PDA

View Full Version : Ужас



MissCoFFeTearOfl
11-15-2009, 15:12
Харесвам си едно момче и бях споделила с една приятелка за това.След две седмици същата "приятелка" ми казва: "Аз ходя с него, нали не се сърдиш, знам че го харесваш, но той ме попита и аз се съгласих" ... Каква "приятелка" само ... ;(

fenastz
11-15-2009, 15:13
Пази се от приятелки :-o

haritov
11-15-2009, 15:13
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

sladkish_14
11-15-2009, 15:15
Ти 2 седмици в тикви ли беше ?! 8-)
Ако не правиш нищо няма значение дали ще е тя или друга ..

FancyGirl
11-15-2009, 15:16
Подбирай си "приятелките" :)

artemida87
11-15-2009, 15:18
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

Той може да не и е собственост, но една приятелка, ако ти е приятелка е щяла да го отреже.

mechtaq_za_teb
11-15-2009, 15:20
Приятели няма!

lubomirky
11-15-2009, 15:20
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

Той може да не и е собственост, но една приятелка, ако ти е приятелка е щяла да го отреже.

и за кво пък? тя като не може да е щастлива, значи и другото момиче също не може, така ли?

izlishna
11-15-2009, 15:20
Не си попаднала на приятелка .. по скоро на манипулаторка с лицемерни възможности :)

haritov
11-15-2009, 15:24
Не си попаднала на приятелка .. по скоро на манипулаторка с лицемерни възможности :)

Добре де ти твоя фр обича някой,но този някой го обичаш и ти.
Освен това и той обича теб,кажи ми какво ще направиш?

Няма да тръгнеш с този който обичаш,защото го обича твоя фр ли?

artemida87
11-15-2009, 15:28
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

Той може да не и е собственост, но една приятелка, ако ти е приятелка е щяла да го отреже.

и за кво пък? тя като не може да е щастлива, значи и другото момиче също не може, така ли?

Защо да не може да е щастлива ?????
Значи да речем приятелка ти казва, че харесва едно момче и то ти стана голямото щастие, което си чакал цял живот ????
Айде, моля ти се! Мъжете са много, но приятелите са малко, така че не мисля, че ще е по щастлива от факта да загуби приятелката си и 2-3 месеца да е с някой пубер, вместо да си има приятелката за години напред още !

lubomirky
11-15-2009, 15:34
някоя приятелка ако ми каже, че харесва няк'во си там момче, изобщо няма да я спирам. да не съм гей, я..

ама не си прав.. ако с някой приятел харесваме едно и също момиче и тя хареса повече него.. вярно ще му се сърдя една седмица, но след това всичко ще е постарому, защото ще знам, че тя го е харесала повече него ;)

Neftochimic
11-15-2009, 15:47
явно е харесвал нея, а не теб

artemida87
11-15-2009, 15:47
някоя приятелка ако ми каже, че харесва няк'во си там момче, изобщо няма да я спирам. да не съм гей, я..

ама не си прав.. ако с някой приятел харесваме едно и също момиче и тя хареса повече него.. вярно ще му се сърдя една седмица, но след това всичко ще е постарому, защото ще знам, че тя го е харесала повече него ;)

Ако просто харесваш, ми ако си влюбен и много искаш въпросното момиче и си споделил на приятел, търсиш съвет от него какво да направиш и хоппппп, той го е измислил по добре от тебе и ти идва с тъпото оправдание, ама тя ми предложи... хахаха айде моля ти се, съмнявам се да забравиш за една седмица, съмнявам се изобщо да забравиш. Може да простиш и да излизаш с този човек, но няма да си толкова близък вече с него и едва ли някога ще му споделиш вече нещо. Тоест от приятел, остава само познатия в него!

mucinkata93
11-15-2009, 15:52
Много често вече се случват такива неща, но поне един от така наречените приятели/приятелки трябва да е човечен и да остави другия да е щастлив, въпреки болката, която ще изпита..! :cry: В твоята ситуация ти трябва да си силната и добра в същото време.. Знам, че е много трудно, но уверявам те след време ще има друг.. Тогава ще се сещаш за този спомен с усмивка и малко тъга, но поне няма да съжаляваш, че си изоставила приятелка, само заради някое момче..
Успех мила! :)

mArMaLaDkA
11-15-2009, 15:55
В повечето случаи така става. Харесваш си някого, споделяш и ти го отмъкват под носа. Не защото толкова са харесвали човека досега, ама просто, като си им споменал и изведнъж нещо са почувствали... В повечето случаи е така. Затова трябва да гледаш себе си и да не си отваряш много-много устата пред други хора.

mgxpower
11-15-2009, 16:01
Няма приятелство всичко в днешно време е преплитане на интереси ...

artemida87
11-15-2009, 16:15
Знам, че е много трудно, но уверявам те след време ще има друг.. Тогава ще се сещаш за този спомен с усмивка и малко тъга, но поне няма да съжаляваш, че си изоставила приятелка, само заради някое момче..

ХАхаах и какво, да и вземе и другия ли... е***и хубавия съвет, преодстъпвай на приятелката си да е щастлива, а ти може и да страдаш, няма проблем, нали тя е добре! Мене ако питаш, не тя изоставя приятелка, заради момче, а приятелка изоставя нея!

mucinkata93
11-15-2009, 16:19
Минах и аз през това преди известно време.. Сега, когато погледна назад осъзнавам, че е било по-добре да ги оставя да изживеят няколко седмици заедно.. Приятелката ми след това осъзна грешката, която е допуснала и ми се извини.. А аз и до днес не съжалявам, че предпочетох да не се карам с нея, просто заради момче..!

sunshinepp
11-15-2009, 16:21
Пази се от приятелки :-o

++ :grin:

peshost
11-15-2009, 16:23
Тъпа овца е твоята "приятелка"...

artemida87
11-15-2009, 16:24
Минах и аз през това преди известно време.. Сега, когато погледна назад осъзнавам, че е било по-добре да ги оставя да изживеят няколко седмици заедно.. Приятелката ми след това осъзна грешката, която е допуснала и ми се извини.. А аз и до днес не съжалявам, че предпочетох да не се карам с нея, просто заради момче..!

Не става въпрос за каране, става въпрос за доверие... ти градиш години доверие с един човек, вярваш му, че няма да го направи и изведнъж точно този човек, твоя голям "приятел", тръгва с момчето, което харесваш... аз разбирам да не е знаела, ама да знае и да го направи, буквално точно след като и е казано, еми извинявай, ама не мисля, че е "без да искам стана". Радвам се, че твойта приятелка, все пак си е разбрала грешката и е осъзнала, че ти си и по важна от него.

MissCoFFeTearOfl
11-15-2009, 16:26
"Приятелката ми" ми казваше: " Не се притеснявай, ще ви събера."

mucinkata93
11-15-2009, 16:28
Много по-добре е да се опитат да поговорят и възвърнат доверието.. Предполагам, че става дума за тийн историйка и ние в тази възраст сме подвластни не на ума, а на хормоните си..
Много добре разбирам и нея, и приятелката и затова се опитвам да и дам най-добрия съвет(поне според мен).

mucinkata93
11-15-2009, 16:31
"Приятелката ми" ми казваше: " Не се притеснявай, ще ви събера."

Е, това вече наистина си е ужасно.. Трудно ти е.. Чувстваш се предадена и изоставена от толкова близък човек.. Но не превръщай обичта помежду ви в омраза.. Знам колко ти е трудно и колко сълзи ще пролееш, но живота е колкото сладък, толкова и горчив..
Помисли кое е най-доброто в случая за теб..
Ние тук сме непознати хора, които просто ще ти кажат някакви думи, но дали нас трябва да слушаш или сърцето си - реши сама!

balu4ka
11-15-2009, 17:06
Бахти мастията е тая,и тва ти било "приятелка" :D
Женските са гадно нещо(не ,че и аз не съм )..ама както и да е.
Заебаваш него,нея и си живееш живота ^^

sasha_90
11-15-2009, 17:12
Дали ти е приятелка или не-няма да коментирам.А момчето си е право-ще бъде с тази,която харесва.Предпочиташе да ти показва лъжливи чувства ли?

totik
11-15-2009, 17:18
Щом си го харесвала да си му казала ;)

fakeSmileX
11-15-2009, 17:24
Няма приятели, има просто познати. :wink:

britzy
11-15-2009, 17:28
Олелеее случи ми се абсолютно същото-първо беше игра(че го харесвам) й казах аз на пачата тей тей харесвам Петко например :D и тя вика а ам то и аз,и почва ми обясняяя пачата как мислела да му предложи как щели се целуват,дали щели да праат секс,къде щели да ходят и аз я гледам и й викам ам и аз го харесвам не забравяй а па тя ми вика ем аз ще ходя с него :shock: а взех че наистина го харесах,но.... тъпа гадна смотана...нема приятелки-само предателки!!!!

soul1199
11-15-2009, 17:43
еми така се е получило,явно не ти е истинска фр.,аз съм изпадала в такава ситуация,той харесваше мен,мойта фр харесваше него и аз го харесвах,ноо реших,че заради едно момче не трябва да си разваляме приятелството и той след време хареса нея и така тръгнаха,тъй че се радвах на нейното щастие :)

MissCoFFeTearOfl
11-15-2009, 18:03
Явно хората като теб soul1199 са малко ... за жалост

NaNa_SladuRana
11-15-2009, 18:17
а ти пък каква приятелка си :D вместо да се радваш,че са щастливи кво правиш,пускаш злобни теми ,пропити от самосъжаление... :?

roshlichka
11-15-2009, 22:32
получила си узар под кръста :oops:

viksit0y
11-16-2009, 11:40
еми така са "приятелките" аз затва вече не споделям :P 8-)

Hilary_
11-16-2009, 11:48
ужасТ .. :( :(

Извод: Не се доверявай на разни "приятелки" .. :?

FromAutumToAshes
11-16-2009, 12:08
Чак пък ужас... :-o

NamelessRomantic
11-16-2009, 13:07
Ми приятелката ти е права...все пак пича ако харесва нея,така или иначе си нямала шансове с него.

antifashionshit
11-16-2009, 14:07
Ми приятелката ти е права...все пак пича ако харесва нея,така или иначе си нямала шансове с него.

+1

радвай се за тях... щом той харесва нея, малко вероятно е да иска да бъде с теб, така че чак такова предателство не е...

_mimi7y_
11-16-2009, 15:44
^
според мен е предателство щото е много егоистично от нейна страна да тръгне с момчето което знае че харесваш .. такива приятелки като нея не ти трябват ..щом тя е тръгнала с него значи не мисли за това как ще се почувстваш ти от този факт

gabi_94
11-16-2009, 15:48
Ами ако ти е истинска приятелка и държиш на нея и знаеш, че тя мн хар момчето, се радвай за тях...такъв е живота...Нооо ако имаш приятелка като моята, на която ако кажех че едно момче ми е симпатично или го хар, но примерно не го познавам, тя отиваше, запознаваше се с него и те тръгваха или се сваляха :-D аз нали съм срамежлива и винаги оставях на нея - отворената да ме съсипва, но докато не ми писна...Прецени добре каква приятелка ти е, ние няма как да ти кажем...

izlishna
11-16-2009, 15:50
Не си попаднала на приятелка .. по скоро на манипулаторка с лицемерни възможности :)

Добре де ти твоя фр обича някой,но този някой го обичаш и ти.
Освен това и той обича теб,кажи ми какво ще направиш?

Няма да тръгнеш с този който обичаш,защото го обича твоя фр ли?

Ами виж зависи.. Коя от двете го познава първа :) има случеи в който съм запознавала мои приятелки с момчета и се заобичват :) .. Ако аз го познавам преди нея може и да тръгна с него, но ако тя го познава преди мен много ясно, че няя да постъпя така подло :)

DarkBass
11-16-2009, 16:02
Мога да ти кажа от страната на момчето ... как изглежда при мене се е случвало 2 пъти с ралзликата че при теб приятелката ти го е спечелила а при мен просто си затварям очите и нищо нестава с никоя

BlueFace
11-16-2009, 20:05
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

Той може да не и е собственост, но една приятелка, ако ти е приятелка е щяла да го отреже.

Е тва е най ограниченото мислене ...Като са приятелки какво??То момчето като не я харесва да няма на сила да го накарат?Щом си е харесало приятелката и приятелката го харесва нека са щастливи :) Ти ако и беше приятелка щеше да се сетиш ,че явно момчето не го кефиш и щеше да се радваш че са заедно ...
Мисленето : "Аз не мога да го имам ама и ти няма да го имаш" е ограничено и тъпо...

П.П. Няма никакво значение коя го познава първа...Щом той си харесва другото момиче значи иска да е с нея ,а не с авторката ....

kidwestern
11-16-2009, 20:06
Харесвам си едно момче и бях споделила с една приятелка за това.След две седмици същата "приятелка" ми казва: "Аз ходя с него, нали не се сърдиш, знам че го харесваш, но той ме попита и аз се съгласих" ... Каква "приятелка" само ... ;(

еми кат си грозна :(

BlueFace
11-16-2009, 20:07
Харесвам си едно момче и бях споделила с една приятелка за това.След две седмици същата "приятелка" ми казва: "Аз ходя с него, нали не се сърдиш, знам че го харесваш, но той ме попита и аз се съгласих" ... Каква "приятелка" само ... ;(

еми кат си грозна :(

Груубооо :lol: :lol: :lol:

kidwestern
11-16-2009, 20:09
Харесвам си едно момче и бях споделила с една приятелка за това.След две седмици същата "приятелка" ми казва: "Аз ходя с него, нали не се сърдиш, знам че го харесваш, но той ме попита и аз се съгласих" ... Каква "приятелка" само ... ;(

еми кат си грозна :(

Груубооо :lol: :lol: :lol:

не ме цитирай,простак съм

ef4etyYy
11-16-2009, 20:29
автобусите и момчетата са през 5 минути :grin: :-) 8-) :booooomb:

Zarity
11-17-2009, 03:21
Е той да не ти е собственост?Като обича нея какво можеш да направиш?

lipsvashh_mi
11-17-2009, 03:42
това ми напомня случаите от преди 2-3 години когато една приятелка само да чуе ,че си харесвам някое момче и веднага почваше-и аз го харесвам .... :D

ef4etyYy
11-17-2009, 13:10
това ми напомня случаите от преди 2-3 години когато една приятелка само да чуе ,че си харесвам някое момче и веднага почваше-и аз го харесвам .... :D ъ?! :-o

Yancheto
11-17-2009, 16:00
Хубаво, ама никъде не е написано, че приятелката на авторката е харесвала въпросното момче. Явно е от типа момичета, на които който и да им предложи ще приемат. Ако случая е такъв, значи това момиче изобщо не е добра приятелка и не си струва човек да се занимава с нея.

EeeBobii
11-17-2009, 16:03
УЖАС!!!!
:shock:
:shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Balmy_I
11-17-2009, 16:07
ъъъ,чакай сега...значи нещо не разбрах,той я е попитал какво...дали иска да ходят :D :D :D омггг ...ми незнам какво да кажа,явно тая не ти е приятелка,пък момчето не те е харесва сигурно,ама радвай се кой знае какъв е...щом е тръгнал с тая ти приятелка,още повече,ако е знаел,че го харесваш и знае,че сте приятелки...продължи напред 8)

m1nich3t0
11-17-2009, 17:14
Ако "приятелката" ти и той са се харесвали какво пък , защо да не са щастливи ... и без това няма да е с теб ... Но ако тя е с него само,за бройката .... Имай си едно на ум в бъдеще :?

MissCoFFeTearOfl
11-19-2009, 19:50
Благодаря за отговорите

iiordanova
11-19-2009, 20:05
Не знам .. , но не съм съгласна с мненията.
Ще ти кажа само едно .. "Насила хубост не става".
Той може въобще да не се интересува от теб.
Може би изпитва чувства , който не можеш да промениш към приятелката ти.
Може и връзката им да не потръгне , но поне тя му е дала шанс.
Според мен приятелката ти , не те е предала. Може това да е любовта на живота и.
Ако наистина я цениш , ще помислиш отново. И погледни нещата от друга преспектива.
Успех..

britzy
11-20-2009, 07:40
Не знам .. , но не съм съгласна с мненията.
Ще ти кажа само едно .. "Насила хубост не става".
Той може въобще да не се интересува от теб.
Може би изпитва чувства , който не можеш да промениш към приятелката ти.
Може и връзката им да не потръгне , но поне тя му е дала шанс.
Според мен приятелката ти , не те е предала. Може това да е любовта на живота и.
Ако наистина я цениш , ще помислиш отново. И погледни нещата от друга преспектива.
Успех..
Ъъм какъв шанс му е дала-никъде не се казва че приятелката го харесва,тва не е никъв шанс а просто правене на мръсно,и кфо има да я цени като тя я надцаква,нема смисъл,не бих се съгласила с теб при никакви обстоятелства

3oPuTy
11-20-2009, 08:56
Това,че ти го харесваш не означава,че и приятелките ти не могат да го харесват ;) А и не виждам,какъв е проблема,след като ти явно нищо не си направила по въпроса (т.е. не си направила нищо,с което да му покажеш,че искаш да сте заедно),а и се вижда,че той харесва приятелката ти,а не теб ... ;)

mynichka09
11-20-2009, 09:31
Може пък да не е харесвал теб,а нея.Не виждам нищо лошо в това :)

stupid0boy
11-20-2009, 11:38
Подбирай си "приятелките" :)

Нещо такова... защото свестни приятели се намират рядку....

Shadow1596
11-20-2009, 12:52
Цяла история "Ама аз го/я заплюх първи/а" е пълна детинщина...И се замисли...което ти е по важно...някъв пикливец там глупав или приятелката ти? А и ако искаш нещо го печелиш...то не пада от небето...

MissCoFFeTearOfl
11-22-2009, 18:31
Благодаря за отговорите

Krisiity
11-23-2009, 15:22
Много често вече се случват такива неща, но поне един от така наречените приятели/приятелки трябва да е човечен и да остави другия да е щастлив, въпреки болката, която ще изпита..! :cry: В твоята ситуация ти трябва да си силната и добра в същото време.. Знам, че е много трудно, но уверявам те след време ще има друг.. Тогава ще се сещаш за този спомен с усмивка и малко тъга, но поне няма да съжаляваш, че си изоставила приятелка, само заради някое момче..
Успех мила! :)

++ тва е :)

FantaMen
11-23-2009, 15:27
Някой казват чее момичето е виновно че не е действало ? А проклетата " "приятелка" " можеше поне да и каже така и така момчето което харесваш ми предложи да бъда с него. Ще се обидиш ли и такива неща... Не ви знам какви са тези женски приятелства.. За тва се радвам най много в моя живот Имам приятели готови на всичко заради мен и са го доказвали неведнъж....

LoveRetroMusic
11-23-2009, 15:41
ужасТ

SoStarstruck
11-23-2009, 15:59
ужасТи аз все за т'ва се сещам..

vilityyy96
11-23-2009, 19:05
ами тая твоята "приятелка" като знаеше че го харесваш за кво изобщо се е съгласила бе.....

MissCoFFeTearOfl
11-25-2009, 17:14
Мерси за отговорите

nedosttupna
11-28-2009, 13:12
Първо , което е няма истински приятели ;]]
Второ , може и тя да го е харесвала .. постави се на нейно място и се запитай дали ти нямаше да направиш същото .. Лично аз не бих се съобразявала с моя приятелка,която познавам от скоро, ако примерно и аз го харесвам .. Но при всеки е различно .. Ти през тези 2 седмици , трябваше да действаш,защото наистина кво е значението , с твоя приятелка ли е или с някоя друга ;]] Помисли си ..

boniboon
11-28-2009, 20:15
Е как да ти помогнем :( . Единствено мога да ти кажа, че не ти е никаква приятелка, което и ти си го разбрала . .

gabiiTu
11-28-2009, 20:32
Баси приятелката,разбираш ли?!?!?! Разкарай я тая кучка! :x Никва приятелка не ти е ... :XXXx

carry3
11-29-2009, 08:37
Зависи откога приятелката ходи с момчето - откогато си й споделила или от по-отдавна. Ако е от по-отдавна, не можеш да я виниш. Хубаво е, че ти е споделила - явно ти има доверие. Наистина - ако ти беше на нейно място какво щеше да направиш?