PDA

View Full Version : ... хелп ...



miloto95
11-15-2009, 18:21
здравейте съжалявам за темата сигурно вече има такава но ... въпросът ми е : правих го с приятелят ми и тои се изхвърли в мен обаче .. беше 2 ден след като ми дойде ииии след като го направихме все едно вече не съм в цикъл а същност трябваше да съм .... обикновенно ми кара по 5 - 6 дни но сега беше само 2 дни таа въпроса ми е може ли да съм забременяла?? незнам дали сте разбрали какво се опитвам да ви попитам и ви моля да не ме критикувате просто ми отговорете ... благодаря предварително

DessieQueen
11-15-2009, 18:24
ви моля да не ме критикувате просто ми отговорете ... благодаря предварително

Еми съжалявам,ама не мога. :-o

Вие тоя секс като го правите не мислите ли бе хора.. :?

Хапчета нещо не се ли сети да вземеш? Тест за бременност?

Пфф :x

BlueParadise
11-15-2009, 18:28
направи си тест...то ние от къде да знаем дали си бременна или не..зимаш едно тестче,изшуркваш се и след малко розбираш...ако ми кайш,че и ти си на 15,16 напрао ще ме довършиш чесТно

britzy
11-15-2009, 18:30
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

DessieQueen
11-15-2009, 18:32
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Що се учудвааш бе :D Те на 12 вече се таковат като зайци 8-)

britzy
11-15-2009, 18:36
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Що се учудвааш бе :D Те на 12 вече се таковат като зайци 8-)
да верно,вече нема кфо да ме учудва,аз на нейните години,еееех беше живот :D :D :D

DessieQueen
11-15-2009, 18:39
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Що се учудвааш бе :D Те на 12 вече се таковат като зайци 8-)
да верно,вече нема кфо да ме учудва,аз на нейните години,еееех беше живот :D :D :D

:D

На колко си?

britzy
11-15-2009, 18:42
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Що се учудвааш бе :D Те на 12 вече се таковат като зайци 8-)
да верно,вече нема кфо да ме учудва,аз на нейните години,еееех беше живот :D :D :D

:D

На колко си?
18 не че нещо се е променило откогато бях колкото авторката :D :D :D

miloto95
11-15-2009, 18:42
да 95 съм и съм на 14 години

DessieQueen
11-15-2009, 18:43
Мммхм. Права беше :D

britzy
11-15-2009, 18:45
Мммхм. Права беше :D
Дам еее евала на момето :D :D :D явно куклите барби и кен са поскъпнали па те за тва наживо практикуват :D :D :D

DessieQueen
11-15-2009, 18:46
Мммхм. Права беше :D
Дам еее евала на момето :D :D :D явно куклите барби и кен са поскъпнали па те за тва наживо практикуват :D :D :D

Ахахахах да 8-) :lol:

britzy
11-15-2009, 18:47
Мммхм. Права беше :D
Дам еее евала на момето :D :D :D явно куклите барби и кен са поскъпнали па те за тва наживо практикуват :D :D :D

Ахахахах да 8-) :lol:
E то с тая криза :D

artemida87
11-15-2009, 18:49
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Незнам, къде си го чел/а, но си в голяма грешка...
Цикъла на жената е 28 дена и има 3 фрази - фоликуларна, овулаторна и лутеална. Първата фаза продължава от първия ден до около посредата, следва втората фаза, при която се отделя яйцеклетка(това всъщност е овулация), която казват, че е около 12 часа. Сперматозоида живее до 3 дена(доколкото съм чувала). Ако за този период на овулация, ако яйцеклетката не бъде оплодена, тя умира и съответно кървиш това е. Това, което ти си чел/а, че е много вероятно, еми не е така, много рядко се случва това.

Към авторката: според мене най-вероятно не си бременна, освен ако не си забременяла по-рано и в момента не караш някоя цветна бременност, иначе шанса е много малък.

Pesenta
11-15-2009, 18:50
значи да не говорим че нищо не се разбра от описанието ти и ние не можем да ти кажем дали си бременна .. зими си тест и ВЗЕМЕТЕ ТА ПРОЧЕТЕТЕ ВАЖНИТЕ ТЕМИ С НАЙ-ЧЕСТО ЗАДАВАНИТЕ ВЪПРОСТИ И ПРЕСТАНЕТА ДА ПИТАТЕ ГЛУПОСТИ няма как да ти кажем разбираш ли ... зими си тест да го еба ... :-x да не съм некъв шибан Нострадамус ...

britzy
11-15-2009, 18:51
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Незнам, къде си го чел/а, но си в голяма грешка...
Цикъла на жената е 28 дена и има 3 фрази - фоликуларна, овулаторна и лутеална. Първата фаза продължава от първия ден до около посредата, следва втората фаза, при която се отделя яйцеклетка(това всъщност е овулация), която казват, че е около 12 часа. Сперматозоида живее до 3 дена(доколкото съм чувала). Ако за този период на овулация, ако яйцеклетката не бъде оплодена, тя умира и съответно кървиш това е. Това, което ти си чел/а, че е много вероятно, еми не е така, много рядко се случва това.

Към авторката: според мене най-вероятно не си бременна, освен ако не си забременяла по-рано и в момента не караш някоя цветна бременност, иначе шанса е много малък.
не си спомням ,но беше някъде сериозно не във форум или нещо такова

miloto95
11-15-2009, 18:57
Ем четох че е много вероятно дори да си в цикъл да забременееш,така че,,,а па като съдя 95,наистина ли си 95 набор и вече се лашкаш.... :shock: :? :? :?

Незнам, къде си го чел/а, но си в голяма грешка...
Цикъла на жената е 28 дена и има 3 фрази - фоликуларна, овулаторна и лутеална. Първата фаза продължава от първия ден до около посредата, следва втората фаза, при която се отделя яйцеклетка(това всъщност е овулация), която казват, че е около 12 часа. Сперматозоида живее до 3 дена(доколкото съм чувала). Ако за този период на овулация, ако яйцеклетката не бъде оплодена, тя умира и съответно кървиш това е. Това, което ти си чел/а, че е много вероятно, еми не е така, много рядко се случва това.

Към авторката: според мене най-вероятно не си бременна, освен ако не си забременяла по-рано и в момента не караш някоя цветна бременност, иначе шанса е много малък. аз се притеснявам от това че ми беше само 2 ден ии след като го правихме ми спря ...

t0d1t0
11-15-2009, 19:06
^ ^такъв е живота. Приеми го! http://www.laymark.com/i/m/m195.gif

t0d1t0
11-15-2009, 19:08
...
консултация с гинеколог?

artemida87
11-15-2009, 19:22
аз се притеснявам от това че ми беше само 2 ден ии след като го правихме ми спря ...

Моя цикъл на твойта възраст въобще не беше редовен... идваше ми този месец да речем 5 дена, другия месец въобще го нямаше, но все пак за твое успокоени направи си 1 тест след 10 дена, но според мене няма от какво да се притесняваш. Колкото до цикъла хубаво ще е да идеш на лекар и да се консултираш, щом до сега ти е идвал по 5-6 дена, а сега само 2...

Bixel
11-15-2009, 19:23
беби :oops:

miloto95
11-15-2009, 19:27
благодаря на тези които не ме критикуваха и написаха нещо което ще ме успокои и все пак очаквам още коментари и стига сте критикували хората :?

artemida87
11-15-2009, 19:56
elito0o0o0 личи си, каква пикла си с този лаф геврек... вземи измисли нещо по интересно :-D

d1mozaza
11-15-2009, 20:26
:smt021

Neftochimic
11-15-2009, 20:34
деба тъпите ви пикли...
заслужаваш само ся майка ти и баща ти да те смажат от бой да разбереш кон боб яде ли...

ef4etyYy
11-15-2009, 20:59
ебати ужаса, на 14 си майна :shock:
земи направи тест, както казаха хората, или иди на гинеколог, ние да не сме Ванга, ебати :?

t0d1t0
11-15-2009, 21:06
благодаря на тези които не ме критикуваха и написаха нещо което ще ме успокои и все пак очаквам още коментари и стига сте критикували хората :?
а бе сериозно иди при гинеколога. Поне за консултация. Щом толкова се притесняваш.

TheX
11-15-2009, 21:07
Авторката на темата защо не попита специалист,ами се обръща към форума?? Етва не мога да го проумея :?

t0d1t0
11-15-2009, 21:17
Авторката на темата защо не попита специалист,ами се обръща към форума?? Етва не мога да го проумея :?
т'ва е по-лесно. (за форума става дума)

ef4etyYy
11-16-2009, 14:34
Авторката на темата защо не попита специалист,ами се обръща към форума?? Етва не мога да го проумея :? винаги така, брат ;)

DarkBass
11-16-2009, 15:06
:D sex sex sex sex приятно ми е "Дейвид Чукачев"

Cazzaniga1
11-16-2009, 16:50
Не можах да се сдържа ! ЕЙ ХОРАА ВИЕ СТЕ НЕКВИ БАВНИ БЕ ! 95 ГОДИНА И СИ МИСЛИ ЧЕ Е НОРМАЛНО ДА СЕ ЕБЕ !?! И АЗ ДА НЕ СЪМ ВРАЧКА ДА ТИ КАЖА ДАЛИ СИ БРЕМЕННА , ДА БРЕМЕННА СИ И ЩЕ ИМАШ МОМЧЕ !!! МАЙКА ВИ ДЕЕБА ТЪПАНАРКИИ И ТЪПАНАРИИ ТИ ДА СИ ЧУВАЛА ЗА ИЗОБРЕТЕНИЕ НАРЕЧЕНО КОНДОМ СТРУВА МН ПО МАЛКО ОТ 1 ЛВ ! ИМА ЕСКАПЕЛ - СЛЕД КАТО ВЕЧЕ Е СТАНАЛ ГАФА ! ДАНО СИ БРЕМЕННА !!!! :-x ДА ПОМИСЛИШ ДРУГИЯ ПЪТ !!!! :o

s7uFx
11-16-2009, 17:24
направи си тест...то ние от къде да знаем дали си бременна или не..зимаш едно тестче,изшуркваш се и след малко розбираш...ако ми кайш,че и ти си на 15,16 напрао ще ме довършиш чесТно

е така като гледам профила е 95 набор.. то не е мноо трудно да се огледаш малко ;)

s7uFx
11-16-2009, 17:26
та.. относно темата.. няма как да ти се прекъсне цикъла.. или си поредната фантазьорка която привлича внимание или си някъв уникат
а ако толкова искаш да правиш секс без презервативи ... купи си спирала... :)