PDA

View Full Version : Как да се справя с този ужас???



smiley344
11-16-2009, 12:11
преди 4 години баща ми почина и тая година майка ми ходи с някъкъв идиот който ще ме докара до нервна криза, вече полудявам и немога да го търпя, опитвам се да съм колкото може по - малко време с тях, но то вече НЕ СЕ ПОНАСЯ...... вие как бихте постъпили? :booooomb:

zoreto
11-16-2009, 12:14
еми ще ти се стори глупаво,но защо не го игнорираш? Много мразя в такива случеи да те карат да казваш на някого "татко" след като си имаш баща.Аз лично на друг човек "мамо" и "татко" няма да кажа !

smiley344
11-16-2009, 12:24
еми ще ти се стори глупаво,но защо не го игнорираш? Много мразя в такива случеи да те карат да казваш на някого "татко" след като си имаш баща.Аз лично на друг човек "мамо" и "татко" няма да кажа !
Е да е аз няма да му казвам "татко" просто многоооо ме дразни и ми се меси в неща които не го засягат! :(

drTeen
11-16-2009, 12:29
Нормално е да не можеш да го приемеш. За момента се справяш добре със ситуацията, като избягваш срещите с него, но това не може да продължи вечно. Опитай се да разбереш какво точно те дразни и в същото време да признаеш добрите му страни и постъпки. Също така можеш да се съсредоточиш върху твоите занимания и приятеели. По този начин ще си отклониш вниманието от него.

smiley344
11-16-2009, 12:44
Истината е, че той се спитва да ме спичели с материални нища, защото знае, че много обичам да пазарувам и да получавам подаръци, но мисля, че ме дразни това, че е с майка ми, и че ами незнам точно ,но май е това, а това неможе лесно да се оправи!!! :?

krisity17
11-16-2009, 16:16
Трябва да се примириш знам ,че си обичла баща си и неискаш негов заместник ,но дай шанс и на майкати да бъде щастлива ако този мъж я прави най-добре ще да се примириш :)