PDA

View Full Version : ;( всичките ми проблеми на куп ;[



laji4ka
11-16-2009, 20:32
...

Blackfish
11-16-2009, 20:45
Всичко това е ужасно, което ти се случва, но мога да ти кажа само едно ДРЪЖ СЕ!! Споделяй с гаджето и с времето нещата ще се опраявт. Доколкото до родитеите и аз съм имала такива моменти..много е гадно :( Добре правиш, според мен че не секараш с родителите, защото ако секараше щеше да е по зле. Ако искаш да споделяш с някой-насреща съм. :)

lubomirky
11-16-2009, 20:58
нещо друго? стана ви навик да си съчините една историйка на идване?

aloveyou
11-17-2009, 08:32
Всичко това е ужасно, което ти се случва, но мога да ти кажа само едно ДРЪЖ СЕ!! Споделяй с гаджето и с времето нещата ще се опраявт. Доколкото до родитеите и аз съм имала такива моменти..много е гадно :( Добре правиш, според мен че не секараш с родителите, защото ако секараше щеше да е по зле. Ако искаш да споделяш с някой-насреща съм. :)

Напълно съгласна съм..Наистина кето ти се случва е ужасно..Най-добре кажи на гаджето ти какво се случва в училище с теб..Или пък изобщо не обръщай внимание на този циганин..(но мисля,че ще ти е трудно да го направиш)
Бъди силна..Дръж се на крака

lubomirky може и да е истинска историята..Това,че ти нямаш такива проблеми - не значи,че и другите нямат 8)

laji4ka
11-17-2009, 18:24
Вчера го намерих в skype и днес се държа по добре .. Каза ни просто оо едно здрасти няма ли да ми кажеш и си подава ръката и аз го хванаш и тои ме дръпна и това беше .. ;дд .. понякога е ужасен .. понякога .. немога да го позная .. :? :?

kombarka
11-17-2009, 18:40
И аз имах такъв "познат"... Дразни ме, натиска ми се... Абе тъпак! Един ден му казах някои неща дето наистина ги мислех и го затъпих много лощо. От тогава не ми е проговорил.

aniie
11-20-2009, 20:45
Олеле..
в нашето даскало също има един такъв..ужасно е ,разбирам те ;сс
И лошото е ,че никой неможе да помогне..на него не му пука..нито от директор..нито от ...абе никой . . ;\\

За родителии..при мен положението не е така и не мога да дам мнение ;xh .. В смисъл аз мога да дам ,но не знам какво е..и просто няма да има смисъл ;х

SK0RP10N
11-21-2009, 06:46
И все пак с 1400 лева (общо) едно семейство живее повече от добре...
Ако можеш, сложи малко пепел от тютюн в пиенето на баща ти и ще видиш :)[/list]

danibebi
11-21-2009, 17:03
Успокой се всичко ще мине :) При мен вкъщи всички върви супер,в училище горе-долу бхих казала,но като цяло нещата са добре. :) Нали знаеш?!Всяко зло за добро.Споделяй с гаджето си и се дръж.Това е един период който ще отмине и ще дойде друг-по добър. :) :)

britzy
11-21-2009, 17:15
На колко си-гаджето ти на колко е?-ся ако имаш годинките сериозно ти говоря-отиди при гаджето си та поне семейните дразки да оправиш,начи другият вариант е да кажеш на някого как те бият ваште и те заплашват-имам гривна против насилието,"говори с приятел"(може да кажеш и за оня от даскалото там) :D телефон ше ти дам ако се интересуваш
иначе тоа мангал ко прай на училище д'ге-кажи на директора-може да звучи бебешко и мазно-но да тва е начина
а тва с биенето у вас е мнооо сериозно може те убият ако ударят на гадно място,нз нз

mArMaLaDkA
11-21-2009, 17:27
нещо друго? стана ви навик да си съчините една историйка на идване?

Някой е прав ми се струва. ;) Вместо да се връзвате, погледнете въпросния потребител каква тема е пускал в предните страници.

laji4ka
11-24-2009, 08:15
:lol: :lol: :lol: :lol: между другото .. това с Митко .. ( тъпака) се опрай ;дд а с наще не говоря и си ми е екстра .. Когато митко посегна най-нагло го нахраних .. и той ми каза :Повтори .. и аз го повторих и той вика .. тцтц .. и ме остай ;dd

WaitForMe
11-25-2009, 17:37
И все пак с 1400 лева (общо) едно семейство живее повече от добре...
Ако можеш, сложи малко пепел от тютюн в пиенето на баща ти и ще видиш :)[/list]
какво значи добре ??? ти ВъОБще Имаш ли си представа какво е Добре ?!?!?!?!?! ](*,)

lubomirky
11-25-2009, 18:34
Всичко това е ужасно, което ти се случва, но мога да ти кажа само едно ДРЪЖ СЕ!! Споделяй с гаджето и с времето нещата ще се опраявт. Доколкото до родитеите и аз съм имала такива моменти..много е гадно :( Добре правиш, според мен че не секараш с родителите, защото ако секараше щеше да е по зле. Ако искаш да споделяш с някой-насреща съм. :)

Напълно съгласна съм..Наистина кето ти се случва е ужасно..Най-добре кажи на гаджето ти какво се случва в училище с теб..Или пък изобщо не обръщай внимание на този циганин..(но мисля,че ще ти е трудно да го направиш)
Бъди силна..Дръж се на крака

lubomirky може и да е истинска историята..Това,че ти нямаш такива проблеми - не значи,че и другите нямат 8)

извинявам се за перфектния ми живот..

Sladurcho
11-25-2009, 20:46
1400лв .... 300лв за наем 600лв (примерно) за ток вода телефон парно... и остават 600лв които остават за семейството.... не мисля че това е малко... има семейства с 600лв общ бюджет изкарват месеца.... А относно даскалото ти....ще кажеш ли поне годни или кой клас си... Гаджето ти е опоратата ти дано не останеш и без него,че сигурно тогава ще станеш някое застреляно Емо и ше искаш да си режеш венитеее .. якооооооооооо :grin: