PDA

View Full Version : бонбони



Balooon
11-16-2009, 14:36
Това лято във Варна видях едни бонбони с водка :D Та въпроса ми е има ли ги в София? Ако да- къде? Аа и може ли линк някакъв с тези бонбони :D :D

balon4eeeee
11-16-2009, 15:40
имаше некво червено ферари май ... беше тежко

b0Nb0n
11-16-2009, 16:24
аз и водка много добра комбинация
боооооооооооооооооооооооо
:lol:

Balooon
11-16-2009, 16:25
абе бонбони и водка е едно :D
ма бонбони с водка е друго :D не върви са с бутилка и кутия да ходя да черпя :D :D пък и не само..ония бяха някви адски просто :D

b0Nb0n
11-16-2009, 17:02
нещо не ми са праят бонбони дайте ми пари за пакети искам да пиша писма до дядо коледааа

b0Nb0n
11-16-2009, 17:06
после в някои як бар човек пиене билярд дяги и леки жени :Д хахаха ко му тряя повече на човек

b0Nb0n
11-16-2009, 17:13
с хоуса не съм съгласен само иначе много добра програма

Tokarev
11-17-2009, 10:10
Така и не се научихте че щампите и цвета не се отнасят по никакъв начин към вида на съдържанието и концентрацията му.
Можеш да имаш примерно две напълно еднакви червени бакрадита от които едното да е активно а другото да е глюкоза.

w0sh
11-17-2009, 10:11
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=6224

Tokarev
11-17-2009, 10:27
Така и не се научихте че щампите и цвета не се отнасят по никакъв начин към вида на съдържанието и концентрацията му.
Можеш да имаш примерно две напълно еднакви червени бакрадита от които едното да е активно а другото да е глюкоза.

е то и в шоколад Милка,може да ти сложат марципан,ама... попринцип не се прави,нали?

винаги бялото сърце е по-яко от червения делфин,защо ли?
Ми не е заради цвета а само защото тоя на пресата и дори не той ами прекия му шеф така е решил.
Просто си имал късмета и това е.Реално ако не познаваш готвача или тоя на пресовъчната машина или пък нямаш достъп до лаболатория не знаеш какво точно и по-колко взимаш.
Всеки може да купи 5000 от тия бели сърца, да ги оцвети в червено и да ги пусна на пазара нали се сещаш...
Дори може да ги стрие и да ги таблетова наново с каквото си поиска лого и цвят и да си им добави или премахне каквото си поиска като активно вещество.
Няма никакъв контрол върху това докато със шоколада Милка поне се води че има някакъв.

Tokarev
11-17-2009, 10:37
тука си прав...

b0Nb0n
11-17-2009, 15:45
Така и не се научихте че щампите и цвета не се отнасят по никакъв начин към вида на съдържанието и концентрацията му.
Можеш да имаш примерно две напълно еднакви червени бакрадита от които едното да е активно а другото да е глюкоза.

е то и в шоколад Милка,може да ти сложат марципан,ама... попринцип не се прави,нали?

винаги бялото сърце е по-яко от червения делфин,защо ли?
не винаги аз съм ял бяло сърце и имах само главоболие
:lol:

WooDo
11-17-2009, 15:59
нали знаете кой е виновен...

t0d1t0
11-18-2009, 11:07
http://www.pic4ever.com/images/Vishenka_09.gif

24white24
11-18-2009, 15:42
ДЕба и тъпата тема, аз като и видях заглавието кво си помислих таа шоколадови боМбони търси...


SofiaRegularCunt абе принципно и аз съм на това мнение, ама има супер читави готвачи по провинцията, сливенско пико опитвал ли си ?Ако са задържали качеството отпреди 2 години когато аз опитах и не можах да си поемам въздух на сутринта ще ти стане ясно, че не винаги по селата им пробутват боклуци, но да принципно е нормално хубавите неща да идват за нашият град демек тяхната столица :)

Tokarev
11-18-2009, 16:00
Това че си го взел в сливен не значи че е сливенско, нито пък значи че е готвено там... :wink:

24white24
11-18-2009, 16:27
Това че си го взел в сливен не значи че е сливенско, нито пък значи че е готвено там... :wink:Не съм го взел от там, донесаха го с думите, че е от там не съм разследвал, просто споделям мойте впечетления за провинциалния матрял :)

24white24
11-18-2009, 16:38
Д**а и тъпата тема, аз като и видях заглавието кво си помислих таа шоколадови боМбони търси...


SofiaRegularCunt абе принципно и аз съм на това мнение, ама има супер читави готвачи по провинцията, сливенско пико опитвал ли си ?Ако са задържали качеството отпреди 2 години когато аз опитах и не можах да си поемам въздух на сутринта ще ти стане ясно, че не винаги по селата им пробутват боклуци, но да принципно е нормално хубавите неща да идват за нашият град демек тяхната столица :)

meth не съм пробвал,ама и не смеем...


иначе в нашия град тяхната столица дрогата е най-добрата. също и по морето. насекъде другаде е ташачец.Е лятото нормално, един Варненец ми обясняваше, че попринцип има София и провинция, лятото обаче е море и провинция, та нормално през лятото да е добре заредено по морето, аз през другото време на годината там не стъпвам така или иначе :D

w0sh
11-18-2009, 17:19
Варна лятото наистина ако знаеш къде да питаш е най-доброто качество, което съм срещал.

b0Nb0n
11-19-2009, 01:45
Д**а и тъпата тема, аз като и видях заглавието кво си помислих таа шоколадови боМбони търси...


SofiaRegularCunt абе принципно и аз съм на това мнение, ама има супер читави готвачи по провинцията, сливенско пико опитвал ли си ?Ако са задържали качеството отпреди 2 години когато аз опитах и не можах да си поемам въздух на сутринта ще ти стане ясно, че не винаги по селата им пробутват боклуци, но да принципно е нормално хубавите неща да идват за нашият град демек тяхната столица :)

meth не съм пробвал,ама и не смеем...


иначе в нашия град тяхната столица дрогата е най-добрата. също и по морето. насекъде другаде е ташачец.
еми човек не съм от село тва че града ми не е столица не го прави село пак и едва ли софийския ви амфетамин е кой знае колко по хубав от тука