PDA

View Full Version : Дуфастон и АКНЕ?



PlayMyMusic
11-14-2009, 17:57
Здравейте, идскам да попитам възможно ли е от употребата на Дуфастон да се появят пъпки по лицето?

Аз си ги имам в изобилие... и днес забелязях, че са се появили адски много нови! В момента кожата ми прилича на повърхността на сладолед с ядки!

А скоро имам да държа реч пред публика... кажете какво да правя...
Да спирам ли Дуфастона или да си търся нещо, което действа бързо и сигурно против акне?
Предложения?

youloveme
11-15-2009, 05:37
Ми за пъпките аз ти препоръчвам сицилов спирт +там нещо(в аптеката ще ти кажат какво) на мен ми помага 8-)

mrtn
11-15-2009, 11:35
прочети в листовката за страничните ефекти, на Дуфастона. И ако го има след време ще се махнат.. :)

PlayMyMusic
11-15-2009, 11:56
Прочетох, но пише само, че може да се наблюдава кървене извън цикъла и жълтеница много рядко... о.О
Иначе лекарката ми каза, че може да напълнея от него..
но по-тревожни са ми пъпките... стават все повече и повече... :cry: :cry: :cry:

mrtn
11-15-2009, 12:20
Ами може да е алергична реакция, не знам. Съобщи на лекарката си по някакъв начин, телефон. Тя ще ти каже най-добре..
Не се тревожи толкова, няма да стане нищо

hottie
11-15-2009, 14:38
По-скоро би трябвало да имаш по-малко пъпки от дуфастона..хмм не знам. Ако си забелязала промяната след приема на дуфастон по-скоро се обърни към лекуващия ти лекар.

eli4ka777
11-30-2009, 19:33
Ползвам антибиотик, който е за акне, но си мажа пъпките с него сутрин и вечер. Помага ми много, но чак след 1 месец почва да действа и ти го препоръчвам казва се Далацин-Т, има различни видове Далацин и трябва да се внимава да не се обърка буквата :-D :-D .

nomadsoul
12-17-2009, 06:16
аз ползвах антибиотици,но изсушават само епидермиса и ми стана лицето на пърша. :x Сега ползвам козметика на Рефан за мазна и проблемна кожа с екстракт от Чаено дърво.имат един коректор за пъпки,който успокоява в дълбочина и не дехидратира толкожа кожата.

SoSerious
12-17-2009, 10:50
аз ползвах антибиотици,но изсушават само епидермиса и ми стана лицето на пърша. :x Сега ползвам козметика на Рефан за мазна и проблемна кожа с екстракт от Чаено дърво.имат един коректор за пъпки,който успокоява в дълбочина и не дехидратира толкожа кожата.


значи ти помага тва на рефан. би ли казал/а след колко време се забелязва дали има някакъв ефект :)

dimi93
12-18-2009, 18:41
Здравейте, идскам да попитам възможно ли е от употребата на Дуфастон да се появят пъпки по лицето?

Аз си ги имам в изобилие... и днес забелязях, че са се появили адски много нови! В момента кожата ми прилича на повърхността на сладолед с ядки!

А скоро имам да държа реч пред публика... кажете какво да правя...
Да спирам ли Дуфастона или да си търся нещо, което действа бързо и сигурно против акне?
Предложения?

Dude няма смисал! Спри да се бориш! Безмадеждно е! Вече 4та година ме тровят тези пъпки, от 12 годишен цялото ми лице е в пъпки и не е мръднало и до сега :( (на 16 съм) чудя се, дали изобщо някога ще се изчисти """ :x :x :x :x ... Та майката му е по бледа пудра с фондио тен, или само пуидра :( сори но няма друг начин :(