PDA

View Full Version : полудявам !!!



zlatko123
11-15-2009, 17:16
хора ще полудея даите ми съвет .. в петък се напих и бях в полицията и в болница .. наще сега са ме наказали много злобно и нз кфо да праа умръзна ми :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: от околко един месец съм наказан за някфи дребни работи и сега имам рожден ден на 26 ноември и майка ми не дава да го празнувам с приятели + тфа и няма да излизам / без телефон / без пари / без комп .. тфа никога не го е праила и ще полудея :-x :booooomb: :booooomb: :x идва ми да се самоубия кажете кфо да прааааааааааааааааааааааа ааааааааа??? :-x :-x :x :x :x :booooomb: :booooomb:

iv4oiv
11-15-2009, 18:22
Като начало се напий пак. Но здраво. И гледай ваще да те видят. После им кажи, че в този живот си избра призванието да си алкохолик и дори сега да те опазят още 1-2-3 години - след това ще си наваксаш. Ще пиеш по 2 литра водка на ден и ще крадеш за да имаш пари за водка.
Ти така или иначе вече си регистриран в полицията ... и всеки път като те спрат за проверка срещу името ти ще излиза - алкохолик

на колко си години и от кой град ?

zlatko123
11-15-2009, 18:35
14 ся ще прая 15 Пловдив

lubomirky
11-15-2009, 20:34
Като начало се напий пак. Но здраво. И гледай ваще да те видят. После им кажи, че в този живот си избра призванието да си алкохолик и дори сега да те опазят още 1-2-3 години - след това ще си наваксаш. Ще пиеш по 2 литра водка на ден и ще крадеш за да имаш пари за водка.
Ти така или иначе вече си регистриран в полицията ... и всеки път като те спрат за проверка срещу името ти ще излиза - алкохолик

на колко си години и от кой град ?

умен си бе, лек, умен си..

mArMaLaDkA
11-15-2009, 21:21
Че като си решил да се правиш на големия мъж, ше си понасяш последствията като такъв. :-o

ef4etyYy
11-15-2009, 22:01
Eми както гледам си намираш начини да сядаш на компа ,тъй ,че тва не е проблем .. :D Щом имаш комп / скайп не ти трябва телефон , на рожденния ти ден се съмнявам да не те пуснат ,все пак,но дори и да го направят се измъкни или отиди до баба / дядо ,или закъсней от даскало и отиди някъде с приятели и ги помоли да те черпят ,рожденник си :D :]

roshlichka
11-15-2009, 22:42
имаш 2 варианта
-да избягаш от вкъщи
-да си изтърпиш наказанието

Ти решаваш.

Tempest
11-16-2009, 05:45
Eми както гледам си намираш начини да сядаш на компа ,тъй ,че тва не е проблем .. :D Щом имаш комп / скайп не ти трябва телефон , на рожденния ти ден се съмнявам да не те пуснат ,все пак,но дори и да го направят се измъкни или отиди до баба / дядо ,или закъсней от даскало и отиди някъде с приятели и ги помоли да те черпят ,рожденник си :D (И аз имам рд на 22)

брее, не съм бил единствения на 22.11 :-D

пич.. щом си бил в изтрезвител... начи представям си колко си се отрязал.. кофти е ;) преглътни го

Jumbie483
11-16-2009, 06:47
14 ся ще прая 15 Пловдив

В такъв случай си стой у вас и си търпи наказанието. Вашите са повече от прави. А рождения ден.. може пък да ти позволят да ги празнуваш. На много деца им забраняват, но като наближи.. ;)
И все пак.. не се оплаквай и без това ти е рано да се правиш на свиня с тея напивания и болници.

AFT
11-17-2009, 16:36
Така става като някой олигофрен реши да се прави на много готин. Пиянства, полиция, болница и всичко тва за един ден без дори да нямаш 15 навършени години? Вашите даже са били много добри с теб. Обаче си и нагъл - след всичко това са ти и виновни, че горкото момченце няма да си празнува рождения ден с другите дечица от махалата.

cookie_master
11-17-2009, 18:23
Така става като някой олигофрен реши да се прави на много готин. Пиянства, полиция, болница и всичко тва за един ден без дори да нямаш 15 навършени години? Вашите даже са били много добри с теб. Обаче си и нагъл - след всичко това са ти и виновни, че горкото момченце няма да си празнува рождения ден с другите дечица от махалата. :wink:

kombarka
11-17-2009, 18:59
Продължавай да си мечтаеш... лошо нЕма

balon4eeeee
11-17-2009, 19:14
алкохола е шит ! Винаги съм го казвала .

only_for_you
11-18-2009, 02:15
Така става като някой олигофрен реши да се прави на много готин. Пиянства, полиция, болница и всичко тва за един ден без дори да нямаш 15 навършени години? Вашите даже са били много добри с теб. Обаче си и нагъл - след всичко това са ти и виновни, че горкото момченце няма да си празнува рождения ден с другите дечица от махалата.
+ 1