
Здравейте хора
С моя приятел сме от 8 месеца късахме и се събирахме поне 10 пъти..Cега пак сме заедно той също много ме обича каза ми го,но проблема е че към 3-4 месец от нашата връзка разбрах,че ми изневерява и от тогава и аз почнах.Cега като е в сф сме си заедно,но каза че от нас връзка не може да има повече,защото аз съм и много ревнива,но явно има защо да съм ревнива,но въпреки Bсичко ще съм с него дори да е най -голямата утрепка на планетата аз го обичам..
приятелите родители ми казват,че е боклук и не си засЛужава,но пуста обич какво да я правиш ?
Oбаче аз се уморих от лъжите му и ми писна да ме наранява ,даже сутринта ме разплака,защото пак ме нарани с неговите думи и постъпки..
моля ви кажете ми как да си го върна изцяло,защото ние сме родени 1 за друг и как да го задържа завинаги до себе си..
3ащото ми писна да страдам и да ме наранява и пренебрегва -
съжалявам,че не пиша с препинателни знаци и големи букви но на бързо го пиша
Ще чакам с нетърпение вашите бързи отговори.
Моля БЕЗ Oбиди и заяждания знам,че е утрепка но само с него се чувствам обичана и сигурна..
Tой ме научи що е това обич и какво значи да те обичат и да обичаш

Не,той не те обича..Само се лъжеш..
Вие НЕ СТЕ РОДЕНИ ЕДИН ЗА ДРУГ..
Най-добре го зарежи и си намери момче - който ЩЕ ТЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ

izlishna
11-14-2009, 15:48
И как реши, че сте един за друг? Странно! От това което разказа разбрах, че пича не те ебава и за слива даже 8)

peshost
11-14-2009, 15:48
Ти малоумна ли си каква си как ще сте родени един да друг бе. Да не е единствения на Земята. Ще се влюбиш в друг. Още повече, че ти изневерява и те обижда... #-o #-o

artemida87
11-14-2009, 15:48
Глупости родени един за друг, през влюбения ти поглед да, ама съвсем си в грешка, вземи го остави този и ще видиш как в живота ти ще се намери друг с който ще сте си един за друг.
Ако държиш все пак много и много го искаш, покажи му, че неможе така... не всеки път да му падаш в краката, каде дават така?
Бъди малко по дръпната, тегли му една 2-3 пъти и той ако не се върне значи бита карта... ама така както правиш ти, ми не се очудвам, че той постъпва по този начин... извинявай, че ще ти го кажа, ама така както пишеш, според мене той не само, че няма никакви чуства, ми направо ти се подиграва и най-лошото, ти му го позволяваш !

danibebi
11-14-2009, 16:05
Хубаво е да вярваш,че те обича,но не трябва само с думи а и с постъпки да ги го покаже..

mincheto
01-01-2010, 07:55
Tenks.
KLU4! :-)
ZA*AX GO.
sorri 4e pi6a na latinica, no tuk deto sam nqma kirilica :-o

soul1199
01-01-2010, 11:00
Той те наранява, пренебрегва, лъже, но ти смяташ, че сте един за друг?

Наистина го разкарай и намери някой, който истински да те оцени.и аз така мисля,просто няма смисъл от връзката им

awerw
01-01-2010, 11:30
викаш къртя както винаги,а?
Да ве задник

tanchu
01-01-2010, 11:34
ще ти изневерява и ти ще останеш с него :shock: ..колкото и да го обичаш все пак,да ти изневери :? ..не е единствен,ще си намериш друго момче :)

lilincituuuu
01-01-2010, 11:42
Моето мнение е ако искаш да си щастлива, го зарежи.. защото с момче, което ти изневерява няма да си.. :? просто е меко казано невъзможно.. :/ по-добре си намери друг нито е първот0, нито последн0то момче : ) :o

Nich
01-01-2010, 12:03
момчето ти.... изневерява, обижда, наранява, късате, утрепка е, буклук е,лъже те, разплаква те,страдаш, пренебрегва те, НО вие сте един за друг и това е истинска любов!!!! ми зимайте се и се женете... да ви имам любовта бе хора... с гореизброените ли те кара да се чувстваш обичана ? проблема не е в него, а в тебе... шматка загубена...

Stan4o123
01-01-2010, 13:02
Много те обича,но ти изневерява...FUCK A DUCK...

balu4ka
01-01-2010, 19:01
"mincheto" - не те познавам, но от това което си написала съм 100% сигурен, че все още не си открила, какво действително означава "да се чувстваш обичана и сигурна"! От цялата история разбирам, че твоя приятел изобщо не те обича - въпреки че ти е казал така, но някога показвал ли го е?!?!? То с думи е лесно, но с дела е съвсем друго...

П.С. - Моя съвет е бягай надалеч от този "тип" и с времето ще го забравиш... Няма смъсъл да страдаш по подобен род човек! 8)



+

gabiiTu
01-01-2010, 19:20
Ако бяхте един за друг той нямаше да ти изневерява и да те разплаква и да те лъже и нараняава! :)
Просто си мислиш,че само него МОЖЕШ да обичаш ,а то не е така! ;)
Толкова мн момчета има,но ти си мислиш,че той е единствения! :o
Той не е за теб! Повярвай ми!
Щом всички ти казват ,че не е за теб,а ти си мислиш,че е според теб ти ли си права или всичките ти роднини и приятели? :-o
По-добре продължи напред,защото той не е човека за теб! :) :)

01-01-2010, 20:36
1-вото най важно нещо е да се самоуважаваш,а ти не го правиш и се оставяш да превръща теб в един боклук.. за какво говорим изобщо .. ти сама не си помагаш като нямаш воля .. каква любов можеш да изпитваш към такъв смотлио :? осъзнай се .. др решение няма

mincheto
06-07-2010, 11:17
Той те наранява, пренебрегва, лъже, но ти смяташ, че сте един за друг?

Наистина го разкарай и намери някой, който истински да те оцени.и аз така мисля,просто няма смисъл от връзката им

зарязах го отдавна този боклук. може да шибате ключа.
мерси

LadyDi
06-07-2010, 11:21
По молба на авторката.