PDA

View Full Version : Как най-бързо да забравиш едно момче,което мн си обичала?



sweety0
11-14-2009, 20:08

Di
11-14-2009, 20:09
секс,алкохол и нищо друго

PurpleDream
11-14-2009, 20:10
няма начин!

Riva
11-14-2009, 20:12
Защо ти е да го забравяш?

mucinkata93
11-14-2009, 20:14
Спомените избледняват трудно.. Времето е онзи, който поставя паяжина и стари отпечатъци от пръсти върху снимките..
Повярвай, че е по-добре да живееш със спомена, отколкото да превърнеш дори уважението в омраза..

lubomirky
11-14-2009, 20:15
Спомените избледняват трудно.. Времето е онзи, който поставя паяжина и стари отпечатъци от пръсти върху снимките..
Повярвай, че е по-добре да живееш със спомена, отколкото да превърнеш дори уважението в омраза..

аа с омраза си е най-добре.

FancyGirl
11-14-2009, 20:16
Намери си друго...

flowerlina
11-14-2009, 20:16
Няма лесен начин, чакаш и тва е

sweety0
11-14-2009, 20:16
Ami za6toto ne mojem da sme zaedno :S

Jumbie483
11-14-2009, 20:34
Намери си друго...

Правилно !
От личен опит казвам, че така най-бързо се забравя. Не е невъзможно, просто трябва наистина да искаш да го забравиш ;)

BloodyAmy
11-14-2009, 20:35
Време и силна воля..

peshost
11-14-2009, 21:04
Влюбване в ново момче

balu4ka
11-14-2009, 21:06
ново преживяване ;) (демек ,нов по добър от предишния)

FiRe_LaDy
11-14-2009, 21:08
Намери си друго...

Правилно !
От личен опит казвам, че така най-бързо се забравя. Не е невъзможно, просто трябва наистина да искаш да го забравиш ;)

И аз съм съгласна!Не можех да забравя едно момче около 3 години .. срещнах вече бившия ми приятел и забравих онова момче.А сега се чудя как да забравя този.И сякаш не мога да повярвам,че друг ще го замени,но явно това е решението :?

miminia
11-14-2009, 21:10
Не обичам следователно не ми се налага да забарвям! :smt040

ef4etyYy
11-14-2009, 22:00
Не обичам следователно не ми се налага да забарвям! :smt040 eвала!

Jumbie483
11-14-2009, 22:08
Намери си друго...

Правилно !
От личен опит казвам, че така най-бързо се забравя. Не е невъзможно, просто трябва наистина да искаш да го забравиш ;)

И аз съм съгласна!Не можех да забравя едно момче около 3 години .. срещнах вече бившия ми приятел и забравих онова момче.А сега се чудя как да забравя този.И сякаш не мога да повярвам,че друг ще го замени,но явно това е решението :?

Да, това е решението ;)
Авторката сигурно не я устройват 3 години, затова аз ще я успокоя, като кажа, че предии повече от половин година и аз бях изправена пред това да забравям някой. След дълги години поддържане на връзка, накрая трябваше да го забравя. И това стана за по-малко от седмица. Просто трябва да намериш стойностен човек ;)

mechtaq_za_teb
11-15-2009, 10:22
секс,алкохол и нищо друго 8-) :razz:

Сега сериозно:с друго момче

sweety0
11-15-2009, 12:21
Мерси много на всички,който споделиха мнението си :)

soul1199
11-15-2009, 13:47
Време и силна воля..

cvetani
11-15-2009, 13:49
Kat go zamenish za drygo mom4e ;]

Zarity
11-15-2009, 13:52
Оф,божке...

kypo
11-15-2009, 14:48
като скочиш от мост, докато падаш съвсем други мисли ще ти минават през главата. не говоря за скок с бънджи. без. 8-)

sasha_90
11-15-2009, 14:56
Няма начин да го забравиш бързо,ако си го обичала истински.

izlishna
11-15-2009, 15:03
Не е нужно да забравяш хубав спомен или да намарзваш това което си обичал до болка преди време :)

maybelline
11-15-2009, 17:24
Докато вярваш, че заедно бихте имали страхотна връзка, няма шанс. Като получиш по-добра връзка от предната, с по-добър партньор и с по-голяма любов, ще забравиш бившия.
Независимо дали си го забравила или не, гледай да не тичаш след него, не само заради личното си достойнство, което много момичета изненадващо бързо губят, но и защото ще пречиш на връзките му със други момичета. Това последното го казах от опита на "новото" гадже ;)

sunshinepp
11-15-2009, 17:46
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

Nich
11-15-2009, 19:31
не можеш да забравиш някой, който си обичал :) ..... може обаче да не се сетиш за него :lol: :o :lol:

Moonchild
11-15-2009, 21:41
Времето лекува,макар че аз 5 месец съм в същото положение

Presley
11-15-2009, 22:09
Можеш да го 3АБРАВИШ ако евентуално эаболееш от склероэа.
Иначе,единственият начин да эапочнеш да гледаш на нещата по друг начин е на негово място да се появи нова иэгора.

sweety0
11-16-2009, 07:19
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

Az popitax KAK e ne KOGA!!!! :wink:

peshost
11-16-2009, 07:38
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

Az popitax KAK e ne KOGA!!!! :wink:
Еми то е отговор и на как - НЯМА как скоро да го забравиш... Моето мнение го писах - намери си друг.

sunshinepp
11-16-2009, 07:48
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

Az popitax KAK e ne KOGA!!!! :wink:

е то е същото..ако го обичаш няма начин.. :-x поне няма да е скоро
!!!

pancakee
11-16-2009, 10:51
първо си изясни какво означава да Обичаш, пък тогава се чуди как да го забравяш. след като се намислиш ще осъзнаеш, че няма начин.. ; ) живей с мисълта, ако не ти изнася се депресирай и си прережи вените!
щастлива?!

Belair
11-16-2009, 11:18
Първата любов никога не се забравя

kobrichka
11-16-2009, 11:21
Не го забравям...
просто с времето спира да ме боли, а през това време приятелите ми помагат да не мисля за него...

Assshley
11-16-2009, 13:29
Не го забравям...
просто с времето спира да ме боли, а през това време приятелите ми помагат да не мисля за него...

Правилно.

vellvet
11-16-2009, 16:58
надявам се да не ми се налага скоро и аз да пускам такава тема заащото май натам отиват нещата... не си го представям за мен е невъзможно да забравиш да преодолееш човек който наистина си обичал и той те е обичал...

AniChka37
11-16-2009, 19:54
секс,алкохол и нищо друго

съгласна :D

kidwestern
11-16-2009, 19:57
Ami za6toto ne mojem da sme zaedno :S

щи кажа и 'що:
шот ти си дебела гнусарана а той плейбоя на даскалото

ImmortalForever
11-17-2009, 07:38
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

+ Защо трябва да забравяте тези, които сте обичали? :-x

LofYou
11-17-2009, 07:41
ебати тъпия въпрос!!! ако наистина го обичаш няма скоро да забравиш тоя човек! :-x

+ Защо трябва да забравяте тези, които сте обичали? :-x

Не само не трябва, но и не можем... Може да се заблуждаваме, яе сме го преодоляли, но не е така :-o

krisity17
11-17-2009, 09:43
намери си друго момче което да обичаш...

iashxui
11-17-2009, 17:38
с времето , докато не срещнеш следващия

bossychick
11-17-2009, 23:14
Клин-клин избива и е истина. В началото на раздялата си мислиш,че по- добър няма да си намериш,край,ужас,са кво ще правиш без него,ами ако си хване друга. ЗАЕБИ ги тия неща не ги мисли изобщо. Тва с друго момче е вярно,помага! Също така гледай да не се депресираш не гледай някви любовни филмчета,гледай да си заета постоянно с нещо,излизай с приятели,дискотеки и тва е..времето ще свърши останалата част :)

GossipGirl89
11-18-2009, 00:25
Еми бърз начин няма... Даваш си силна воля, игнорираш го напълно от живота си и чакаш времето да помогне... Ако наистина имаш много силни чувства забрави да стане бързо, но ако е няква прищявка можеш и за 2-3 дни да го забравиш... Но първата любов специално не може да се забрави...С времето спира да ти пука чак толкова много, но винаги вътре в тебе ще гори едно пламъче, една тръпка към тоя човек...

Hilary_
11-18-2009, 04:13
Ако много съм го обичала много много трудно да го забравя .. :? :?

aloveyou
11-18-2009, 07:22
Спомените избледняват трудно.. Времето е онзи, който поставя паяжина и стари отпечатъци от пръсти върху снимките..
Повярвай, че е по-добре да живееш със спомена, отколкото да превърнеш дори уважението в омраза..

Напълно съгласна съм..

Такива моменти се изживяват бурно,но трябва да се изживеят..Щастието е само миг,но носи цяла вечност от вълнения в себе си.. :x Няма начин..Времето лекува..

kremen4eto
11-18-2009, 11:49
Точна рецепта няма. Да, може да го забравиш, ако си намериш друг, но може и да стане обратното - да го сравняваш с предишния и да мислиш за него още повече. Ако е наистина любов, бърз начин няма, само времето лекува ;)

BornToBeBeWild
11-18-2009, 15:02
първата любов - ражда нехваща :smt045

sweety0
11-18-2009, 20:31
Мерси много на хората,който се отнасят към темата сериозно и дават мнението си.На хората,който се гаврат не им пожелавам да им се налага да забравят скъп човек за тях....но ако им се случи ще разберат какво е чувството и пак казвам НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОГО! :)

DarkBass
11-18-2009, 21:27
НАПЪЛНО ДОКАЗАНО НАЙЙЙ НАЙ ДОБРИЯ ВАРИАНТ ТЕСТВАН ТОВА Е .. ДРУГО МОМИЧЕ ДА ХВАНЕШ

iashxui
11-19-2009, 00:04
НАПЪЛНО ДОКАЗАНО НАЙЙЙ НАЙ ДОБРИЯ ВАРИАНТ ТЕСТВАН ТОВА Е .. ДРУГО МОМИЧЕ ДА ХВАНЕШ

ох тва пъък въобще непомага освен ако не си влюбен в него/нея ..
как като обичам някой и ми е в мислите постояно никой няма да го замести докато не ми е минала тръпката

summer_moon31
11-19-2009, 01:36
НАПЪЛНО съм съгласна с bossychick & GossipGirl89. Останалите говорят на теория..

cinderella_gugutka
11-19-2009, 07:37
захващаш се с нещо много здраво (спорт,работа,у4ене,4етене на книги,излизания,гледане на филми) и си впрягаш цялата воля да не мислиш за него(нея).от време на време си пореваваш ,за да облек4иш малко болката,след време ве4е вси4ко ще е ОК.ако можеш да си хванеш и друг процесът се ускорява :)

chereshkaa
11-19-2009, 17:44
С времето всичко минава...понякога се случва да си кажеш ''как съм могла да бъда толкова глупава,че да страдам за него'' :) :) .. а докато дойде това време ти трябва подкрепата на приятели :)

darsit0
11-19-2009, 18:18
намери си хоби - пей, танцувай, спортувай, прави полезни неща за теб и останалите, смей се намери в гугъла или във vbox-а вицове и ... ти гарантирам сълзи обаче от смях .... и каквото и да става животът продължава :grin:

BoBa4eWeR
11-20-2009, 20:28
намираш си друг по готин ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-21-2009, 17:12
По- скоро,за да не мислиш за него,трябва да се занимаваш с други неща,по-често излизане с приятелки,нови занимания,спорт или нещо,което те разсейва,но само не депресии и сълзи! Само така ще спреш да мислиш за него и все пак едва ли ако го обичаш истински ще го забравиш,защото с доста неща,които чуваш или правиш или виждаш ще се сещаш за него и спомените ви...вечер,когато си легнеш ще виждаш образа му пред очите си! Всичко минава с времето,ти за жалост не можеш да си изтриеш мислите.

LoveRetroMusic
11-21-2009, 17:27
Ако си го обичала много никога няма да го забравиш, смиъл никога няма да ти е безразличен. 8-)

sunshinepp
11-21-2009, 17:28
Ако си го обичала много никога няма да го забравиш, смиъл никога няма да ти е безразличен. 8-)

ми и аз това разправям.. :lol: 8)

dark0s
11-22-2009, 13:57
клин,клин избива

vesinka899
11-22-2009, 14:19
не мисли за него.Излизай с приятели,забавлявай се
Успех

SoStarstruck
11-22-2009, 14:22
Ако си намериш по-подходящ има вероятност и да го забравиш,и аз така забравих един. Докато намериш следващия по-добре си измисли някакво занимание или знам ли..Не разчитай да времето да ти помогне да го забравиш,защото ако само седиш безучастно и не спираш да мислиш за него и с години нищо няма да може да те изстръгне..Абе хоби си намери,най-ефикасно засега.

Krisiity
11-22-2009, 16:17
ново преживяване ;) (демек ,нов по добър от предишния)

да тва е +++

grotesque
11-22-2009, 17:28
Ами аз не съм много убедена, че при всеки действа "клин клин избива", защото все пак ти си бил с този човек (вероятно), имал си спомени и
си бил изключително щастлив, щом си обичал. След това като ти се
наложи да го забравиш, нима някой наистина е обичал, ако веднага намери по-добър?
Просто време... времето лекува. В началото те боли, спомняш си само
най-лошото. След време наистина намираш друг и помниш хубавите мигове.
Но ако веднага тръгнеш с нов има шанс да не можеш да прескочиш
предишния и да нараниш новия... така че :)
Необходим е опит и време, за да разбереш кое помага.

littlebaby
11-22-2009, 19:04
няма как..

djodji
08-16-2012, 23:34
Прочетох доста мнения по темата и искам да ви кажа, че никое не се доближава до заглавието или поне ключовата дума на началната тема, а именно "истинска любов". В истинската любов, няма как да забравиш някого за 2 или 3 дни, това са смешни забивки, но н е и любов. Аз обичах и обичам някого от 4 години и от 2 и половина се старая да го забравя, но това е невъзможно. Нека ви обясня някои неща з аистинската любов. С времето, когато връзката е обречена и вече приемеш факта, че си изгубил любовта на живота си, мирогледа се променя. Някак си смаото чувство за любов, за влюбване се изпарява и почваш да си живееш живота, отдавайки се на всекидневните си грижи, НО... всеки път щом го срещнеш, всеки път щом го сънуваш, всеки път щом със сегашната ти любов се скарате или нещо не ти хареса мислите те връщат назад- там където не си бил най- щастлив, не си получавал най- добро поведение, внимание и обич, но там където сърцето ти е обичало най- истински, най- силно и безкрайно. Това стана и с мен. От почти година срещнах друг мъж, към който изпитвам силни чувства след голямата ми любов ( след която 2 години и малко бях сама, напълно сама). Със сегашното момче получих отношение, което преди не бях получавала, заобичах го дори, и наистина за 1 път се почувствах щастлива от гледна точка на това, че хем съм с някой когото обичам, хем поведението му е красиво. Но всяка връзка си има своите плюсове и минуси. С това момче също си имаше проблеми, много пъти си казвахме край и знаете ли какво, всеки път в който се убеждавах аз самата че трябва да приключа с него, се връщах към голямата си любов. Това е някак сякъш си щастлив, но не напълно.Когато бях със сегашното момче не мислих за голямата ми любов, но всеки път щом нещо изникваше аз се сещах за него. Както и да е, отношенията ми със сегашното момче приключиха, мъчно ми е, но имам чувството, че ми е по- мъчно за предишния. А знаете ли кое е най- объркващото? Това, че с всяка връзка човек израства и научава много нови неща, пораствайки аз самата виждайки поведения и осъзнавайки как истинската ми любов не ме заслужава аз самата не искам да съм с него, дори да съм с него никога няма да съм спокойна, никога няма да му вярвам, просто в изгубена кауза за мен самата, но в същото време една голяма част от мен има нужда от него и не мога да си представя живота без него, Годините си минават влюбих се не е като да не съм след него, но тук мита за " клин- клин избива" някак се разбива. Да вярно е, помага, но не и в случая когато си изгубил истинската си любов. И честно да кажа научих се да живея без него, но не съм спирала да се чувствам така сякаш преди 2 години и половина изгубих надеждата за прекрасното ми бъдеще. Чувствам че никога няма да съм с този който обичам, защото дори аз смаата не бих си го позволила и не знам какво ше правя. Чувството предполагам е образно казано от типа: да родиш дете на много млада възраст да го оставиш за осиновяване след години да си създадеш семейство да имаш деца, да си щастлив, но и ден да не минава в който да не обичаш оново детенце което си родил и да не ти се къса сърцето по неговата липса. На 23 год. съм повечето хора казват, че живота е пред мен и това е простонесполучлива любов, всеки имал такава. Но не е така, защото никой на 23 год, не разсъждава така не е изживявал такива неща и не се чуди дали някога ще забрави онзи, към когото сърцето те води. Това е приятели, може да се примириш, може сам да се отблъскваш, може съдбата да не иска да си с голямата си любов, но се чудя- защо тогава той е голямата любов? И какво следва...

JuStElly
08-16-2012, 23:59
Момче се забравя само с друго момче. (:

пAteNцЕ
08-17-2012, 16:48
Време...аз лично първите дни съм тъй: с червено вино, шоколад и нищо друго....плача си,да си поизлея мъката,музика за фон също слагам....след определен период на пълно изпускане(макс седмица) и тъгуване се изправям на крака и лепвам маската,защото знам,че мъките ми ще минат,пък и няма да са вечни (:

bilqnavod
08-17-2012, 20:23
Прочетох доста мнения по темата и искам да ви кажа, че никое не се доближава до заглавието или поне ключовата дума на началната тема, а именно "истинска любов". В истинската любов, няма как да забравиш някого за 2 или 3 дни, това са смешни забивки, но н е и любов. Аз обичах и обичам някого от 4 години и от 2 и половина се старая да го забравя, но това е невъзможно. Нека ви обясня някои неща з аистинската любов. С времето, когато връзката е обречена и вече приемеш факта, че си изгубил любовта на живота си, мирогледа се променя. Някак си смаото чувство за любов, за влюбване се изпарява и почваш да си живееш живота, отдавайки се на всекидневните си грижи, НО... всеки път щом го срещнеш, всеки път щом го сънуваш, всеки път щом със сегашната ти любов се скарате или нещо не ти хареса мислите те връщат назад- там където не си бил най- щастлив, не си получавал най- добро поведение, внимание и обич, но там където сърцето ти е обичало най- истински, най- силно и безкрайно. Това стана и с мен. От почти година срещнах друг мъж, към който изпитвам силни чувства след голямата ми любов ( след която 2 години и малко бях сама, напълно сама). Със сегашното момче получих отношение, което преди не бях получавала, заобичах го дори, и наистина за 1 път се почувствах щастлива от гледна точка на това, че хем съм с някой когото обичам, хем поведението му е красиво. Но всяка връзка си има своите плюсове и минуси. С това момче също си имаше проблеми, много пъти си казвахме край и знаете ли какво, всеки път в който се убеждавах аз самата че трябва да приключа с него, се връщах към голямата си любов. Това е някак сякъш си щастлив, но не напълно.Когато бях със сегашното момче не мислих за голямата ми любов, но всеки път щом нещо изникваше аз се сещах за него. Както и да е, отношенията ми със сегашното момче приключиха, мъчно ми е, но имам чувството, че ми е по- мъчно за предишния. А знаете ли кое е най- объркващото? Това, че с всяка връзка човек израства и научава много нови неща, пораствайки аз самата виждайки поведения и осъзнавайки как истинската ми любов не ме заслужава аз самата не искам да съм с него, дори да съм с него никога няма да съм спокойна, никога няма да му вярвам, просто в изгубена кауза за мен самата, но в същото време една голяма част от мен има нужда от него и не мога да си представя живота без него, Годините си минават влюбих се не е като да не съм след него, но тук мита за " клин- клин избива" някак се разбива. Да вярно е, помага, но не и в случая когато си изгубил истинската си любов. И честно да кажа научих се да живея без него, но не съм спирала да се чувствам така сякаш преди 2 години и половина изгубих надеждата за прекрасното ми бъдеще. Чувствам че никога няма да съм с този който обичам, защото дори аз смаата не бих си го позволила и не знам какво ше правя. Чувството предполагам е образно казано от типа: да родиш дете на много млада възраст да го оставиш за осиновяване след години да си създадеш семейство да имаш деца, да си щастлив, но и ден да не минава в който да не обичаш оново детенце което си родил и да не ти се къса сърцето по неговата липса. На 23 год. съм повечето хора казват, че живота е пред мен и това е простонесполучлива любов, всеки имал такава. Но не е така, защото никой на 23 год, не разсъждава така не е изживявал такива неща и не се чуди дали някога ще забрави онзи, към когото сърцето те води. Това е приятели, може да се примириш, може сам да се отблъскваш, може съдбата да не иска да си с голямата си любов, но се чудя- защо тогава той е голямата любов? И какво следва...

+ 1 много си права мила :(

pamsityybee
08-17-2012, 21:45
просто се бории за да си го върнеш .. !! Аз така направих и сега отново сме заедно :) Успех!! Не се отказвай! Бъди упорита!

PyCoKoCkA93
08-17-2012, 23:02
Как ще забравиш някой който е бил толкова време в живота ти и е бил толкова важна част от него?И нужно ли е?Изкуството не е в това да си завреш главата в земята като щраус,въобразявайки си някаква защитеност от миналото.Трябва ти време(за един повече,за друг по-малко),нови занимания и повече разсейване,докато в един момент не срещнеш спомените лице в лице като ЧАСТ,която си имала в живота си и те е направила по-добър и по-достоен човек.Когато осъзнаеш това,тогава ще си постигнала нещо.дотогава просто търсиш правилния път,преминавайки през болка и страдание,за да стигнеш до радостта... :)

fankata:)
08-18-2012, 19:24
Няма начин да го забравиш бързо,ако си го обичала истински.
Поздравления

bilqnavod
08-19-2012, 15:31
Как ще забравиш някой който е бил толкова време в живота ти и е бил толкова важна част от него?И нужно ли е?Изкуството не е в това да си завреш главата в земята като щраус,въобразявайки си някаква защитеност от миналото.Трябва ти време(за един повече,за друг по-малко),нови занимания и повече разсейване,докато в един момент не срещнеш спомените лице в лице като ЧАСТ,която си имала в живота си и те е направила по-добър и по-достоен човек.Когато осъзнаеш това,тогава ще си постигнала нещо.дотогава просто търсиш правилния път,преминавайки през болка и страдание,за да стигнеш до радостта... :)
+1

therichbitch
08-19-2012, 16:39
Колкото и грубичко да звучи- клин клин избива и в такива случаи върши работа безпогрешно.

Smilee_
08-19-2012, 17:30
Ем.. аз лично се опитвам да забравя като се забавлявам с приятели, запознавам се с нови хора.. слушам си весели песни и се опитвам да не мисля за него. :D

Тамии ..^^
08-19-2012, 23:11
Йее .. същия проблем .. Не съм ходела с него, но наистина бях влюбена. Нещата не се получиха, той ме нарани страшно много и сега уж не се понасяме.. Но аз не мога да го забравя, каквото и да правя се сещам за него и ме боли, боли ме, че ме нарани, и че ще продължава. Обърна се срещу мен от нищото, и ми обеща, че ще ми се ,,подиграва'' и догодина.. А няма за какво, не знам какво му стана...Не знам какво да направя, страшно ме боли като чувам как ми говори.. Държи се като малко дете, искам да спре за да може малко-помалко да го забравя, но ще го виждам всеки ден и спомените ще се връщат, и чувствата заедно с тях. Помогнете ми..

TheBanzai369
08-20-2012, 08:31
Алкохол, музика, приятели... ииииииииииии така

hey.mistery
08-23-2012, 14:39
Имаш нужда от разнообразие и да не мислиш за него, по принцип неговото място все нпкога ще се запълни от друг ...започни да гледаш нещата от друга перспектива ..ако той не тъжи за теб , защо ти трпбва за него да се измъчваш? Сама знаеш, че веднага няма да го забравиш, няма да ти мине, но с времето всичко ще се оправи.

ellia.bilianska
05-02-2014, 12:54
Всички казват,че времето лекува всичко,но аз от 5 години не мога да забравя едно момче...За това не винаги е въжможно да забравиш някого..Поне аз съм обедена в това..

3oPuTy
05-02-2014, 15:51
То и аз след 8 години и 4 сериозни връзки зад гърба си не мога да забравя човек, с когото съм била едва месец, но това не е оправдание да повдигам тема от 2009 :?

TheDevilInMe
05-03-2014, 07:31
Според мен пък не е важно да го забравиш, а да се научиш да бъдеш щастлива и без него, да правиш всичко онова, което ангажира вниманието ти и ти доставя удоволствие и удовлетвореност.

ellzyy
05-03-2014, 09:54
В същата дилема се намирам и аз, но не намирам решението й..