PDA

View Full Version : Кой може да ми отговори :?:?



silviq8888
11-16-2009, 09:21
аз съм на 18 години и ми правиха изследвания на Тестостерон защото имам проблем с окосмяването и акне !Резултати те са 2,68 nmol/l за момиче в границите ли съм или съм с повишен защото кожната лекарка не можа да ми каже! :? Ако някой знае нека да пише !Мерси ! :) :) :-x :-x :-x

sanq9
11-16-2009, 09:56
Извинявам се за спама, но егати некадърния лекар имаш! :x

clever
11-16-2009, 12:01
аз съм на 18 години и ми правиха изследвания на Тестостерон защото имам проблем с окосмяването и акне !Резултати те са 2,68 nmol/l за момиче в границите ли съм или съм с повишен защото кожната лекарка не можа да ми каже! :? Ако някой знае нека да пише !Мерси ! :) :) :-x :-x :-x
мисля че ендокринолог ще ти помогне по въпроса
кожен лекар едва ли знае.........
питай опл-то си;ако не знае ще те препрати при специалист и ще прецени ...........
:-o

lady1
07-14-2010, 09:14
По-добре отиди при специалист... :) :-) :(

Paramour
07-14-2010, 10:54
Извинявам се за спама, но егати некадърния лекар имаш! :x

Мда, и моята лекарка е такава.

по темата: Щом тя не може да ти каже... попитай я за някой, който може. Тя предполагам ще познава някой доктор, спежиалист по тея работи, и ще ти каже къде да го намериш и от там нататък... отиваш при доктора и той ти отговаря на въпросите.
Айде успех.
:)

kalpazanka
07-14-2010, 12:45
lady1, считай това за втора сериозна забележка.
Ако нямаш въпрос по темата, не я вдигай изобщо!

До всички госпожички, които писнаха в хор срещу дерматоложката- хайде да ви видя за колко време ще назубрите и запомните референтните стойности на всяка съществуваща лаборатория за всеки един изследван маркер. Отстрани е лесно да плюете, затова искрено ви пожелавам един ден да сте на мястото на този специалист- да са ви минали най-хубавите годинки в учене и някое вчерашно хлапе, нямащо си на идея от естеството на работа, да ви храни.