PDA

View Full Version : Обувки



surrender_
11-15-2009, 17:03
Здравейте,
случайно попаднах на едни обвки (по-скоро сандали), които много ми допаднаха, но не знам нито на коя фирма са и в кои магазини мога да ги намеря нито от кой сайт са:

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1258307812a.jpg

Моля, ако сте ги виждали някаде по сайтове или магазини ми кажете .. много бих искала да си ги взема от някаде, просто нз защо толкова ми харесаха, но не знам нито марка нито нищо :( Друг вариант е ако сте видяли някакви подобни .. мооля за помощ :(

meche95
11-15-2009, 17:36
аа тая панделкааа :lol: :lol: :lol: а иначе има подобни ама без панделка :lol: :lol: във Мегияс

silwinka
11-16-2009, 10:31
Сладки са .. не съм от твоя град и все пак има такива в интернет , в Бургас бях виждала подобни само че не с такава панделка - в Паоло Ботичели преди 2-3 месеца .. цената им беше към 70 лв май ! Зависи .. порови някъде , може и да има :-)

surrender_
11-16-2009, 18:53
Сладки са .. не съм от твоя град и все пак има такива в интернет , в Бургас бях виждала подобни само че не с такава панделка - в Паоло Ботичели преди 2-3 месеца .. цената им беше към 70 лв май ! Зависи .. порови някъде , може и да има :-)

Дам и аз си мисля, че са сандалки от типа на Паоло Ботичели.. значи ми остава да се надявам чак когато пуснат пролетно-летната колекция да измъкнат и нещо подобно :D

колкото до meche95, всеки си има вкус. и още нещо- подобни без панделка под път и над път, въпроса е в нея :wink: