PDA

View Full Version : подарък за РД (за момче) ?



Klorian
11-14-2009, 20:10
Тва да избирам подарък ми е голяма мъка, ама много се затруднявам...А и мразя да ходя по магазини. Само, че ми трябват идеи за подарък на приятеля ми за рд-то му.Ама шанс да го измисля, особено и факта,че не работя...значи трябва да искам пари от мама...Цяла трагедия с тия подаръци... :lol: Понякога ми се иска да няма специални дни, за да не си блъскам главата от очудване какво да подарявам...
тЪ въпросът ми е: Дайте идейки за подарък за момче :)

п.с: той е на 22год. (не че има значение..)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :(

PurpleDream
11-14-2009, 20:12
п.с: той е на 22год. (не че има значение..)


напротив, има голямо значение
подари му книга

mitkom89
11-14-2009, 20:19
Ъглошлайф / има в BauMax / по 15 кинта.
Ако не може да пробваш с някоя гривна или нещо такова.

FancyGirl
11-14-2009, 20:20
Парфюм ... :?

tuzaro
11-14-2009, 20:22
часовник

milickata
11-14-2009, 21:30
амии мацка не си посочила до колко пари....иначе има голям избор....лично за мен парфюма (вече опоменат по горе) е много добра идея но...едно към 80 лв най-малко ще ти излезе....за часовника да не говоримм....книгата е алтернатива,но кое момче чете книги днес :D (има изключения ест но мн рядко)....иначее хубав кожен колан,портмоне от естесвена кожа...гривна (стоманените гривни вече са мн разпространени,като заместител на нормалното сребро или злато)....ако тренира нещо или ходи на фитнес можеш да му подариш някакви хубави ръкавици примерно...но ти си го познаваш най-добре,би трябвало да знаеш какво му харесва....пъкк и защо не си купиш някое хубаво секси бельо и не му подариш една вечер в която да изпълниш всичките му желания....100% няма да го забрави :grin: :grin: :grin:

antifashionshit
11-14-2009, 21:31
подари му нещо оригинално, не е нужно да е скъпо, просто да го зарадва или да го накара да се усмихне. може би нещо свързано с хобито му.

AlokiNn
11-14-2009, 21:32
1 наргиле винаги е добрър вариант

moon_flower
11-14-2009, 21:39
Със сигурност има неща,които биха трогнали само вас двамата.Можеш да му подариш нещо свързано със спомените ви,някое ваше изживяване или пък нещо,което да му напомня за някое място,което много обича или сте били двамата там.
Ако пък не си падате по сантименталностите би могла да му подариш нещо,което ще му е от полза.Все от нещо има нужда в момента.Като сте заедно може да каже,че нещо му харесва или пък с удоволстви би си го купил.Може ти да го вземеш вместо него и да му го подариш.
В краен случай се обърни към приятелите му и ги попитай какво харесва и тн,но сигурно му знаеш интересите.
Ако има хоби може да му подариш нещо свързано с него.
Успех в намирането на подарък. :)

FlashMX
11-14-2009, 22:13
sex.

mArMaLaDkA
11-14-2009, 22:32
^ супер специален. 8-)

BlueFace
11-14-2009, 22:54
sex.

Of course , сексът е универсалният подарък

cherinka
11-14-2009, 23:50
Кашон свинско и каса бира. :smt023


За N-тен път в тоя форум, майна, писва ми, има търсачка, алО?



шалче некво зимно, домашни пантофки, блузки, чорапи, гащи, неква козметика, 2 бутилки джб, разходка до някъде, чаши, вилици, торти, пасти, пилета на грил, дюнери, трътки, бабек, луканка, домати, краставици, праскови, компоти, стек маркови вносни цигари, пари за посещение при козметик-масажи всекакви фризьор маникюрист пилинг дрън-дрън, кашон свинско и каса бира, кафеварка, прахосмукачка, машинка за фрапета, сак, чанта-малка/голяма/средна/обемиста/необемиста, домашен любимец, лаптоп, телефон, преинсталиране на уиндоуса, уредба, кухненски робот, цайси... нова.клавиатура. 8-) секс,наркотици,парфюми,оф
и да си с любимите хора :-)
..

не знам, аз тва искам през останалото време от годината 8-)

totik
11-14-2009, 23:52
Баси колко идеи ми идват ама я по-добре да не ги казвам :D

soul1199
11-15-2009, 07:47
часовник :P

in4e7y
11-15-2009, 08:02
Рамка с ваша снимка примерно.Или има едни рамки дето са за много снимки и да сложиш няколко ваши снимки, на мен би ми харесал такъв подарък.Подаръка не е задулжително да е скъп, важното е като го погледне винаги да му напомня за теб и да го пази този подарък , а не да е някаква блузка, която до една година ще се е скапала! Айде успех! :)

Neopitom3na
11-15-2009, 08:44
подари му себе си :)

Klorian
11-15-2009, 14:10
амии мацка не си посочила до колко пари....иначе има голям избор....лично за мен парфюма (вече опоменат по горе) е много добра идея но...едно към 80 лв най-малко ще ти излезе....за часовника да не говоримм....книгата е алтернатива,но кое момче чете книги днес :D (има изключения ест но мн рядко)....иначее хубав кожен колан,портмоне от естесвена кожа...гривна (стоманените гривни вече са мн разпространени,като заместител на нормалното сребро или злато)....ако тренира нещо или ходи на фитнес можеш да му подариш някакви хубави ръкавици примерно...но ти си го познаваш най-добре,би трябвало да знаеш какво му харесва....пъкк и защо не си купиш някое хубаво секси бельо и не му подариш една вечер в която да изпълниш всичките му желания....100% няма да го забрави :grin: :grin: :grin:

ихааа то идеята със секси бельото аз всеки път му сбъдвам този вид желания...ся ако чака на рождения си ден само...ще му умре желанието... :-P