PDA

View Full Version : РАЗНООБРАЗИЕ,НО КАК???



Opium_Like_Me
11-16-2009, 20:23
Еми значи с моето гадже ходим вече 1 година и 9 месеца и всеки ден сме заедно,но еднообразието направо ни ''убива''.Ние живеем в малък град и няма много къде да се ходи.Тъъ въпроса ми е Как да си ''Refresh''-нем връзката,за да не си омръзнем,защото понякога се случва да няма какво да си кажем дори.Плс дайте съвети!

lubomirky
11-16-2009, 20:26
секс.. 3ки, к'вото ти дойде на акъла ;д

Sofff
11-16-2009, 20:30
Виждайте се малко по - рядко ходете на различни места събирайте се в компания .

FancyGirl
11-16-2009, 20:33
Гледайте филми, играите някакви игри, разхождайте се, билярДДДД, тенис и такива неща :)

lubomirky
11-16-2009, 20:35
билярД

BlueFace
11-16-2009, 20:36
билярД

Чудех се кой първи ще я поправи 8-)

ShawnMac
11-16-2009, 20:41
Даскалите по бг могат ли да се шибат?

LadyDi
11-16-2009, 20:42
По принцип могат, но защо да го правят сами???

ShawnMac
11-16-2009, 20:45
По принцип могат, но защо да го правят сами???
Ами някой ако има нужда от помощ , може да ме помоли - познавам хора , които биха му помогнали.

LadyDi
11-16-2009, 20:46
Какъв самоотвержен гражданин...

FancyGirl
11-16-2009, 20:51
Ей, остроумен народ :)

LadyDi
11-16-2009, 20:52
Неграмотността е лошо нещо.

bananjanet
11-16-2009, 20:52
Луд и много ЩУР секс ! :grin:

ShawnMac
11-16-2009, 20:52
Какъв самоотвержен гражданин...
Сори , не съм от Варна и няма как да съм на твоето ниво :-)

LadyDi
11-16-2009, 20:53
Така е.
А сега се поклони !

П.П. Аз също не съм ОТ Варна.
Просто живея там.

FancyGirl
11-16-2009, 20:54
Да се мислиш за велик също. :)

LadyDi
11-16-2009, 20:54
Така си е. Кажи го на твоя човек :) Може да вземе да се поучи от твоята мъдрост.

ShawnMac
11-16-2009, 20:55
Така е.
А сега се поклони !

П.П. Аз също не съм ОТ Варна.
Просто живея там.
Може ти да се поклониш и да направиш още нещо , което ще ти хареса.

LadyDi
11-16-2009, 20:55
Например, какво?

FancyGirl
11-16-2009, 20:56
Не мисля че той трябва да се поучи от тази мъдрост.
Спирам да пиша в темата :)

ShawnMac
11-16-2009, 20:57
Например, какво?
Не трябваше да подлагам на тест нивото ти на интелигентност.
Знаех си , че няма да се сетиш. Все пак си от село. :-)

LadyDi
11-16-2009, 20:58
А, извинете, че мама и тати не са плащали, за да се уча на простотия :)

Не е лесно да си прост в днешно време, изискват се особени усилия.
Искрено съжалявам родителите ти...

ShawnMac
11-16-2009, 21:02
А, извинете, че мама и тати не са плащали, за да се уча на простотия :)

Не е лесно да си прост в днешно време, изискват се особени усилия.
Искрено съжалявам родителите ти...
Не е лесно да си прост в днешно време, изискват се особени усилия.
Много вярно , не го пожелавам на никой , защото когато ти погледна несвързаните изречения ми се повръща.
Не си ти човека , който да съжелява за каквото и да е , не се тревожи за тях.
Мисля да спра да ти пиша , че това да си пишеш с олигофрен не е работа.

LadyDi
11-16-2009, 21:03
Тъкмо си мислех същото. Съхрани висшата си интелигентност и ме освободи от присъствието си :)
Лека вечер.

Opium_Like_Me
11-17-2009, 11:54
ПО ТЕМАТА ПЛССС :-x

ScarletBite
11-17-2009, 12:08
Гадно.
Когато връзката стане еднотипна и скучна, за мен това е знак, че трябва да си отида. :(
Защо не пробвате да направите нещо наистина щуро заедно?Или пък нещо романтично и необикновено?Вдигнете адреналина! :wink:

mOBSCENE
11-17-2009, 17:26
Чак щом нямате даже какво да си кажете :shock: ...

peshost
11-17-2009, 19:10
Ми пи тай как й е минал деня и я бъзикай, аман вече. Ти разкажи нещо, вий кво само едно и също правите ли цял ден. Да не би да ставаш, ядеш, спиш, ядеш и мий дупи ляга спи??? :?

Opium_Like_Me
11-17-2009, 19:57
Ми пи тай как й е минал деня и я бъзикай, аман вече. Ти разкажи нещо, вий кво само едно и също правите ли цял ден. Да не би да ставаш, ядеш, спиш, ядеш и мий дупи ляга спи??? :?

Питам ГО всеки ден как му е минал деня и ми разказва всичко в 5-10 минути...

nikodine
11-18-2009, 07:58
ми дам, кофти е когато се случи, ще ти кажа при нас с приятелката ми как се оправихме. При нас съще до скоро беше така, прсото сме правили толкова много неща.... като развлечение и по едно време почнахме да си викаме кво да правим сега.... а де? спирахме на едно място на улицата и се чудехме... и накрая единия или другия викаше че иска да се прибира... Да много гадно, ама.... раутата беше че тя беше оставила на мен всичко да мисля за всичко да се грижа- за това какво ще правим днес, какво ще си говорим, къде ще ходим, как да решим проблемите, тя пък все мълчеше когато излизаме и представете си какво ми беше на мен да поддържам нещо макар и на бавен огън... Но преди седмица и казах просто- ако непочнеш да говориш и да участваш в тая връзка просто си тръгвам, неиздържам повече само аз да съм действащото лице при нас! И явно тя се уплаши от това и да видиш сега .... :D немога да и затворя устата :D :D :D това исках и това ми харесва сега. Аааа и друго нещо което може да ти помогне, ние бяхме забравили да си обръщаме внимание когато излизаме, когато сме на улица, на кафе, на заведение.... Пробвай когато сте примерно на вън и се разхождате на място с много хора, пробвай да изолираш всички други около теб и в очите ти да е само той/тя. Това ни съживи нас. Просто си обърнахме внимание един на друг, щастието ни се върна... а също мога да твърдя че и тръпката да сме един с друг. Дано ти помогнат съветите, изпитал съм ги тия неща и понякога се връщат но се научихме с приятелката ми да ги преодоляваме. Ако имате възможност излизайте и с приятели по често, после си лафете за това как сте си прекарали с тях, кой какво направил, какво казал... научете се на табла, става смях когато играеш с любимия човек, карайте колело, тичайте заедно, слушайте музика и пейте заедно.... такива нещица, ако имате възможност хванете влака и отидете някъде сред природа или пък до някой по-голям град разгледайте. Такива неща, айдеее и не се отчайвайте, нищо не е загубено, това е период който трябва да преодолеете ЗАЕДНО, не се отказвайте.

Opium_Like_Me
11-18-2009, 11:01
ми дам, кофти е когато се случи, ще ти кажа при нас с приятелката ми как се оправихме. При нас съще до скоро беше така, прсото сме правили толкова много неща.... като развлечение и по едно време почнахме да си викаме кво да правим сега.... а де? спирахме на едно място на улицата и се чудехме... и накрая единия или другия викаше че иска да се прибира... Да много гадно, ама.... раутата беше че тя беше оставила на мен всичко да мисля за всичко да се грижа- за това какво ще правим днес, какво ще си говорим, къде ще ходим, как да решим проблемите, тя пък все мълчеше когато излизаме и представете си какво ми беше на мен да поддържам нещо макар и на бавен огън... Но преди седмица и казах просто- ако непочнеш да говориш и да участваш в тая връзка просто си тръгвам, неиздържам повече само аз да съм действащото лице при нас! И явно тя се уплаши от това и да видиш сега .... :D немога да и затворя устата :D :D :D това исках и това ми харесва сега. Аааа и друго нещо което може да ти помогне, ние бяхме забравили да си обръщаме внимание когато излизаме, когато сме на улица, на кафе, на заведение.... Пробвай когато сте примерно на вън и се разхождате на място с много хора, пробвай да изолираш всички други около теб и в очите ти да е само той/тя. Това ни съживи нас. Просто си обърнахме внимание един на друг, щастието ни се върна... а също мога да твърдя че и тръпката да сме един с друг. Дано ти помогнат съветите, изпитал съм ги тия неща и понякога се връщат но се научихме с приятелката ми да ги преодоляваме. Ако имате възможност излизайте и с приятели по често, после си лафете за това как сте си прекарали с тях, кой какво направил, какво казал... научете се на табла, става смях когато играеш с любимия човек, карайте колело, тичайте заедно, слушайте музика и пейте заедно.... такива нещица, ако имате възможност хванете влака и отидете някъде сред природа или пък до някой по-голям град разгледайте. Такива неща, айдеее и не се отчайвайте, нищо не е загубено, това е период който трябва да преодолеете ЗАЕДНО, не се отказвайте.


Благодаря ти за саветите.........ще опитаме,но ме е страх ако това не помогне какво ще правим тогава :(

peshost
11-18-2009, 16:42
Ми пи тай как й е минал деня и я бъзикай, аман вече. Ти разкажи нещо, вий кво само едно и също правите ли цял ден. Да не би да ставаш, ядеш, спиш, ядеш и мий дупи ляга спи??? :?

Питам ГО всеки ден как му е минал деня и ми разказва всичко в 5-10 минути...
Упс, сори ти си момиче :oops: :D Еми значи той би трябвало да прави това... И още нещо ако искаш ти му разкажи деня пошегувай се нещо невъзможно да не стане нищо, или да не ти каже нищо... чак толкова. Или му предложи да гледате някакъв филм, след това ще имате обща тема на разговор.

Opium_Like_Me
11-18-2009, 19:58
Ми пи тай как й е минал деня и я бъзикай, аман вече. Ти разкажи нещо, вий кво само едно и също правите ли цял ден. Да не би да ставаш, ядеш, спиш, ядеш и мий дупи ляга спи??? :?

Питам ГО всеки ден как му е минал деня и ми разказва всичко в 5-10 минути...
Упс, сори ти си момиче :oops: :D Еми значи той би трябвало да прави това... И още нещо ако искаш ти му разкажи деня пошегувай се нещо невъзможно да не стане нищо, или да не ти каже нищо... чак толкова. Или му предложи да гледате някакъв филм, след това ще имате обща тема на разговор.

Това,което предлагаш го правим всеки ден и ни е омръзналоо :(
Тръпката малко по малко изчезва...

nikodine
11-18-2009, 20:43
Виж, тръпката изчезва при всички след време, след това идва друго хубаво нещо на мястото на тръпката- любов, ама не тая дето още от втория ден на връзката ви и си викате О мило обичам те.... дрън дрън дрън.... А истинската любов, тази за която примерно той или тя да им предложат и безсмъртие взамяна на единият, ще откажат. Доверието се затвърждава, той или тя ти става най близкият човек, по близък и от майка ти дори, вече в теб се е появило чувство с което си сигурен че това е човека!!! и искаш да го задържиш с цената на всичко. Не се плаши от това че тръпката изчезва, не ти казвам и да се примиряваш, защото примириш ли се това означава да се оставиш и да оставиш връзката ви по течението... а никога незнаеш кога ще се появи водопад пред теб нали така. Затова, казах ти в предишния ми отговор, постарайте се да си обърнете максимално внимание един на друг, да сте просто само вие двамата на света. Ще ти кажа едно много готино искарване което си правим ние с приятелката ми, седнете на някой компютър и влезнете в тестове онлайн (триада мисля че е) има тестчета за мъже и жени, и всякакви, и то много. Седнете заедно и си решавайте, знаеш ли колко е забавно с любимия си човек да го правиш :) , примерно някои авери по нагоре ти подшушнаха правилно, гледайте филми, защо също не се пробвате да готвите заедно, дори и да не стане остава смехът, остава веселбата, има ли усмивки има и щастие. Примерно, ние обичаме също с приятелката ми да ходим от време на време в едно кафе вечер, и то ни е станало като традиция там да си поръчваме винаги само чай, и да играеме табла в кафето :) защо пък не, ако играете и се забавлявате кво ти пука за тоя дето ти вика таблата била за старци... :D Също друг съвет, говори!!! много е важно да говориш, дори и да сте си казали за днеска нали, кой кво правил каде ходил, как бил и тн. просто на момента говори нещо, дори и това да е най идиотското нещо което си се сещала, примерно ние днес аз се сетих за това да направим така с приятелата ми- ами каквото и да се замислим, сетим или спомним, МОМЕНТАЛНО да го изкажем на глас, знаеш ли от какви дребни неща станаха готини и забавни разговори, примерно от това че аз си представих за миг какво би станало ако пусна в кафето пор да се разхожда, и се почна... ей баси ще оберем касата на кафето, ще се затворим отвътре ще дишаме през противогази и там ще си изживеем старините.... и някви такива простотии които само от тъпотията на това което дрънкаш ти става смешно :) Не е важно кво говориш когато искаш да се посмеете, дори това да е най голямата глупост, важното е да ви е забавно и да се смеете :) така че недей се отчайва. Вкарайте малко простотия :D Ако трябва поеми ти инициативата, недей да чакаш другия да почне.

Opium_Like_Me
11-19-2009, 15:24
Всичко което казваш да направим ние го правим всеки божи ден и ни е омръзналоо.........и готвим и гледаме филмиии и играем и си говорим простотии яко и те в началото наистина бяха смешни,но вече не са.

XiPiXoPiGiRL
11-19-2009, 15:45
Е па секс не правите ли ?? http://www.laymark.com/i/m/m047.gif (http://www.laymark.com)



Честн0 казан0 nikodin ти даде възм0жн0
най~пълния и д0брия съвет, к0йт0 е възм0жн0 да се дадеhttp://www.laymark.com/i/m/m059.gif (http://www.laymark.com)


И ак0 ти е т00лк0ва скучн0, скъсай с нег0..

явн0 пр0ст0 искаш да те п0съвтетваме т0ва ^

Opium_Like_Me
11-19-2009, 15:50
Е па секс не правите ли ?? http://www.laymark.com/i/m/m047.gif (http://www.laymark.com)


Правим и то секи ден,през ден-двааа


Честн0 казан0 nikodin ти даде възм0жн0 най~пълния и д0брия съвет, к0йт0 е възм0жн0 да се дадеhttp://www.laymark.com/i/m/m059.gif (http://www.laymark.com)


И ак0 ти е т00лк0ва скучн0, скъсай с нег0..

явн0 пр0ст0 искаш да те п0съвтетваме т0ва ^


Не разбира се...

XiPiXoPiGiRL
11-19-2009, 16:00
Ами и аз имам дъълга връзки, н0 не съм си 0мръзвала с м0я (вярн0 е, че и двамата сме г0леми людетини, н0 същ0 така и си пасваме идеалн0 http://www.laymark.com/i/m/m015.gif (http://www.laymark.com) ) в смисъл д0ри и к0гат0 мълчим се чувстваме невер0ятн0.. Смятам че връзката ви се е изчерпала.. А к0гат0 една вързка се изчерпи или 0става 0бич или скука.. Ак0 е 0бич зап0чвате да градите 0тн0шенията си съвсем сери0зн0 (брак0ве, деца... не те знам на к0лк0 си, м0же и да ти е ран0 за тези неща http://www.laymark.com/i/m/m154.gif (http://www.laymark.com) ) А ак0 не е вече зап0чват пр0блемите...

DarkBass
11-19-2009, 16:05
Попринцип когато всичко се изчерпа ... нещо като екскурзийкаа изчезване в небитието някоя хижа или нещо от сорта помага доста добре

nikodine
11-19-2009, 16:15
Ами добре щом сте правили всичко, да те питам нещо. Мислиш ли че като скъсате с твоя приятел ще ти стане разнообразно? Да не си мислиш че когато си хванеш нов приятел ще ти е по весело? Ще ти е разнообразно първите няколко седмици докато се опознаете, а после??? Направи си сметка, ходила си къде ли не с приятеля ти, правила си какво ли не, добре, като си хванеш нов приятел какво по различно мислиш че ще правите? Отговори ми на това, казах ти единственото разнообразие от новата връзка е това докато се опознаете, нови историй, нови случки.... но нищо по различно около теб. Или си мислиш да сменяш приятелите ти през 1-2 седмици докато ти писнат? Има ги и такива хора, не те знам ти от кои си. Помисли си какво ще спечелиш от това когато се разделите, по добре поеми ти малко инициативата и ти казвай какво, къде и кога да правите. Другото е да не се виждате за 2-3 дена, но от това има ефект само 1- най много 2 дена ефект. Така че помисли си добре какво искаш да направиш, ние само те съветваме, каквото можеш използвай. Успех, има ли нещо- пиши

Opium_Like_Me
11-19-2009, 19:15
Ами добре щом сте правили всичко, да те питам нещо. Мислиш ли че като скъсате с твоя приятел ще ти стане разнообразно? Да не си мислиш че когато си хванеш нов приятел ще ти е по весело? Ще ти е разнообразно първите няколко седмици докато се опознаете, а после??? Направи си сметка, ходила си къде ли не с приятеля ти, правила си какво ли не, добре, като си хванеш нов приятел какво по различно мислиш че ще правите? Отговори ми на това, казах ти единственото разнообразие от новата връзка е това докато се опознаете, нови историй, нови случки.... но нищо по различно около теб. Или си мислиш да сменяш приятелите ти през 1-2 седмици докато ти писнат? Има ги и такива хора, не те знам ти от кои си. Помисли си какво ще спечелиш от това когато се разделите, по добре поеми ти малко инициативата и ти казвай какво, къде и кога да правите. Другото е да не се виждате за 2-3 дена, но от това има ефект само 1- най много 2 дена ефект. Така че помисли си добре какво искаш да направиш, ние само те съветваме, каквото можеш използвай. Успех, има ли нещо- пиши

Не казвам че искам да се разделим.А и аз не съм от тия хора,които сменят гаджетата си през 2-3 седмици.....
От една седмица някъде не се виждаме всеки ден и наистина има ефект.
Благодавя ви за саветите!!! :) :) :)