PDA

View Full Version : ПОМОЩ



baby_join_me_in_dead
11-16-2009, 18:06
Здравейте...
Може ли малко съвети и помощ...
Значи..
Дойде ми на 11 септември и ми свърши на 17 септември
После ми дойде на 6 октомври и свърши на 12 октомври
и после на 31 октомври и ми свърши на 6-7 ноември

На 27 и 28 ноември ще са едни от най-яките ми дни с приятеля ми... Той е от друг град и се виждаме 1-2 пъти в седмицата... И се падат петък и събота и щях да спя при него... Но по мои изчисления се пада да ми дойде на 25-26 ноември(През 25-26 дни) ... Как да направя така че или да ми дойде 3-4 дни по рано или да ми закъснее с 3-4 дни... Без да ми се наруши цикъла и без вредни неща.. Чувала съм за витамин це... Молля споделете моля ви... Много :(

cookie_master
11-16-2009, 18:16
аз мисля,че няма начин :?

mOBSCENE
11-16-2009, 18:27
хубав ник..хубава песен.


Сега по темата:Мисля ,че ще си навредиш ,ако пиеш хапчета и т.н. ..
Не съм чувала за такива,но потърси в гугъл.
Моят съвет е да не го правиш..

s7uFx
11-16-2009, 18:27
е как искаш да си изместиш цикъла без да нарушиш цикълния период ??? е тва ако ми го обясниш може и да ти кажа как да го направиш ;д

baby_join_me_in_dead
11-16-2009, 18:35
Ем нз.. Примирно ескапел е мн вредно и почва мн да се измества.. А с 2-3 дни нз дали е толкова вредно и така.. ;d

mOBSCENE
11-16-2009, 18:37
Ем нз.. Примирно ескапел е мн вредно и почва мн да се измества.. А с 2-3 дни нз дали е толкова вредно и така.. ;d


Ти на бонбончетата отиваш на право,а?
Не си струва.

baby_join_me_in_dead
11-16-2009, 18:41
Ми не отивам на ескапел.. Това казах че е мн вредно...
Питам за някви такива с витамин це или някви др трикове...

CrAzYyYy
11-16-2009, 18:45
Ще останете валат май.. 8-)

gia_sena_mono
11-16-2009, 18:48
Не може ли да смените срещата или просто да минете без секс?

BlueFace
11-16-2009, 19:32
Ще го преживеете ...

disney93
11-16-2009, 19:32
аз пия едни витамини с калций и витамин с пробвай на мен ми помагат :-P

djuki
11-16-2009, 21:25
просто отиди на гинеколог . Има хапчета , които изместват цикъла с няколко дни , но трябва да се посъветваш не знам точно какви са що са ... както казаха на горе витамин С , но поне при мен няма никакъв резултат.

DarkBass
11-16-2009, 21:43
нали се обичате ще те разбере ... доо др път :-o

t0d1t0
11-16-2009, 21:46
нали се обичате ще те разбере ... доо др път :-o
Ъъъ да бе...Много се обичат... Чак да иска да си измести цъкала само и само да правят секс... http://www.laymark.com/i/m/m080.gif

момичеееее не е хубаво така да си играеш с тялото! Ае лека ви.http://www.laymark.com/i/m/m038.gif

milickata
11-16-2009, 22:39
амии....според мен месечният цикъл мн зависи и от психологическата нагласа....просто се настрой психически...но е твърде сложно и леко необяснимо :D :D :D (иначе действа).....до колкото съм чувала от сестра си, ако ядеш кисело (лимон примерно) ти закъснява с няколко дена (но това при нея действа, за друг не съм чувала да използва подобен, на вид глуповат метод :-D ).....а пък в краен случай ако ти дойде иии сте с приятеля си защо не пробвате да правите секс по време на менструацията (под душа да речем)....първоначално може да звучи гнусно,но от личен опит мога да кажа,че нито е гнусно,нито е толкова гадно...приятеля ти ако няма нищо против, не виждам каква може да е пречката (от самта теб ли ще те е гнус)...а и да споделя че по време на менструацията всички рецептори на жената са мн чувствителни и усещането е 10 пъти по-хубаво от нормално..........и последно ако не ти се е сторило твърде ужасно едно трикче да ти кажа, ако решиш да опиташ все пак....сложи си тампон час преди акта и кръвотечението ти ще бъде сведено до минимум

послепис : ако не сте толкова на зор изчакайте...няма да ви израстне 3-то око или 2-ра глава повярвайте.....цялото време е пред вас :grin: :grin: :grin: важното е да се обичате :-)

Pesenta
11-17-2009, 00:47
Ем нз.. Примирно ескапел е мн вредно и почва мн да се измества.. А с 2-3 дни нз дали е толкова вредно и така.. ;dАко си под 18 знай че си прекалено малка да ползваш това хапче не е полезно... но все пак аз ти препоръчвам да идеш на гинеколог и ТОЙ да ти изпише противозачатъчни.Чрез тях цикъла ти става точен до минута ! :)