PDA

View Full Version : Удрял ли ви е вашият партньор?



gia_sena_mono
11-15-2009, 17:10
Удрял ли ви е вашият партньор? Ако да, преглътнали ли сте го, ако не - при такава ситуация бихте ли простили?
И изобщо заслужава ли прошка? Какво смятате за хората, простили подобно деяние? Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост?
И що за човек трябва е, за да постъпи така?
:?

sunshinepp
11-15-2009, 17:14
Удрял ли ви е вашият партньор? Ако да, преглътнали ли сте го, ако не - при такава ситуация бихте ли простили?
И изобщо заслужава ли прошка? Какво смятате за хората, простили подобно деяние? Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост?
:?

имах синки по ръцете от бившия ми приятел.. :lol: ама всичко беше на игра между нас ..въпреки че понякога не си знаеше силата.. ама аз пак си го обичах (обичам) :oops:

ivcheto0o
11-15-2009, 17:14
не не са ме удряли.....И определено не бих простила подобно не6то.Това според мен е проява на слабост....

sasha_90
11-15-2009, 17:15
Не ме е удрял човек,с когото съм имала връзка.В случай,че беше се случило нещо такова,не мисля,че мога да простя.Веднъж удариш ли,ще се повтаря отново и отново.А защо трябва да се оставя някой да ми се качи на главата?

balu4ka
11-15-2009, 17:15
Не не съм ,но и не бих го преглътнала,няма да търпя подобно поведение.
За да пуснеш подобна тема,явно нещо подобно се е случило с теб -ако да,прошка за такъв човек няма.
:?

fflorinaa
11-15-2009, 17:16
веднъж ми изви ръката :(

loveisgonee
11-15-2009, 17:18
Никога!Той знае,че случи ли се дори един път всичко ще свърши.Надявам се и никога да не се стигне до такава ситуация де :)

gia_sena_mono
11-15-2009, 17:19
Не не съм ,но и не бих го преглътнала,няма да търпя подобно поведение.
За да пуснеш подобна тема,явно нещо подобно се случило с теб -ако да,прошка за такъв човек няма.
:?
ЗА щастие -не! :) :)
Просто разглеждах друг форум и видях такава тема и реших да пусна същата.

totik
11-15-2009, 17:20
Хм,дали всички сте искрени :)

gia_sena_mono
11-15-2009, 17:23
Незнам...
Надявам се, да са.
А и да си признаеш не е срамно, защото не си ти човекът, който го е сторил! Трябва да се срамува извършителят, а не жертвата, но винаги е обратното!

mynichka09
11-15-2009, 17:26
Никога не са ме удряли и не бих простила такова нещо

totik
11-15-2009, 17:29
И аз се надявам -но социологическите проучвания показват друго.Дано няма такива които да ги е срам да си признаят защото в това няма нищо срамно,по лошото е да се прикриват насилниците!

soul1199
11-15-2009, 17:29
Не ме е удрял човек,с когото съм имала връзка.В случай,че беше се случило нещо такова,не мисля,че мога да простя.Веднъж удариш ли,ще се повтаря отново и отново.А защо трябва да се оставя някой да ми се качи на главата?

lubomirky
11-15-2009, 17:36
буквите са 4 - BDSM. :(

gia_sena_mono
11-15-2009, 17:44
Става дума за насилие, не за доброволни садо-мазо изпълнения.
:o

lubomirky
11-15-2009, 17:44
е тя го иска, аз не :< питайте я защо(мармаладка)..

gia_sena_mono
11-15-2009, 17:51
Оооо! :o
Хайде по темата,а!
Личните сексуални неразбирателства на 4 очи.

Jumbie483
11-15-2009, 17:56
Не, не ме е удрял никога.
Аз лично колкото и да обичам човека до мен, ако направи такова нещо, едва ли бих му простила.

Violenza
11-15-2009, 17:57
Не, никога не ме е удрял. Дано не се и случва.
Определено не смятам, че е нормално. Ако се случи такова нещо, никога не бих го простила, отвратително е, дори и да е било веднъж.
Обичащият мъж може единствено да защитава жената, не и да я удари.
Няма нищо по-жалко от издевателството над по-беззащитен от теб.
Съжалявам жените, които търпят системен бой от боклуци, но и те са си виновни до някаква степен.

LadyDi
11-15-2009, 18:05
Настоящият не ме е удрял.

mechtaq_za_teb
11-15-2009, 18:08
Не, не ме е удрял. Не мога да си представя ситуация, в която това би се случило от негова страна... Надявам се такава да няма.

Има хора, които не прощават такова деяние. Но има и такива, които го правят. В никакъв случай не бих нарекла тази постъпка израз на безсилие. По-скоро те обичат страшно много партниора си и прощават, вярвайки че няма да се повтори.
А що за човек би извършил такова деяние? Онзи, който не уважава половинката си достатъчно и не я цени.

LadyDi
11-15-2009, 18:12
А що за човек би извършил такова деяние? Онзи, който не уважава половинката си достатъчно и не я цени.
Или онзи, който се е напил зверски и е изревнувал половинката си много?

DevilWish
11-15-2009, 18:13
Никога не се удря жена :) мъже, които го правят избиват комплекси.Моят приятел НИКОГА не би ми посегнал.Това е въпрос на навици и възпитание ;)
Иначе да простиш на някой, който те удря не е нормално ;) Но пък в крайна сметка смятам, че психическата болка е много по-силна от физическата ;) И все пак жена не се удря ;)

lubomirky
11-15-2009, 18:15
Никога не се удря жена :) мъже, които го правят избиват комплекси.Моят приятел НИКОГА не би ми посегнал.Това е въпрос на навици и възпитание ;)
Иначе да простиш на някой, който те удря не е нормално ;) Но пък в крайна сметка смятам, че психическата болка е много по-силна от физическата ;) И все пак жена не се удря ;)

абе чак никога.. то вярно, че жена не се удря, аз също не съм.. ама да кажеш, че никога няма да те удари - ти каква си, Ванга?

mechtaq_za_teb
11-15-2009, 18:16
А що за човек би извършил такова деяние? Онзи, който не уважава половинката си достатъчно и не я цени.
Или онзи, който се е напил зверски и е изревнувал половинката си много?И това го има...

DevilWish
11-15-2009, 18:17
Никога не се удря жена :) мъже, които го правят избиват комплекси.Моят приятел НИКОГА не би ми посегнал.Това е въпрос на навици и възпитание ;)
Иначе да простиш на някой, който те удря не е нормално ;) Но пък в крайна сметка смятам, че психическата болка е много по-силна от физическата ;) И все пак жена не се удря ;)

абе чак никога.. то вярно, че жена не се удря, аз също не съм.. ама да кажеш, че никога няма да те удари - ти каква си, Ванга?
Знам, защото го познавам ;) Не е такъв ;) Не трябва да си ванга, за да познаваш половинката си. ;)

lubomirky
11-15-2009, 18:24
като му изневериш и ти удари един шамар, да пишеш.

DoYouLoveMe
11-15-2009, 18:24
Никога не са ме удряли и не бих простила такова нещо

totik
11-15-2009, 18:27
:D :D :D

smiirnoff
11-15-2009, 18:31
ми ние си удряме шамари .. (НЕ СИЛНИ, такива лигнИярски)
ама той като ми се нерви ме стиска за врата .. о.О

:d

gia_sena_mono
11-15-2009, 18:43
като му изневериш и ти удари един шамар, да пишеш.
Това няма да се случи! :-P

lubomirky
11-15-2009, 18:56
ти нейния приятел ли си ?

gia_sena_mono
11-15-2009, 19:01
ти нейния приятел ли си ?
Мислех,че говориш за мен. :oops: Sorry!

Violenza
11-15-2009, 19:09
като му изневериш и ти удари един шамар, да пишеш.
само да вметна
Един себеуважаващ се мъж не би посегнал на жена, показвайки, че го боли.
Някой недорасъл умствено боклук би.

artemida87
11-15-2009, 19:10
Не го е правил, виждала съм го в невероятни нервни кризи, но не смее, защото знае, че после няма да ме види вече !

Nich
11-15-2009, 19:18
смее ли да ме удари... :-D

ShawnMac
11-15-2009, 19:21
Не съм , ама тя ме бие всеки път :oops: :grin:

lubomirky
11-15-2009, 19:22
Не го е правил, виждала съм го в невероятни нервни кризи, но не смее, защото знае, че после няма да ме види вече !

а то, видиш ли, една загубааааааааааааааа

fenastz
11-15-2009, 19:22
Бившата да...

FancyGirl
11-15-2009, 19:26
Не съм , ама тя ме бие всеки път :oops: :grin:

Лъжецоооо :-)

п.т Никога не ме удрял..това е нечовешко и се надявам никога да не се случи. Не толерирам такава постъпка, това е липса на уважение ако някои ми го причини никога няма да му го простя, просто всичко ще свърши, не мога да повярвам че съществуват такива момчета/мъже които удрят жените...Няма никакво оправдание за това, не съществува такова нещо.Ако това се случи един път ще се случи и втори и трети, докато не му стане навик, а незнам как може да съществуват такива жени които да търпят такова поведение от мъжете до тях, те трябва да ги обичат и подкрепят не пребиват и насиняват. Лично съжелявам такива жени които позволяват на мъжете да ги тормозят по долкова долен начин. Дори да го обичам с цялото си сърце и да е единствения такова нещо НЯМА да простя !

LovelyGirl
11-15-2009, 19:44
Не ме е удряло момче. ( Не, че момиче ме е удряло де :Д )
Шамарът е нещото, което дори не бих се замислила дали да простя.
Чупката и айде :smt039

ThePowerOfLove
11-15-2009, 20:05
Не ми се е случвало. Определено няма да търпя насилие. :?

Snickers
11-15-2009, 20:11
Не са ме удряли. Не бих търпяла подобно отношение към мен. Няма да простя. :)

moon_flower
11-15-2009, 20:28
Не,но за сметка на това аз му бия шамари. :D (на майтап де)

vesito13
11-15-2009, 20:37
Не ме е удрял и не вярвам да го направи. И не, не бих го простила, имам някакво самочувствие :)

AlokiNn
11-15-2009, 21:08
Да ама на игра и ми харесва :)

pwnage
11-15-2009, 21:41
Аз като ти гледам тялото нищо чудно,че са ти простили.

5StaR
11-16-2009, 00:27
Аз като ти гледам тялото нищо чудно,че са ти простили.

ако ставаше въпрос за мен, момче съм да .. :oops:

Hilary_
11-16-2009, 00:50
Удрял ли ви е вашият партньор?
Не .. само да има късмета ще съжалява много .. :?

Ако да, преглътнали ли сте го, ако не - при такава ситуация бихте ли простили?
Не не бих простила .. по каквато и да е причина .. :?

И изобщо заслужава ли прошка?
НЕ!!! :? :? Стане ли веднъж почти винаги се повтаря, потретва и т.н. .. няма смисъл .. :?

Какво смятате за хората, простили подобно деяние? Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост?
Най-вече безсилие (отчаяние) и глупост!!! :?

И що за човек трябва е, за да постъпи така?
Човек, който не уважава себе си, който е слаб и изпитва ужас от това да остане сам точно защото знае колко струва .. :? А от това, че не се уважава следва и неуважението и незачитането на околните включително и любимия човек .. :?

BladeOfMySoul
11-16-2009, 08:36
С настоящия ми нито той мен, нито аз него.
Иначе , веднъж на бившия ми му бях насинила задника от мавашита ама като незнае кога да си затваря устата такам... 8-)
И не - не бих протстила дори и шамар (насериозно).

sunshinepp
11-16-2009, 08:40
С настоящия ми нито той мен, нито аз него.
Иначе , веднъж на бившия ми му бях насинила задника от мавашита ама като незнае кога да си затваря устата такам... 8-)
И не - не бих протстила дори и шамар (насериозно).


:shock: :lol: :lol: :lol: ухааа :grin: :lol:

martini
11-16-2009, 08:59
Не ме е удрял и не мисля,че някога ще го направи.Това е една от много причини,поради които съм с него.Не разбирам момичетата и вече омъжените жени,които търпят подобно нещо.Няма никакво оправдание за такава постъпка.

AlokiNn
11-16-2009, 09:01
Аз като ти гледам тялото нищо чудно,че са ти простили.Ти кво си помисли че аз удрям ли ? :lol: :lol:

izlishna
11-16-2009, 09:47
Бившите ми никога не са ми посягали, както и сегашния.. а той никога няма и да ми посегне :)

krem4et0
11-16-2009, 09:49
За толкова години заедно, при всичките проблеми, които сме имали, при всички скандали, когато съм го изкарвала извън кожата му, чест му прави,че никога не ми е посегнал. Не бих търпяла. Ако ТОЙ го направи значи много съм го вбесила и може би съм си заслужила. НО не това е начинът да се разберем. Достатъчно интелигентни сме да не ползваме аргумента на силата в нашите спорове.

XTREMEFREERIDE
11-16-2009, 11:23
Не.

w0sh
11-16-2009, 11:37
Ако няма тупаници, няма подчинение.

Само бой, докато ги сломим.

Lincheto
11-16-2009, 12:34
Ъъъ.. абе тука само мен ли са ме удряли? :Д

Въпросният ми беше само приятел. Беше леко пиян, спорехме. Спорът се разгорещи и ми удари шамар. Тва е единственият път.

kobrichka
11-16-2009, 13:12
Не никога не ме е удрял. Често казано ако го направи мисля, че няма да простя. Не смятам, че има оправдание подобно нещо. Преди всичко трябва да ми има уважение, а удари ли ме...уважението изчезва. Смятам, че веднаж направи ли го ще има и втори път, а след това нещата ще се повтаррят.

Честно казано ако той ме удари едва ли ще мога да стана после с тези мусколи :D :D

Assshley
11-16-2009, 13:30
Не си го е позволявал и ако го направи ще изхвърчи моментално от живота ми. :D

bilqnavod
11-16-2009, 15:39
Обаче нещо ще ви кажа аз, който е бил удрян няма да си признае (нали става дума ако момиче е било удряно). Не знам но жените, които са жертви на насилие от своите половинки много трудно си го признават или минава много време докато си го признаят.
Може би тази тема не важи за тийнейджърите, защото може и да има случаи на побои, обаче най-големи стават в семейсвото (когато са женени), тогава нещата се променят коренно, особено ако има поблеми от битов, финансов и прочие характер...
Домашното насилие е болна тема за ужасно много жени, честно да ви кажа се страхувам да потърся в интернет в какви граници се движи домашното насилие в България. Няма да го направя, защото знам, че резултатите ще са потресаващи.

revolver
11-16-2009, 16:08
Да момичето ми заби ебати шамара и имах отпечатък до сутринта но си бях виновен и й простих ! :-P

mOBSCENE
11-16-2009, 16:24
Никога не са ме удряли и не бих простила такова нещо

gabiiTu
11-16-2009, 17:09
Бе той да посмее да ме удари ще си изяде боя. 8-) 8-) 8-) Според мен хората,които постъпват така с половинките си или го правят от бяс и просто не могат как по друг начин да си изразят бяса,когато половинката им ги ядоса или просто са си побойници. ;//

Lifash
11-16-2009, 17:18
Погледнете от гледната точка обаче момичето да е виновно (: Тогава оправдавам..хайде да не е сериозен бой :D но все пак..
Мен не са ме удряли..Бившия ми веднъж супер много го бях ядосала ии замахна към мене,обаче в последния момент си заби юмрука стената до мен,обаче тогава и да ме беше ударил,сама си бях виновна..
Със сегашния още не се е стигало до такива неща,веднъж ми разби устата,ама беше без да иска и не се брои...

bilqnavod
11-16-2009, 19:50
Има разлика между това жена да удари и мъж и обратното... Не сравнявайте мъжката с женската сила. Ако жените бяхме много силни ние щяхме да бием мъжете си, а не те нас!

AniChka37
11-16-2009, 19:53
Определено не и по - добре за него! :D

DiabolicalSoul
11-16-2009, 19:54
Удрял ли ви е вашият партньор? Ако да, преглътнали ли сте го, ако не - при такава ситуация бихте ли простили?
И изобщо заслужава ли прошка? Какво смятате за хората, простили подобно деяние? Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост?
И що за човек трябва е, за да постъпи така?
:?Ми аз с едно от гаджетата ми си имах по-емоционална връзка. удрял съм я. и тя мен. а бе имаше доста страст. беше супер като правехме секс след некав скандал и знаехме че не можем един без друг. просто понякога любовта можа наистина да е подлудяваща.

bilqnavod
11-16-2009, 19:58
Мен са ме удряли по задника :D :D :D

flowerlina
11-16-2009, 20:16
Не

Biskfitka
11-16-2009, 20:21
Мен са ме удряли по задника :D :D :D 8-) Ама това май не се брой...все пак не е с лошо..иначе не.. ;d

txm
11-16-2009, 20:33
Мене бившата ми ме биеше доста често, защото много се лигавих с нея :oops: . Пък и аз веднъж разбих устата на едно момиче, което се развика на центъра на варна пред сумати народ с приказки от сорта "дано шибаната ти майка да хване рак и да се трупяса в най-скоро време", вика и крещя повече от 2 минути и аз не се сдържах и я цапардосах в зъбите :( :-o

krem4et0
11-17-2009, 10:18
Lifash, каквото и да си направила, не това е начинът. Хора сте, а не животни. Да спечелиш надмощие с бой, юмрук или каквото и да е силово действие, не решава, а задълбочава проблема.

GodLovesYou
11-17-2009, 12:20
понякога се налага "to put the smack down"

Korrnyy
11-17-2009, 12:48
Само на игра се биеме с него :) Но ако някога ми посегне /истински/ направо ще му кажа да ме забрави :? Въпреки, че не вярвам да се случи някога, но кой знае...

GodLovesYou
11-17-2009, 13:58
ах нека да е неква лигава глезла пък да не и забия един

sweet_sorcerer
11-17-2009, 16:00
ах нека да е неква лигава глезла пък да не и забия един
Айде комплексари като теб да не се изказват...
Приятел никога не ми е посягал,но имах неприятна случка скоро и мога да кажа,че да те удрят и ти да не можеш да направиш нищо е най-унизителното състояние.Мъжете трябва да пазят жените,не да ги бият!

m1nich3t0
11-17-2009, 17:18
:shock: Това не е начина да се решава каквото и да е ! Не бих простила такова нещо :?

cinderella_gugutka
11-17-2009, 17:33
ми гадже не,но мом4е в което бях много силно влюбена-да.простих му-все пак си го оби4ах :o

s3nsual
11-17-2009, 18:21
Да удряли са ме . Въпросното момче не ми беше сериозно гадже, а просто се целувахме от време на време . Веднъж , когато той беше пиян и аз му отказах ме удари . Беше наистина сериозен удар и ако не го бяха спрели щеше да стане още по-лошо. След тази случка спрях да се виждам с въпросното момче , блокирах го в скайп и сега дори не го поздравявам .
Най-гадното от тази случка беше унижението , защото го направи пред доста хора . Сега не искам да имам нищо общо с него.

Balmy_I
11-17-2009, 18:48
Да удряли са ме . Въпросното момче не ми беше сериозно гадже, а просто се целувахме от време на време . Веднъж , когато той беше пиян и аз му отказах ме удари . Беше наистина сериозен удар и ако не го бяха спрели щеше да стане още по-лошо. След тази случка спрях да се виждам с въпросното момче , блокирах го в скайп и сега дори не го поздравявам .
Най-гадното от тази случка беше унижението , защото го направи пред доста хора . Сега не искам да имам нищо общо с него.

щях да се учудя,ако все пак искаше да имаш нещо общо с него след това... :? ...аз и аз,ако недай си боже ми се случи такова нещо,няма да мога да осъзная какво става,пък после да посмее да дойде въпрсното момче да ме прегръща...и не отговарям :D каквато съм избухлива ;Д

bilqnavod
11-17-2009, 20:19
ах нека да е неква лигава глезла пък да не и забия един

Абе и вие имате много трески за дялане...

Schweik
11-17-2009, 20:23
Аз жените не ги удрям.Направо ги коля, черния дроб си го сготвям, а другото качвам и заравям на Витоша! Човек скара ли се с жена, ако се помирят му се качва на главата...не трябва да бъдат оставяни жените живи, момцииии!!!!
П.П. Ако е синеока си правя туршия от очите

bossychick
11-17-2009, 21:11
Еми да на мен ми се е случвало,бяхме пили няква ревност го изби изпокарахме се и така,след това уж раздяли уж нямаше да простя,но се оправихме което се случи преди повече от година може би,пръв и последен път,не е правилно даже е мн тъпо,ама може да се случи,важното е пича да е точен и да си разбира грешките :-D

AlokiNn
11-17-2009, 22:29
Не си мнг права ;) Ако удариш някое момиче.. тр да си най големия боклук на света

bossychick
11-17-2009, 23:41
Съгласна съм,трябва да си голям тъпак ама случва се,а и под удряне нямах предвид шамари или директно някоя тупалка :D дърпане там бутане нещо странно беше,за щастие не се е случвало др път

GossipGirl89
11-18-2009, 00:22
Никой никога не ме е удрял... (става дума за гаджетата) и не, не бих простила подобно нещо, защото за мен щом има първи път значи ще има и втори, и трети... Стигало се е до критични моменти, в които самата аз съм се чудела как на са ми зашлевявяли шамар, но въпреки всичко не се е случвало... Такива неща не трябва да се премълчават и да се подминават просто ей така, защото има риск да станат системни...

Sir9Maximilian
11-18-2009, 01:35
Доста е относително какво разбираш под жена..за мен примерно една дебела мазна циганка от факултето не е жена,за мен това е изверг - зган която трябва да се избие така както и Хитлер и помел евреите.Моля,думите ми да не се зачитат като расизъм,аз не съм расист - просто боклука трябва да бъде там където му е мястото.


Иначе по темата,мойта ме е пляскала понякога,но не съм си позволявал да и посягам :) По принцип жена НЕ бих ударил,но както казах по горе не всички жени за мен са "ЖЕНИ".

DiabolicalSoul
11-18-2009, 13:51
ах нека да е неква лигава глезла пък да не и забия един
Айде комплексари като теб да не се изказват...
Приятел никога не ми е посягал,но имах неприятна случка скоро и мога да кажа,че да те удрят и ти да не можеш да направиш нищо е най-унизителното състояние.Мъжете трябва да пазят жените,не да ги бият!А не е ли унизително няква лигла да те обижда и да си крещи квото си иска обаче "без да те е удряла"??? Що тя да определя правилата кое може и кое не??? има си момичета, които въобще не могат да прецеенят къде прескачат добрия тон, а защо тогава само момчетата, които удрят шамари да са виновни??? положението е 50/50 - и обикновено тези, които са удряни не си зарязват гаджето на секундата щото знаят, че имат няква вина. (не казвам кой прав и кой крив, ама няма да тръгнеш да биеш някое мило и сладко момиченце задето не е подредила правилно приборите на масата напр.)

LoveRetroMusic
11-18-2009, 13:52
кеч мания.

bilqnavod
11-18-2009, 13:58
Повярвайте ми момчета, има много случаи когато мъжете бият жените си дори и кротко да стоят нищо да не са казали и направили, знам такива случки. Просто оня нещо или е пийнал, или превърлял и си отпуснал ръката. Има ги всякви, няма никво оправдание за тях и лошото е че много жени да не кажа повечето си стоят и търпят това!!!

bilqnavod
11-18-2009, 14:02
Квото и да си говорим мъжете са си агресивни и единственото което правят е да пият и бият, съжалявам няма да си променя мнението за вас, нямам ви доверие и никога няма да ви имам.

aloveyou
11-18-2009, 15:41
Не

SuNsHiNe6
11-18-2009, 17:20
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .

Kajo
11-18-2009, 18:21
аз не я удрям, ама тя ... яко ме бие :lol: :lol:

skateprinces19
11-18-2009, 19:05
Удрял ме е :) Дори така, че една седмица имах синка :) Простих, дори не му казах, за да не се почувства гадно или нещо такова, но вече знам, че не му е пукало :) Един съвет - Никога не се оставяите да ви малтретират по тоя гаден начин, щот накрая вие излизате хем виновни, хем наранени :)

Marrisa
11-19-2009, 19:32
преди около 3 годинии някаде бяхх 14 15 годишна и "гаджето" ме беше думнало с една стена щото съм го била скъсала :D :D :D :D :D :D

BePoHuKa
11-20-2009, 04:03
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...

psychopath
11-20-2009, 04:09
Ял съм тупалки, дам. 8-)

doomkillerr
11-23-2009, 11:18
Ето и един репортаж по темата:

Домашното насилие - Репортаж на телевизия PRO-BG (http://video.data.bg/350/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D 1%8F/88513/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE%D1%82%D 0%BE_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B5)

П.С. - Доста сериозен е този проблем явно... Аз лично не смятам, че съм способен да ударя човека, когото обичам! :shock: Не мога да си представя в какво състояние трябва да бъда изкаран извън релси, че да направя такава "долна" постъпка! :? :shock:

iiirish
11-23-2009, 11:32
трепем се на бъзик :D
иначе за такова нещо си хващам багажа и това ще е края!

SoStarstruck
11-23-2009, 15:44
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...Тее всички така си мислят в началото,многото малтретирани жени у нас и по света като са били на нашата възраст също не са си представяли така съвместния живот с човека до тях..и също не са имали намерение да простят такова отношение..Нещата се променят след време..Наистина след като е ударил ще се повтори пак,но да преключиш веднага хладнокръвно връзката ви...Няма да е така лесно.Абе,на никой да не се случва такова нещо,не ви трябва да се уверявате..

BePoHuKa
11-23-2009, 21:09
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...Тее всички така си мислят в началото,многото малтретирани жени у нас и по света като са били на нашата възраст също не са си представяли така съвместния живот с човека до тях..и също не са имали намерение да простят такова отношение..Нещата се променят след време..Наистина след като е ударил ще се повтори пак,но да преключиш веднага хладнокръвно връзката ви...Няма да е така лесно.Абе,на никой да не се случва такова нещо,не ви трябва да се уверявате..Лесни неща в този живот няма.. аз съм ставала свидетел на прекалено много насилие и отказвам да бъда малтретирана от човека, който съм била заблудена, че обичам. Ще бъде адски трудно, но ще трябва да го направя за себе си. Все пак се надявам, че няма да ми се случи! На всички ви пожелавам да не ви се случва :)

SoStarstruck
11-23-2009, 21:13
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...Тее всички така си мислят в началото,многото малтретирани жени у нас и по света като са били на нашата възраст също не са си представяли така съвместния живот с човека до тях..и също не са имали намерение да простят такова отношение..Нещата се променят след време..Наистина след като е ударил ще се повтори пак,но да преключиш веднага хладнокръвно връзката ви...Няма да е така лесно.Абе,на никой да не се случва такова нещо,не ви трябва да се уверявате..Лесни неща в този живот няма.. аз съм ставала свидетел на прекалено много насилие и отказвам да бъда малтретирана от човека, който съм била заблудена, че обичам. Ще бъде адски трудно, но ще трябва да го направя за себе си. Все пак се надявам, че няма да ми се случи! На всички ви пожелавам да не ви се случва :)Ти може и наистина да си го обичаш човека,не да си се заблуждавала,но..Той може по-лесно да изпуска нервите или знам ли..При него нещата могат да стоят по различен начин,но едва ли ще спреш да го обичаш заради един удар,въпреки че точно това би заслужил... :)

BePoHuKa
11-23-2009, 21:17
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...Тее всички така си мислят в началото,многото малтретирани жени у нас и по света като са били на нашата възраст също не са си представяли така съвместния живот с човека до тях..и също не са имали намерение да простят такова отношение..Нещата се променят след време..Наистина след като е ударил ще се повтори пак,но да преключиш веднага хладнокръвно връзката ви...Няма да е така лесно.Абе,на никой да не се случва такова нещо,не ви трябва да се уверявате..Лесни неща в този живот няма.. аз съм ставала свидетел на прекалено много насилие и отказвам да бъда малтретирана от човека, който съм била заблудена, че обичам. Ще бъде адски трудно, но ще трябва да го направя за себе си. Все пак се надявам, че няма да ми се случи! На всички ви пожелавам да не ви се случва :)Ти може и наистина да си го обичаш човека,не да си се заблуждавала,но..Той може по-лесно да изпуска нервите или знам ли..При него нещата могат да стоят по различен начин,но едва ли ще спреш да го обичаш заради един удар,въпреки че точно това би заслужил... :) Естествено, че няма да спра да го обичам на момента... но просто няма да му го простя.. Виж, даже и да се опитам да запазя връзката си, просто той ще е изгубил вече част от доверието ми и всеки път когато се скараме ще треперя да не вземе да ме удари.. за това казвам, удари ли ме веднъж - КРАЙ! Просто от там нататък връзката няма бъдеще даже и да не се разделим веднага..

SoStarstruck
11-23-2009, 21:22
:? Не ,не ме е удрял и никога не бих простила такова нещо.С бой не се решават нещата и щом го е направил веднъж 100% ще се повтори пак .+1

Изневяра ще простя веднъж, но удари ли ме - там е и нашия край. Няма да задавам въпроси, няма да кажа нищо. Просто ще си тръгна и повече няма да ме види...Тее всички така си мислят в началото,многото малтретирани жени у нас и по света като са били на нашата възраст също не са си представяли така съвместния живот с човека до тях..и също не са имали намерение да простят такова отношение..Нещата се променят след време..Наистина след като е ударил ще се повтори пак,но да преключиш веднага хладнокръвно връзката ви...Няма да е така лесно.Абе,на никой да не се случва такова нещо,не ви трябва да се уверявате..Лесни неща в този живот няма.. аз съм ставала свидетел на прекалено много насилие и отказвам да бъда малтретирана от човека, който съм била заблудена, че обичам. Ще бъде адски трудно, но ще трябва да го направя за себе си. Все пак се надявам, че няма да ми се случи! На всички ви пожелавам да не ви се случва :)Ти може и наистина да си го обичаш човека,не да си се заблуждавала,но..Той може по-лесно да изпуска нервите или знам ли..При него нещата могат да стоят по различен начин,но едва ли ще спреш да го обичаш заради един удар,въпреки че точно това би заслужил... :) Естествено, че няма да спра да го обичам на момента... но просто няма да му го простя.. Виж, даже и да се опитам да запазя връзката си, просто той ще е изгубил вече част от доверието ми и всеки път когато се скараме ще треперя да не вземе да ме удари.. за това казвам, удари ли ме веднъж - КРАЙ! Просто от там нататък връзката няма бъдеще даже и да не се разделим веднага..Мда,това е така...Да не се случва на никой дано,наистина,малко ми се скапва настроението даже като се замисля по тоя въпрос..

BePoHuKa
11-23-2009, 21:45
^^ За това не мисли за това и слагай усмивката на лицето, а живота да върви ;)

Vichko0o
11-23-2009, 23:27
Това да удариш приятелката/жена си е толкова жалко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Но пък това е породено от безсилие и завист ... Само някой жалък, безмозъчен, деградирал, плужек може да направи нещо такова ... Приятелката ми ме е удряла щото съм си го просел :D Пък и тя е 50 кила аз съм 100 кво ще ми направи ? Аз ако я плесна с все сила ще я утрепя ... Колкото и караници и викове и спорове да сме имали, дори не ми е минавало през ума да и посегна, камоли да го направя....

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-24-2009, 00:12
не, само на шега с възглавници се бием ама то това не се брои :) :D

Alabala16
11-29-2009, 14:53
.. нашата любов преди беше като приказка... но сега
дълбоко вътре в себе си знам,че той не е това което искам сега,може би защото той вече не е същия. прекалено много съм се замечтала да върна миналото.....но само си давам и аз празни надежди.
Посягал ми е да,убиждал ме е,заплашвал ме е..но не съм достатъчно силна за да го оставя,защото нямам никой до себе си.
Е дано ти да си по силна от мен и го направиш.
Искам да знаеш,че ти го казвам като на най-добра приятелка...дето даже нямам такава,но ако ти имаш .. прекарвай всеки ден с нея,
защото само тя може да те успокои и развесели.
Остави го и продължавай някак си.. мен ме е страх ..
И щом го е направил веднъж - ще го повтори.
..Бягай докато не е станало прекалено болезнено

marti93
11-29-2009, 14:58
Не ме е удрял !!!!не мисля,че мога да простя.удариш ли ще се повтари

scarlett8
11-29-2009, 15:08
Ами бившия ми веднъж ми посегна.Беше много ревнив и постоянно си мислеше,че му изневерявам пък азнаистина много го обичах.Удари ме съвсем леко,но аз подивях и благодареие на мен спа две нощи в РПУ 8-)

tonie__
11-29-2009, 16:43
като се караме и като му посегна ме стиска адски силно и после ме боли,но шамар или нещо подобно-не.по никакъв начин никога не е искал да ме нарани,но просто не си знае силата. :?

loliii
11-29-2009, 16:56
Не са ме удряли. Но ако някой ме удари, не знам как ще реагирам. Все пак всеки се ядосва, всеки изпада в истерия понякога. Виждала съм напълно спокоен, уравновесен човек, който НИКОГА не би посегнал на момиче, да удря приятелката си (беше лек шамар, но все пак шамар!), понеже тя прекали, тя го изкара извън нерви. И той беше прав. Когато ти се опитваш спокойно да обясниш на другия какво мислиш (независимо че в тази ситуация е трудно да останеш спокоен), а той те псува и те блъска, много ясно, че ще й плеснеш един шамар.
Та... ако съм виновна и съм го изкарала извън релси, ще му простя след дълго мрънкане. Но ако това се повтори, или ако той не ми удари просто шамар, а скочи на бой - НЕ, никога.
За мен всеки човек в един момент заслужава да го цапардосаш. Само че към момиче - с шамар, а към момче - с квото ти падне. :D
Съжалявам за романа.

sulley
11-29-2009, 17:00
Не,не и не.
Нито бих простила,нито бих забравила,нито ми се случвало.

А хората,които го прощават,явно обичат повече другият отколкото себе си.

baby07
11-29-2009, 17:14
Удрял ли ви е вашият партньор? Ако да, преглътнали ли сте го, ако не - при такава ситуация бихте ли простили?
И изобщо заслужава ли прошка? Какво смятате за хората, простили подобно деяние? Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост?
И що за човек трябва е, за да постъпи така?
:?

Удрял ли ви е вашият партньор? - Неее
ако не - при такава ситуация бихте ли простили? - еми може би няколко дена няма да мъ говоря :?
И изобщо заслужава ли прошка? - еми заслужава си :(
Какво смятате за хората, простили подобно деяние?- ми че твърде много обичат половинката си ..ддз :-D
Тяхното оправдание любов ли е, безсилие, падна ли са духом или е глупост? - ми за някои ''любов'' , безсилие и глупост
И що за човек трябва е, за да постъпи така? - ми ддз :lol:

BePoHuKa
11-29-2009, 17:19
...


А хората,които го прощават,явно обичат повече другият отколкото себе си.Перфектно казано..

kombarka
11-29-2009, 17:39
Не ми се е случвало.
Ако се случи, няма да му простя. Прекалено много държа на честта си 8-) ... и ще го ударя три пъти по-силно с някакъв твърд предмет. туфла 4ка дъ бест

alex4o
11-29-2009, 17:40
Никога не бих позволила някой да ме удари! А случи ли се никога повече през живота си няма да погледна този човек...и съм на мнение,че никой не бива да позволява да го удрят,обиждат и т.н. ;)

krisity17
11-30-2009, 15:52
Оо нем на мене такова нещо не ми се за щастие , но ако се случи за този човек няма прошка !

lipstick
11-30-2009, 16:15
Веднъж ако те удари няма да спре-отново ще го направи

п.с. За радост не ми се е случвало

dakata123
11-30-2009, 16:16
абе не ме е [b]удряла[b] щеше да е мн зле "момче пребито от приятелката си".
п.с. Звучи гадно 8-)

IwKa16
11-30-2009, 16:20
udrql me e zaradi drugo momi4e i to4no zaradi tova nikoga ne bih mu prostila... :? no lo6oto e 4e o6te go haresvam :o