PDA

View Full Version : Оригинален подарък :]



juliana_joli
11-16-2009, 20:15
Искам да ви попитам за идеи за подаръци на най-добри приятели.. Какви интересни подаръци са ви правили или сте правили. Имам предвид нещо от типа "направи си сам", нещо което не се купува.. Слушам идеики :P

П.П.: не съмм мн сигурна че това е правилния раздел, но нали е за приятели.. :)

sladki64etooo
11-17-2009, 06:42
подари и нещо специално каквото мислиш че ще и хареса :-) :-)

annamari
11-17-2009, 16:21
еми за рожденя ден на една фр и бях направила мн на[и снимка със фотошопа в една голяма и я бях изкарала в едно студиео за снимки :)

Infinity
11-17-2009, 16:53
Примерно ,ако сте си писали по скайп или сте си пращали мейли,наприми ги на книга. :)
Страниците да са позлатени такива ,а на корицата да има ваша снимка..
:-) :-)
Звучи ми яко,ако имаш финансова възможност. :)

spenZo
11-17-2009, 16:56
Най-добрият подарък е сухата пара, дадена на ръка. Най-сигурният, също. x]

PurpleDream
11-17-2009, 19:55
Най-добрият подарък е сухата пара, дадена на ръка. Най-сигурният, също. x]
съгласна

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-17-2009, 23:25
Най-добрият подарък е сухата пара, дадена на ръка. Най-сигурният, също. x]
съгласна

Да,но момичето иска нещо оригинално и интересно,което ще зарадва и ще изпълни сърцето на получателя!

Аз нямам такива идеи,но използвай въображението си и това какво обича най-добия приятел или пък това,което обичате да правите заедно и го пресъздай!

BERCUT
11-18-2009, 07:12
На бившето ми гадже и подарих един кристал в който с лазер беше направена наша снимка. Нещо подобно на това със зодийките, но с наша снимка.

cveteto64
11-18-2009, 07:16
На бившето ми гадже и подарих един кристал в който с лазер беше направена наша снимка. Нещо подобно на това със зодийките, но с наша снимка.
Това наистина ми хареса, колко ти излезе направата ?

LiGiDY
11-18-2009, 11:04
На бившето ми гадже и подарих един кристал в който с лазер беше направена наша снимка. Нещо подобно на това със зодийките, но с наша снимка.

Това наистина е добра идея

По темата ти знаеш най-добре какво ще му/и хареса ;)

juliana_joli
11-18-2009, 16:08
Оо благодаря много :-) cool_doll много готина идеям мисля да я изпробвам, а по темата наистина не мисля че парите са най-оригиналния подарък. BERCUT благодаря за идеята, допада ми :)

green9
11-18-2009, 16:20
Примерно ,ако сте си писали по скайп или сте си пращали мейли,наприми ги на книга. :)
Страниците да са позлатени такива ,а на корицата да има ваша снимка..
:-) :-)
Звучи ми яко,ако имаш финансова възможност. :)

Това е добра идея!!