PDA

View Full Version : Тъпия цикъл



Apricote
11-16-2009, 11:24
Омръзна ми вече хора :-k Нали бяхме ваканция една седмица тъпия цикъл неможа да ми дойде тогава, а ми дойде в Неделя :x По-принцип ми тече много, но пък нямам болки или пък ако имам те са съвсем леки и не се усещат иначе ми е по 5 дни ... Днес като бях да училище и нарочно отидох с едното ми яке понеже е такова дълго и ако се изцапам да не се гледа.. слагах си превръзки сякакви от големите на Always най-вече и нестава нищо .. постоянно се цапам първите дни и ся тая седмица в даскалото напрао само с якето си седя и всички ме гледат едно странно :shock: Омръзна ми само се цапам Днес като се прибрах от даскало и като си свалих якето от зад по панталона цялата с кръв :-k ами утре сигурно пак ще е същото .. Удома примерно ако съм си не се цапам толкова понеже пред 10 мин съм във WC-то 8-), но на даскалото не става така Или пък ако отсъствам то всеки месец по една седмица мн уроци се изпускат така офф иска ми се да бях момчее ](*,) ужас направо не го пожелавам на никой мн е гадно Как да направя така, че да не се цапам и на вас случвало ли ви се е ? :-k :-k На 13 съм :oops:
Незнаех в кой раздел.......но мисля че е тук :oops:

stelit0
11-16-2009, 11:32
ами то няма на4ин след като организма ти изхжърля толкова кръв зна4и толкова не можеш дда промени6 ни6то, :razz: а за това 4е се цапа6 пробвай с превръзки за след бременност те са по 3см.някаде и ако и тогава о6те е така си купи памперси :D

Apricote
11-16-2009, 11:36
ами то няма на4ин след като организма ти изхжърля толкова кръв зна4и толкова не можеш дда промени6 ни6то, :razz: а за това 4е се цапа6 пробвай с превръзки за след бременност те са по 3см.някаде и ако и тогава о6те е така си купи памперси :D
е чак до памперси няма да се стига :razz:

zoreto
11-16-2009, 11:43
чувала съм за витамин це ,ама май не е мн полезно да си тровиш организма с какви ли не хапчета,колкото и да помагат са толкова и отрова [-X

clever
11-16-2009, 11:44
пий витамин Ц и течението ти ще намалее;мисля :)
иначе от колко години имаш цикъл?
в началото е нормално да е така малко гадно положението и да се леят реки :D :D
как се изразих самоо...... не е истина :razz:

Apricote
11-16-2009, 11:47
пий витамин Ц и течението ти ще намалее;мисля :)
иначе от колко години имаш цикъл?
в началото е нормално да е така малко гадно положението и да се леят реки :D :D
как се изразих самоо...... не е истина :razz:
от 1 година имам мн рано ми дойде според мен :?
Иначе ще опитам с витамин Ц то като бях болна и докторката ми изписа да пия и тогава бях в цикъл наистина намаля обаче на другия месец ми дойде много по-късно

zoreto
11-16-2009, 11:51
пий витамин Ц и течението ти ще намалее;мисля :)
иначе от колко години имаш цикъл?
в началото е нормално да е така малко гадно положението и да се леят реки :D :D
как се изразих самоо...... не е истина :razz:
от 1 година имам мн рано ми дойде според мен :?
Иначе ще опитам с витамин Ц то като бях болна и докторката ми изписа да пия и тогава бях в цикъл наистина намаля обаче на другия месец ми дойде много по-късно


само витамин Ц ли ти е изписала или и други лекарства ,защото може и от тях да ти закъснява?Много мой проятелки пият витамин Ц и са доволни ,дано и на теб да помогне ;)

Apricote
11-16-2009, 11:54
пий витамин Ц и течението ти ще намалее;мисля :)
иначе от колко години имаш цикъл?
в началото е нормално да е така малко гадно положението и да се леят реки :D :D
как се изразих самоо...... не е истина :razz:
от 1 година имам мн рано ми дойде според мен :?
Иначе ще опитам с витамин Ц то като бях болна и докторката ми изписа да пия и тогава бях в цикъл наистина намаля обаче на другия месец ми дойде много по-късно


само витамин Ц ли ти е изписала или и други лекарства ,защото може и от тях да ти закъснява?Много мой проятелки пият витамин Ц и са доволни ,дано и на теб да помогне ;)
Ами не е само витамин Ц там и някакви други (забравих им името) , но ще пия витамин Ц поне само 1и 2 ден после вече нататък не тече толкова :oops:

clever
11-16-2009, 11:55
нормално е след като си била болна на др месец да ти дойде мн късно и да ти е обилен
и при мен става така ;)
споко
другия месец ще ти е по-леко течението
няма никакъв проблем да пиеш витамин Ц
:)

stefanov
11-16-2009, 12:55
Наскоро пила ли си антибиотици? Ако си е нормално да ти закъснее и да е по-обилен! А иначе пробвай с в.Ц! :)

Apricote
11-16-2009, 12:58
Наскоро пила ли си антибиотици? Ако си е нормално да ти закъснее и да е по-обилен! А иначе пробвай с в.Ц! :)
ами октомври бях болна пих антибиотици, но си ми дойде обаче по-късно и течеше мн малко а пък тоя месец ми закусня със 3 дни и ся ми тече по много.. :x

Asisi
11-17-2009, 18:30
Ами незнам какво да те посъветвам. И аз съм на 13 и вчера като се върнах от у-ще ми дойде за първи път тъй като нямах превръзки взех от майками една, а по-късно ходих до магазина да си купя всъщост на мене ми тече малко тъй като ми е за първи път но използвай по-големите и памучни превръзки

linaXX
11-17-2009, 23:08
Пробвай да ходиш на у-ще с Always Night т.е. превръзка за през нощта,дори на Always имаше с 4 крилца :)

aloveyou
11-18-2009, 08:52
Чувала съм,че с Витамин Ц намалява..

Или да сменяш превръзката си на 1-2часа