PDA

View Full Version : Бунтове в Париж заради отменено раздаване на пари.



Vesk0u
11-15-2009, 19:18
Интернет компания се отметна от обещание да дава пари на ръка
http://store.picbg.net/pubpic/C7/18/15bd87d41369c718.jpg
10 души са арестувани в безредиците. Снимка: БГНЕС

Френска интернет компания отмени свое рекламно събитие, на което трябваше да раздава банкноти от 5 до 500 евро, тъй като се появиха прекалено много хора, съобщи ВВС.

Полицията посъветва ръководството на Mailorama.fr да се откаже от плановете си да раздава кеш, след като пред Айфеловата кула се събраха над 5000 души и ситуацията излeзе от контрол.

Гневни от това, че няма да има пари, излъганите французи започнаха да хвърлят плодове по прозорците на съседните сгради, коли и автобуси и обърнаха паркиран наблизо автомобил. Арестувани са 10 души.

„Осъзнахме, че ще е много трудно да гарантираме сигурността на хората там. По тази причина засега реших да отменя раздаването на банкноти“, коментира лаконично шефът на компанията Жан-Баптист Декроа-Верние.

Правителството на Франция пък обяви, че ще сезира прокуратурата заради рекламния подход, който Mailorama.fr е избрала.

Източник: www.dnes.bg

amk933
11-15-2009, 19:22
Нищо ново. Те там редовно си трошат. :booooomb:

mitternacht
11-16-2009, 09:56
Хубаво е да има ЗАСЛУЖЕНИ бунтове, ама пък не е хубаво каквото правят маймуняците, като ги приютиш.Кога ли ще им писне на хората там, та да направят лагери за приматите :)

Vesk0u
11-16-2009, 17:31
Хубаво е да има ЗАСЛУЖЕНИ бунтове, ама пък не е хубаво каквото правят маймуняците, като ги приютиш.Кога ли ще им писне на хората там, та да направят лагери за приматите :)

Напротив! Точно така трябва! Трябва властта да има страх от народа и за най-малкото нещо народа да се надига на бунтове под формата на вандализъм!

YouKnowImBetterThanYou
11-16-2009, 17:59
На снимката виждам някакъв негър с тухла или нещо друго в ръка канещ се да строши прозорец на градския им транспорт. Сигурен съм, че има къде да живее и какво да работи, ама маймуната си остава маймуна и в цивилизация да я сложиш, като иска да разрушава и да се бунтува да си ходи в Африка при канибалите с автоматите и да си живее в колиба от кал... :?

Lorenzo
11-16-2009, 18:10
:)

Vesk0u
11-16-2009, 19:14
На снимката виждам някакъв негър с тухла или нещо друго в ръка канещ се да строши прозорец на градския им транспорт. Сигурен съм, че има къде да живее и какво да работи, ама маймуната си остава маймуна и в цивилизация да я сложиш, като иска да разрушава и да се бунтува да си ходи в Африка при канибалите с автоматите и да си живее в колиба от кал... :?

Колко расистко... а в другата ми тема се опитваше мен да изкарваш шовинист... Родителите на този негър със сигурност са от Франция и той е пълноправен гражданин на Франция. На запад няма това деление като в България.

BTW, малко оффтопик, но чак сега когато ти спомена, забелязах че това е негър. Мислех, че е маскиран мъж :razz:

amk933
11-16-2009, 21:15
На снимката виждам някакъв негър с тухла или нещо друго в ръка канещ се да строши прозорец на градския им транспорт. Сигурен съм, че има къде да живее и какво да работи, ама маймуната си остава маймуна и в цивилизация да я сложиш, като иска да разрушава и да се бунтува да си ходи в Африка при канибалите с автоматите и да си живее в колиба от кал... :?

Франция не е по-малко виновна от този с тухлата. ;)

bulgarian1878
11-20-2009, 09:05
На снимката виждам някакъв негър с тухла или нещо друго в ръка канещ се да строши прозорец на градския им транспорт. Сигурен съм, че има къде да живее и какво да работи, ама маймуната си остава маймуна и в цивилизация да я сложиш, като иска да разрушава и да се бунтува да си ходи в Африка при канибалите с автоматите и да си живее в колиба от кал... :?

Колко расистко... а в другата ми тема се опитваше мен да изкарваш шовинист... Родителите на този негър със сигурност са от Франция и той е пълноправен гражданин на Франция. На запад няма това деление като в България.

BTW, малко оффтопик, но чак сега когато ти спомена, забелязах че това е негър. Мислех, че е маскиран мъж :razz:

И аз честно казано помислих, че е маскиран с някоя качулка, та после видях, че е маймуна. И не разубеждавай това мнение, майнуната е маймуна! :D Тук-там сред тях се раждат същества с IQ като нашето, но за съжаление, както е в математиката, когато едно го разделиш на милион - то клони към нулата.

Himmler88
11-20-2009, 11:14
Така е, като излъжеш тези етнически Французи от снимката дори с кокошарка сума, трябва да почнат да трошат и да рушат :x :x :?