PDA

View Full Version : ХОРА УЖАС



Chuck93
11-15-2009, 11:00
Еййй тва алкохола е много гадно нещо...значи снощи имаше поредното парти и едни две момчета има една игра дето играят на камък ножица хартия и който загуби пие на екс...и единия(подстрекателя,щото той искаше да играят и прееба и другото момче)вика нали на тая игра се пие до припадък и до яко драйфане(БУКВАЛНО) и хубаво пиха мента на екс много после и бира много и единия си тръгна ама беше на дървоо после се преби на асфалта и повръща яко,а другия си заспа на дивана и по едно време го виждаме,че спи и повръща и първо почнахме да му се смеем ама после го гледаме пича,че е спр зле изправихме го а той спи и бълва разбирате ли аз не мога да го опиша заведохме го да легне а той целия се наповръщал и даже се беше напишкал :( лежи нали бием му шамари той не реагира отваряме му очите макяяя "гледа" напред и очите му някви спр безжизнени беше целия блед и аз понеже за 1 път виждам такоа нещо се побърках и ние 3 момичета се опитваме да го чистим и да го държим да не заспива а момчетата глупаците седят и се хилят хора откачих аз ви каам :( искаха да викат бърза помощ ма вилата беше много далече...иии брат му дойде да си го земе после кво е станало нз :Х ии тва е исках само да споделя и да ви кажа хора имайте мярка щот е страшноо ;Х

term0t0
11-15-2009, 11:03
ето какво причинява медицинският смесен с безалкохолно 8-)

FlashMX
11-15-2009, 11:04
даже се беше напишкал

Излагация ...

term0t0
11-15-2009, 11:05
даже се беше напишкал

Излагация ...добре,че не е свършил 8-)

RiseGirl
11-15-2009, 11:08
Благодарим, че сподели... ще го имаме в предвид.
Да се надяваме, че вече ти е олекнало.