PDA

View Full Version : Как да заобиколя наказанието :D



stefan95
11-15-2009, 12:00
Здравейте 8-ми клас съм и снощи един приятел дойде да спи в нас .. Вечерта излязохме и карахме колата на баща ми, а когато се прибрахме той беше буден и разбра какво сме правили. Сега наказанието ми е до края на месеца единствените ми излизания да са го магазина и до училище :D .. Ако можете да ми помогнете как да ги накарам да ме пускат да илизам защото каталясвам в нас :D

someonerandom
11-15-2009, 12:09
8 клас си гепал колата на баща си? wtf :lol: :lol: :lol:
Ако темата не е ебавка(мнооого трудно за вярване ) ще си седиш вкъщи :D

MetallicManowar
11-15-2009, 12:12
8 клас си гепал колата на баща си? wtf :lol: :lol: :lol:
Ако темата не е ебавка(мнооого трудно за вярване ) ще си седиш вкъщи :D

Повярвай не е ебавка човека кара по добре от баща ми! :D :D

teengirl15
11-15-2009, 12:17
Ако си сериозен, мен ако питаш и това наказание ти е малко. :?

lubomirky
11-15-2009, 12:19
няма начин. седиш и си мълчиш, щото може да измисли и нещо по-гадно

Blackfish
11-15-2009, 15:17
Бъди добър, не ги ядосвай. Когато имат някаква работа помогни ако можеш, пък може и да се смилят и да ти намалят наказанието. :D

Scr3amerka
11-15-2009, 15:40
ее кво се спичаш толкова останаха 2 седмици .. спокойно ей ся ще мината и на училище кат трагнеш .. :(

mimsssssss
11-15-2009, 15:42
един приятел го беше направил същото с гепането, и го наказанах. той седна да говори с тяхните, кара колата с баща си и от тогава му дават колата - беше 9 клас, сега вече има него щото е пълнолетен. кажи как са стояли нещата искал си, а не са ти давали, не ги лъжи. най много да се опознаете повече, наказанието незнам дали ще ти го отменят, не съм в тяхните глави

SunnyTime
11-15-2009, 16:38
Те и едни тапагьоси (дето живеят пред нас) се пистят всеки ден с колата на майка им... :o

А относно твойто нагазание,еемии ще си го търпиш,слушай там да не става по-лошо и си трай.

iv4oiv
11-15-2009, 18:35
Първо се радвай, че не те е видял някой идиот като мен, защото щеше да лежиш със строшени крака и ръце когато дойдат да те прибират полицията, линейката и баща ти. Нямаш си на идея какво се случи на един такъв като тебе само, че със скутерче който не спря на един стоп и за малко да го убия. Настигнах го и после 1 месец беше подут и син. И след като дойде баща му и полицията баща му го дотроши от бой.
Ако караш в полето или на полигон - ок. И то през деня. Аз карам от 7 годишен и на 12-13 обикалях сам но само по черни пътища. Лудост е особенно нощно време да взимаш колата. А ако те засече някой пиян идиот и те блъсне и убие ?

Това лято. Един мой приятел който е на 16 и един негов приятел който е на 17. Този на 17 скоро щеше да прави 18 и да вземе книжка. Тръгват да се разходят през деня между 2 села. Обаче на един завой колата поднася защото е имало пясък. Той се опитва да я върне в пътя с по рязко дръпване на волана но тя се завърта повече и се преобръщат. Въртят се в полето много пъти. Колата е на сол. Момчето - шофьора на 17 умира след 12 часа в болницата. Кам мислиш се е чувствало другото момче. Сега 3 месеца след инцидента още сънува кошмари. И всяка вечер плаче за най добрия си приятел.
А ти ако се блъснеш и убиеш твоят приятел а ти оживееш - дали ще можеш да си го простиш? Или си достатъчно тъп за да не ти пука.
И какво ти пречи да кажеш на баща си: тате, много ми се кара кола. Моля те, дай ми да покарам малко. Дали ще ти откаже ? Просто ще го направи така, че да е безопасно за теб. А не малоумно да взимаш колата. И явно не си разбрал защо те наказват а приемаш наказанието все едно не е за тебе и случайно ти се е случило.
Замисли се сериозно над това. Много сериозно. И се надявай да не ме срещаш на пътя защото тогава ще си мечтаеш за такова дребно едномесечно наказание.
Пак ще е едномесечно ама в гипс и в болницата.

happyfacex
11-15-2009, 19:04
омфг :D 8ми клас си гепил колата на баща ти ..!? ще си изтърпиш наказанието :?

Biskfitka
11-16-2009, 12:25
Оф..знам,че всички искате да карате коли на тая възраст (особено момчетата) ама и аз де...но поне караите с родител...(не,че има кой знае ква разлика..).Ще си търпиш наказанието сега :D

clever
11-16-2009, 13:17
кажи че отиваш навън да бягаш или нещо да спортуваш......... ии междувременно като излезеш звънни на приятели и така .. 8-)
иначе голЕмо си шеметче да караш на тати колата 8-) леко малък си .. хахх
ае успех дано помогнах :D :D :D

LittleDude
11-16-2009, 14:17
като му купиш BMW 7 Series 760i :P :lol: :lol: :lol:

Shadowsogirl
11-16-2009, 14:36
То па едно наказние... Има още две седмици до края на ноември, аз ако взема колата на баща ми, няма да изляа от къщи една година...

psychopath
11-20-2009, 02:24
8 клас си гепал колата на баща си? wtf :lol: :lol: :lol:
Ако темата не е ебавка(мнооого трудно за вярване ) ще си седиш вкъщи :D

Повярвай не е ебавка човека кара по добре от баща ми! :D :Dбез да се включиш ти, звучеше по-достоверно, повярвай ми. 8-)

2ма пича решили да се избъзикат с малоумните ретарди от тийнпроблем...
за малко да успеете 8-)

Korrnyy
11-20-2009, 07:47
Супер безотговорно :? Един месец направо не е наказание :? Можехте или вие да се утрепете или да утрепете някой друг :-x