PDA

View Full Version : Как можаха...



WooDo
11-15-2009, 18:41
да изберат тая Сандъкова за кмет? :-x

Canis_Dirus
11-15-2009, 18:43
аз им казах

WooDo
11-15-2009, 18:46
бе тая е супер зле.. да си ходи на село да плете вълнени чорапи за УНУЦИТЕ... :o

hottie
11-15-2009, 18:49
Ужасно непостоянна е

Fickle
11-15-2009, 18:53
Малко извън темата: За кмет не знам дали става, но като министър на образованието мисля, че ще пооправи маалко системата.

ifilin4ica
11-15-2009, 18:59
Малко извън темата: За кмет не знам дали става, но като министър на образованието мисля, че ще пооправи маалко системата.
Няма какво да пооправя вече. Ще има нов министър на образованието.

lDoLLl
11-15-2009, 19:00
Като министър на образованието беше провал според мене.
Първо онзи брутален гаф със електронното записване в детските градини (който беше отдавна и се позабрави), след това отменянето на изпитите след 7 клас. Такъв изпит съществува от десетилетия и отсява горе-долу реално кандидат-гимназистите. Сега това външно оценяване.. еми извинявам се, ама този изпит е изготвен така, че да бъде покрит от всички двойкаджии и тройкаджии, как може това да е мерило..

Сега като е кмет не знам какво да очаквам просто..

cherrypezz
11-15-2009, 19:07
Оф оставете... ами кой ще е сега на образУванието ? :D

SunSmile
11-15-2009, 19:10
нали знаете кво означава ФАНДЪК :-D

какво?

desyty
11-15-2009, 19:10
Пак същата работа..

lDoLLl
11-15-2009, 19:13
фандък означава боклук, прах, съвсем сериозно

hottie
11-15-2009, 19:13
нали знаете кво означава ФАНДЪК :-D

какво?

масур/топка плат/памук/козина нещо такова значи..абе ако ти кажат, че пуловера ти е на фъндъци не е добре 8-)

gsh
11-15-2009, 19:19
Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи. :)

WooDo
11-15-2009, 19:41
хахаха тоя па намери кво да каже :lol:

Тва е като Спортист Своге как даде победата на Левски с 2:3, за да не изпаднат у Б група 8-)


фандък работа 8-)

BoCupycake
11-15-2009, 20:35
Честита да ви е и със здраве да си я ползвате. :-)

BoCupycake
11-15-2009, 20:41
Честита да ви е и със здраве да си я ползвате. :-)

ама у твоя град като пуснат метро,у моя ше летиме с летящи чинии и совалки майна :smt033
Ама наистина лиии? :shock: К'во е т'ва летящи чинии и совалка,прощавай града ми е много малък и познанията твърде ограничени. :-)

BoCupycake
11-15-2009, 20:47
Е прекалено скъпо за обучение дадено от "софиянец" с шопски корени.Искам нещо по real копеуе. :-)

Briseis
11-15-2009, 21:49
Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи. :)

има разлика от това да ръководиш начално училище и да управляваш столицата на България.

не може една учителка да се справи с проблемите на София. просто на нея й липсва капацитет

kir40
11-15-2009, 22:28
Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи. :)

има разлика от това да ръководиш начално училище и да управляваш столицата на България.

не може една учителка да се справи с проблемите на София. просто на нея й липсва капацитет
тя отдавна е в общинския съвет на София

raduna
11-16-2009, 20:53
Както писаха в един друг форум:
"Благодарим на софиянци за избора, сега поне образованието има шанс"
Sad But True :(

kypo
11-16-2009, 23:30
кой бе? кадиева-фандъкова ли, опа грешка фандъкова-борисова ли :lol:

аз не гласувах честно казано, но нямаше и кой друг да бъде алтернатива, ако има нужда от такава.
достоен кандидат не видях, кадиев само споменаваше че имало нужда от промяна! е ква промяна бе, той гейчето управляваше цялата държава до преди 4 месеца що не внесе промяна в национален мащаб? общо взето кадиев беше подставено лице, сега за нещо в партията е кандидат и ще си го изберат там на някакво постче да си взима заплатката.
тия всички ако ги изгонят от партията - станишев, овчаров, кадиев и другите ще умрат от глад, защото не знаят как да изкарат 5 лв с ръцете си! особено станишев - що за лидер е тов момченце-гей? не е ходил в казарма, няма трудов стаж, баща му стария станишев от ЦК-то, пълен връзкар и безидеен мухъл. даже не можа с йончева да скалъпи една история за да не го припознаят като ЛЯВ активист на партията. кадиев даже и не го знам къв е, някакъв съветник някъде, кво ще съветва бе, бат ии червения боклук! а овчаров освен да лъже и краде партийно не може нищо друго (атомна физика е завършил май)
още от времето на жанчо се е загнездил и го прецака още тогава. загнездил се и не пуска. изобщо трябв ада се спрат парите за партиите от държавата, ние ще им плащаме на тия дебелогъзи идиоти от нашия джоб. да се издържат от членски внос бе!

а за фандъкова, то е ясно че бойко ще командва. така трябва да се съсредоточава властта в една партия за да има после от кого да се търси отговорност, не да се прехвърля топката като в тройната коалиция. а бойко може и да не ми допада по някои показатели, но поне има вид на лидер -стабилен мъж! мъж, не гей като станишев да ставаме за срам по света с неговата хилава фигура и малка заешка уста. бойко като застане до саркози и медведев и им скрива топката на тия запъртъци, има си осанка на лидер - както хитлер, мусолини, путин, сталин.. .е тва е! пък има време да видите ще го бъде ли
аз най-съм доволен че им се подигра на БСП - успех в село беглеж! :lol:

psychopath
11-17-2009, 00:54
СЕЛСКА КУРВА!
миниум,сребърен нитрат,упсарин,сярна киселина,маргарин,машинно масло,антифриз,пропанбутан ,пичи сок,доматено пюре,ц200,свинска мас и херинга за нея! :-x

to be continued

term0t0
11-17-2009, 07:56
Бойко Борисов предин да стане охрана на живков е бил нек'во полицайче.Дядото като правели нек'ва сонда и на празненството и Бойко Борисов бил там 8-)

WooDo
11-17-2009, 14:30
Костов е виновен 8)

kotetokateto
11-18-2009, 20:42
Костов е виновен 8)


Точно така!

WooDo
11-18-2009, 21:05
Костов е виновен 8)


Точно така!браво! много си сладка... ще ми направиш ли френска любов? 8)