PDA

View Full Version : Проблеми със звука



Jo_Ni_To
11-14-2009, 17:10
Имам един проблем.. На компютъра нямам звук..в смисъл пускам някоя песен,но не се чува.. :S Опитвах се да бутам но съм много зле.. и викам по добре да попитам някой дали знае :S :( :(
п.п и преди съм имала този проблем,но имах някаква програма,а сега ..

masterbin
11-14-2009, 17:30
Имам един проблем.. На компютъра нямам звук..в смисъл пускам някоя песен,но не се чува.. :S Опитвах се да бутам но съм много зле.. и викам по добре да попитам някой дали знае :S :( :(
п.п и преди съм имала този проблем,но имах някаква програма,а сега .. Има доста такива теми от преди няколко дена :)
По темата търси драйвъри явно си ги изтрила :)

kidwestern
11-14-2009, 17:34
звукова карта?

kidwestern
11-14-2009, 20:24
При такъв проблем май се дърпаха някви драйвери от сайта на Realtek ма не си спомням точно :-o


дърпаха се,ако ти е ралтек звуковата карта,тогава са дърпат

doomkillerr
11-14-2009, 20:58
При такъв проблем май се дърпаха някви драйвери от сайта на Realtek ма не си спомням точно :-o


дърпаха се,ако ти е ралтек звуковата карта,тогава са дърпат

Точно това си мислех да напиша и аз... :D

По темата: Авторката да даде повече информация за проблема... от кога е възникнал, изобщо имало ли е звук преди това, какъв е модела на звуковата карта или на дъното и т.н., че да можем да помогнем!
П.С. - Все пак не сме гататели - нали така?!?! :-D

ivanstef
11-15-2009, 09:14
При такъв проблем май се дърпаха някви драйвери от сайта на Realtek ма не си спомням точно :-o


дърпаха се,ако ти е ралтек звуковата карта,тогава са дърпат

Точно това си мислех да напиша и аз... :D

По темата: Авторката да даде повече информация за проблема... от кога е възникнал, изобщо имало ли е звук преди това, какъв е модела на звуковата карта или на дъното и т.н., че да можем да помогнем!
П.С. - Все пак не сме гататели - нали така?!?! :-D

Тя ако знаеше...

doomkillerr
11-15-2009, 10:50
Тя ако знаеше...

Еми, ако нищо не знае - си носи компа на сервиз и там го оправят! Как иначе да и кажем да оправи проблема, като тя и понятие си няма?!?! 8)

ivanstef
11-16-2009, 14:42
Тя ако знаеше...

Еми, ако нищо не знае - си носи компа на сервиз и там го оправят! Как иначе да и кажем да оправи проблема, като тя и понятие си няма?!?! 8)

Именно...

silwinka
11-16-2009, 17:05
И аз имах такъв проблем около 2 месеца .. трябва да си преинсталираш звуковата карта ( ако ти е на Релеактер или нещо такова беше .. ) :-) Първо провери .. има също така и една опция да си го изключила от самия комп : меню Старт > Контролен Панел > звукови аудионастройки > отдолу .. звуци и аудио устройства > и ти излиза там: махни го т'ва ако си го написала ( отбелязаала ) - '' без звук '' и става .. има възможност да ти е изключен кабела .. доста голяма ! Провери си първо :? Поровичкай .. пък ако не стане - специален компютърен техник и готово ! Успех , Дано съм помогнала!