PDA

View Full Version : Нормално ли е ...



bananjanet
11-15-2009, 09:23
Аз съм момиче на 13 год. ..
Имам един проблем .. в училището ми .. меко казано .. никой не си харесвам и никой не ме харесва ( до колкото знам ) .. :-o
Наскоро си намерих нова компания .. и някак си с тях ми е много по-забавно ..
Когато излизам с приятелите ми от училище .. ми е .. малко скучно .. може би, защото всички момчета са идиоти :?
А когато излизам с другите .. много по-забавно ми е ! Момчетата и момичетата са забавни и добри приятели ..
Кажете ми какво да правя .. :(

tonie__
11-15-2009, 09:40
и аз съм така,нормално е ;) никой не е казал,че трябва да излизаш само с неадекватниците от клаца ти,аз лично никога не съм излизала с класа,а с моя си компания,на много по-различно ниво от тея от класа

Unendlich
11-15-2009, 09:46
Нормално е ;-) С класа не знам от колко време си , но там прекарвате доста време заедно и всеки си показва голяма част от истинските черти. Аз също може да имам перфектни отношения с хората от моя клас, но излизам с 3-ма човека, другите не ми допадат като компания. Пък и никъде не е казано, че като сте клас трябва да излизате заедно. Всеки с неговите си интереси. :)

lubomirky
11-15-2009, 12:21
да не ти пука за тея от твоя клас ;>

mrtn
11-15-2009, 12:24
Излизай с тези, които ти е приятно и имаш какво да си кажеш, а не с тези които не ти е интересно. Аз излизам само с четирима човека от класа, редовно и са ми приятели, другите не ми допадат особенно. :)

cookie_master
11-15-2009, 13:42
нормално е естествено :wink:
aко класа не ти харесва,защо да не излизаш с компанията,с която ти е приятно

meche95
11-15-2009, 14:30
не виждам никакъв проблем :lol: :lol:
както казаха с който ти е по-добре с него :P

viksit0y
11-15-2009, 19:38
нормално е

ef4etyYy
11-15-2009, 21:47
да не ти пука за тея от твоя клас ;>!

мене хич не ме ебе за моя клас, има няколко човека, с които се разбирам перфектно :-) , другите да го духаат 8-) :booooomb:

Tempest
11-16-2009, 06:56
Аз съм момиче на 13 год. ..
Имам един проблем .. в училището ми .. меко казано .. никой не си харесвам и никой не ме харесва ( до колкото знам ) .. :-o
Наскоро си намерих нова компания .. и някак си с тях ми е много по-забавно ..
Когато излизам с приятелите ми от училище .. ми е .. малко скучно .. може би, защото всички момчета са идиоти :?
А когато излизам с другите .. много по-забавно ми е ! Момчетата и момичетата са забавни и добри приятели ..
Кажете ми какво да правя .. :(

еми излизай си с твойте хора, класа като не ти е приятен... се'а.. на сила хубост не става, нали? :)