PDA

View Full Version : Нужда от разяснение.



eskadrilata
11-14-2009, 22:46
ne sum go pravil oshte i ima dve neshta koito vinagi sum se pital

1. jenata kato poluchi orgazum otdelq li se niakakva technost?

2. kato svurshish v prezervativa kakvo se pravi posle? smisul svrurshil si, dobre, no posle kakvo? stavash i mahash prezervativa ili kakvo ne znam

molia vi bez da me ebavate s tupi komentari, naistina e vajno da znam struva mi se mn nelovko taka
_________________
Кирилицата е задължителна. Това е първата и последна твоя тема, която няма да заключа.
hamilcar

t0d1t0
11-14-2009, 22:50
Пич порасни и тогава ще си говорим. http://www.pic4ever.com/images/126fs4147532.gif

eskadrilata
11-14-2009, 22:52
are be hora kakvo e tva porastni vie vse edno ne ste bili malki... tolkova li niama niakoi da mi dade normalen otgovor kvo she vi stane vmesto da se pravite na vajni

lubomirky
11-14-2009, 22:54
ще ти кажа, ако почнеш на кирилица.

eskadrilata
11-14-2009, 22:58
добре ето на кирилица съм вече

t0d1t0
11-14-2009, 23:00
are be hora kakvo e tva porastni vie vse edno ne ste bili malki... tolkova li niama niakoi da mi dade normalen otgovor kvo she vi stane vmesto da se pravite na vajni
да били сме малки и на тези години не ни интересуваше това! Като гледам за какво питаш съдя,че ти нямаш годините нужни за такива неща..! И не се правя на важен,аз съм. Ае цъкай нещо на компа и стига мисли в/у тези "проблеми"!

eskadrilata
11-14-2009, 23:02
добре защо не ми кажете след като свършите какво правите толкова ли е трудно

Passi0n
11-14-2009, 23:05
добре защо не ми кажете след като свършите какво правите толкова ли е трудно
като тръгнеш на училище поне от там нещо ще научиш
Надявам се де...

SkendY_F
11-14-2009, 23:06
Това,че пита,не значи,че има намерение да го прави.Интересно му е,на мен също ми е било.

1.Възможно е отделянето на течност,така наречената женска еякулация.Може да се обърка с напишкване,ако момчето не е просветлено,но не е,макар,че излизат от един и същи канал.
Друг е въпроса с овлажняването...предполага си наясно с това...?
2.Като решиш да махаш презерватива,махаш го и гледаш да не изтече секрета и го връзваш в онзи край,в който си вкарваш бубата :) За да няма някой олят,било то ти,гаджето ти или някой комшия (бившия ми ги хвърляше винаги през прозореца :D )
Не обръщай внимание на заяжданията,никой не е роден научен ;)
И няма да е зле да пишеш на кирилица,а не на шльокавица!Има си правила на форума ;)
Айде със здраве!Задавай следващоте въпроси ;)

totik
11-14-2009, 23:10
:D :D :D

eskadrilata
11-14-2009, 23:16
благодаря за отговора

да наясно съм с овлажняването и не няма да тръгна да го правя просто ми е интересно

значи просто свършваш, махаш презерватива, връзваш го, хвърляш го, обличаш се и готово?

t0d1t0
11-14-2009, 23:19
офф значи...
1. jenata kato poluchi orgazum otdelq li se niakakva technost?

рядко,но се случва. Има теми за женската еякулация.

2. kato svurshish v prezervativa kakvo se pravi posle? smisul svrurshil si, dobre, no posle kakvo? stavash i mahash prezervativa ili kakvo ne znam


свършваш. Държиш презерватива в края,за да не се изтече спермата. Изкарваш си хуя ,махаш презерватива,обвиваш го в хартия и го изхвърляш. За 2рия път (ако ще правите 2ри път) отиваш и се измиваш обилно със сапун и слагаш нов презерватив.

Bixel
11-15-2009, 00:28
има някой жени които са по ефектни и праят мазало като свършат нарича се "squirt" (не съм сигурен за правописа)

RedLabel
11-15-2009, 01:23
ще ти кажа, ако почнеш на кирилица.

добре ето на кирилица съм вече

иначе наистина има желание да се учи :lol:

Nich
11-15-2009, 07:30
ще ти кажа, ако почнеш на кирилица.

добре ето на кирилица съм вече

иначе наистина има желание да се учи :lol:

ох ако всички деца правеха подобни жертви в името на сексуалното образувание щеше да е мнооооого добре... :-|

d1mozaza
11-15-2009, 08:28
Нууб :D

SkendY_F
11-15-2009, 10:58
благодаря за отговора

да наясно съм с овлажняването и не няма да тръгна да го правя просто ми е интересно

значи просто свършваш, махаш презерватива, връзваш го, хвърляш го, обличаш се и готово?
Не е задължително да ставаш и да се обличаш,да си тръгваш.Може да останете легнали,малко гушкане,да си поговорите,глупаво е да станеш веднага.Но всичко зависи от връзката,която имаш ;)

tonie__
11-15-2009, 11:00
процент от всички жени на света отделят течност като мъжете
и презерватива се хвърля,ти к'во си мислиш,че го ядеш после ли?

TheX
11-15-2009, 11:29
2. kato svurshish v prezervativa kakvo se pravi posle? smisul svrurshil si, dobre, no posle kakvo? stavash i mahash prezervativa ili kakvo ne znam

Тоз пък,как ще го махаш? :shock: Поне 10-15 години трябва да поседиш с него :-o

miss_kiss181
11-15-2009, 13:16
Това,че пита,не значи,че има намерение да го прави.Интересно му е,на мен също ми е било.

1.Възможно е отделянето на течност,така наречената женска еякулация.Може да се обърка с напишкване,ако момчето не е просветлено,но не е,макар,че излизат от един и същи канал.
Друг е въпроса с овлажняването...предполага си наясно с това...?
2.Като решиш да махаш презерватива,махаш го и гледаш да не изтече секрета и го връзваш в онзи край,в който си вкарваш бубата :) За да няма някой олят,било то ти,гаджето ти или някой комшия (бившия ми ги хвърляше винаги през прозореца :D )
Не обръщай внимание на заяжданията,никой не е роден научен ;)
И няма да е зле да пишеш на кирилица,а не на шльокавица!Има си правила на форума ;)
Айде със здраве!Задавай следващоте въпроси ;)
Еми това май и е най-точния отговор. И е много добре, че се интересуваш сега, а не после като напраиш някой гаф. :)

daehuu
11-16-2009, 13:02
Ехх ама все, ще се намери някой да го ебава хлапето. Няма какво да кажа повече по въпроса... то погоре е обяснено доста ясно.