PDA

View Full Version : Български националисти против чалгата



Vesk0u
11-16-2009, 21:08
Може би това е главната причина за деградация на българската младеж: http://vbox7.com/play:abe9ff65

lubomirky
11-16-2009, 21:32
абе, пич, ти нещо приемаш ли бе? като толкова ти пречат, не им обръщай внимание и това е.. еби му майката, ние тука требва на всичките да четем щуротиите, дето им идват на акъла

Vesk0u
11-16-2009, 22:14
абе, пич, ти нещо приемаш ли бе? като толкова ти пречат, не им обръщай внимание и това е.. е** му майката, ние тука требва на всичките да четем щуротиите, дето им идват на акъла

Виж сега... Все някой трябва да се надигне и да направи нещо. Или поне да опита... Разбери го... Неможе просто да седи със скръстени ръце. Тъй като сме демократична държава, неможем да забраняваме всичко, което не ни харесва. За това ни трябва една здрава пропаганда!

lubomirky
11-16-2009, 22:20
Добре.. като събереш 20 000 човека пред НС, за да протестират, ще дойда, обещавам.

billytalent
11-16-2009, 22:24
Кадрите от дискотеката са слабо казано-ужасни,гнусни и противни,за съжаление се съмнявам нещо да се промени докато има толкова заблудени овце,които слушат това подобие на музика...всъщност това за мен не е музика,а бизнес затова "певиците" прибягват до силикона,пластичните операции и т.н. да не говорим,че в никакъв случай не можеш да се наречеш изпълнител пробутвайки плейбека си,защото така всеки може,музиката им е крадена просто е кошмарно положението хаха .....чалгата е един от основните елементи,които водят до затъпяването на по-голяма част от младото поколение

BrainlessROCKBABY
11-17-2009, 08:51
Кадрите от дискотеката са слабо казано-ужасни,гнусни и противни,за съжаление се съмнявам нещо да се промени докато има толкова заблудени овце,които слушат това подобие на музика...всъщност това за мен не е музика,а бизнес затова "певиците" прибягват до силикона,пластичните операции и т.н. да не говорим,че в никакъв случай не можеш да се наречеш изпълнител пробутвайки плейбека си,защото така всеки може,музиката им е крадена просто е кошмарно положението хаха .....чалгата е един от основните елементи,които водят до затъпяването на по-голяма част от младото поколение
мхм, и ние нищо не можем да направим.
deal with it.

DesireToFire
11-17-2009, 09:00
Чалгата е виновна за глобалното затопляне разбрахме го това! Ебаси ретардите, кво толкова ви пречи един прост стил музика? Това ли ви е най-големия проблем? Кажете нещо за финансовата криза, за потурчването на България? Съберете се протестирайте срещу тези дегенерати мангалите и турците примерно. Изтъркахте се вече с тази чалга. Само тесногръд човек не би харесал една нежна поп-фолк балада, свитедел съм как най-върлите метали които познавам са се просълзявали ето на тази песен:

http://vbox7.com/play:3c5bd52f

Не знам в мен ли има нещо, ама това ъъъ, не само че няма начин да ме разплаче, ама даже не успях да я изслушам цялата. А опитах! Ето това може да ме просълзи http://vbox7.com/play:89aa943c ... Не занм какви хора познаваш, то сигурно си е и до човека, ама аз не намерих, някой толкова да я хареса :-o И все пак всеки с вкуса си. Оставете ги хората да се радват. Не виждам как нещо може да се промени.

slavito007
11-17-2009, 11:55
"... ориенталската чалга и негърският рап!"
Все се бунтувате, пускате теми и си мислите, че България ще се оправи. Ще се оправи ама чушки. Ако чалгата й беше проблемът... чалгата е машина за пари, така че не се и опитвайте да мислите, че може да направите кой знае какво.
Ама то днешно време е "модно" да си против всичко и се да се правиш на бунтар. И само тъпи овце могат да позволят музиката, която слушат, да им определя мозъчния капацитет. А и хората, които го казват това не са кой знае каква стока. :lol:
Ra ra uh la la

Blocker
11-18-2009, 07:34
друго си е да пееме "напипай гооооо" ;Д , неутрален съм по тази тема :? :?