PDA

View Full Version : нямам шанс



francheska9
11-16-2009, 14:24
Здравейте.Просто искам да си излея душата тук защото малко са хората които ме разбират. Преди седмица две се запознах с едно момче по скайп.Случайно му намерих скайпа дори не очаквах че така ще се развият обсточтелствата.Той ми писа първо и си говорихме в продължение на часове (по принцип с непознати не мога да си пиша така свободно както с него стана).И така ден два три и аз постепенно взех че се влубих в него (или поне така си мисля постоянно мисля за него).Не мога да разбера как стана така просто с него имаме общи интереси и идеали.Да дойдим до същността че той си имал приятелка и че е мн далече от моя град,но лятото ще има екскурзия до неговия град (и той ми каза че ще се видим) ;( Хора откачам ви казвам ;( мисълта че нямам никакъв шанс ме подлудява.

lubomirky
11-16-2009, 14:27
еми намери някой, с който да го заместиш.. щото до лятото има много време ;д пишете си, но гледай да го възприемаш като приятел, с който споделяш. Успех ;>

AutomatiC
11-16-2009, 14:28
ми според мен в бъдеще нищо няма да излиезе .. :(

sexa_na_kompleksa
11-16-2009, 14:30
Първо, това изобщо не е влюбване - вие дори не се познавате. Имате сходни интереси и ти е приятно да общуваш с него. Той е нов, непознат и сега ти е интересно да си пишеш с него, но ще видиш, че след време като си попишете повече, няма да ти е толкова приятно, няма да мислиш за него, както сега.
Пиши си с него, няма нищо лошо, но не се вкарвай във филми, че го обичаш и т.н. Пък ако лятото още поддържате някаква връзка, може да се видите. (:
А и помни, че хората често не са такива, за каквито се представят в интернет. ; )

Kukumqvka
11-16-2009, 14:59
Не си влюбена .. пък и да си той си има приятелка.
А и до лятото има много време ;)

izlishna
11-16-2009, 15:02
Щом си има приятелка напрао се откажи :) Успех!

BigFakeSmile
11-16-2009, 15:03
Ако аз чаках лятото за да го видяя, вечно сама трябваше да съм. Има и други момчета, поогледай се

FlashMX
11-16-2009, 15:03
Skype love FAILZ

peshost
11-16-2009, 16:01
Skype love FAILZ
+ и за добавка- Every time.

buuu
11-16-2009, 16:25
ми според мен в бъдеще нищо няма да излиезе .. :(

soul1199
11-16-2009, 16:32
Здравейте.Просто искам да си излея душата тук защото малко са хората които ме разбират. Преди седмица две се запознах с едно момче по скайп.Случайно му намерих скайпа дори не очаквах че така ще се развият обсточтелствата.Той ми писа първо и си говорихме в продължение на часове (по принцип с непознати не мога да си пиша така свободно както с него стана).И така ден два три и аз постепенно взех че се влубих в него (или поне така си мисля постоянно мисля за него).Не мога да разбера как стана така просто с него имаме общи интереси и идеали.Да дойдим до същността че той си имал приятелка и че е мн далече от моя град,но лятото ще има екскурзия до неговия град (и той ми каза че ще се видим) ;( Хора откачам ви казвам ;( мисълта че нямам никакъв шанс ме подлудява.няма смисъл,не прави моета грешка,да се надяваш на нещо,което никога няма да стане,недей!има достатъчно други момчета,казах ти неправи моета грешка!късмет :)

PurpleDream
11-16-2009, 16:43
заблуждаваш се, не си влУбена...

francheska9
11-16-2009, 16:46
толкова сте миличкии :mrgreen:

Zarity
11-16-2009, 16:57
влУбила се :razz: :razz: :razz:

FromAutumToAshes
11-16-2009, 17:00
И как по-точно стана тая работа без да сте се виждали, без да сте си говорили само ей така си пишете и ти хоп влюби се... Ейййй заблудени деца бе :x

П.С. дойдем, не дойдйм и влюбя, не влубя ;)

gabiiTu
11-16-2009, 17:06
Ами да ти кажа по-добре свиквай с тази мисъл,защото 1во ,че има приятелка ии 2ро ,че разстоянието е огромен проблем. ;] :(

FromAutumToAshes
11-16-2009, 17:10
Ами да ти кажа по-добре свиквай с тази мисъл,защото 1во ,че има приятелка ии 2ро ,че разстоянието е огромен проблем. ;] :(


К'во да свиква омг... Бахти тъпотията е това. Писала си 2 пъти с някъв си и вече "охххххх влюбена съм" дрън та плява.. Айде стига глупости моля ви се. Смешно е !


П.С. Не знам ама тая от аватара ти ако я набарам :oops: Малееееей само хубави работи съм и намислил :lol: :razz: