PDA

View Full Version : разбито сърце....



mimoza16
11-15-2009, 16:47
здравейте,
реших да пиша защото вече не издържам и искам да си изплача всичко, за да ми олекне.... историята може би е малко дълга но ето основното:
с М. се познаваме от деца и се виждаме няколко пъти годишно и винаги сме били приятели докато в един момент не осъзнах, че изпитвам нещо повече от приятелство.. и така 3 години криех чувствата си и с нетърпение очаквах срещите ни. наскоро пак се срещнахме, останахме сами в стаята му и почнахме да си говорим,сърцето ми биеше като лудо, бях легнала на гърдите и усещах как сърцето му бие дори по-бързо от моето. реших че това е момента и го целунах... прескочиха искри и той отвърна на целувката ми... вс беше толкова хубаво, разбрах, че може би го обичам, толкова силни чувства не съм имала към никого! не можех да го пусна... той ме изпрати до моята стая (бяхме на хижа)
на следващата сутрин се държеше сякаш нищо не се беше случило! отбягваше ме цял ден.. опитах се няколко пъти да говоря с него а той все си намираше нещо по-важно и бягаше.. изобщо не разбирах какжо става, отношението му не отгожаряше на нещата които си говорихме предната вечер, нито на целувките и прегръдките...
после когато се разделяхме ме целуна и краката ми омекнаха... и това още повече ме обърка
накрая го питах в skype защо се е държал гадно и той ми отговори, че нещо не му се връзват нещата и че нямало да се получи защото цитирам: "все едно да се забивам със сестра ми"
и от тогажа съм като труп направо... толкова съм сдухана, че не ми се живее направо... ;(;(

mArMaLaDkA
11-15-2009, 16:50
Да не сте на по 12, че да бягате и да се криете след целувка? Що си мислиш, че група непознати хора могат да ти изяснят отношенията с момчето, по-добре от него? Аман от хора със сливи в устата.

mimoza16
11-15-2009, 16:53
не искам никои да ми изяснява просто искам да ми олекне и не търся съвети

buuu
11-15-2009, 16:54
oburkala si reisa ;d

sunshinepp
11-15-2009, 16:56
ахааа.. тогава а не пишем нищо?!!! :-x

mArMaLaDkA
11-15-2009, 17:01
А мислиш ли, че ме интересува дали искаш съвет, или не? Аз си изразявам позицията, колкото и да не ти харесва.

balu4ka
11-15-2009, 17:04
Хм на колко сте? :?

mimoza16
11-15-2009, 17:10
Хм на колко сте? :?
17 i ne razbiram kak moje mom4e na 17 da se durji tolkova infantilno...

sasha_90
11-15-2009, 17:29
Хм на колко сте? :?
17 i ne razbiram kak moje mom4e na 17 da se durji tolkova infantilno...
О,може,повярвай.Има такива,които се държат добре,но в твоя случай...Струва ми се,че просто си е играл с теб.Как иначе ще те целуне на тръгване сам,а после"все едно се забивал със сестра си"?

soul1199
11-15-2009, 17:39
мисля,че трябва да се видите лично и да си споделиш,чувствата към него и тогава да видиш,каквото стане стане :)

PurpleDream
11-15-2009, 17:59
ок

LadyDi
11-15-2009, 18:10
Хм на колко сте? :?
17 i ne razbiram kak moje mom4e na 17 da se durji tolkova infantilno...
Не мисля, че се е държал инфантилно. Изобщо, знаеш ли значението на тази дума?

Та той толкова ясно ти е казал, че те приема като сестра...

mechtaq_za_teb
11-15-2009, 18:11
Кофти ситуация :?

sunshinepp
11-15-2009, 18:15
Хм на колко сте? :?
17 i ne razbiram kak moje mom4e na 17 da se durji tolkova infantilno...
Не мисля, че се е държал инфантилно. Изобщо, знаеш ли значението на тази дума?

Та той толкова ясно ти е казал, че те приема като сестра...

а защо й отвръща на целувката тогава?

fenastz
11-15-2009, 18:15
Търси друг...мен например :oops:

LadyDi
11-15-2009, 18:17
Има случаи, когато момче и момиче си стават много близки приятели. Споделят си, чувстват се добре, приятно им е заедно. При едни такива отношения, логически следващата стъпка е да си зададат въпроса: "Ами ако... прерастне в нещо повече?"
Вероятно и той това се е питал, затова е отвърнал на целувката й. Но вероятно това му се е сторило странно, защото за него тя е по-скоро добрата приятелка, сестричката, а не сексуалният обект...

Така по-ясно ли е?

mimoza16
11-15-2009, 20:01
Има случаи, когато момче и момиче си стават много близки приятели. Споделят си, чувстват се добре, приятно им е заедно. При едни такива отношения, логически следващата стъпка е да си зададат въпроса: "Ами ако... прерастне в нещо повече?"
Вероятно и той това се е питал, затова е отвърнал на целувката й. Но вероятно това му се е сторило странно, защото за него тя е по-скоро добрата приятелка, сестричката, а не сексуалният обект...

Така по-ясно ли е?

хм да приемем че си права и че той наистина ме възприема като такава, а не го е използвал само като оправдание... тогава няма ли начин да променя това и той да спре да ме възприема като сестра или просто приятелка? :?:

peshost
11-15-2009, 20:16
Явно те обича, но като сестра... Бил е объркан, пробвал се е и е преценил, че те чувства като сестра. Няма какво да направиш, друг си намери.

LadyDi
11-15-2009, 21:06
Има случаи, когато момче и момиче си стават много близки приятели. Споделят си, чувстват се добре, приятно им е заедно. При едни такива отношения, логически следващата стъпка е да си зададат въпроса: "Ами ако... прерастне в нещо повече?"
Вероятно и той това се е питал, затова е отвърнал на целувката й. Но вероятно това му се е сторило странно, защото за него тя е по-скоро добрата приятелка, сестричката, а не сексуалният обект...

Така по-ясно ли е?

хм да приемем че си права и че той наистина ме възприема като такава, а не го е използвал само като оправдание... тогава няма ли начин да променя това и той да спре да ме възприема като сестра или просто приятелка? :?:
Според мен би било много, много трудно, ако изобщо е възможно.

roshlichka
11-15-2009, 22:15
милатаа :smt045