PDA

View Full Version : Обица на езика



DevilWish
11-14-2009, 18:59
Здавейте :)
Имам малко въпросче за всички компетентни :)
Имам пиърсинг на езика от 3 години или нещо такова.Само че от една седмица имам намернието да я махна.Преди много й се радвах, но сега вече не.Дразни ме.Толкова съм се навила да я махам та чак чувствам въображаема болка :D Мисля си причини, защото не мога да се навия :D Обаче имам едно запитване . . тъй като ми е поразширена дупката (много си играх едно време) дали ще зарастне бързо?Защото ми е много странно ако трябва да вървя с една дупка в езика?Вие какво ще кажете?И дали няма да се замърсява или разкърви де да знам.Сигурно задавам глупави въпроси, но . ..

bloodymirror
11-14-2009, 19:11
Хм..спокойно.. не вярвам да е огромно ДУПЧИЩЕ.. ще зарасне толкова бързо,че няма и да усетиш..никви проблеми нямаш :]

DevilWish
11-14-2009, 19:16
Хм..спокойно.. не вярвам да е огромно ДУПЧИЩЕ.. ще зарасне толкова бързо,че няма и да усетиш..никви проблеми нямаш :]
Честно казано всеки така казва, но точно тук бях намерила някакъв пост на момиче, което каза, че я махнала за 7 месеца още не й била зарастнала и пак си я сложила. :shock: Да не стана така да вървя и аз с дупката с месеци :shock: :razz:

lizzy
11-14-2009, 20:35
Ще зарастне бързо -
Не се притеснявай ;)
Няма да кърви - тази част е минала в началото като са ти пробили езика , следователно вече е зарастнало а дупката сама ще се затвори.. даже ням да разбереш как ;]

lifelesscorpse
11-14-2009, 20:52
Езика зараства за минути,часове.Дори да не зарастне същия ден до няколко дни би трябвало.Няма нищо страшно :)

DevilWish
11-15-2009, 07:48
Оле мерси за информацията.
Ама съм супер зле :D в смисъл :D :D чудя се да я махам ли!?Единият момент искам, ама след това си викам, за какво съм се пробила, с това нещо съм била 3 години това-онова ако пак искам и тн :D :D Пфф човек дето не знае какво иска :D

divacheee
11-15-2009, 07:54
Не знам аз ли съм повредено нещо .. ама 2006г. си пробих езика .. радвах се на обичката цяла година и ми писна, махнах я .. а дупката ми още не е зарастнала .. преди няколко седмици пак си слагах обичката :D

DevilWish
11-15-2009, 08:01
Не знам аз ли съм повредено нещо .. ама 2006г. си пробих езика .. радвах се на обичката цяла година и ми писна, махнах я .. а дупката ми още не е зарастнала .. преди няколко седмици пак си слагах обичката :D
Oleee е те за това говорих :D :D :D ако и при мен стане така :D :D

deSireeE
11-15-2009, 08:36
Бързо ще зарасне много ясно..не се притеснявай :)

POLLINA
11-15-2009, 09:00
аз все още нямам ( утре ще имам ) и не мога да кажа от опит , но имам др обеци
ии.. не мислите ли , че има значение коло време си я носил преди това , колко време се е оформяла дупката?
според мен ако си я носила 3-4 месеца и махнеш ще заздравее , но за години не съм убедена
:)

Complicated
11-15-2009, 09:32
аз все още нямам ( утре ще имам ) и не мога да кажа от опит , но имам др обеци
ии.. не мислите ли , че има значение коло време си я носил преди това , колко време се е оформяла дупката?
според мен ако си я носила 3-4 месеца и махнеш ще заздравее , но за години не съм убедена
:)
Права си, но пак зараства. Ако е носена няколко месеца, ще зарастне за няколко дни, а ако е повече от година, до 1 седмица би трябвало да зарастне.
Споко, няма да ходиш с дупка. 8-)
Ама помисли дали наистина искаш да я сваляш, 'щото после ако ти се прииска пак, трябва да даваш 40лв. :D

bloodymirror
11-15-2009, 09:50
Езика зараства за минути,часове.Дори да не зарастне същия ден до няколко дни би трябвало.Няма нищо страшно :)

Taка е.. там зараства най-бързо! :)

heiress
11-15-2009, 10:00
Оле мерси за информацията.
Ама съм супер зле :D в смисъл :D :D чудя се да я махам ли!?Единият момент искам, ама след това си викам, за какво съм се пробила, с това нещо съм била 3 години това-онова ако пак искам и тн :D :D Пфф човек дето не знае какво иска :D

Защо не си сложиш силиконов заместител? Така ще махнеш обицата и дупката ще се запази, ако решиш да си я сложиш пак.

Complicated
11-15-2009, 10:11
Оле мерси за информацията.
Ама съм супер зле :D в смисъл :D :D чудя се да я махам ли!?Единият момент искам, ама след това си викам, за какво съм се пробила, с това нещо съм била 3 години това-онова ако пак искам и тн :D :D Пфф човек дето не знае какво иска :D

Защо не си сложиш силиконов заместител? Така ще махнеш обицата и дупката ще се запази, ако решиш да си я сложиш пак.
К'во е т'ва? :-o

DevilWish
11-15-2009, 13:00
И аз не съм чувала за този силиконов заместител.Я дай малко информация?
Иначе аз не съм в България, доста по-скъпо ще ми дойде пак да се пробия ама аз не бих се пробила втори път. . страх ме е втори път :D :D изглежда ми болезнено втори път да се дупчи :-D макар че собствено ръчно 2 пъти си пробих носа :D :D (след като ми се запуши дупката) :D

BoCupycake
11-15-2009, 13:12
За какво се пробивате,ако ще я махате?! :booooomb:
Ако искаш да я махаш,махай я,а за втори път пробиване дори и не си помисляй няма да има смисъл,щом и ти не знаеш какво искаш.

И аз имам от много години обеца и дори и не съм си помисляла да я махам вече е като част от мен!Как ти пречи на теб?Аз като я махна дори фъфлям.
Ето пак показвате как само от едната гъзария или "мода" правите нещо и ви омръзва.

N0_feAR
11-15-2009, 14:12
Хм..спокойно.. не вярвам да е огромно ДУПЧИЩЕ.. ще зарасне толкова бързо,че няма и да усетиш..никви проблеми нямаш :]
бях намерила някакъв пост на момиче, което каза, че я махнала за 7 месеца още не й била зарастнала и пак си я сложила. :shock: Да не стана така да вървя и аз с дупката с месеци :shock: :razz:
това е абсурдно, колкото и да е голяма дупката на езика ти ще зарастне достатъчно бързо. Не се притеснввай ;)

DevilWish
11-15-2009, 16:51
За какво се пробивате,ако ще я махате?! :booooomb:
Ако искаш да я махаш,махай я,а за втори път пробиване дори и не си помисляй няма да има смисъл,щом и ти не знаеш какво искаш.

И аз имам от много години обеца и дори и не съм си помисляла да я махам вече е като част от мен!Как ти пречи на теб?Аз като я махна дори фъфлям.
Ето пак показвате как само от едната гъзария или "мода" правите нещо и ви омръзва.
Не съм го направила за модата.Тогава бяха 'лудите' ми години.Сега съм по-сдържана.Не го намирам за красиво вече. ;) Казах, че изпитвам някаква болка.И аз като я сваля ми е некомфортно и празно, но ще свикна.Както виждаш самата аз не съм сигурна дали искам да я махна.Ако бях убедена щях да я сваля без да питам ;) Ще видим като станеш по-възрастна дали ще искаш да вървиш с обици на всякъде ;) Аз не ;)

nimfa716
11-15-2009, 16:55
За какво се пробивате,ако ще я махате?! :booooomb:
Ако искаш да я махаш,махай я,а за втори път пробиване дори и не си помисляй няма да има смисъл,щом и ти не знаеш какво искаш.

И аз имам от много години обеца и дори и не съм си помисляла да я махам вече е като част от мен!Как ти пречи на теб?Аз като я махна дори фъфлям.
Ето пак показвате как само от едната гъзария или "мода" правите нещо и ви омръзва.
Не съм го направила за модата.Тогава бяха 'лудите' ми години.Сега съм по-сдържана.Не го намирам за красиво вече. ;) Казах, че изпитвам някаква болка.И аз като я сваля ми е некомфортно и празно, но ще свикна.Както виждаш самата аз не съм сигурна дали искам да я махна.Ако бях убедена щях да я сваля без да питам ;) Ще видим като станеш по-възрастна дали ще искаш да вървиш с обици на всякъде ;) Аз не ;)
ами махни си я обаче бъди сиг че няма никакаф смисал после пак да искаш и пак да си пробиваш мисля че ти ще си прецениш какфо да напраиш и не се безпокои ше ти зарасне бързо :)

BoCupycake
11-15-2009, 17:09
За какво се пробивате,ако ще я махате?! :booooomb:
Ако искаш да я махаш,махай я,а за втори път пробиване дори и не си помисляй няма да има смисъл,щом и ти не знаеш какво искаш.

И аз имам от много години обеца и дори и не съм си помисляла да я махам вече е като част от мен!Как ти пречи на теб?Аз като я махна дори фъфлям.
Ето пак показвате как само от едната гъзария или "мода" правите нещо и ви омръзва.
Не съм го направила за модата.Тогава бяха 'лудите' ми години.Сега съм по-сдържана.Не го намирам за красиво вече. ;) Казах, че изпитвам някаква болка.И аз като я сваля ми е некомфортно и празно, но ще свикна.Както виждаш самата аз не съм сигурна дали искам да я махна.Ако бях убедена щях да я сваля без да питам ;) Ще видим като станеш по-възрастна дали ще искаш да вървиш с обици на всякъде ;) Аз не ;)
Хаха и на колко си бе "како" , че като стана по - възрастна ще искам да я махам?Аз съм вече на 19 имам я от 15 годишна мисля,че е доста време,за това време на мен също ми се е променило мисленето и вижданията,но не съм тръгнала да я махам,защото о за бога,вече не я намирам за "красиво" :booooomb:

п.п.Не се засягай просто изразих мнение.

DevilWish
11-15-2009, 18:03
Хаха и на колко си бе "како" , че като стана по - възрастна ще искам да я махам?Аз съм вече на 19 имам я от 15 годишна мисля,че е доста време,за това време на мен също ми се е променило мисленето и вижданията,но не съм тръгнала да я махам,защото о за бога,вече не я намирам за "красиво" :booooomb:

п.п.Не се засягай просто изразих мнение.
Не съм казала, че съм кака :) на 18 съм и я имам от 14 годишна ;) :) Така че е еднакво що годе.
Просто сега се промених.Станах вярващ човек и почнах да си променям гледните точки :)

Kras4eto_lp
11-15-2009, 18:50
Аз имам от 8-9 месеца и я бях махнала за 1 месец през лятото и не ми беше зарастнала :D

silwinka
11-16-2009, 10:36
Дупката едва ли е няква голяма .. ще си зарасне , спокойно! Обикновено зарастват от месец до 2 май ( така съм чела из нета ) ; една приятелка има .. от 1 година и си я махна - за 4 седмици и зарастна .. зависи от организма :(

DevilWish
11-16-2009, 15:05
Та-даа :
http://img130.imageshack.us/img130/7383/0488l.jpg
туй ми е дупката :D т'ва цялото дето е излезнало като черно е дупка :D Та викате ще зарастне? :D

Complicated
11-16-2009, 16:59
Та-даа :
http://img130.imageshack.us/img130/7383/0488l.jpg
туй ми е дупката :D т'ва цялото дето е излезнало като черно е дупка :D Та викате ще зарастне? :D
Ебаси дупката! :shock: :shock: Що е толко голяма или моята е много малка? :-o 8-)

Sa6iTyYy
11-16-2009, 17:23
Може ли да питам DevilWish за да не правя нова тема..болеше ли кат са проби..смисъл след тва поду ли ти се езика,фъфлеше ли ей такива причине дето ме спират да си сложа обица и тва вече ми е станало неосаществима мечта :-#

Complicated
11-16-2009, 17:33
Може ли да питам DevilWish за да не правя нова тема..болеше ли кат са проби..смисъл след тва поду ли ти се езика,фъфлеше ли ей такива причине дето ме спират да си сложа обица и тва вече ми е станало неосаществима мечта :-#
Самото пробиване не боли. По принцип се подува за няколко дни, но си заслужава. :)

DevilWish
11-16-2009, 17:52
Може ли да питам DevilWish за да не правя нова тема..болеше ли кат са проби..смисъл след тва поду ли ти се езика,фъфлеше ли ей такива причине дето ме спират да си сложа обица и тва вече ми е станало неосаществима мечта :-#
Самото пробиване не боли. По принцип се подува за няколко дни, но си заслужава. :)
Съгласна съм с всичко казано ;)
Ще ти дадат едно такова преди беше сандрин, да се жабуркаш, но го прави само 2-3 дни, защото от сандрина езика не може да спадне.И като ти спадне, смени с къса обица ;) Ако ще се дупчиш де ;)
Изобщо не боли обаче :)

Иначе ми не знам мойта е голяма предполагам :D аз съм изрод, супер много си играх с обицата като беше нова ииии това е какавото се получи :grin: :D

anonimchetou
11-16-2009, 21:36
Хм..спокойно.. не вярвам да е огромно ДУПЧИЩЕ.. ще зарасне толкова бързо,че няма и да усетиш..никви проблеми нямаш :]
Честно казано всеки така казва, но точно тук бях намерила някакъв пост на момиче, което каза, че я махнала за 7 месеца още не й била зарастнала и пак си я сложила. :shock: Да не стана така да вървя и аз с дупката с месеци :shock: :razz:

именно моя пост.. Бях я махнала за 7 месеца и после си я сложих.. А защо толкова се чудиш и маеш ?! Ако ще я махаш махай я .. ?! Болка няма .. само дето щи е малко странно като я махнеш от начало понеже си свикнала с нея вече...

anonimchetou
11-16-2009, 21:38
Не знам аз ли съм повредено нещо .. ама 2006г. си пробих езика .. радвах се на обичката цяла година и ми писна, махнах я .. а дупката ми още не е зарастнала .. преди няколко седмици пак си слагах обичката :D
Oleee е те за това говорих :D :D :D ако и при мен стане така :D :D

и кво толкова се чудиш.. дупка та дупка и кво ?! Да не е няква яма : ) излишно се притесняваш.. се каиш че храната щи пада от дупката кво толкова има не моа разбера..

DevilWish
11-17-2009, 05:45
Не знам аз ли съм повредено нещо .. ама 2006г. си пробих езика .. радвах се на обичката цяла година и ми писна, махнах я .. а дупката ми още не е зарастнала .. преди няколко седмици пак си слагах обичката :D
Oleee е те за това говорих :D :D :D ако и при мен стане така :D :D

и кво толкова се чудиш.. дупка та дупка и кво ?! Да не е няква яма : ) излишно се притесняваш.. се каиш че храната щи пада от дупката кво толкова има не моа разбера..
Майка ми ми го вкара тоя филм точно с храната :-D :-D
Амиии аз такова. . . :oops: почнах да губя желание.Не знам ще поседя още малко така пък ще видим :oops: мерси много на всички все пак :-)

dead_princess
11-17-2009, 06:53
Та-даа :
http://img130.imageshack.us/img130/7383/0488l.jpg
туй ми е дупката :D т'ва цялото дето е излезнало като черно е дупка :D Та викате ще зарастне? :D
Ебаси дупката! :shock: :shock: Що е толко голяма или моята е много малка? :-o 8-) Защото си е играла много с обицата в началото и след време се цепва езика така..

DevilWish
11-17-2009, 14:19
Та-даа :
http://img130.imageshack.us/img130/7383/0488l.jpg
туй ми е дупката :D т'ва цялото дето е излезнало като черно е дупка :D Та викате ще зарастне? :D
Ебаси дупката! :shock: :shock: Що е толко голяма или моята е много малка? :-o 8-) Защото си е играла много с обицата в началото и след време се цепва езика така..
A това цепване възтановява ли се?

dead_princess
11-18-2009, 07:04
Идея си нямам ..освен да си махнеш обицата?

DevilWish
11-18-2009, 15:54
Идея си нямам ..освен да си махнеш обицата?
Aма ако след това съжалявам . . ся спрях с тея паранои, че ме боли и тн :shock:

Sa6iTyYy
11-18-2009, 16:01
леле мерси ся като разбрах че не боли и съм още по навита да си направя..само че ся проблема е с наще де :D ама ще се оправим.. 8-) АА относноо темата 100% ще ти зарасне :)

dead_princess
11-18-2009, 16:13
леле мерси ся като разбрах че не боли и съм още по навита да си направя..само че ся проблема е с наще де :D ама ще се оправим.. 8-) АА относноо темата 100% ще ти зарасне :) Всъщност боли, но се търпи :) ако искаш обицата ще си направиш и няма да се интересуваш от болка и родители 8-) Нашите още не знаят ..

Sa6iTyYy
11-19-2009, 18:06
леле мерси ся като разбрах че не боли и съм още по навита да си направя..само че ся проблема е с наще де :D ама ще се оправим.. 8-) АА относноо темата 100% ще ти зарасне :) Всъщност боли, но се търпи :) ако искаш обицата ще си направиш и няма да се интересуваш от болка и родители 8-) Нашите още не знаят ..

Леле и как така бее :shock: смисъл ти не говориш с тях ли или ддз не са ли забелязали..те мойте ме дебнат щото знаят че сикам много и профилактично някой път ме питат пък и за теб незнам ама на мен веднага ще ми забележат обицата..щото първо не спирам да говоря и второне спирам да ям :lol: кат спра да ги праа за малко и ще раберат че нещо съм напраила 8-)

POLLINA
11-19-2009, 18:16
аз днес се пробиииих :grin:

nadincety
11-19-2009, 19:35
аз днес се пробиииих :grin:

честитоо :P

А колкото до DevilWish , по - добре недей да си я махаш обичката ..
Така като гледам не си много сигурна дали искаш да я махнеш .. Постой още с нея и ако след това наистина си убедена , че искаш да я махнеш , действай !!
Колкото до дупката не знам какво ще е положението ;д

dead_princess
11-19-2009, 19:42
Леле и как така бее :shock: смисъл ти не говориш с тях ли или ддз не са ли забелязали..те мойте ме дебнат щото знаят че сикам много и профилактично някой път ме питат пък и за теб незнам ама на мен веднага ще ми забележат обицата..щото първо не спирам да говоря и второне спирам да ям :lol: кат спра да ги праа за малко и ще раберат че нещо съм напраила 8-)

Не са разбрали, защото не съм фъфлила..иначе и аз говоря доста с тях 8-)