PDA

View Full Version : Относно една мацка:



bocko1
11-15-2009, 14:36
Добър ден на всички, пиша за пръв път, защото съм го закъсал ...
Та става въпрос за една мацка с която сме си големи дружки едва от около 2 месеца, ама се разбираме много добре, пуска ме си некви лафчета, работи, НО ...
Проблема е, че започнах да я харесвам доста повече от това само приятели. Не искам да чакам повече, защото където има една дума кандидатите са на опашка пред вратата и ако се забавя повече ще пия една студена вода.
Проблема е в това, че се чудя как точно да и го поднеса, дали да е лично или да и напиша един е-майл, или по скайп знам ли, защото на живо няма да мога да си събера мислите и като почна да говоря :Х И другото нещо е да не истърся някоя голяма простотия от това например обичам те и да я стресна. А ако на скайп примерно, ще мога да си се подготвя предварително и да и кажа, че въпреки че сме само приятели, искам да сме нещо повече от това и че ми е приятно да си прекарвам времето с нея и най - общо казано я харесвам много - нещо подобно.
Та дайте съвет, коментар, нещо такова знам ли ... :) Момичета, как бихте реагирали на подобно съобщение да го наречем ако е в скайп нали ..

FancyGirl
11-15-2009, 14:41
По-добре и кажи на живо покани я да излезете и и обясни как се чустваш кажи и че я харесваш и ти е хубаво със нея като си пишете и говорите, но няма да насилваш нещата ако тя не изпитва същото. По скойп няма нищо лошо отново да и кажеш но някак си на живо ще видиш реакцията и ще видиш как се чуства и ще разбереш дали те харесва, като цяло ще придобиеш някаква представа за това дали и тя те харесва. Но в никакъв случай не изтърсвай някоя глупост или "обичам те", защото ще я наплашиш ... просто и кажи че я харесваш и ти харесват взаимоотношенията ви и я попитай тя как те приема само като приятел или те харесва като нещо повече.

fenastz
11-15-2009, 14:47
На живо бе Ице ;-) скайп съкс

izlishna
11-15-2009, 14:48
Съгласна съм с FancyGirl .. Излезте и и кажи, че когато сте заедно се чувстваш прекрасно, кара те да се усмихваш, че прекараното време с нея ти носи само щастие и я харесваш много! Но наистина не и изцепвай, че я обичаш..ще се получи конфузно и може да те одреже на момента :? А и по принцип не се страхувай да бъдеш отхвърлен ;) Успех!

sasha_90
11-15-2009, 14:55
По-добре наживо говори с нея.Кажи й какво чувстваш,но не й казвай"обичам те".Звучи лъжливо,може да не ти повярва.Кажи й,че я харесваш,колко ти е приятно в нейната компания,и как би се радвал да я имаш и като повече от приятелка.Пожелавам ти успех и дано и тя чувства същото към теб.

kypo
11-15-2009, 14:56
кошница с рози и анонимно послание прикачено на една от розите "ща изтърбуша от йебане като водопроводчик!
пс. голям ми е ключа. френски."

lubomirky
11-15-2009, 15:02
Задължително се вижте, ако ще и казваш. А и няма да е зле да разбереш дали и тя има нещо към теб, защото ако не те харесва, след това става малко гадно.

bocko1
11-15-2009, 16:02
Еее мерси, като се видим го казвам пък каквото стане в крайна сметка. Жалко ще бъде ако не ми отвърне и после ще е малко кофти като се виждаме, но живота е радост и тъга в крайна сметка, но се надявам всичко да е ОК :)
Ще пиша тези дни да се похваля или оплача, стига да си събера главата и смелост да и го кажа разбирасе :D

mgxpower
11-15-2009, 16:09
Какъв мъж си след като не можеш да взимаш нещата в свои ръце?! Да не сме в детската градина , че ще й го пишеш в скайп...заставаш пред нея и трябва да си искрен не използвай клишета каквото чувстваш това й кажи...бъди себе си!

mucinkata93
11-15-2009, 16:16
Ех, откакто всички признават чувствата си по скайп любовта е много по неловка..
Всички разчитат на скайп и когато излязат заедно се държат някак странно, все едно не се познават, но вечер в скайп задължително има "Обичам те!" и (инлове)..
Абе, миличък, давай и и кажи на живо.. Какво по хубаво от това да видиш реакцията и (Ако е усмивка ще се почувстваш страхотно) ..
Ама незнам винаги съм си падала по лудуриите..
И ако си мислиш, че тя те харесва ще е много готино да и лепнеш целувка в някой много друг момент.. :D Абе винаги си ме е кефело това, но стига да има привличане и от двете страни де! :)

peshost
11-15-2009, 16:19
По скайп НИКОГА много е лошо. Тя там може да го види и да не ти отговори, може да ти отговори и след 1 час, а ти да чакаш. Друго си е на живо да й го кажеш, тя няма да му мисли много. Поне ще разбереш веднага какво мисли.

soul1199
11-15-2009, 17:32
на живо ще е най-добре :)

totik
11-15-2009, 17:40
Най-добре наживо брат.Първо-защото показваш повече уважение към мацката което ти вдига акциите и второ както на теб ти е по трудно да и го признаш на живо така и на нея ще и е по трудно да ти откаже ;).Ако път ти откаже-споко нито ще е 1 нито последната ;)

sunshinepp
11-15-2009, 17:42
на ЖИВО! :x

umri
11-15-2009, 17:44
Добър ден на всички, пиша за пръв път, защото съм го закъсал ...
Та става въпрос за една мацка с която сме си големи дружки едва от около 2 месеца, ама се разбираме много добре, пуска ме си некви лафчета, работи, НО ...
Проблема е, че започнах да я харесвам доста повече от това само приятели. Не искам да чакам повече, защото където има една дума кандидатите са на опашка пред вратата и ако се забавя повече ще пия една студена вода.
Проблема е в това, че се чудя как точно да и го поднеса, дали да е лично или да и напиша един е-майл, или по скайп знам ли, защото на живо няма да мога да си събера мислите и като почна да говоря :Х И другото нещо е да не истърся някоя голяма простотия от това например обичам те и да я стресна. А ако на скайп примерно, ще мога да си се подготвя предварително и да и кажа, че въпреки че сме само приятели, искам да сме нещо повече от това и че ми е приятно да си прекарвам времето с нея и най - общо казано я харесвам много - нещо подобно.
Та дайте съвет, коментар, нещо такова знам ли ... :) Момичета, как бихте реагирали на подобно съобщение да го наречем ако е в скайп нали ..

Не прави грешката с думи да си изливаш чувствата. Като сте заедно само двамата първо я докосвай, прегръщай я, гледай я в очите. Искай да си с нея повече време насаме и някой път примерно като я изпращаш и сте само двамата я целуни.

flowerlina
11-15-2009, 18:32
Скайп не е работа, а и не е нужно да й казваш за чувствата си, просто й ги покажи

bocko1
11-17-2009, 18:14
Събрах си главата, мислите всичко ОК, казах и го като излязохме на кафе, поговорихме си това онова, започнах да и се обяснявал и ...
Гледаше ме като ударена с мокър парцал. Каза ми, че не е подозирала за подобна сипатия, че времето от което се познаваме било твърде малко и за момента можело да бъдем просто приятели ... А на всичкото отгоре, гледам как един от уж приятели се опитва да я свала от което откачам :booooomb:

fenastz
11-17-2009, 20:04
Кофти рал`та :( недей страдай - има много риба в морето :)

umri
11-18-2009, 23:18
Събрах си главата, мислите всичко ОК, казах и го като излязохме на кафе, поговорихме си това онова, започнах да и се обяснявал и ...
Гледаше ме като ударена с мокър парцал. Каза ми, че не е подозирала за подобна сипатия, че времето от което се познаваме било твърде малко и за момента можело да бъдем просто приятели ... А на всичкото отгоре, гледам как един от уж приятели се опитва да я свала от което откачам :booooomb:
Ние тук си хабим ръцете да пишем, а ти пак си правиш каквото си знаеш. Сега не се чуди защо така е станало.

DarkBass
11-18-2009, 23:21
учителите :grin:

mArMaLaDkA
11-18-2009, 23:44
Е, то винаги става така. Пишеш тема, искаш съвет, а в крайна сметка правиш, каквото си знаеш.

iashxui
11-18-2009, 23:58
хм кофти ;д,с времето ще ти е минала тази симпатия и дано до тогава да си останете мн добри приятели : D

LeMoi
11-19-2009, 08:31
Eх т'ва "НО"

bocko1
11-20-2009, 06:22
Е все пак ви послушах да и го кажа лично, смятах по скайп, което щеше да е огромна грешка, НО въпреки че ме отряза не смятам да се отказвал толкова лесно :-D
Въпреки, това че и го казах не повлия кой знае колко на отношенията ни въпреки, че вече се държи малко по на дистация или така ми се струва, не знам.
Знам ли може би найстина не трябваше да избързвам, но откакто и го казах имам чуството, че вече мога да и кажа всичко, и точно това смятам да направя, да използвам чесноста и всеки път когато се видим ще съм директен без заобикалки и ако излезе нещо добре, ако не ще пострадам пък ще ми мине....

BlueFace
11-20-2009, 07:14
На живо :grin: