PDA

View Full Version : Проблем



ByK
11-15-2009, 11:32
когато си включих лап топа ми показа следния прозорец в долу дясно-



http://i35.tinypic.com/2u7lzpw.jpg

и не иска да се махне
преди да вляза също ми изписа същия прозорец но го затворих..
защо се появява?
какво значи?
А и да кажа с Уиндоус ХР съм но наскоро една приятелка ми прати програма със скин на Виста.
Възможно ли е проблема да е от нея?
Спешно е помогнете ми !

Благодаря предварително :)

130995
11-15-2009, 11:40
оо знам го тва пиши в замунда windows genuine и следвай инструкциите

kidwestern
11-15-2009, 11:58
ами,или си с нелегален уиндоус,или си с бъгав комп и не е от програмката,помисли за други приложбения,които си инсталирал,

-Windows Update?
-Media Player /най-новата/

E.T.C.

doomkillerr
11-15-2009, 12:18
Ето това ти трябва: http://zamunda.net/details.php?id=144668&hit=1 :)

ByK
11-15-2009, 13:42
ами,или си с нелегален уиндоус,или си с бъгав комп и не е от програмката,помисли за други приложбения,които си инсталирал,

-Windows Update?
-Media Player /най-новата/

E.T.C.

ме да наскоро ме пита за уиндоус ъпдейт и го ъпдейтвах :?

Di
11-15-2009, 13:44
и аз го имах,ама след време изчезна 8-)

doomkillerr
11-15-2009, 13:44
ме да наскоро ме пита за уиндоус ъпдейт и го ъпдейтвах :?

Еми точно поради тази причина са те засекли, че Windows-a не е лицензирана версия!!! 8)

Evellon
11-15-2009, 13:57
1. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
2. В полето Open (Отвори) въведете regedit и натиснете OK.
3. В левия панел намерете следния ключ на системния регистър и щракнете върху него:
HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Win dowsNT\\\\Current Version\\\\WPAEvents
4. В десния панел щракнете с десния бутон на мишката върху OOBETimer и натиснете Modify (Модифициране).
5. Променете поне една цифра в тази стойност, за да деактивирате Windows.
6. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
7. В полето Open (Отвори) въведете следната команда и натиснете OK.
%systemroot%\\system32\\oobe\\msoobe.exe /a
8. Щракнете върху Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows (\\\"Да, искам да се обадя на представител на отдела за обслужване на клиенти, за да активирам Windows\\\", след което натиснете Next (Следваща).
9. Щракнете върху Change Product key (Смяна на продуктовия ключ).
10. Въведете новия продуктов ключ в полетата New key (Нов ключ) - W8VXQ-8R68K-3BHGP-V4X4M-89CBM и натиснете Update (Актуализиране).

Ако бъдете върнати към предишния прозорец, щракнете върху Remind me later (Напомни ми по-късно), след което рестартирайте компютъра.
11. Повторете стъпки 6 и 7, за да проверите дали е активиран Windows. Получавате следното съобщение:
Windows вече е активиран. Натиснете OK, за да излезете.
12. Щракнете върху OK.

kidwestern
11-15-2009, 14:53
1. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
2. В полето Open (Отвори) въведете regedit и натиснете OK.
3. В левия панел намерете следния ключ на системния регистър и щракнете върху него:
HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Win dowsNT\\\\Current Version\\\\WPAEvents
4. В десния панел щракнете с десния бутон на мишката върху OOBETimer и натиснете Modify (Модифициране).
5. Променете поне една цифра в тази стойност, за да деактивирате Windows.
6. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
7. В полето Open (Отвори) въведете следната команда и натиснете OK.
%systemroot%\\system32\\oobe\\msoobe.exe /a
8. Щракнете върху Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows (\\\"Да, искам да се обадя на представител на отдела за обслужване на клиенти, за да активирам Windows\\\", след което натиснете Next (Следваща).
9. Щракнете върху Change Product key (Смяна на продуктовия ключ).
10. Въведете новия продуктов ключ в полетата New key (Нов ключ) - W8VXQ-8R68K-3BHGP-V4X4M-89CBM и натиснете Update (Актуализиране).

Ако бъдете върнати към предишния прозорец, щракнете върху Remind me later (Напомни ми по-късно), след което рестартирайте компютъра.
11. Повторете стъпки 6 и 7, за да проверите дали е активиран Windows. Получавате следното съобщение:
Windows вече е активиран. Натиснете OK, за да излезете.
12. Щракнете върху OK.


добре,ве ! :)

ivanstef
11-16-2009, 14:45
1. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
2. В полето Open (Отвори) въведете regedit и натиснете OK.
3. В левия панел намерете следния ключ на системния регистър и щракнете върху него:
HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Win dowsNT\\\\Current Version\\\\WPAEvents
4. В десния панел щракнете с десния бутон на мишката върху OOBETimer и натиснете Modify (Модифициране).
5. Променете поне една цифра в тази стойност, за да деактивирате Windows.
6. Щракнете върху Start (Старт) и изберете Run (Изпълни).
7. В полето Open (Отвори) въведете следната команда и натиснете OK.
%systemroot%\\system32\\oobe\\msoobe.exe /a
8. Щракнете върху Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows (\\\"Да, искам да се обадя на представител на отдела за обслужване на клиенти, за да активирам Windows\\\", след което натиснете Next (Следваща).
9. Щракнете върху Change Product key (Смяна на продуктовия ключ).
10. Въведете новия продуктов ключ в полетата New key (Нов ключ) - W8VXQ-8R68K-3BHGP-V4X4M-89CBM и натиснете Update (Актуализиране).

Ако бъдете върнати към предишния прозорец, щракнете върху Remind me later (Напомни ми по-късно), след което рестартирайте компютъра.
11. Повторете стъпки 6 и 7, за да проверите дали е активиран Windows. Получавате следното съобщение:
Windows вече е активиран. Натиснете OK, за да излезете.
12. Щракнете върху OK.


добре,ве ! :)

Ами да, това е приказка.. :shock:

LittleDude
11-16-2009, 15:11
Извиквате Task Manager-а (ctrl+Alt+Del) и намирате процеса wgatray.exe, кликвате върху него с десен клавиш на мишката и го прекратявате (End process)

2. Рестартирате компа в Safe Mode (докато се зарежда ОС, яко кликане върху F8 като внимавате все пак да не разкажете играта на клавиша) и пускате един сърч за файл(ове) с име wgatray.exe

3. Това, което е намерено го изтривате (маркирате, десен клавиш и delete)

4. Дотук добре, казал падащият от 20-тия етаж, когато стигнал до 10-тия.

5. Викате regedit (Start -> Run -> regedit) , натискате ctrl+F и в полето за търсене пишете winlogon. Би трябвало да намери цяла директория (папка), която по познатия начин с десен клавиш затривате.

6. Рестартирате операционната система и бягате до най-близкия магазин, за да си купите лицензно копие на Виндовс.
:lol: :lol: :lol:
туй неска го пробвах на лаптопа и стана...
иначе в замунда си има готови фиксове за тази работа :lol:

skuck
11-16-2009, 15:49
Тоя уиндоус го крадат като българи крадат ЕвроФондове!

LittleDude
11-16-2009, 15:50
няма да храним чичо били я!!! :lol: :lol: :lol: